banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 00:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Dec 2010, 00:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Sep 2010, 19:35
Postovi: 106
Lokacija: Banja Luka
Dobro razmisli da li si pretjerala sa ljubomorom. Jer ako se već desilo da si neopravdano sumnjala u njega, može biti da si stvarno previše ljubomorna i da ti sve izgleda mnogo gore nego što jeste. Opusti se malo, to je dobro i za tebe i za vezu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 07:36 
Curo dobro razmisli o svojoj ljubomori...i bolje definisi to prekinuo dopisivanje da se nadje sa njom...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 08:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Što reče jedna moja kolegica "Za rak ima lijeka, za leukemiju ima lijeka, a za ljubomoru nema!"
Ako je danas problem neka druga djevojka, ako ona i nestane, pojaviće se treća djevojka - uzrok ljubomore i tako u nedogled, tj. sve dok ljubomora partneru ne dosadi i digne ruke od ljubavi.

Pošto meni smetaju ljubomorne scene (pogotovo ako nemaju razlog) pretpostavljam da bi i partneru smetale moje ljubomorne scene, tako da ih i ne pravim, ako na nešto sumnjam uvijek mogu izokola da provjerim. Tri put mjeri, jednom sjeci.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 08:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Ja bih dao ljubavi šansu. :wink:

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 09:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Draga moja uradi kako ti neki kažu srce, ja kažem instikt nalaže.
Ljubav je precijenjena stvar, to su izmislili privatnici da prodaju knjige, cvijeće, nakit i ostale besposlice tipa Valentinovo i sl. Razmisli dobro i nemoj slušati nikoga okolo samo vjeruj sebi kad su takve stvari u pitanju, inače može gadno da zaboli....
Ja sam već davno izgubio vjeru u te stvari tako da ne znam baš da li sam validna osoba za te savjete...

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 09:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Ma kakvo plakanje, ljubav će pronaći način..
Ne znam što ste i vi tako puni nepovjerenja, najbolje da kad nađe curu ostavi sve prijateljice. Možda oni ne rade ništa loše, možda samo slušaju muziku i pišu zadaću, kao što prijatelji imaju običaj.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 09:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Citiraj:
Što reče jedna moja kolegica "Za rak ima lijeka, za leukemiju ima lijeka, a za ljubomoru nema!"

Nije baš tako...
Za tugu nema lijeka, a slomljeno srce boli više nego slomljeno rebro...

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 09:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Za tugu ima lijeka - vrijeme. Ne znam nikoga ko se nakon nekog vremena nije utješio, zaboravio ili jednostavno "pregrmio".
Može se voljeti više osoba u dugom nizu godina, tako da se i zaborave one prve dječačke ljubavi za koje smo mislili da nas nikad proći neće.
A ljubomora ostaje, uvijek, kao kazna, i za onoga ko je osjeća i za onoga ko je trpi.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 10:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Izzard je napisao:
Ja bih dao ljubavi šansu. :wink:


Dakako. Vrli su primjeri svuda oko nas... :D


Spoiler:
Kako dalje nakon potrosenog kodoma?

Dakle, bivšoj curi sam ostavio jedan kondom. Naizgled slučajno, no ideja iza toga je bila da će se ona, svaki put kad otvori ladicu i ugleda ga, s jednim dubokim uzdahom, očnom lećom fokusiranom u beskonačnost, te čežnjom u srcu, prisjetiti naših vatrenih trenutaka u krevetu. Zatim, jedne večeri u budućnosti, kad se slučajno sretnemo i odemo na pivo, da joj slučajno spomenem taj kondom, naš kondom, koji je neumoljivim slijedom događaja ostao neiskorišten. Naravno, njene oči bi tada, bez sumnje, zasjale, te bi iste večeri sudbinski završili u krevetu, cijelu noć strastveno evocirajući uspomene.
Bez obaveze, dakako.

Proračunato, znam, ali očito s najboljim namjerama. No, sve je palo u vodu kad sam nedavno saznao da ona, ne samo da nije čeznutljivo gledala naš kondom, nego ga je i potrošila s nekim drugim.

Kako dalje?

Primam riječi potpore i utjehe.

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 10:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2009, 21:36
Postovi: 407
haha ovo moze u humor ...

_________________
Bio jednom jedan djecak, koji je zivio u jednoj staroj kuci u sumi.On je svaki dan isao da sakuplja lisce za svoju ovcu Kicu. I tako je on sakupljao i sakupljao, kada je sakupio otisao je na Tahiti da se okupa, jer je smrdijo. Umro je on.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 13:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
osamstotinazena je napisao:
Izzard je napisao:
Ja bih dao ljubavi šansu. :wink:


Dakako. Vrli su primjeri svuda oko nas... :D


Spoiler:
Kako dalje nakon potrosenog kodoma?

Dakle, bivšoj curi sam ostavio jedan kondom. Naizgled slučajno, no ideja iza toga je bila da će se ona, svaki put kad otvori ladicu i ugleda ga, s jednim dubokim uzdahom, očnom lećom fokusiranom u beskonačnost, te čežnjom u srcu, prisjetiti naših vatrenih trenutaka u krevetu. Zatim, jedne večeri u budućnosti, kad se slučajno sretnemo i odemo na pivo, da joj slučajno spomenem taj kondom, naš kondom, koji je neumoljivim slijedom događaja ostao neiskorišten. Naravno, njene oči bi tada, bez sumnje, zasjale, te bi iste večeri sudbinski završili u krevetu, cijelu noć strastveno evocirajući uspomene.
Bez obaveze, dakako.

Proračunato, znam, ali očito s najboljim namjerama. No, sve je palo u vodu kad sam nedavno saznao da ona, ne samo da nije čeznutljivo gledala naš kondom, nego ga je i potrošila s nekim drugim.

Kako dalje?

Primam riječi potpore i utjehe.

Kako dalje? Nema dalje,mozda kutija tableta za spavanje ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 14:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Vjeruj mi veljko da ni to ne pomaže.


Bojana, treba dati šansu, ali ja ti ne mogu odgovoriti kako, taj dio ćete morati sami, ako tu ima još išta.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 17:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
А гдје је Бојана испарила? Ми се сатрасмо од савјета, а Бојана гарант сад ашикује са драгим у сијену :)

Јој, Бојана, Бојана, јбм ли ти миша :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 19:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Dec 2010, 17:50
Postovi: 22
Pustila sam da me srce vodi, ja sam popustila, ali sad vidim da nisam trebala, jer izgleda da ce on mene "ispaliti". Tvrdi da me voli najvise na svjetu, ali da mi nanosi samo bol, da sam dosta plakala zbog njega, da ga sve zbunjuje, da ne zna sta da radi, da je ova moja ljubomora prelila casu :'(... Sad se gusim u suzama iako znam da ne trebam, ali to mi je jedino rijesenje. Ne jedem, ne ucim, ne spavam... Sutra cemo se vidjeti, pa cemo se dogovoriti da li cemo pokusati popraviti vezu ili zavrsiti zauvijek :'(((((((((... Ne znam kako cu to izdrazti, jer neko je gore napisao, imam osjecaj da ga nikad necu zaboraviti, sve sam mu dala u zivotu, i ponos i svee, a sad sam korak do toga da ostanem bez njega... Ne znam kako dalje...
Hvala vam svima <3 Javicu vam rezultat :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 19:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Trenutno imam dva osjećaja. Prvi je da će tebe taj momak da napuca prije nego što ti napucaš njega i da ode sa tom svojom čim se toliko mota oko nje, a ti samo budi ljubomorna kao pašče i pokušaj da ga kontroliše pa ćeš da vidiš kako će da se okrene i ode... ;)
Drugi osjećaj je da nas neko loži što je uvijek mogućnost sa ovakvim temama kad se neko javlja za pomoć preko foruma...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 20:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
'Ajde smanji paranoju.


Bojana, imaš li IRL neku drugaricu, druga, brata, sestru, da se povjeriš i da bude tu kraj tebe?
Nekoga kome možeš reći sve što ti je na duši i ko će prosto biti tu?

I, kako god da završi, pusti da prođe malo vremena, da se stvari iskristališu sa distance, i nemoj učiniti ništa glupo i/ili naglo, koliko god ti se to tad činilo u redu!

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 20:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T-ZX73ZUl-0[/youtube]

Eurothe ja sam uvijek skeptičan kod ovakvih stvari... :roll:

Euroth je napisao:
Bojana, imaš li IRL neku drugaricu, druga, brata, sestru, da se povjeriš i da bude tu kraj tebe?
Nekoga kome možeš reći sve što ti je na duši i ko će prosto biti tu?


A eto iznad i zašto. Inače mi je teško povjerovati da se neko radije povjeri forumu i traži savjet od stotinu ljudi koji će dati stotine savjeta koji će samo još veću zabunu da naprave ali to je samo moje mišljenje. Ima nas svakakvih...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 21:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Panzer je napisao:
Trenutno imam dva osjećaja. Prvi je da će tebe taj momak da napuca prije nego što ti napucaš njega i da ode sa tom svojom čim se toliko mota oko nje, a ti samo budi ljubomorna kao pašče i pokušaj da ga kontroliše pa ćeš da vidiš kako će da se okrene i ode... ;)
Drugi osjećaj je da nas neko loži što je uvijek mogućnost sa ovakvim temama kad se neko javlja za pomoć preko foruma...

Ma bice da je loziona ,a nije prvi put,cak mi se cini da znam ko to radi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 22:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Dec 2010, 17:50
Postovi: 22
Imam se kome povjeriti, ali zelim konkretna misljena... svi znaju reci Uz tebe sam sta god da odlucis, niko ne zeli reci sta bi trebalo da ucinim, ni sta bi oni na mom mjestu... A ovako ne znam vas - ne znate me, pa, a ima i dobrih stvari koje sam procitala...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 23:02 
Zavisno od situacije, zavisi od dosta detalja...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs