banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 05:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Jul 2010, 19:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2003, 12:01
Postovi: 510
Lokacija: Banjaluka
ako ti se ne da za svaku sitnicu muciti....


http://www.vjencanjabl.com/


pozzz


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2010, 10:30 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 07:17
Postovi: 4
U hotelu San nikad nisam bila, a Restoran Braca Djukic je restoran, i nema nikakve veze sa ovim Hotelom.
Ja sam za svoju svadbicu cvijece porucivala u "Paloma Grand" cvjecarama (ja isla preko puta Banskog dvora), http://www.palomagrand.com/, pored ove dobra je i ova gore pomenuta kod mosta Venecija, i cvjecara preko puta Uprave za indirektno oporezivanje (zaboravila sam ime, ali se zove kao i vlasnica, mislim da je Zorana, al nisam sigurna)...
Za frizure... "Glamur by Igor" u bijelim zgradama ispod djecijeg doma Rada Vranjesevic na Hisetima, "Bozena" u starom zanatskom, "Capelli" isto ispod dj. doma R. Vranjesevic... Ovo su saloni za koje ja znam da prave relativno fine frizure... Ali, ukusii su razliciti i sigurno ce se neko javiti da kaze ne tu, tu nemaju pojma... Ukusi su svakako razliciti.
Cvjetice za goste prave svi butici vjencanica, a cvjetice za goste i dekoracije sa balonima imas u "Ekvatoru" na samom cosku kod semafora.
Moj prijedlog ti je da ti fino dodjes jedan dan u BL, obidjes sve, uvjeris e sta ko nudi i odlucis se. Najgore sto ti se moze desiti da ne budes zadovoljna na dan vjencanja... A ove sitnice su najbitnije... Pozzz i svako dobro!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2010, 11:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
NIje, najgore što joj se može desiti je da umre. Poslije toga, vjerovatno da on otkaže vjenčanje, na trećem mjestu je da on umre.

Mislim da ni jedno od toga nije vjerovatno, daleko bilo...

Ali si u pravu da joj je mnogo lakše da nekih mjesec dana prije vjenčanja dođe i sama sve dogovori.
Ili da to bude malo "privatno" vjenčanje, tako ćeš zaobići mnogo nerviranja koje je, vjerovatno, neminovno.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2010, 11:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2010, 17:14
Postovi: 196
Sala je odlicna, kao i usluga, tu neces imati problema. Takodje imaju i divne enterijere za slikanje mladenaca.
Ja sam vidjela kataloge jako lijepih i modernih bidermajera i dekoracija u cvjecari Paloma Grand u samom centru. Oni ti mogu i okititi auta svatova (ne znam kako ste se organizovali oko toga).
Slasticarna Pingvin mozda za tortu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2010, 11:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Jul 2010, 12:14
Postovi: 10
fanciulla je napisao:
Sala je odlicna, kao i usluga, tu neces imati problema. Takodje imaju i divne enterijere za slikanje mladenaca.
Ja sam vidjela kataloge jako lijepih i modernih bidermajera i dekoracija u cvjecari Paloma Grand u samom centru. Oni ti mogu i okititi auta svatova (ne znam kako ste se organizovali oko toga).
Slasticarna Pingvin mozda za tortu.


hvala :wave:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2010, 11:44 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Jul 2010, 12:14
Postovi: 10
zanka je napisao:
U hotelu San nikad nisam bila, a Restoran Braca Djukic je restoran, i nema nikakve veze sa ovim Hotelom.
Ja sam za svoju svadbicu cvijece porucivala u "Paloma Grand" cvjecarama (ja isla preko puta Banskog dvora), http://www.palomagrand.com/, pored ove dobra je i ova gore pomenuta kod mosta Venecija, i cvjecara preko puta Uprave za indirektno oporezivanje (zaboravila sam ime, ali se zove kao i vlasnica, mislim da je Zorana, al nisam sigurna)...
Za frizure... "Glamur by Igor" u bijelim zgradama ispod djecijeg doma Rada Vranjesevic na Hisetima, "Bozena" u starom zanatskom, "Capelli" isto ispod dj. doma R. Vranjesevic... Ovo su saloni za koje ja znam da prave relativno fine frizure... Ali, ukusii su razliciti i sigurno ce se neko javiti da kaze ne tu, tu nemaju pojma... Ukusi su svakako razliciti.
Cvjetice za goste prave svi butici vjencanica, a cvjetice za goste i dekoracije sa balonima imas u "Ekvatoru" na samom cosku kod semafora.
Moj prijedlog ti je da ti fino dodjes jedan dan u BL, obidjes sve, uvjeris e sta ko nudi i odlucis se. Najgore sto ti se moze desiti da ne budes zadovoljna na dan vjencanja... A ove sitnice su najbitnije... Pozzz i svako dobro!


hvala, svakako cu doci pre svadbe da sama sve proverim, ali mi trebaju neke smernice, gde da trazim. hvala jos jednom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2010, 11:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2010, 17:14
Postovi: 196
majadacha je napisao:
fanciulla je napisao:
Sala je odlicna, kao i usluga, tu neces imati problema. Takodje imaju i divne enterijere za slikanje mladenaca.
Ja sam vidjela kataloge jako lijepih i modernih bidermajera i dekoracija u cvjecari Paloma Grand u samom centru. Oni ti mogu i okititi auta svatova (ne znam kako ste se organizovali oko toga).
Slasticarna Pingvin mozda za tortu.


hvala :wave:


Molim :) oni imaju one dekoracije u visokim martini casama, pa sa plivajucim svjecama i sl. ne znam sta ti se svidja. Ali ako dodjes to sve mozes obici za jedan dan, u centru ti je i ta cvjecara, i Ekvator centar gdje imas cvjetice za revere ako ces i njih uzimati ovdje. Samo bi ti bilo dobro dogovoriti unaprijed za taj dan kad dolazis telefonski probu frizure, pa da si mirna i da nema iznenadjenja :)
Cestitam i srecno!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs