banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 23 Jan 2012, 10:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Izzard je napisao:
_зока je napisao:
Scena kojoj sam maloprije svjedočio.....Dve cure na kasi,ja iza njih. Cure prva godina faksa,znači devetnaest godina....Priča jedna otprilike ovo: Treba ići na neku operaciju nosa koja sa oporavkom traje jedno sedam do deset dana,a za to sve vrijeme ona će imati zasebnu sobu...al' pošto i njen otac treba obaviti neki kozmetički zahvat ići će u isto vrijeme pa će biti zajedno....a i on sve finansira. Pita druga šta njeni roditelji misle o tome. Prva odgovara da su njeni roditelji i ranije htjeli da ona obavi tu operaciju ali pošto je sad upisala faks,a to su veliki troškovi nisu je mislili slati ove godine tako da oni ne znaju...a ne i znaju da ima momka...tj,znaju da ima nekoga ali ne znaju ko je on....Jer,kako će im reći da su oni (roditelji) i on (momak) isto godište.....
Ljubav,jebem li ga....

Nekulturno je prisluškivati.
Ne kontam ovo otac treba na estetsku, ON će finansirati... ON je baja pa plaća i njoj i tati? To je baš humano. Il ona hoda s ocOm?


Mislim da je Zoran htio reci da decko placa op
Jedino mi je to nekako logicno

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 23 Jan 2012, 10:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Iz Zoranove price ispade da decko placa njenom tati operaciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 23 Jan 2012, 11:05 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
V@nja je napisao:
Mislim da je Zoran htio reci da decko placa op
Jedino mi je to nekako logicno

Upravo tako."Dečko" plaća operaciju njoj,a i on treba nešto rezati......Jbg,lapsus....

_________________
Bubi frubi


Poslednji put menjao _зока dana 23 Jan 2012, 11:07, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 23 Jan 2012, 11:06 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Izzard je napisao:
Nekulturno je prisluškivati.

Nisam ja prisluškivao. Samo sam stajao u redu iza njih... :P

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 24 Jan 2012, 23:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
mene vise interesuje sta ce reci roditelji kada se mala pojavi sa novom surlom od tri milje maraka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 01 Feb 2012, 12:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ko smo mi, da znamo da li je lubav iz koristi, ili ne? Zaista nema smisla da osuđujemo. Pogledajmo prvo u ogledalo pa onda sudimo drugima.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 01 Feb 2012, 12:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
A sta je ljubav nego neka vrsta koristi? Svi mi u ljubavi trazimo neku sigurnost, utociste i podrsku od partnera a sta je to nego korist?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 01 Feb 2012, 12:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Navno, ali mislim da se ovde o materijalnoj koristi govori.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 05 Apr 2012, 14:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
мислим да је у људској природи да гледају властите интересе и корист. Знам поприличан број познаника и познаница који сасвим озбиљно размишљају о удомљивању, удаји, фином животу без по муке. Међутим никада ми није било јасно зашто константно исти ти обично схвате да с друге стране ипак такође је постојао неки непосреднији интерес,а у питању није била љубав,већ се тјеше како је временом престала?!

Први сам имао прилику упознати двије цуре из Салцбурга тамо негдје 2005е на мору. И тако уђосмо у неку причу,питају за име ја велим тако и тако,питају за професију велим тако, питају за политичко опредјељење,ја велим националиста, ја оно упитам њих чиме се баве и веле тако проводе се у животу. Настависмо разговор,ова једна лафо на фаци јој се види да преферира Ив Енџел и искључиво женску популацију, друга опет пође с неким стандардним питањима како се живи овамо, одговорих ја,она оно у фазону ма није ни у Салцбургу као што је било. Углавном, на моју констатацију да би ми могле ваљати око папира, направише сцену ала сцене у филму Завет кад она слатка глумица види како јој мајка испред куће у ауту оно. Но прође и то, схватим ја да ова друга,рече да се зове Ивана жели искључиво за нашег човјека да се уда. И како по природи реагујем спонтано, рекох " били се ми могли шта договорити,типа због папира,а онда ћемо одвојено бити и имати своје животе?" ,одговори она "може" . И вјероватно у припитом стању бих можда и учинио глупост,ал кад сам видио да слуша у ауту Јелену Карлеушу, пуши ко турчин и грицка нокте те не зна у рикверц отићи,поврх свега уради оно,реко хвала ти на упознавању нисам ти ја за овакве ствари....

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 05 Apr 2012, 15:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Imam u komšiluku u SWE slučaj, u stvari dva slučaja. Taj drugi 35-40 godina razlike, djedica Šved ima Hyra en bil (Rent a Car - iznajmljivanje auta) firmu, a žena, tačnije djevojka ima 20-ak godina, bomba. 'Ajd pogodite odakle je? :D PS: Nije ono što mislite. :)

Doduše sada se masovno spajaju obično žena starija 10-ak godina + mlađi muškarac, to u ovim obrazovanim krugovima.. Mada mi je to malo čudno, eto npr sa 40 on je još uvijek "dobar", a žena polako ulazi u ozbiljne godine. Zamislite kako je onda gdje je razlika 35-40 godina. Ne mogu ni zamisliti čovječe, patnja za oboje :D :) Ali jednog dana kada se budem ženio, volio bih imati par godina stariju ženu.

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 05 Apr 2012, 15:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
drinin vuk je napisao:

Први сам имао прилику упознати двије цуре из Салцбурга тамо негдје 2005е на мору. И тако уђосмо у неку причу,питају за име ја велим тако и тако,питају за професију велим тако, питају за политичко опредјељење,ја велим националиста, ја оно упитам њих чиме се баве и веле тако проводе се у животу. Настависмо разговор,ова једна лафо на фаци јој се види да преферира Ив Енџел и искључиво женску популацију, друга опет пође с неким стандардним питањима како се живи овамо, одговорих ја,она оно у фазону ма није ни у Салцбургу као што је било. Углавном, на моју констатацију да би ми могле ваљати око папира, направише сцену ала сцене у филму Завет кад она слатка глумица види како јој мајка испред куће у ауту оно. Но прође и то, схватим ја да ова друга,рече да се зове Ивана жели искључиво за нашег човјека да се уда. И како по природи реагујем спонтано, рекох " били се ми могли шта договорити,типа због папира,а онда ћемо одвојено бити и имати своје животе?" ,одговори она "може" . И вјероватно у припитом стању бих можда и учинио глупост,ал кад сам видио да слуша у ауту Јелену Карлеушу, пуши ко турчин и грицка нокте те не зна у рикверц отићи,поврх свега уради оно,реко хвала ти на упознавању нисам ти ја за овакве ствари....


i sve si ti ovo 2005. godine mogao, a imao si koliko 15 ili 16 godina? :lol: :lol: :lol:

mlada ned'ljo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 05 Apr 2012, 15:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Plus sto je imao 15-16, nego je imao i profesiju, a cure na moru ispituju 15-godisnjake za politicko opredjeljenje... :lol: :lol: dalje nije vrijedno ni objasnjavanja :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 05 Apr 2012, 15:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Citiraj:
Ali jednog dana kada se budem ženio, volio bih imati par godina stariju ženu.


нека разумна разлика само ;) И да обавезно ако примјетиш да нема трице доње,не жени се. И наравно ако сконташ да не носи грудњак. ;)

Шакал,Барса зар нисам на игнореу? Симпатични сте и вицкасти. Ал добро,тако је било ако вас занима дестинација - Херцег Нови. Ако вас занимају годишта њих двије једна 85 друга 83. Ако вас занима јесу ли неудате,нису,једна је одавно у вјечној кући,а друга ради у банци.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 05 Apr 2012, 15:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
šakal, eto vidiš kako se nas dvojica lijepo slažemo i razumijemo kada nismo na pdf Sport :D

Drinin, oženjen sam pa me dotična ne zanima, a vjerujem da ne zanima ni druga šakala

šta sam ja propustio da radim kada sam imao 15 godina :violent1:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 05 Apr 2012, 15:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Nakon što pas napuni dvije godine, svakoj psećoj godini odgovara pet ljudskih. Vjerovatno je i kod vukova slično.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 05 Apr 2012, 15:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Vala bas, mogao sam sad u Salzburgu da gluvarim i cesem jaja (da prostite) dok mi zena radi u banci...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubav iz koristi
PostPoslato: 15 Maj 2012, 17:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2011, 19:57
Postovi: 258
_зока je napisao:
Zašto misliš da su takvi ljudi glupi i da ne znaju kako stvari stoje i da je taj neko sa njima iz koristi.Evo ovaj iz članak,boli ga uvo.Zna da je ona samo zbog para sa njim ali ih ima toliko da mu ne smeta da "plaća"....bitno da "hefta" 'vaku ribu.....Glupi smo ti i ja,mi možemo samo da mu zavidimo........

:evil4: :P
Slazem se do dela da samo mozete da mu zavidite.. ja ne bi volela da "vodam" ribu i da joj placam gluposti, da sam celava i da sam ruski milijarder. A ovaj dio "glupi smo ti i ja".. to vi najbolje znate :D

_________________
But when kids start screaming like are they playing? Are they being murdered??? Who knows!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs