banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 109 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Veza sa zauzetom osobom?
Imao/la i opet bih 19%  19%  [ 14 ]
Imao/la i ne bih vise 25%  25%  [ 18 ]
Nisam ali mi ne smeta 7%  7%  [ 5 ]
Nisam i ne bih 49%  49%  [ 35 ]
Ukupno glasova : 72
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Feb 2012, 11:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja podržavam Mrkvicu. Neke stvari su svetinja, poput dostojanstva.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 11:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
alkibijad je napisao:
sama rijec da je neka osoba zauzeta,meni je mrska.nesmetanu svojinu nad dusom moze da ima samo satana,i to ako se svojevoljno potpise kontrakt, u unaprijed predvidjenoj formi.ne mozes biti neciji,do sam svoj.sam si dosao na ovaj svijet,sam ces i otici.

Nije stvar u pripadanju ili nepripadanju. Niko nije ni rekao da u vezi jedna osoba pripada drugoj i obrnuto. Stvar je u povjerenju. Niko ne osuđuje osobe koje imaju više veza istovremeno, bar ja nisam vidio da osuđuje, nego kaže da bi takve osobe trebale otvoreno da kažu svim učesnicima na čemu su, a ne da kriju i da ih drže u zabludi.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 12:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
mrkvica je napisao:
Ja ljudi, ne znam kako vi ali nikad ne bih mogla biti sa zauzetom osobom. Nekako mi to... bez obira koliko ja željela tu osobu uvijek bih razmišljala o onoj trećoj osobi. Ne, ne, ne bih nikad mogla... :-?


Niko ne zna dok mu se ne desi. Sve ostalo je supljiranje prazno moralisanje.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 01:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
a cek, ako su obe osobe zauzete, da li to onda ponistava jedno drugo?

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 01:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2012, 13:02
Postovi: 417
Lokacija: Bandza Luka
To znaci da je odavno proslo vrijeme za rastanak :)...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 14:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
Ne mora da znači, možda je objema osobama bio potreban "tajmaut". Malo je stvari na svijetu koje su univerzalno dobre ili loše, bitan je samo ugao iz kojeg ih odlučimo posmatrati.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 16:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
V@nja je napisao:
Iskreno vjerujem da se sve sto si u zivotu radio kad tad vrati po naplatu pa tako i u ovom slucaju.

I ja isto. Za one koji bi pitali po kojem 'pravilu' ja tvrdim da je tako, odmah da kažem to nije nešto što se može naučno dokazati i ne bih raspravljala o tome. U neke stvari jednostavno vjerujem, npr. da dobro privlači dobro, a loše privlači loše. Ako zbog ovakvog odnosa jedna osoba pati (a smatram da je nemoguće da ne pati) to se mora nekako vratiti...

alkibijad je napisao:
sama rijec da je neka osoba zauzeta,meni je mrska.nesmetanu svojinu nad dusom moze da ima samo satana

Otkud znaš, možda je neka i tako zauzeta :P

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 17:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Popokatepetl je napisao:
Ne mora da znači, možda je objema osobama bio potreban "tajmaut". Malo je stvari na svijetu koje su univerzalno dobre ili loše, bitan je samo ugao iz kojeg ih odlučimo posmatrati.

Slažem se.

Toliko je komplikovanih odnosa i toliko je različitih veza i ljubavi. Ne treba sve crno-bijelo posmatrati, mnogo faktora presudi da neko tako postupi.
Lakše je sam sebi ne komplikovati, lakše je kad je glava dovoljno hladna da može reći: ovo nije u redu, on/ona će biti povrijeđen, ja to neću. Ali to je, na žalost, ponekad nemoguće. Možete bacati granje i kamenje na nekoga, ali ne možete znati kako se neko osjeća i šta ga je natjeralo na nešto.

Da sam ja u poziciji nekoga ko je u vezi i da se dovedem u situaciju da budem s nekim drugim... Dobro bih odvagala i izabrala jedno od tog dvoje, iz razloga što drugačije ne bi bilo fer. Ali svaka se ljubav nekad uzdrma i svakome nekad treba vremena da shvati šta želi. To ne znači da je veza propala.
U poziciji osobe koja se zaljubi u nekoga ko je u vezi je mnogo teže biti pametan, a onaj ko to ne razumije nikad nije bio zaljubljen.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 18:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Postoji nesto sto se zove moral i principi - zauzeta djevojka me jednostavno ne interesuje. Moze da mi se svidja ali necu prstom mrdnuti da ista uradim po tome pitanju. Sto se kaze, ne radi drugima ono sto ne zelis da oni rade tebi...
E, sad, to nije smetalo mojim dvjema (sad vec bivsim) djevojkama da se u toku veze (obe vise nego ozbiljne) vezu sa nekim novim i (njima) zanimljivijim. Nije ni njima smetalo, a obojicu sam ranije poznavao...
"Ovo mi skola i drugi puta cu pametnije..." ;)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 18:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
mirdza je napisao:
Postoji nesto sto se zove moral i principi - zauzeta djevojka me jednostavno ne interesuje. Moze da mi se svidja ali necu prstom mrdnuti da ista uradim po tome pitanju. Sto se kaze, ne radi drugima ono sto ne zelis da oni rade tebi...
E, sad, to nije smetalo mojim dvjema (sad vec bivsim) djevojkama da se u toku veze (obe vise nego ozbiljne) vezu sa nekim novim i (njima) zanimljivijim. Nije ni njima smetalo, a obojicu sam ranije poznavao...
"Ovo mi skola i drugi puta cu pametnije..." ;)

naravno mirdza, ali ne znaš uvijek da je neko zauzet kad ga upoznaš...

opet kažem, ne odobravam, ali i ne osuđujem, iskustva su različita


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 18:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Ma, da, a svi se vezemo poslije prvog susreta na ulici ;)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 19:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
teška je to tema :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 19:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
MonaLisa je napisao:
Popokatepetl je napisao:
Ne mora da znači, možda je objema osobama bio potreban "tajmaut". Malo je stvari na svijetu koje su univerzalno dobre ili loše, bitan je samo ugao iz kojeg ih odlučimo posmatrati.

Slažem se.

Toliko je komplikovanih odnosa i toliko je različitih veza i ljubavi. Ne treba sve crno-bijelo posmatrati, mnogo faktora presudi da neko tako postupi.
Lakše je sam sebi ne komplikovati, lakše je kad je glava dovoljno hladna da može reći: ovo nije u redu, on/ona će biti povrijeđen, ja to neću. Ali to je, na žalost, ponekad nemoguće. Možete bacati granje i kamenje na nekoga, ali ne možete znati kako se neko osjeća i šta ga je natjeralo na nešto.

Da sam ja u poziciji nekoga ko je u vezi i da se dovedem u situaciju da budem s nekim drugim... Dobro bih odvagala i izabrala jedno od tog dvoje, iz razloga što drugačije ne bi bilo fer. Ali svaka se ljubav nekad uzdrma i svakome nekad treba vremena da shvati šta želi. To ne znači da je veza propala.
U poziciji osobe koja se zaljubi u nekoga ko je u vezi je mnogo teže biti pametan, a onaj ko to ne razumije nikad nije bio zaljubljen.

tako mlada (ubice me :lol: ) a tako zreo post.
Gade mi se lazni moralisti.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 19:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
čuj ubiti, pa ja sam preponosna na svoju mladost 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 21:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
MonaLisa je napisao:
naravno mirdza, ali ne znaš uvijek da je neko zauzet kad ga upoznaš...

opet kažem, ne odobravam, ali i ne osuđujem, iskustva su različita

Ne osuđujem ni ja, niti mislim da je sve jednostavno crno - bijelo. Drugo ne smetaju svim ljudima iste stvari, ima razlicitih veza... Postoje razne situacije, moze se desiti da upoznas nekoga ko ti se vise svidja itd.

Ne znas da je neko zauzet cim ga vidis, ali cim krenes pricati o tim temama lako saznas :wink: . Meni, i sigurno svima ostalima, se cesto desava kad izađem negdje sa drugaricama da neki momci zapocnu razgovor sa nama... standardno. Poslije one bezveze price i fazona pita 'imas li momka' (direktno ili opet kroz neki fazon) i ja kazem imam. Nisam jos nikad slagala da nemam.

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 22:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Tako mi svega nikad više... :roll:

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 22:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
a prije samo godinu dana je bilo ovo
Panzer je napisao:
Ja sam mlađi malo od vas pa nisam imao iskustva sa udatim djevojkama, barem ne još... :D
Ne vjerujem da bih ovakvo nešto napravio, nisam se nikada našao u takvoj situaciji da bih nekome sje*ao vezu samo da bih ja bio s' nekim. Jednom me je drugarica upitala nešto ovakvo, "Pa je l' možeš ti sjebati to između njih pa da ti budeš s' tom ribom?". Tada kad mi je to rekla toliko mi je to odvratno izgledalo ali ko zna, kad bi se popilo malo i zagalamilo mogla bi se i dječica (vanbračna) praviti... :lol:

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 22:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2012, 13:02
Postovi: 417
Lokacija: Bandza Luka
hahahaha o'ladi ga :)....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 22:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Forum je jebena stvar. I ja sam prije mislio da nikad ne bih napravio tako nešto međutim desilo se iz obične gluposti i pijanstva nešto više. Bilo je fino, očekivao sam da neće biti trougao nego normalna veza sa tom curom al' kad sam skontao da od raskidanja sa drugom osobom nema ništa vrtio sam se još malo tu i onda ispizdio i otišao...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 22:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
blackrose je napisao:
a prije samo godinu dana je bilo ovo
Panzer je napisao:
Tada kad mi je to rekla toliko mi je to odvratno izgledalo ali ko zna, kad bi se popilo malo i zagalamilo mogla bi se i dječica (vanbračna) praviti... :lol:


Kao što rekoh, pilo se i galamilo i bilo je svašta, nažalost...

Sad kad razmislim mislim da čak i nije bilo prije godinu dana nego manje čak, negdje krajem ljeta. Vratio sam se u Švajcarsku na faks, izašli smo par puta, napili se, desilo se i onda su krenule gluposti. Činilo se kao predobra prilika da se ispusti, pogotovo jer u Lozani i nije velik izbor finih i zanimljivih cura ali sad kad skontam nije vrijedno nerviranja. I am the man of science, not someone's snuggle bunny... :D

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 109 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs