banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Avg 2010, 13:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Jul 2010, 20:42
Postovi: 208
13 malih saveta kako da upoznate, osvojite devojku koja vam se svidja

1.Posmatrajte signale –Ukoliko budete pazljivi, sutedecete sebi vreme razmisljanja i znacete tacno sta vam porucuje. Specijalan pogled sa podignutom obrvom i nekoliko osmeha(sirokih,spontanih, pri kojima pokazuje zube) siguran su znak da mozete da joj pridjete.
2.Osmislite taktiku –Kada dobijete zeleno svetlo vrlo je bitno sta cete prvo reci. Posto imate 5 minuta da je uvucete u razgovor, razmislite dobro koju verbalnu taktiku cete primeniti
3.Dajte joj dobar razlog – Ako zelite njen broj telefona, recite nesto jednostavno i direktno.Dakle, bez patetike. Zabelezite broj u svoj mobilni ili pozajmite olovku od barmena (na vama je da se snadjete jer vi ste onaj koji trazi)
4.Telefon DA,mail NE – Ne budite šonja. Ako želite da je vidite, podignite slusaoicu i okrenite broj. Mejlovi mogu da sacekaju.
5.Kada da je pozovete – Ukoliko zovete u roku od 24h, delovacete kao očajnik. Tri dana je predugo, zato zovite drugog dana.
6.Ne budite formalni – Ukoliko vi nemate devojku, a ni ona dečka, ne sme da zvuci kao da je zovete na zvanican sastanak. Radije recite kako biste voleli da je izvede. Ne bi bilo lose da sama izabere gde.
7.Prvi izlazak – Pred prvi izlazak jednostavno morate da znate neka osnovna pravila bontona: 1) Pridrzite joj jaknu (mantil,sako)
2) Iskljucite mobilni telefon - ako ste zaboravili na to i on zazvoni, prekinite zvonjavu i ni slucajno nemojte gledati ko je zvao, Izvinite se.
3) Ignorisite njen dekolte – Cak i kada joj je bluza toliko providna da vam se cini da je nema. Bicete uhvaceni i nedelu i tako se srozati u njenim ocima.
4) Platite brzo bez konsultacija – Ne pitajte je koliko baksis treba da ostavite, moze delovati kao da zelite da istaknete koliko ste potrosili na nju.
8.Izbegnite stereotipe – Muskarci obicno zele zenu da osvoje cvecem. Ucinite nesto drugacije. Umesto ruza, poklnoite joj korpicu jagoda ili crvenih ribizli. Bez sumnje oboricete je s nogu.
9.Prepustite joj odluku – Preuzmite inicijativu. Ponudite joj dve razlicite mogucnosti kada je rec o mestu prvog sastanka i pitajte je sta misli o vasim predlozima. Tako cete joj nesvesno poslati suptilnu poruku da umete da vodite racuna o njoj i uvericete je da ste muskarac koji je u stanju i da preuzme inicijativu i da se brine o njoj.
10.Neka samo ONA bude predmet vaseg interesovanja – Jednostavno slusajte je. I to veoma pazljivo, pre nego sto jedno drugom pozelite laku noc i raziđete se, u pamcenje morate utisnuti sledece veoma vazne podatke: posao kojim se bavi, njene zelje u pogledu karijere, ime njene najbolje prijateljice,sta radi u slobodno vreme, podatke o porodici. Sve to pa i vise, mora ostati zapisano u vasim sivim celijama. Kada posle sastanka ponovo pokusate da je ocarate preko telefona, pomenite joj i nesto od toga.Vec osvojenim dodacete jos nekoliko poena – bili ste pazljiv slusalac a to mnogo znaci.
11.Obratite paznju na sitnice - Pazljivo je slusajte sta prica, jer se u svakoj recenici krije potencijal za romanticni gest. Tako, ukoliko vam ona slucajno kaze kako joj je otpalo dugme na kosulji, na sledeci sastanak joj donesite novo. Videcete reakciju!!!
12. Znaci koji je razotrkivaju – Ako vas stalno iz ma kog razloga dodiruje, znaci da je otkinula na vas. Drugi znaci: naginje se prema vama dok pricate ili vam postavlja bezbroj pitanja. Jedini nacin da je ucutkate je da predjete u akciju.
13.Poljubac – ako je sastanak protekao kako valja, poljubac mora uci u igru- makar samo ovlasan. Nemojte da vas obeshrabri ako okleva da vam uzvrati poljubac. Mozda je samo stidljiva ili nervozna sto joj se dopadate.




To su moi savjeti a kako bi ste vi ucinili ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 13:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2005, 21:02
Postovi: 1572
Sve to stoji, ali zasto bi se momak pretvarao da je dzentlmen (ili sl) ako nije, zavarava i nju i sebe.. vise nju, jer ce se ona verujem, vise razocarati. Nikad gluma, samo budi ono sto jesi... i naces ono sto je 'tvoje'! ^_^


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 13:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Što spontanije to bolje, i naravno treba se prikazati u pravom svijetlu, od glume nema nikakve koristi.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 14:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Nisu "tvoi", ovo vec milion godina kruži po internetu.
Slažem se sa Siluetom.

Saveti su generalno beskorisni, što se ovoga tiče, ali ostaviću temu otvorenom, možda neko ima nešto interesantno za reći...

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 14:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
:)

_________________

Filozofija...


Poslednji put menjao jellyfish dana 28 Avg 2010, 12:52, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 15:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Ovo neka nafurana feministica pisala. Zaboravila je dodati :14) Uctivo je pitajte zeli li da gazi po Vama sad ili odma?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 17:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Jul 2010, 20:42
Postovi: 208
1.Budite duhoviti,pričajte viceve ili sl.
2.Nađite zajedničku temu.
3.Pričajte o onome što oboje volite.
4.Gledajte Ju/Ga u oči dok pričate.
5.Često se družite.
6.Raspitajte se i saznajte podatke o vašoj Simpatiji ako se već ne usudite pitati.
7.Budite darežljivi,dragi,pogotovo ako je Valentinovo: poklonite nešto što bi Ju/Ga moglo razveseliti ili neku malu sitinicu,ali ipak značajnu->ako se toga ne sramite ;))


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 17:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
...khm..ne bih da ispadnem prost ili "nedžentlmen" ali moram da pridodam:

14. Učinite da se osjeća kao da se j..... , a da joj nije ušao.

Hvala.

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 17:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
dzabaleban je napisao:
14. Učinite da se osjeća kao da se j..... , a da joj nije ušao.

To, majstore! Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 17:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Broj 1 i broj 6 nikako. Edit: odnosilo se na drugi post "man02"-a.

Džabi, mudro zboriš. I Muško mudro rezonuje, ali je previše konkretan...(:

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 19:41 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Feb 2010, 16:24
Postovi: 10
A ja imam veliki problem neznam kako da pridjem curi (kako da je startujem)... Ovo mi je prvi put da sam se do usiu zaljubio XD
Neznam sta da je pitam .... i kako da je zbarim ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2010, 07:18 
bEz ImEnA :D je napisao:
A ja imam veliki problem neznam kako da pridjem curi (kako da je startujem)... Ovo mi je prvi put da sam se do usiu zaljubio XD
Neznam sta da je pitam .... i kako da je zbarim ?

Stisni prstencic na guz, progutaj knedlu i budi prirodan, ne foliraj se i ne budi mangup, sakrij svoje mane i ne pretjeruj u iskazivanju vrlina...saznaj sta ona voli i sa je interesuje i to je to...


Ili ti je problem taj prvi prilaz?


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Avg 2010, 19:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
Ili da je startuje na onu već legendarnu foru:

Eeeej curo, 065...kako ide dalje? :)

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2010, 17:13 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
1.Posmatrajte signale –Ukoliko budete pazljivi, sutedecete sebi vreme razmisljanja i znacete tacno sta vam porucuje. Specijalan pogled sa podignutom obrvom i nekoliko osmeha(sirokih,spontanih, pri kojima pokazuje zube) siguran su znak da mozete da joj pridjete.


shit od signala..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2010, 18:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Jul 2010, 20:42
Postovi: 208
aha imate li jos necega


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2010, 22:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Silhouette je napisao:
Sve to stoji, ali zasto bi se momak pretvarao da je dzentlmen (ili sl) ako nije, zavarava i nju i sebe.. vise nju, jer ce se ona verujem, vise razocarati. Nikad gluma, samo budi ono sto jesi... i naces ono sto je 'tvoje'! ^_^


Ovo je kljucni savjet. Ne postoji sigurniji put da izgubite nasu naklonost od toga da se predstavljate onim sto niste, tj da ste vise od onoga sto ste. Iskrenost razoruzava i nadasve je privlacna, jer tada djelujete samouvjereno i stvarno. Svako pretjerivanje ili nedaj Boze laz je gubljenje vremena i put da nas izgubite po kratkom postupku, cak i kad smo bile zainteresovane u startu.

Jos par savjeta - ne pricajte o politici, cak ni kada se vasi politicki stavovi poklapaju. Ne pricajte o fudbalu ni pod razno. Toliko za ovaj put. :D

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2010, 22:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Japanese_rose je napisao:
Jos par savjeta - ne pricajte o politici, cak ni kada se vasi politicki stavovi poklapaju. Ne pricajte o fudbalu ni pod razno.


Haha, to ti vjerujem :P

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2010, 23:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
U ovih 13 savjeta ima bar 13 na temu kako brzo postati papucar :)

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Avg 2010, 07:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
U ovih 13 savjeta ima bar 13 na temu kako brzo postati papucar :)


vrlo vjerovatno.
ne znam , možda su ovi savjeti samo u svrhu per aspera ad astra (kroz čičke do piiii...)
mislim, šta kad upoznate i osvojite djevojku koja vam se sviđa? kamo dalje rođače?

jel neko ima viziju, plan?
ili je na snazi glorifikovanje njenog veličanstva spontanosti na koju se svi pozivaju, osim onih koji odmah žele seks pošto je seks sve samo ne spontana stvar, kao bio sam slučajno tu u prolazu, padala neka kiša i nešto mi spontano dođe pa sam ušo u tebe...malo morgen...

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Avg 2010, 07:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
dzabaleban je napisao:
...mislim, šta kad upoznate i osvojite djevojku koja vam se sviđa? kamo dalje rođače?..

Ništa, naruči se drugo izdanje priručnika sa savjetima i Bog da te vidi. 8) :D

Slika

:D :D :D :D :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs