banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 03:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 52 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Avg 2010, 21:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Sjećate li se vaših prvih zaljubljivanja, simpatija, slatkih tajni, leptirića u stomačićima, žmaraca u gaćama :lol: ?

Kako je to izgledalo?

Ko su bile vaše prve simpatije? Djevojčica/dječak iz ulice, neko iz škole (učiteljica :lol: ), vrtića, nadobudna prsata starija komšinica, čika poštar...

Šta vam je od toga ostalo u najljepšim sjećanjima?

Da li je bilo čega trapavog u cijeloj priči?


Spoiler:
Tema otovrena po nalogu druga Vjeve :)


I naravno mali promo naših banjalučkih Vrapčića :wink: :

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=A8WrdK1t1s0[/youtube]

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Poslednji put menjao 800 dana 09 Avg 2010, 21:27, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2010, 21:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Ja sam bio zatreskan u jednu Ljiljanu, u prvom i drugom osnovne, ona je bila godinu ili dvije starija. Sjecam se da sam joj se "upucavao" tako sto bih na kupanju, dok je njih nekoliko djevojcica stajalo u plicaku i pricalo, ronio u blizini, pa se "zakucam" u njene noge, i onda izvinjavam kako nisam nista vidio :D Dan danas se sjecam svoje smijesne zbunjene face. A onda se tu pojavio i neki Nemanja koji je takodje bio iz starijih razreda, pa smo se nas dvojica tukli "cija ce ona biti cura" :D Treba li spomenuti da sam ga prebio k'o vola u kupusu? :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2010, 21:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Lee bi bio ponosan. :D
Ja ne mogu sada pisati o tome.. previše sam uzbuđen. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2010, 21:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
Sonja, 1. osnovne, poljubio sam je u obraz dok smo šiljili olovke nad kantom u ćošku pred početak časa, čitav razred je povikao cura i momak, ona se zacrvenila a ja sam likovao :D
kasnije sam promijenio školu i nikad je nisam više vidio...eh...Sonja još ponekad samo odvedi me tamo i ne daj da odem...
To su bila ovakva vremena:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DtVM_zswV4U[/youtube]

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 09:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Sve što danas znam, znam zahvaljujući Robiju. Zvuči suludo? Pročitaj moju priču :D

Bila sam djevojčica od 3-4 godine kada me prva sjećanja vode njemu...
Neobično visok i krakat, odudarao je od svojih vršnjaka, ne samo po visini i štrokavosti, već i po Ramones frizuri koja mu nikako nije stajala, tregerima i piskutavom glasu. Mislim da su mu se svi rugali. Takođe mislim da zbog toga nikad nije imao ni jedan jedini kompleks. Robi je bio samouvjeren. I Robi je znao.
Bio je stariji od mene 3-4 godine, kao i svi klinci iz mog naselja. Bila sam trinaesto prase, mala djevojčica koja smeta i koja je u igri uvijek dobijala: najgoru pušku, najgori autić i najgori kliker. Bila sam ona koja je uvijek "žmirila" i ona koja je uvijek "ganjala". Bila sam uvijek Ledeni čiča i nikada nisam stigla do kraja igre "Care, care, gospodare, koliko ima sati?". I sve me to nije ni malo brinulo. Važno je bilo učiti od Robija.
Robi nikada nije došao po mene da se igramo. Meni nije smetalo d svaki put idem po njega, da se popnem dobro poznatim stepenicama (bilo ih je 12), i da ga sačekam dok ruča. Robi je uvijek ručao.

Tada sam naučila da muškarci uvijek ručaju i da je dati im da jedu nešto mnogo važno i ozbiljno.

Mene su za to vrijeme moji ganjali sa tavama i sendvičima po ulici.

Robi je bio moj zaštitnik. Gdje god bi išli, dobro bi pazio da sam na trotoaru, da pazim kud hodam i da ne zvjernjam naokolo kad zvjernjanje zaista nije bilo potrebno.
Tada sam naučila da je ok prepustiti se muškarcu da te vodi.

Robija je zaista bilo teško fascinirati. A i čemu bi ga naučila jedna mala šmizla koja još ni u predškolsko ne ide. Ali to me nije spriječilo da se trudim. Dva bukvara, jedan na latinici, drugi na ćirilici, stigli su tajnim kanalima u moje ruke i veoma rano sam znala oba pisma tečno čitati i pisati.
Tada sam naučila da neke stvari moraš naučiti sam da bi mogao pratiti korak.

Robi me naučio da bojim. Nije bilo dovoljno što sam znala da crtam. Kada mi je prvi put dao prazan krug da obojim, mislila sam da je poludio. Ništa zabavno nema u bojenju jednog običnog kruga, a nema ni ništa lakše. Tada sam naučila da muškarce ne treba podcjenjivati:
Mučio me s tim krugom pola dana. Obojila sam ga za cirka 2 sekunde, ali je bilo neobojenih praznina koje je Robi prosto nazvao "rupe". Vraćao bi me iznova i iznova na popunjavanje rupa, dok svaka, pa i najmanja nije bila potpuno obojena.
Tada sam se naučila i strpljenju i ovo mi je mnogo pomoglo za razne stvari.

U nemogućnosti da ga fasciniram, počela sam da izmišljam. Tako sam izmislila postojanje neobičnog mekog kamena u jednom komšijskom dvorištu. Tajno bih sjekla stiropor, bojila ga vodenim bojicama (temeljno kako me Robi i naučio bojenju) i stavljala ga pod šimšir u to dvorište. Vodila bih Robija da se upozna sa čudnovatim mekim kamenom i govorila bih mu da je to naša tajna.
Tada sam naučila da znanje kojem te neko drugi naučio, može da bude upotrebljeno protiv njega.

Robi se strašno mučio da dokuči kako kamen može biti mekan, pisao je i nekim dječijim časopisima, ali nikad nije dobio odgovor.

Robi me često plašio. Najčešće vukom i vješticom kada bi prolazili nekim mirnim ili mračnim putem. "Eno ga vuk, eno ga vuk!" Ja bih skočila preplašeno i privila se uz njega. To ga je činilo srećnim.
Tada sam naučila da se muškarci služe jako neobičnim tehnikama da bi dobili bliskost.

Bilo je tu i drugih dječaka Ljepuškastih, nestašnih, dobrih, vragolastih, ali na njih uopšte nisam obraćala pažnju. Međutim, oni na mene jesu.
Tada sam naučila još nešto jako važno - muškarcima je rejting u društvu izuzetno bitna stvar. Jer evo šta se desilo...
Robi me nije poznavao u društvu drugih dječaka. Govorio bi mi stvari koje mi nasamo nikad ne bi rekao. Odgurivao me i pravio se važan pred drugim dječacima. Sve dok me jedan od njih nije gurnuo u koprive. Drečala sam da i sad čujem taj zvuk. Robi je prvo preblijedio, pa je dobio rumenu boju, a onda me izvadio iz kopriva. Stavio me na neku stepenicu da sjednem i rekao da sačekam. Otrčao je za tim dječakom i pretukao ga. Zatim je istukao i par obližnjih "dobacivača". Ona se vratio po mene i odnio me kući na rukama.
Tada sam naučila da muškarac koji te voli, nikada te neće ostaviti u nevollji samu. Naučila sam nešto još i važnije - on će čak pokušati nevolju sam i da riješi, a da to od njega ne tražiš.

U mojoj kući se slušao rock. Ali na TV-u je u to vrijeme išla Lepa Brena. Ona je bila popularna. Sve djevojčice su znale za Lepu Brenu i stajale bi ispred ekrana, imitirale, zabacivale kosice i nevješto se klatile gore-dole u ritmu. Mislila sam da treba nešto od toga i ja da znam, i uprkos protivljenju mojih ukućana, naučila sam jedan dio neke pjesme sa sve koreografijom. Jedan dan sam potražila Robija u haljinici na volane i lakovanim cipelama (u tome se inače ide samo doktoru). Prvo što me pitao je da li ja to idem doktoru. Ma, reko, ne, i zacrvenila se, nešto još mrmljajući. "Htjela sam da ti nešto pokažem." Postavila sam ga na trotoar da sjedi, stala sam ispod ulične rasvjete i krenula da pjevam i "šizim". "Šta je to?" - pitao me. "Lepa Brena." :-D "Slušaj, to ti je seljački i nemoj to da slušaš." "OK Robi."
ZEMLJO OTVORI SE! Tada sam prvi put propala kroz istu i osjetila neviđeno poniženje i sramotu. Pa da ja to bar slušam, aaaaaaaaaa....
Tada sam naučila dobru lekciju - treba biti svoj i ne furati trendove. Možeš se samo ukopati.

Robi me naučio još dosta toga: kako lizati ledenicu a da se grlo ne upali, kako se sahranjuju ptice i insekti, kako od jedne gliste dobiješ dvije. Naučio me i da brzo trčim, u slučaju da se ponovi slučaj sa koprivama, a njega ne bude tu.

Robi se volio igrati škole. Ja sam bila učiteljica, a on učenik. Uvijek bi to bila matematika. Postavljala sam mu zadatke, on bi rješavao, a ja onda ocjenjivala.
Tada sam naučila da muškarci vole pohvale... i ocjene. Naravno one najbolje.

Robi je jednom, iz čista mira, rekao: "Ti ćeš kad odrasteš biti moja žena."
Tada sam naučila da svi mi volimo na različit način, i način na koji me tata voli, nikad neće biti isti kao kada me voli neki drugi muškarac. Oni umiju zaista da ne pokazuju emocije, a da vole i da to bude iskreno.

Najveća lekcija koju me Robi naučio bila je da neko može nestati.
On se odselio u inostranstvo i nismo se ni pozdravili. Tek tako. Preko noći. On se ujedno odselio i iz mog života - zauvijek. Nisam tugovala. Bila sam zbunjena, a onda sam pomislila da to tako treba, jer je to Robi - a on zna najbolje.
Morale su proći godine da bih shvatila da nije bilo do Robija i da za neke stvari postoji jedna mnogo jebena stvar, koji odrasli nazivaju - "splet okolnosti".
Te dvije surove riječi sam često upotrebljavala kada sam kasnije raskidala veze.

Ni danas ne znam gdje je, al' nekako mislim - dobro je on. Robi mora biti dobro, jer Robi zna najbolje. :D

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 09:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
osamstotinazena je napisao:
Sve što danas znam, znam zahvaljujući Robiju. Zvuči suludo? Pročitaj moju priču :D

Bila sam djevojčica od 3-4 godine kada me prva sjećanja vode njemu...
Neobično visok i krakat, odudarao je od svojih vršnjaka, ne samo po visini i štrokavosti, već i po Ramones frizuri koja mu nikako nije stajala, tregerima i piskutavom glasu. Mislim da su mu se svi rugali. Takođe mislim da zbog toga nikad nije imao ni jedan jedini kompleks. Robi je bio samouvjeren. I Robi je znao.
Bio je stariji od mene 3-4 godine, kao i svi klinci iz mog naselja. Bila sam trinaesto prase, mala djevojčica koja smeta i koja je u igri uvijek dobijala: najgoru pušku, najgori autić i najgori kliker. Bila sam ona koja je uvijek "žmirila" i ona koja je uvijek "ganjala". Bila sam uvijek Ledeni čiča i nikada nisam stigla do kraja igre "Care, care, gospodare, koliko ima sati?". I sve me to nije ni malo brinulo. Važno je bilo učiti od Robija.
Robi nikada nije došao po mene da se igramo. Meni nije smetalo d svaki put idem po njega, da se popnem dobro poznatim stepenicama (bilo ih je 12), i da ga sačekam dok ruča. Robi je uvijek ručao.

Tada sam naučila da muškarci uvijek ručaju i da je dati im da jedu nešto mnogo važno i ozbiljno.

Mene su za to vrijeme moji ganjali sa tavama i sendvičima po ulici.

Robi je bio moj zaštitnik. Gdje god bi išli, dobro bi pazio da sam na trotoaru, da pazim kud hodam i da ne zvjernjam naokolo kad zvjernjanje zaista nije bilo potrebno.
Tada sam naučila da je ok prepustiti se muškarcu da te vodi.

Robija je zaista bilo teško fascinirati. A i čemu bi ga naučila jedna mala šmizla koja još ni u predškolsko ne ide. Ali to me nije spriječilo da se trudim. Dva bukvara, jedan na latinici, drugi na ćirilici, stigli su tajnim kanalima u moje ruke i veoma rano sam znala oba pisma tečno čitati i pisati.
Tada sam naučila da neke stvari moraš naučiti sam da bi mogao pratiti korak.

Robi me naučio da bojim. Nije bilo dovoljno što sam znala da crtam. Kada mi je prvi put dao prazan krug da obojim, mislila sam da je poludio. Ništa zabavno nema u bojenju jednog običnog kruga, a nema ni ništa lakše. Tada sam naučila da muškarce ne treba podcjenjivati:
Mučio me s tim krugom pola dana. Obojila sam ga za cirka 2 sekunde, ali je bilo neobojenih praznina koje je Robi prosto nazvao "rupe". Vraćao bi me iznova i iznova na popunjavanje rupa, dok svaka, pa i najmanja nije bila potpuno obojena.
Tada sam se naučila i strpljenju i ovo mi je mnogo pomoglo za razne stvari.

U nemogućnosti da ga fasciniram, počela sam da izmišljam. Tako sam izmislila postojanje neobičnog mekog kamena u jednom komšijskom dvorištu. Tajno bih sjekla stiropor, bojila ga vodenim bojicama (temeljno kako me Robi i naučio bojenju) i stavljala ga pod šimšir u to dvorište. Vodila bih Robija da se upozna sa čudnovatim mekim kamenom i govorila bih mu da je to naša tajna.
Tada sam naučila da znanje kojem te neko drugi naučio, može da bude upotrebljeno protiv njega.

Robi se strašno mučio da dokuči kako kamen može biti mekan, pisao je i nekim dječijim časopisima, ali nikad nije dobio odgovor.

Robi me često plašio. Najčešće vukom i vješticom kada bi prolazili nekim mirnim ili mračnim putem. "Eno ga vuk, eno ga vuk!" Ja bih skočila preplašeno i privila se uz njega. To ga je činilo srećnim.
Tada sam naučila da se muškarci služe jako neobičnim tehnikama da bi dobili bliskost.

Bilo je tu i drugih dječaka Ljepuškastih, nestašnih, dobrih, vragolastih, ali na njih uopšte nisam obraćala pažnju. Međutim, oni na mene jesu.
Tada sam naučila još nešto jako važno - muškarcima je rejting u društvu izuzetno bitna stvar. Jer evo šta se desilo...
Robi me nije poznavao u društvu drugih dječaka. Govorio bi mi stvari koje mi nasamo nikad ne bi rekao. Odgurivao me i pravio se važan pred drugim dječacima. Sve dok me jedan od njih nije gurnuo u koprive. Drečala sam da i sad čujem taj zvuk. Robi je prvo preblijedio, pa je dobio rumenu boju, a onda me izvadio iz kopriva. Stavio me na neku stepenicu da sjednem i rekao da sačekam. Otrčao je za tim dječakom i pretukao ga. Zatim je istukao i par obližnjih "dobacivača". Ona se vratio po mene i odnio me kući na rukama.
Tada sam naučila da muškarac koji te voli, nikada te neće ostaviti u nevollji samu. Naučila sam nešto još i važnije - on će čak pokušati nevolju sam i da riješi, a da to od njega ne tražiš.

U mojoj kući se slušao rock. Ali na TV-u je u to vrijeme išla Lepa Brena. Ona je bila popularna. Sve djevojčice su znale za Lepu Brenu i stajale bi ispred ekrana, imitirale, zabacivale kosice i nevješto se klatile gore-dole u ritmu. Mislila sam da treba nešto od toga i ja da znam, i uprkos protivljenju mojih ukućana, naučila sam jedan dio neke pjesme sa sve koreografijom. Jedan dan sam potražila Robija u haljinici na volane i lakovanim cipelama (u tome se inače ide samo doktoru). Prvo što me pitao je da li ja to idem doktoru. Ma, reko, ne, i zacrvenila se, nešto još mrmljajući. "Htjela sam da ti nešto pokažem." Postavila sam ga na trotoar da sjedi, stala sam ispod ulične rasvjete i krenula da pjevam i "šizim". "Šta je to?" - pitao me. "Lepa Brena." :-D "Slušaj, to ti je seljački i nemoj to da slušaš." "OK Robi."
ZEMLJO OTVORI SE! Tada sam prvi put propala kroz istu i osjetila neviđeno poniženje i sramotu. Pa da ja to bar slušam, aaaaaaaaaa....
Tada sam naučila dobru lekciju - treba biti svoj i ne furati trendove. Možeš se samo ukopati.

Robi me naučio još dosta toga: kako lizati ledenicu a da se grlo ne upali, kako se sahranjuju ptice i insekti, kako od jedne gliste dobiješ dvije. Naučio me i da brzo trčim, u slučaju da se ponovi slučaj sa koprivama, a njega ne bude tu.

Robi se volio igrati škole. Ja sam bila učiteljica, a on učenik. Uvijek bi to bila matematika. Postavljala sam mu zadatke, on bi rješavao, a ja onda ocjenjivala.
Tada sam naučila da muškarci vole pohvale... i ocjene. Naravno one najbolje.

Robi je jednom, iz čista mira, rekao: "Ti ćeš kad odrasteš biti moja žena."
Tada sam naučila da svi mi volimo na različit način, i način na koji me tata voli, nikad neće biti isti kao kada me voli neki drugi muškarac. Oni umiju zaista da ne pokazuju emocije, a da vole i da to bude iskreno.

Najveća lekcija koju me Robi naučio bila je da neko može nestati.
On se odselio u inostranstvo i nismo se ni pozdravili. Tek tako. Preko noći. On se ujedno odselio i iz mog života - zauvijek. Nisam tugovala. Bila sam zbunjena, a onda sam pomislila da to tako treba, jer je to Robi - a on zna najbolje.
Morale su proći godine da bih shvatila da nije bilo do Robija i da za neke stvari postoji jedna mnogo jebena stvar, koji odrasli nazivaju - "splet okolnosti".
Te dvije surove riječi sam često upotrebljavala kada sam kasnije raskidala veze.

Ni danas ne znam gdje je, al' nekako mislim - dobro je on. Robi mora biti dobro, jer Robi zna najbolje. :D

:D :D :D
Alal vera!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 09:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
:notworthy: :notworthy: :notworthy:

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 10:03 
moja prva simpatija, godinu mladji naravno (uvijek mladji :DDDDDDDD).. zvao se Jan, isli smo zajedno u predskolsko, i gazli se papuca,a slucajno u prolazu... uh, onda je jednom za priredbu za 1 maj donio mi crveni slomljeni karanfil... strasno kako sam tad bila sretna... odselio je negdje jos prije rata... skoro sam u prici sa drugaricom dosla do nekih podataka o njemu, kaze da izgleda predobro, pih... i da zivi u sloveniji.... eto...
za 800zena, super prica ako si je sama "srocila" svaka cast...


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 10:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2008, 23:36
Postovi: 951
Lokacija: Banjaluka
Ih vise se ni ne sjecam,nicega,ni simpatije ni leptirica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 10:30 
ih malka, nemoj tako... leptirica se jos uvijek sjecam i imam s vremena na vrijeme... jedan od najboljih osjecaja koji covjek moze da dozivi......


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 10:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2008, 23:36
Postovi: 951
Lokacija: Banjaluka
Eeee draga,blago tebi,moji davno odletjeli da ne kazem izumrli ko dinosaurusi,zaboravila sve i gotovo...
Stvarno ...pokusala sam da se sjetim i nista me nesto ne "dotaktne" da bi rekla e to je to


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 10:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
U vamo jednu, danas medijsku polu-zvijezdu. Ljubav je bila obostrana. Isli smo u vrtic tugedr. E onda sam je ja nedje oko petog rodjendana ostavio. Da sam znao da ce biti tako dobra riba, zenio bi ja to na vrijeme, prije polaska u skolu.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 10:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2008, 23:36
Postovi: 951
Lokacija: Banjaluka
MuskoBre je napisao:
Da sam znao da ce biti tako dobra riba, zenio bi ja to na vrijeme, prije polaska u skolu.

ah,znas kako kazu mladost-ludost :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 11:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Jeste amateri... Kakva ljubav, kakvi bakrači - ja sam imala dvojicu! :lol:
Eeee da... Još sa 4 godine, dok sam išla u vrtić... Obojica godinu stariji od mene, ista grupa kao i ja... Ja okom oni skokom! A ja kao neodlučna, sviđa mi se i jedan i drugi... Ovaj jedan ispao teški seljak kasnije (mada u stvari nije loš čo'ek), a ovaj drugi dobro građen, pametan, faca... Eh, kud se ne odlučih već tad, a ne kao tuka zavlačim obojicu... Kasnije ljudima dosadilo naravno, vide oni da mene ne vrijedi čekati... I evo obojica već 4 godine se skrasili sa nekim drugim klinkama... Samo se ponekad kroz razgovor prisjetimo starih vremena, ali ne vrijedi! :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 11:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
eh....prvi osnovne...crna kosa, zelene oci...simpatije obostrane. Kada se poslije 2 god odselio preko okeana, ostalo je jedno slomljeno srce, ali je poslije 7 god ponovo dosao i pao je prvi poljubac (bio je bljak!!! )...jos uvijek smo u kontaktu a njegova mama ne moze prezaliti sto joj nisam postala snaha :)

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 12:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Moja prva simpatija... jedan Siniša iz razreda. :D
Bio je garav (i danas mi ostalo da volim garave) :lol: vragolast, bio je jedan od petorice glavnih faca u razredu koji su bili predvodnici (pogotovo kad je neka vragolija u pitanju).

Zbog njega sam jednom ukrala dnevnik i popunjavali smo ocjene u neupisana polja (ostavi nam nastavnik zagradu sa neupisanom ocjenom).
Nekad bi sjedio iza mene u klupi i čačkao me da se okrenem, a zatim bi se nagnuo prema meni i dok bi mi nešto pričao gledao bi me izražajno onim svojim toplim krupnim crnim očurdama (a ja bi se topila). :D Ili bi protegao noge i pomjerao mi stolicu na kojoj sam sjedila. :D

Takođe jednom prilikom smo zajedno sjedili u prvoj klupi na času fizike, a nastavnik koji je sjedio za katedrom koja je bila priljubljena uz klupe, a na većem nivou nego naša klupa je imao običaj da pljucka dok priča, tako da me je Siniša posavjetovao da pobodemo uspravno sveske A4 formata i skrijemo lice. Naravno, oboje smo kasnije izbačeni s časa, tako da smo u dvorištu isprobavali brzinu u trčanju i toliko se raspravljali ko je prvi stigao ili ne znam ni ja šta smo pričali, da su nas opet vratili na čas jer smo ometali druge razrede.
A znao je takođe kada bi nas neko zezao da se cacrveni, obori pogled i napravi se kao da nije njegov posao.

Prošle su mnoge godine i tako jednom prilikom čekajući da presjednemo u drugi bus primjetila sam jednog garavog zgodnog macana koji me je uporno gledao lijeno naslonjen na jedno auto. Duga kosa, koja mu je lijepo pristajala. Razmišljam kako mi je poznat a nepoznat i kad se nasmijao prepoznam ga. Siniša! :D
Sjeli smo zajedno u bus i pričali, kikotali se, upadali jedno drugom u riječ skačući sa teme na temu.
Danas ne živi u mom gradu, a uvijek mi je drago kada ga vidim. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 12:18 
pih talija, tako dobra prica... i jos si ga vidjela.. pa sto se nisi vise potrudila, pa da bar ova tvoja prica ima sretan kraj... ili nam nisi htjela dalje ispricati..


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 12:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Hvala Vjevo, hvala Džabi, drago mi je da vam se svidjela moja ispovijest :) !

Majlili, nisam plagijator, uvijek citiram ili navedem izvor odakle sam nešto postovala, ako si na to mislila. A ako si mislila da mi neko pomaže da napišem jedan post, pa ebiga, velika sam djevojčica, zaista je smiješno.

Prosto sam opisala kako je to izgledalo kod mene...

Ljubac za sve, super je voljeti :D

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 12:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
majlili je napisao:
pih talija, tako dobra prica... i jos si ga vidjela.. pa sto se nisi vise potrudila, pa da bar ova tvoja prica ima sretan kraj... ili nam nisi htjela dalje ispricati..

:D
Izgleda da se nismo uspjeli pronaći u vremenu; kad sam ga tada vidjela nisam bila sama, a kad sam kasnije bila sama, on više nije bio sam...
A da je drugačija situacija bila, ko zna, možda ta erupcija radosti što smo se ponovo vidjeli i prepričali sve šta se nekad dešavalo kao i ono šta se u međuvremenu dešavalo... možda bi prerasla u nešto mnogo više od drugarstva. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2010, 12:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Zvala se Radmila, išla u I2 i imala je klempave uši. Pitao sam je da mi bude cura ona je rekla da neće. To je sve što ću reći.
Brzo je prošlo, quickly sam se zaljubio u drugu, pa u treću... Kao mali bio sam zaljubljive prirode.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 52 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs