banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 22 Maj 2024, 17:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Avg 2010, 10:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
Talija je napisao:
dzabaleban je napisao:
...mislim, šta kad upoznate i osvojite djevojku koja vam se sviđa? kamo dalje rođače?..

Ništa, naruči se drugo izdanje priručnika sa savjetima i Bog da te vidi. 8) :D

Slika

:D :D :D :D :D



a gdje ima? :D

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Avg 2010, 10:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Buy online :D ako ne nađemo, naći ćemo kod Zoke u knjižari. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Avg 2010, 12:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
hahahahhaha :lol:
ono što je meni ok je da me sluša na prvom dejtu.. al nikad nisam stvarno izašla na dejt... Obično bude neko koga već poznajem, slučajno srećem i onda....

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Avg 2010, 12:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Ne postoje neosvojive tvrdjave, postoje samo losi osvajaci.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Avg 2010, 16:19 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
al je pitanje jel oronula tvrdjava il renovirana...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Avg 2010, 19:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Tvrdjava je takva da neki ne bi imali sansu da je osvoje ni za sto zivota. :lol: :lol: :lol:

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Avg 2010, 20:31 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
daj koji ti je, nisam mislio na tebe..vec generalno..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 01:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Daj sta ti je, nisam ni shvatila licno, nego generalno gledano djevojke i zene podcjenjuju oni koji malo vrijede.
Valjda tako lijece neke svoje komplekse.
Inace nista licno, caskamo.
:D

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 01:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Iako se češće, uslovno rečeno, "ok-djevojke" podcjenjuju a fufe, gabori i tuke precjenjuju.
Što od sebe što od društva.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 02:02 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Japanese_rose je napisao:
Tvrdjava je takva da neki ne bi imali sansu da je osvoje ni za sto zivota. :lol: :lol: :lol:


samo sto je ova izjava licno upucena nekome..nice to see u back. :)

pokusao sam reci kad je u pitanju oronula il renovirana tvrdjava, da rijetko ce kad momak naletiti na djevojku a da prethodno nije bila osvojena pa odbacena il u nekom procesu osvajanja...i sad ti trebas naci put kako je opet osvojiti.

p.s ucinilo mi se da kazes, grudi su ti kao rahat lokumi...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 02:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
spavac je napisao:
pokusao sam reci kad je u pitanju oronula il renovirana tvrdjava, da rijetko ce kad momak naletiti na djevojku a da prethodno nije bila osvojena pa odbacena il u nekom procesu osvajanja...i sad ti trebas naci put kako je opet osvojiti.

Ovo si jako, jako lijepo rekao.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 05:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
spavac je napisao:
pokusao sam reci kad je u pitanju oronula il renovirana tvrdjava, da rijetko ce kad momak naletiti na djevojku a da prethodno nije bila osvojena pa odbacena il u nekom procesu osvajanja...i sad ti trebas naci put kako je opet osvojiti.


Nema tu velike filozofije. Iskreni osjecaji se lako prepoznaju sa obje strane. Bas kao i oni drugacije prirode.

Citiraj:
fufe, gabori i tuke


Koliko frustracije u tri rijeci. Oni koji ovako razmisljaju o zenskom rodu, po defaultu zavrse sa jednom iz ove kateogorije. Krpa nadje zakrpu ili tako nesto.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 07:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
pa gabor fufica i jeste dobitana kombinacija niko je nece a laufa se ko tereza orlowski

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 10:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Japanese_rose je napisao:
spavac je napisao:
pokusao sam reci kad je u pitanju oronula il renovirana tvrdjava, da rijetko ce kad momak naletiti na djevojku a da prethodno nije bila osvojena pa odbacena il u nekom procesu osvajanja...i sad ti trebas naci put kako je opet osvojiti.


Nema tu velike filozofije. Iskreni osjecaji se lako prepoznaju sa obje strane. Bas kao i oni drugacije prirode.

Citiraj:
fufe, gabori i tuke


Koliko frustracije u tri rijeci. Oni koji ovako razmisljaju o zenskom rodu, po defaultu zavrse sa jednom iz ove kateogorije. Krpa nadje zakrpu ili tako nesto.

Zbog odgovora spavaču mi se čini da ili nikad nisi bila u vezi ili živiš u španskoj seriji.

Da, ja sam isfrustrirana osoba.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 11:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Dobro dosao u klub isfrustriranih krpa koje su nasle zakrpe :lol:

Ni jedna normalna djevojka, znaci ne pricam o tvrdjavama i damicama ili ti isfrustriranim usjedilicama :D, nece odbiti momka sa normalnim pristupom. Ono najobicnije: " Mozemo li se upoznati?" je skroz ok. Nema potrebe za manevrima, desantima i slicnim ratnim dejstvima. Jasno mi je kako djevojke same sebi pokusavaju nabiti cijenu odbijanjima, drzanjem na uzdi koju po svom ceifu zatezu i otpustaju. Ako naletite na takvu... samo se presaltajte na drugu. Normalnih djevojaka ima na sve strane samo nisu toliko upadljive.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 11:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Euroth je napisao:
Zbog odgovora spavaču mi se čini da ili nikad nisi bila u vezi ili živiš u španskoj seriji.


Dobro kad ti tako kazes. :D Svasta je moguce. :D

ajkula je napisao:
Ni jedna normalna djevojka, znaci ne pricam o tvrdjavama i damicama ili ti isfrustriranim usjedilicama :D, nece odbiti momka sa normalnim pristupom.


To o tvrdjavama i osvajacima je poznata izreka, a tebi je samo dobro dosla. Za to vec ja nisam odgovorna ni kriva.

Citiraj:
Ono najobicnije: " Mozemo li se upoznati?" je skroz ok. Nema potrebe za manevrima, desantima i slicnim ratnim dejstvima.


Ma nije valjda ? Hvala ti sto to objasni nama koje se nikada nismo nasle u toj poziciji.
:cry: :roll:

Citiraj:
Jasno mi je kako djevojke same sebi pokusavaju nabiti cijenu odbijanjima, drzanjem na uzdi koju po svom ceifu zatezu i otpustaju.


To mozda tako funkcionise u Zavidovicima i blizoj okolini. Ostatak svijeta je u medjuvremenu napredovao i u ovom aspektu.

Citiraj:
Ako naletite na takvu... samo se presaltajte na drugu. Normalnih djevojaka ima na sve strane samo nisu toliko upadljive.


Slazem se s ovim dijelom. Najbolje je naci point of least resistance. I najjednostavnije.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 15:50 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Japanese_rose je napisao:

ajkula je napisao:
Citiraj:
Jasno mi je kako djevojke same sebi pokusavaju nabiti cijenu odbijanjima, drzanjem na uzdi koju po svom ceifu zatezu i otpustaju.


To mozda tako funkcionise u Zavidovicima i blizoj okolini. Ostatak svijeta je u medjuvremenu napredovao i u ovom aspektu.



Ruzo, ni ostatak zenskog svijeta van Zavidovica nije napredovao...to je djevojkama uh da kazem nekako u genima..bila ona amerikanka, kanadjanka, engleskinja, spanjolka, francuskinja...postoje dve vrste po meni:ona koja zna da prekine takvu igru i koja ne zna granice..naravno i razumijem djevojke zbog cega dizaju cijenu, jer treba da zivi sa nekim konjem citav svoj zivot...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 16:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
jel moze neko napisati jedno pet savjeta za ozenjene? missim, da nadju djevojku :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 16:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
manitu uci da svira je napisao:
jel moze neko napisati jedno pet savjeta za ozenjene? missim, da nadju djevojku :lol: :lol:


Pitaj suprugu da te posavjetuje. Niko zenu ne poznaje kao druga zena.

spavac je napisao:
Ruzo, ni ostatak zenskog svijeta van Zavidovica nije napredovao...to je djevojkama uh da kazem nekako u genima..bila ona amerikanka, kanadjanka, engleskinja, spanjolka, francuskinja...postoje dve vrste po meni:ona koja zna da prekine takvu igru i koja ne zna granice..naravno i razumijem djevojke zbog cega dizaju cijenu, jer treba da zivi sa nekim konjem citav svoj zivot...


Mislim da nisi u pravu ( izuzev ako se nisi obogatio u medjuvremenu, pa privlacis tip koji bi da se udomi preko tebe ). Djevojke obicno imaju neki razlog da "zatezu" ili kako vi to tumacite "dizu sebi cijenu". Obicno nisu sigurne u svoje emocije, zele te bolje upoznati i sl. A ako cemo pravo, postoje i tipovi koji ne znaju prihvatiti "ne", ni na uljudan niti na eksplicitan nacin. Ima likova koje kada ih cura odbije, jos vise zagrizu, iako ona zaista nije zainteresovana i kaze mu to.

Komplikovano je sve to, iako svi u sustini zelimo isto.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 17:10 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
ma ja trazim neku bogatu da se udomim...i to tipa kornjace (koja se blokirala u oklop, a ja nemam namjeru da je napadam nego cekam da sama izadje iz oklopa)

moja poenta je bila da cure van Zavidovica takodje zatezu...razlozi zatezanja su mi poznati...

o emocijama....samo cu :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs