banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 05:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 176 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Avg 2010, 07:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
dzabaleban je napisao:
postalo je nekakvo uvriježeno mišljenje, stav, pokret, sekta...među mladim ženama i djevojkama da je moderno i kul ne znati kuhati, ne petljati se u kućne poslove, neke čak ne vole djecu i govore da se ne planiraju udati (o tom potom)

one izgleda ne znaju da put do muškarca ide preko njegovog želuca! strašno! :(

A ovo boldovano, to je stara činjenica. :D

To je danak modernom životu, znam ja da je mnogo lakše ne baviti se tim poslovima ali ih je potrebno znati, radi sebe.
Mislim da je to kod tih djevojaka više pokazatelj nezrelosti nego konačnog stava (ne rađanje djece, ne učenje kuvanja itd).

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2010, 12:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Mar 2004, 14:01
Postovi: 239
Nije. Kad su vam rekli da put do muškog srca ide preko stomaka ciljali su 20-tak cantimetara previsoko.

Zbrisao bih i od takvih koje neće da rađaju. U predbračom sam naveo da je pod obavezno najmanje petoro klinja. Kuvanje ne predstavlja problem. Znam to i sam ali mrzim kuvati.

_________________
Gospođice, niti Vam se nabacujem, niti Vam namigujem, ovo što Vi smatrate namigivanjem mi je zapravo tik od ranjavanja

U ljubavi je sve dozvoljeno, u ratu se mora poštovati Ženevska konvencija


Poslednji put menjao arhangel_mihail dana 21 Avg 2010, 13:04, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2010, 13:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
arhangel_mihail je napisao:
Nije. Kad su vam rekli da put do muškog srca ide preko stomaka ciljali su 20-tak cantimetara previsoko.

Zbrisao bih i od takvih koje neće da rađaju. U predbračom sam naveo da je pod obavezno najmanja petoro klinja. Kuvanje ne predstavlja problem. Znam to i sam ali mrzim kuvati.


De objasni sad ovo boldovano.
Šta ako i ona mrzi?

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2010, 13:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Mar 2004, 14:01
Postovi: 239
Ako i ona mrzi? Izvlačićemo slamke.

_________________
Gospođice, niti Vam se nabacujem, niti Vam namigujem, ovo što Vi smatrate namigivanjem mi je zapravo tik od ranjavanja

U ljubavi je sve dozvoljeno, u ratu se mora poštovati Ženevska konvencija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2010, 13:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
arhangel_mihail je napisao:
Ako i ona mrzi? Izvlačićemo slamke.


menščini daš ti jesti slamke 8)

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2010, 13:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Mar 2004, 14:01
Postovi: 239
dzabaleban je napisao:
menščini daš ti jesti slamke 8)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bolje je i to od mog vojničkog kuvanja. Zmije, žabe, gliste, sve vrste divljači koju ulovim; razne bobice itd....
Ajd da vidim koja se to neće prihvatiti šerpe poslije mog kuvanja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Postoje i mogućnosti namještanja izvlačenja slamke ali neću time da se bavim.
'
Naravno da se šalim za neke stvari u vezi sa ovim. Obično to riješavam sa onom čuvenom : Dušo, spremaj se, vodim te na večeru.

_________________
Gospođice, niti Vam se nabacujem, niti Vam namigujem, ovo što Vi smatrate namigivanjem mi je zapravo tik od ranjavanja

U ljubavi je sve dozvoljeno, u ratu se mora poštovati Ženevska konvencija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2010, 15:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Talija je napisao:
navešću još jedan tip žena od kojih mi kosa raste...
To je tip (da ga nazovem) "uspješno udatih" žena čije je najgenijalnije djelo i najveći uspjeh bio udati se za osobu koja će ih kao polipa nositi čitav život na grbači.
Tim ženama ne pada na pamet da nešto rade, njima zaboga to ne treba!
A kada je neka priča u pitanju ona o svakom radu i privređivanju sve zna (iako nema veze sa tim djelatnostima) govori u prvom licu jednine ili prvom licu množine "mi smo stekli, mi smo napravili, mi smo odlučili, mi kupili, uradili.."
Takve žene su po defaultu uvijek od nečega umorne (umorila se, oprala 3 mašine veša), pate od dosade, ponekad od promašenosti života jer ih partner (taj koji ih vuče na grbači) ne razumije ili im ne poklanja dosta pažnje.
A sav njihov naporan rad i trud je bio u tome što su se udale.

A ja sam mislila da ja preterujem i da je to normalno :confused1: Dobro je, znači ima još žena koje misle kao ja...
Nekad' me, života mi, sramota što sam žensko kad' se nađem u društvu istih pa se počnu provaljivati.
Zašto svi moraju znati da si danas oprala 3 mašine veša pa ne pereš ga radi naroda majku mu nego radi sebe i zaboga kakav je to posao :roll: otvoriti mašinu, staviti veš i pritisnuti dugme da MAŠINA SVE ODRADI :confused1:
Te paćenice kojima je svaka druga moj muž ovo, moj muž ono, moj muž i ja i sl. i kojima je, kako Talija reče, najveći uspeh u životu što su im postale supruge najiskrenije žalim i ne zavidim im ni najmanje na tom "uspehu"...
Sve u životu znam sama uraditi, imam Bogu hvala sve za normalan život tako da mi od čoveka ne treba ni stan ni auto ni novac niti išta njegovo niti nešto što će on meni dati/pokloniti, treba mi samo on, takav kakav je i da mi dozvoli da ga volim onako kako najbolje znam....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2010, 17:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
A meni bas gotiva sto mi bivsi coek uspjesan i sto nije skrt a buducem se smijesi karijera :D Gdje ces ljepse 8)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2010, 18:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
To sa muskarcem i zelucom, nidje veze. Da je tako, ja bi do sad bio zenjen sa pola kuvarica iz gradskih i prigradskih restorana. Mada, mozda je do mene, more bit da nisam muskarac enough.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2010, 20:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Ništa ne brini - doći će sve na svoje. Ti si samo mlad i neiskusan. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2010, 20:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
MuskoBre je napisao:
To sa muskarcem i zelucom, nidje veze. Da je tako, ja bi do sad bio zenjen sa pola kuvarica iz gradskih i prigradskih restorana. Mada, mozda je do mene, more bit da nisam muskarac enough.


Znam. Dobro je dok je mame.

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2010, 21:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Brate, ako će on sve da sprema po kući, kuvaću mu kavijar svaki dan :iconbiggrin:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2010, 22:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
zLo_krme je napisao:
Brate, ako će on sve da sprema po kući, kuvaću mu kavijar svaki dan :iconbiggrin:


Vidim razumiješ se u kuhanje :(

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2010, 22:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Dobro, nisam nikad spremala kavijar... Jela sam ga na božićnom ručku :( Znam da je od ikre i to je to. :scratch:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2010, 22:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Ja upravo planiram pokrenuti tecaj za profesionalne udavace. Nakon tecaja cemo upriliciti i kreativnu radionicu, sa pokusima na realnim objektima, u realnom okruzenju.

Prijave za ove pokusne kunice su jos u toku.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2010, 01:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
HugoLina je napisao:
Ja upravo planiram pokrenuti tecaj za profesionalne udavace. Nakon tecaja cemo upriliciti i kreativnu radionicu, sa pokusima na realnim objektima, u realnom okruzenju.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BH2ItDQ4Sqk[/youtube]

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2010, 23:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Cini se da neki malo prebukvalno shvataju tu tezu o zeludacnoj stazi, no dobro.

Citiraj:
Kad su vam rekli da put do muškog srca ide preko stomaka ciljali su 20-tak cantimetara previsoko.
Ne, ne... pobrkao si. To je put do muskog mozga.

Citiraj:
Zbrisao bih i od takvih koje neće da rađaju. U predbračom sam naveo da je pod obavezno najmanja petoro klinja.
Bog da te vidi, jesi ti normalan? Jel ti imas farmu roda mozda?

@800, nije tema kako udavace pretvoriti u stepfordske supruge, vec udavaca kao zanimanje.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2010, 23:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Meni je samo zanimljiva cinjenica kako djevojke, koje su vec zasle u odredjenu zivotnu dob, snihoshodljivim tonom pricaju o udanim zenama 8)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2010, 06:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
ajkula je napisao:
Meni je samo zanimljiva cinjenica kako djevojke, koje su vec zasle u odredjenu zivotnu dob, snihoshodljivim tonom pricaju o udanim zenama 8)


Hoćeš reći babadevojke? :lol:

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2010, 06:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Pazi, nisam od onih koji misle da se zena nije ostvarila ako se ne uda i ne izrodi tuce zena. Ako ti se ne udaje i ne radja - tvoj zivot ali ne vidim poentu u izrugivanju zena koje pricaju o vesu, djecijoj kaki, boji serpa i kuhinjskih krpa i svemu ostalome sto brak, jednostavno, donosi sa sobom. Prioriteti u zivotu se mijenjaju i to su cinjenice. I zasto je toliko tesko biti iskren i ako imas nekoga u drustvu ko prica o vesu - kazes da te ta tema ne interesuje i zdra'o djaci.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 176 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs