banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 06:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 176 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Jun 2010, 07:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
http://www.banjalukalive.com/ljubav-sek ... bjeze.html

Interesantan članak. Da li se slažete sa ovom anketom? Mene lično najviše odbija prva tačka, žene koje su hronično frustrirane i stalno im nešto smeta.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 09:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Ne znam, meni je oduvijek najvaznija osobina kod djevojke (a tako i kod prijatelja) bila nonkomformizam, razvijena individualnost i sopstveni nacin razmisljanja. Volim vidjeti posebnost kod osobe, nesto po cemu se izdvaja, a ne da mogu za tu osobu reci da je ista kao i mnogi drugi.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 09:57 
Bogufala nijednu osobinu nema. :P


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 10:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Takve osobine kod ljudi smetaju svima. Mislim da ovdje uopšte nema potrebe za podjelu na muškarce i žene. Ko bi se uopšte družio s osobom koja je uvijek namrgođena, nezadovoljna, ne poštuju ljude oko sebe, i još je 'najpametnija' na svijetu? :confused3:

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 10:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Mislim da nema osobe koja se može svrstati u jednu od kategorija, jer je svaka osoba pomalo mješavine i dobrog i lošeg.
Kao što reče Papilon, ovo važi i za muškarce, a ne samo za žene.

Ne volim krajnosti pa makar bile i dobre, jer ne mogu zamisliti nekoga ko je uvijek u euforičnom raspoloženju, i to zna ići na živce.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 11:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
Energija je u potražnji.
Svako traži nekoga da se na njega nakači.
I srk, srrrrrrk....

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 11:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
dzabaleban je napisao:
Energija je u potražnji.
Svako traži nekoga da se na njega nakači.
I srk, srrrrrrk....

Ovo? :)

viewtopic.php?f=37&t=42472&hilit=Energetski+vampiri

U pravu si, mnogi traže u partneru izvor inspiracije i da im drugi uljepša život a pri tom se slabo ili nimalo trude da to sami postignu.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 11:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Meni je zanimljivo da su te, hronicno nezadovoljne, kojima sve smeta, sve mladje i mladje. Bogu hvala pa me mladje ne zanimaju, ali je prilicno ocigledno da je ogroman procenat curica od cca. 20 godina takav, stalno im nesto smeta, stalno su nervozne, itd..

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 12:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
Talija je napisao:
dzabaleban je napisao:
Energija je u potražnji.
Svako traži nekoga da se na njega nakači.
I srk, srrrrrrk....

Ovo? :)

viewtopic.php?f=37&t=42472&hilit=Energetski+vampiri

U pravu si, mnogi traže u partneru izvor inspiracije i da im drugi uljepša život a pri tom se slabo ili nimalo trude da to sami postignu.


Da, to je to.
Dal' je to odrastanje pod staklenim zvonom koje je od njih napravilo sociološke invalide...
Meni kao muškarcu, poprilično predstavljaju opterećenje te stvari.
Nisam osoba koja se često žali, ne pokazujem slabost da bih dobio saosjećanje i nekad samo želim da šutim dok osjećaj prođe. Nastojim po svaku cijenu ne prenositi napetosti i probleme na druge kojih se to ne tiče i ne mogu, po mom mišljenju, riješiti ni 10-ti dio problema.
Ne mogu da shvatim da nekome smeta što nikada ne plačem u društvu i ne jadam se...

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 13:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Hahaha
Naveli su pet glavnih karakteristika "kosmo-djevojaka".
Opsjednute kilogramima, karijera ispred svega, nista ih ne moze usreciti, ne vole svekrvu i, naravno, one sve znaju...
:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 14:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Boga mi ko voli zene ne nalazi im mane, nego uziva s njima.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 15:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
MuskoBre je napisao:
Meni je zanimljivo da su te, hronicno nezadovoljne, kojima sve smeta, sve mladje i mladje. Bogu hvala pa me mladje ne zanimaju, ali je prilicno ocigledno da je ogroman procenat curica od cca. 20 godina takav, stalno im nesto smeta, stalno su nervozne, itd..


"To su ti one što ne jedu mesa
i nije im redovna od huje i stresa..."
(Samir Tajm, Zabranjeno Pušenje)

Šalu na stranu, iritira me svaka osoba koja posjeduje više od tri osobine iz navedenog članka, bez obzira na pol.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 15:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Erm, bas skoro, opet, citah nesto na ovu temu. Nisam htela staviti nista na forum, jer davno je prozvakano.
Spoiler:
Citiraj:
Ako ste jedna od onih čiji je ljubavni život daleko od bajke, možda spadate među one žene od kojih muškarci bježe glavom bez obzira. Jedan je američki psiholog napravio je popis, provjerite...
Američki psiholog Michael Stevenson opisao je žene koje muškarci zaobilaze u širokom luku, prenosi zena.blic.rs.

● Mrziteljica muškaraca
Ona je samostalna, uspješna, nezavisna i ne treba joj muškarac da bi bila potpuna. Ona to i ne krije, zato je izazov za svakog muškarca koji će je pokušati ukrotiti, promijeniti i natjerati da ga zavoli. No, zbog njezine neovisnosti i snage, muškarci s njom ne ostaju duže u vezi.

● Nesigurna djevojčica
Ovakav je tip žene noćna mora za svakog muškarca. Muškarci se u nju lako zaljubljuju, ali se još brže i odljube. Iako u početku veze glumi da je samostalna i sposobna, kako vrijeme odmiče njezina cmizdravost sve više dolazi do izražaja. Stalno je nezadovoljna, cmizdri za svaku sitnicu...

● Sponzoruša
Ovakav tip žene se ne zaljubljuje u muškarca nego u njegov stil života i sretna je samo onda dok od njega dobiva sve što želi. Njezin je moto: "Dok nas siromaštvo ne rastavi". Za nekoliko sekundi može skenirati imovinsko stanje muškarca: koliko vrijedi njegov automobil, kuća... Impresionirana je samo njegovim kreditnim karticama i, naravno, dopuštenjem da ih koristi.

● Ledena kraljica
To je žena koja koketira sa svima. Izgleda kao manekenka, ali je hladnija od Sibira. Poljupci i nježnosti za nju su gubljenje vremena. Vodi ljubav samo da bi zadovoljila čistu fizičku potrebu, a kada isproba jednog, odmah se baca na drugog muškarca. Zna biti i gruba, pa kada njezin partner zatraži malo pažnje, često kaže nešto u stilu: "Ostavi me na miru, vidiš da imam masku na licu." Najvažnije joj je da bude lijepa.

● Gospođica idealna
Ona izgleda savršeno. Besprijekorno je našminkana, obučena, ispeglana. Uvijek zna kada i što treba reći, nasmiješena je i nikada nema problema. Ona je savršena, pa to očekuje i od partnera. U prijevodu – muškarac koji je s njom mora zaboraviti na podrigivanje, psovanje, izležavanje, izlaske s prijateljima... Realno, takvog nema ni u crtanim filmovima.

● Inspektorica
Najsretnija je kada kritizira. Ima savršeno pamćenje. Stalno postavlja pitanja i želi da joj muškarac stalno polaže račune. Često ga i prati u stopu kako bi znala gdje se i s kim kreće. Razgovor s njom izgleda kao policijsko ispitivanje, a život s njom kao robija.

http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2010 ... 39006.html

Spoiler:
Citiraj:
Ženama je sve teže pristupiti, žale se muškarci. Često ostavljaju dojam nedostižnih, nedostupnih, samostalnih i hladnih 'kraljica' koje su totalno nezainteresirane.
Postavlja se pitanje krije li se ispod fasade takvih žena nešto kompleksnije, stoga donosimo neke od tipova i potencijalne razloge za žensku nedostupnost, prenosi b92.net.

● Bolja sam od tebe
Muškarac ne može učiniti puno ako naiđe na ženu koja u startu ima unaprijed projektiranu sliku idealnog muškarca kakvog bi ona htjela i najgore od svega ako podcjenjuje muškarca koji je zainteresiran za nju.

● Živimo u različitim gradovima
Iako je drugačija od ostalih, ovakva nedostupnost jednako je frustrirajuća kao i ona mentalna. Veza na daljinu stavlja na test obostrane kreativne potencijale - zbog nedostatka fizičkog kontakta partneri su prepušteni pisanju romantičnih, duhovitih mailova, sms-ova... Potrebno je stalno i obostrano animiranje kako bi se smanjio osjećaj razdvojenosti. Unatoč trudu veza na daljinu brzo sagori zbog nemogućnosti da se realiziraju želje.

● Izašla sam iz traumatične veze
Svaka patnja i bol treba vremena, ni s propalim vezama nije drugačije. Nakon prekida treba proći određeno razdoblje prije upuštanja u sljedeću vezu jer jedino tada žena može biti spremna za novu ljubav. Nedostupne žene često su emotivne, povrijeđene, uplašene, od tuda dolazi i odbojnost prema muškarcima kao obrambeni mehanizam jer na sljedeću vezu gledaju kao na potencijalni novi izvor razočaranja.

● Ne želim stalnu vezu
Kao što postoje muškarci koji ne žele obavezu koju donosi ozbiljna veza, tako postoje i žene. Veza u kojoj partneri sve dijele i planiraju zajedno takvom tipu žena ne odgovara, nju to sputava, ne inspirira... Ovakve žene traže stabilne i samostalne muškarce, koji neće biti nepovjerljivi i nesigurni svaki put kad ne vide ili ne čuju svoju ljepšu polovicu duže od 24 sata. Drugačiji tip muškarca s takvom će ženom patiti.

● Čudna sam
Mnoge žene sa sobom nose različite tajne, neobične navike, sitnice koje ne vole dijeliti s ostalima. Ponekad su to trivijalnosti, a ponekad teže 'probavljive' stvari. Takve žene su se možda već nekome otvorile i naišle na odbijanje, pa je sve to rezultiralo podizanjem zida. U konačnici takve žene djeluju hladno i nedostupno, a zapravo samo skrivaju strah od neprihvaćanja.
http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2010 ... 88006.html


I uzvratni udarac, koji verovatno zasluzuje posebnu temu: :lol:
Citiraj:
Tipovi muškaraca koje žene izbjegavaju

Puno je kvaliteta koje će nekog muškarca učiniti neodoljivim, ali isto tako žene su stvorile određene kategorije muškaraca s nepoželjnim osobinama i s njima se ne bi htjele upustiti u ozbiljnu vezu.
Iako je svaki muškarac jedinstveni primjerak, neki bi se možda ipak mogao naći u jednoj od navedenih kategorija:

Mamin sin
On je sladak, nježan, pažljiv. Vjerojatno još uvijek živi s roditeljima, a vjerojatno i nema namjeru to uskoro promijeniti. A zašto i bi kada ima svaki dan skuhano, ispeglano, pospremljeno... Mama se brine o njemu i rado bi imao i takvu partnericu koja će jednog dana preuzeti majčinu ulogu.

Dominantni macho muškarac
On je snažan i pun sebe, no često zaboravlja na to da su prošla vremena kada je jedino muškarac imao glavnu i zadnju riječ pa se razbacuje pokazivanjem superiornosti. On donosi odluke, njega se sluša i on je uvijek u pravu.

'Seksualni manijak'
Muškarci su uglavnom ti kojima je seks na prvom mjestu. Većina žena žudi za romantikom i ljubavlju pa će prilikom odabira partnera izbjegavati muškarce kojima je seks najvažniji. No to ne znači da se žena ne želi seksati sa svojim partnerom, samo ne želi do kraja života biti s nekim kome je seks prioritet.

Šovinistička svinja
Sama riječ šovinizam dovoljna je da izludi ženu, a kada muškarac ima izraženu tu karakteristiku mali broj žena će proći preko toga kada bira partnera s kojim bi htjela provesti ostatak svog života.

Nije baš strejt
On izgleda njegovano, pomalo ženstveno, trendy. Divan je prijatelj, nježan je, pun razumijevanja i ima velik broj prijatelja i prijateljica. Obožava s vama gledati seriju Will & Grace, Seks i grad... Spotove Georgea Michaela gleda s istim oduševljenjem kao i vi, a pravo je društvo i za šoping. Može biti zanimljivo društvo za provod i zabavu ali žene će se rijetko kada odlučiti za ovakav tip muškarca ako žele ozbiljnu vezu, prenosi zena.blic.rs.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 16:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2010, 15:03
Postovi: 639
Japanese_rose je napisao:
Boga mi ko voli zene ne nalazi im mane, nego uziva s njima.


Ili pokvarenija verzija: "Boga mi ko voli zene ne nalazi im mane, nego uziva u njima."

:wink:

_________________
100% sa zadrškom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 18:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
NFL fanatik je napisao:
Japanese_rose je napisao:
Boga mi ko voli zene ne nalazi im mane, nego uziva s njima.


Ili pokvarenija verzija: "Boga mi ko voli zene ne nalazi im mane, nego uziva u njima."

:wink:


To je i meni palo na pamet, ali me bilo sramota reći.
Nekako mi "uživa sa" zvučalo neuobičajeno. :D

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 18:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
dzabaleban je napisao:
To je i meni palo na pamet, ali me bilo sramota reći.
Nekako mi "uživa sa" zvučalo neuobičajeno. :D



Uzivate - ti i ona - zajedno. Ne svadjate se, ne ubjedjujete se, ne nalazite mane jedno drugom, samo uzivate u zivotu.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 19:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Jao kako volim ova istraživanja! Koja je ovo glupost i trošenje novca i vremena, ali jbg na nečemu se mora magistrirati, doktorirati i pokupiti sve ostale naučne titule a baš nije lako naći lijek za sidu ili osmisliti neku novu hiruršku tehniku. Zato, upišeš psihijatriju ili neku psihologiju i seksologiju, nađeš 2 hiljade ljudi, podijeliš upitnik i extra! Nova titula! Bravo! Plus to su najunosnije oblasti, svako nema svog hirurga ali svako ima svog psihijatra.

Jedna studija dokazala ovo, neka druga nešto potpuno drugačije.

A činjenica je da svakog nešto privlači, što može da bude potpuno odbojno nekom drugom. Eto baš volim kada muško ima dužu kosu i nosi naočale i izgleda kao štreber. I baš ne volim grčki tip muškarca. Ali koliko cura slini kad vidi nabijenog, crnog i opasnog? I ko kaže da ja danas neću da se zatreskam do daske u nekog od takvih koji nisu moj tip? U tom i jeste čar erosa, nikad ne reci nikad...

Znam momke, tipične homo balkanikuse, koji su tvrdili da je idealna žena domaćica, koja ćuti i kuva i ne izlazi iz kuće. A onda su našli ambiciozne, emancipovane djevojke koje nisu podnosile takve tipove. I za divno čudo, postali ludi jedno za drugim. Vatromet, kako god okreneš.! :lol: Ili mačo tipove, vukove koji su naletili na srne-ona naučila da opali šamar, on naučio da miluje.

Kada se pročitaju studije, jedni su pažljivi, divni i krasni, pa spadaju u prvu grupu nepoželjnih. Drugi su grubi i sirovi pa spadaju u drugu grupu nepoželjnih. I tako dalje. Dakle, kad se svi muškarci po grupama eliminišu, koji još muškarac ostaje na ovoj planeti? Isto to sve važi i za ženu.

Svi smo mi pomalo u svakoj od grupa i nismo ni u jednoj potpuno.

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Ti si to vrlo lijepo srocila, pravi je uzitak citati tvoje postove, ali ja se nisam prepoznao u navedenom :oops:
Sta vise, cini mi se da niko od kolega forumasa ne odgovara nekom od opisa :o
Ali, ono za zene je 100% tacno.
Kako sam citao karakteristike tipova tako sam dodavao nikove forumasica.
8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 23:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2008, 17:47
Postovi: 653
Lokacija: Banja Luka
le_papillon je napisao:
Takve osobine kod ljudi smetaju svima. Mislim da ovdje uopšte nema potrebe za podjelu na muškarce i žene. Ko bi se uopšte družio s osobom koja je uvijek namrgođena, nezadovoljna, ne poštuju ljude oko sebe, i još je 'najpametnija' na svijetu? :confused3:


Tako, svi imamo svoje loše strane i momente kad to više ili manje ispoljavamo

Kad će nas više prestati analizirati?! :angry3:

_________________
Maybe I just wanna touch U feel your warm inside again.
Maybe I just wanna hurt U the sweetest pleasure is me
I don't know why but I love to see U cry
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 00:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Glupost...
Citiraj:
4. Žene koje ne poštuju partnerove roditelje

Muškarci koji su učestvovali u ovom istraživanju izjavili su između ostalog da nisu poželjne one žene koje nisu naklonjene partnerovim roditeljima i otvoreno pokušavaju svog partnera da okrenu protiv njih.

A ovo je u Italiji posebno... Mora da su istraživanje vršili ovdje.. Svakom momku je mama najbolja žena na planeti i djevojka mora biti kao mama... Al niko nije kao mama... :roll: Užas...
Ono što ja ne volim to su mamini sinčići kao ovo gore navedeno. Pored toga mrzim kad se roditelji petljaju u vezu i misle da je njihov sin bogom dan... E nije... :lol:
Ne volim pasivne muškarce. Volim dinamiku - na svakom planu. Ako neko stalno govori da će nešto da odradi (npr. traženje posla) i nikako ne uspijeva, to mi je ufff... :confused2:
Ono što me privuče na prvu je znanje. Dakle, neću se uopšte osvrtati na fizički izgled. Znanje i način kako priča sa mnom...
Odbija me glupost, prepotentnost, "ja sam najpametniji" stav i "pun sam para, želiš li me?" stav...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 176 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs