banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 17:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 109 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Veza sa zauzetom osobom?
Imao/la i opet bih 19%  19%  [ 14 ]
Imao/la i ne bih vise 25%  25%  [ 18 ]
Nisam ali mi ne smeta 7%  7%  [ 5 ]
Nisam i ne bih 49%  49%  [ 35 ]
Ukupno glasova : 72
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Feb 2011, 21:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2011, 09:59
Postovi: 102
Lokacija: Banjaluka
Ja sam svoj "dug" platila i naucila sam i iz jednog i iz drugog iskustva vaznu skolu ali hvala na lijepim rijecima i savjetu :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 22:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Megan je napisao:
ratkop je napisao:
Jesam i opet cu. Pa nema nista lepse nego neciju ribu ebavati. Top uzikat. Najbolje je kad sedi ili lezi pored mene a on zove a ona prica kako je s drugaricom ili kako upravo pere kosu


Kako bi se ti osjecao da neko ebava tvoju ribu? :-? Ovakvi krkanski stavovi mi se bas gade :?

Zar ne vidis da te pali,to su ti frajeri u pokusaju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 22:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Nisam i necu. Pored mase slobodnih da nekome budem drugo sviralo, ne hvala. U mom okruzenju ima njih par koje ni same ne znaju status - da li su djevojke ili ljubavnice ili oboje ili nista. Koliko patnje, koliko suza, koliko svadja.. Cemu? I sto je najgore, znaju one da gospoda nece ostaviti svoje zene i djecu ali iz dana u dan padaju sve dublje u taj mulj.

Ne znam. Ne shvatam takav mentalni sklop :-?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 22:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Nisam i necu. Pored mase slobodnih da nekome budem drugo sviralo, ne hvala.


+1
Iskreno vjerujem da se sve sto si u zivotu radio kad tad vrati po naplatu pa tako i u ovom slucaju.
Ne zelim da kumujem tudjoj nesreci, a i sebe previse cjenim da bih, kao sto ajkula kaze, nekome bio drugo sviralo.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 22:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Unbeliever je napisao:
Nema muškarca koji nije ljubomoran, ako nije ljubomoran, onda je pička obična.


Pa šta ti podrazumijevaš pod ljubomorom? Samo biti ljubomoran, ponekad prigovoriti i ne praviti scene ili praviti svjetski rat i pizditi svaki put kad vidiš ribu sa nekim muškarcem?

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 22:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Treba razlikovati onu 'zdravu' dozu ljubomore koju svi imamo, bez obzira na pol, i patologiju kod koje se dobija slom zivaca svaki put kada se vidi da partner komunicira nekim drugim :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 22:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
V@nja je napisao:
Iskreno vjerujem da se sve sto si u zivotu radio kad tad vrati po naplatu pa tako i u ovom slucaju. ,

Kako to, mozes pojasniti po kom osnovu to vjerujes?

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 22:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
V@nja je napisao:
Treba razlikovati onu 'zdravu' dozu ljubomore koju svi imamo, bez obzira na pol, i patologiju kod koje se dobija slom zivaca svaki put kada se vidi da partner komunicira nekim drugim :D


Ja sam uvijek od ove druge ljubomore zazirao i bježao od osoba koje su takve i inače ne volim ljude koji preimpulsivno reaguju i pale se na sve u sekundi... :roll:

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 22:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Hristov, barem bi ti koji propagiras Hristovu Vjeru trebao se drzati one da ce se svakome suditi po djelima njegovim.
Ja u to vjerujem, a vjerujem da i nije nuzno da se doceka Sudnji Dan za naplatu.

Panzer, to drugo je nesto sto 1/1 razara vezu. Barem po meni.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 22:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Moje pitanje nije proizaslo iz mog neslaganja sa tobom, nego me generalno interesuje po kom osnovu ljudi vjeruju u to.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 22:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
U životu nam se naizmjenično dešavaju dobre i loše stvari uglavnom i onda ljudi misle da kada im se desi nešto loše da je to zbog nečeg lošeg što su oni napravili i isto tako za dobre stvari. Mislim da je to samo moć autosugestije i da nam se dobre i loše stvari dešavaju samo prema našim prijašnjim odlukama, odnosno prema stazi po kojoj smo odabrali da hodimo. Kako onda drugačije objasniti neku sirotinju kome se stalno nešto loše dešava ili neke bogataše ili kriminalce koji žive lagodno i uglavnom nikada ne odgovaraju za svoja djela i nedjela.

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 22:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2009, 13:02
Postovi: 718
uf...uvjek su mi bili ljigavi ljudi koji bi na konstataciju-pa on/ona je u vezi odgovorili sa - pa šta? :-? a o vezi sa ljudima koji su u braku neću ni komentarisati...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 22:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Panzer: odgovaraju itekako.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 22:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Hristov je napisao:
Panzer: odgovaraju itekako.


Ako misliš na odgovaranje pred Bogom onda je to u redu ali ja ne vjerujem u Boga pa onda... :?

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 22:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Hristov, ili u nesto vjerujes ili ne - bez puno bespotrebnog filozofiranja.
Nema potrebe da dalje idemo u offtopic.
Ako hoce neko da utvrdjuje osnov za necije vjerovanje u nesto neka otvori temu na podforumu adekvatnom za to.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 23:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Panzer: ne mora biti bezuslovno vjera u Boga, mislim da bismo mnoge zakonitosti otkrili ako bismo pazljivije posmatrali svijet oko sebe, i mozda najvaznije, kad bismo bili manje zaboravni. Ali necemo ovdje o tome.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 23:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
viewtopic.php?f=38&t=10126&p=1234929#p1234929

Hristov možemo na ovoj temi o tome...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2011, 23:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Ma dobro ako malo skrenemo sa teme nije koma, ne pricamo nasiroko o tome, valjda ce se mala digresija dopustiti.

Btw., meni licno eticka smjernica u ovom slucaju prevare i sl. nije vjera u neki kosmicki princip, to ionako stvara prostor za kontra-argumentaciju od strane skeptika. Razlog zasto ne bih bio sa osobom koja je u vezi je ne zato sto mislim da ce mi se vratiti po zlu, isto kao sto ne cinim recimo nesto dobro zato sto vjerujem da ce mi se vratiti po dobru, vec zato sto se stavljam u poziciju druge osobe, onog prevarenog, i zamisljam kako bih se osjecao na njegovom mjestu. Sama pomisao da sam ja uzrok tim osjecanjima kod prevarenog me baca u crnjak.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2011, 08:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Radije ne ulazim u vezu koja u startu nema nikakvu budućnost; ne kažem da unaprijed planiram na početku bilo kakve veze neku budućnost, ali bježim od beznadežnih slučajeva, a razloga je više:
- Strah od razočarenja i patnje (kad se emocije nevoljno razviju i prerastu u ljubav)
- Moralni stav (ne mogu da radim nekome (toj nekoj ženskoj osobi) nešto iza leđa a pri tom očekujem da se to meni ne radi)
- Egoizam, ne volim da sam ikome "druga" po hijerarhiji. :)

Činjenica je da će muškarci (velika većina) nakon prevare da se pokunjeno vrate u svoj topli dom, a žene ako odu - otišle su (velika većina), te se često desi da zbog emocija unište svoj bračni i porodični život.
Prema tome, ubijeđena sam da veza sa zauzetim muškarcem može samo da mi donese patnju pogotovo kad se nevoljno pojave emocije, a znam da bi se pojavile čim me je nešto privuklo toj osobi. Patnja: ili bih bila i ostala druga (nebitna) i dalje se vrteći u krug, ili bih bila ostavljena i zaboravljena, ili bih osjećala grižu savjesti ako bi se mojom krivicom raspala neka veza/brak... u svakom slučaju loše.
Sasjeći problem u startu, tj. ne dozvoliti sebi da dođem u tu situaciju i kraj.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2011, 10:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
АЛЕКСАНДАР je napisao:
а шта са оном која вара свог момка са мном и онда мени крене причат како она њега у ствари воли.. ?


Jooj to je najjace. Znas ja njega jako volim a ovo stobom, neznam ti me samo trenutno privlacis.Ovo mi je prvi put,nisam nikada tako nesto uradila.
Imao sam i prilika gde riba posle sexa prica o tome kako ce se udati za njega koliko dece planira da ima s njim itd


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 109 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs