banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 01:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 83 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Jun 2010, 02:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Nemojte, molim vas
:lol: :lol: :lol:
Kad mi vas dvoje krojite kapu - uvijek dodjem neobicno glavat.
:P :D
Ljubav prema alkoholu? Bjezanje od istine?
Ne umijem ja to artikulisati.
To je stanje svijesti, alkohol nas dovodi u to stanje (nas ili nasu svijest), to je stanje mediokriteticnosti u kojem resetujemo visoke ideale, velika ocekivanja, hvale vrijedna stremljenja i poistovjecujemo se sa arhetipom ljudske licnosti (u daljem tekstu "konzument") za kojeg je to mjesto i napravljeno, odnosno namijenjeno.
Zasto pijemo?
Zasto imamo potrebu da se degradiramo na tako amebican stepen egzistencije?
Zato.
Zato sto se tako relaksiramo, rjesavamo frustracija, zabavljamo (vise ne umijemo da se zabavljamo bez alkohola)... Alkohol je postao sinonim za provod. Sta vise, mnogima je gotiva i kada sami piju. Oni su izbjegli posrednika i prestali da obilaze javna mjesta koja su za to predvidjena.
U cemu je car alkohola?
Reci ti meni...
Prosetam do Maratona, vidno raspolozen, sjednem s rajom, malo cirkamo, malo se salimo. Poslije fajronta, odemo negdje na after i raskujemo se. Neko nesto privede, nekog privedu al' svi se raskujemo od cuge. Ima li sta ljepse?
Sta ti nije jasno?
Dozvoli mi da budem nekulturan i da ti na pitanje odgovorim pitanjem, kako se zabavljaju ljudi koji ne piju?
P.S.
Meni je malo toga smijesno dok sam trijezan. Ljudi koji duze vrijeme pokusavaju da me nasmiju - pocinju da me iritiraju, bas kao i okolina koja se smije vec prezvakanim forama. Medjutim, Vjevopjanikus nema taj problem.
U ljutkasto-gorkoj tecnosti se krije esencija euforije.
Mnogo bolje pitanje bi bilo "zasto ljudi puse?".
Ali, oboje znamo da bi dobila isti odgovor.
:P


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2010, 13:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Popokatepetl je napisao:
Feniks, evo, još jednom ću da se izvinim večeras, nisam imao namjeru da te prozivam i napadam, bar ne u nekom ozbiljnom tonu. Prije nekog vremena sam prestao stavljati smajlije (bar tamo gdje treba naglasiti da je ton poluozbiljan), pa to nekad stvara konfuziju. Tako da, to ''osuda'' shvati kao ''šta ti tu nama dva zeca tri zeca'' ili nešto slično. A nekako, tvoji postovi uvijek među zadnjima, pa ispade stvarno k'o da sam te uzeo na zub kad citiram, ali nisam.

Eurothe, nemoj odmah brisati ovaj post, makar dok mi Feniks ne oprosti. Pliiiz.


@popo: nemam šta da ti oprostim, nisam se ni bila naljutila! Samo u momentu vidim isproziva ti mene pošteno! ;) :lol: A razmjena mišljenja je uvijek ono što cijenim. Zato i pitam ono što me zanima, bez želje da nekom namećem ovo ili ono, čisto ja mislim ovako, ti ovako i to je to. xD

@Ricinus: kako se zabavljaju ljudi koji ne piju? Odlično. Sve je to stvar "glave". Moja doza alkohola kada idem u "lom" su 2 ili najviše 3 čaše vina. Rekord je bio za jednu novu godinu kada je bilo cijelih 4 čaše i jedan nepotpun bambus. U toku cirkanja tog bambusa sam pobjegla kući jer je počelo da me hvata. Tad doživih to famozno okretanje sobe. :lol: Čudan osjećaj.

Caka je u tome što ako sam dobro raspoložena i ako sam sa pravim ljudima, mogu da pijem samo vodu (što i radim ljeti kada su vrućine) i da se dobro provedem. Ako sam u bedaku, 3 čaše vina (što je više od prosjeka) mi neće nimalo popraviti raspoloženje, čak može i više da me rastuži. Držim se pravila da ne izlazim sa ljudima koji mi donose negativnu energiju i da ne izlazim kad sam neraspoložena. Ovako, izađem, cirkam polako i uživam u svoje 1- 2 čaše vina i dobrom društvu.

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2010, 13:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
To je lijepo.
Imam jednog drugara koji ne pije. On je inace krajnje naporan, nezanimljiv, priprost, vulgaran... I ono malo raje sto tolerise njegovo prisustvo ga najstrasnije proziva... sve dok ne popijemo. Tada se pretvara u Boba Vajtmana i pomjera nam guzice najduhovitijim i najoriginalnijim dosjetkama. I ja sam nekada mogao da se lijepo provedem bez alkohola, al' vremenom sam izgubio tu... moc.
Cinizam.... taj prokleti cinizam. Uzme te pod svoje i ode sve u...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2010, 16:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Vjevorile,druze ,budimo realni,alkoholizam je postao zajeban isto kao narkomanija,samo se tjesimo da postoji razlika.Nikad mi nije bio cilj da se napijem radi napijanja,cak se nikad nisam napio da sam povracao ili nesto slicno iako volim pivo,ali sam uocio u zadnje vrijeme da mi pice postaje ( ma u kojoj kolicini) teret koji samo svodi svakodnevni zivot na monotoniju.Kao malo popijes pa ti je sve ravno.E u tom grmu lezi zec,jer ti ne smije biti sve ravno,zivot je pun krivina koje ti s punim ili manjim gasom prelazis,pa kako bude.Ernest Hemingvej je rekao da mu je alkohol pomagao da provede jedno vrijeme sa budalama, e sad dali smo budale mi ili oni drugi ,to moramo sami zakljuciti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2010, 21:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2009, 23:57
Postovi: 353
HugoLina je napisao:
Zasto svi jure zenu koja je zauzeta/zaljubljena u nekog drugog?

Mene zauzete žene ne privlače. Prije bih rekao da su ženama privlačniji zauzeti muškarci, moje je iskustvo takvo. :confused3:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b2jpamLZW3g


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 13:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
veljko je napisao:
Vjevorile,druze ,budimo realni,alkoholizam je postao zajeban isto kao narkomanija,samo se tjesimo da postoji razlika.Nikad mi nije bio cilj da se napijem radi napijanja,cak se nikad nisam napio da sam povracao ili nesto slicno iako volim pivo,ali sam uocio u zadnje vrijeme da mi pice postaje ( ma u kojoj kolicini) teret koji samo svodi svakodnevni zivot na monotoniju.Kao malo popijes pa ti je sve ravno.E u tom grmu lezi zec,jer ti ne smije biti sve ravno,zivot je pun krivina koje ti s punim ili manjim gasom prelazis,pa kako bude.Ernest Hemingvej je rekao da mu je alkohol pomagao da provede jedno vrijeme sa budalama, e sad dali smo budale mi ili oni drugi ,to moramo sami zakljuciti.

Hmmm... :lol:
Moj Veljane, ponekad mi tesko padne noc... Da ne smaram previse...
Ako je neko talasao i mrdao camac....
Zato sada, s vremena na vrijeme, ne smijem trijezan zanociti.
Ako ne znas o cemu pricam - blago tebi, al' ja ne bih ulazio u dubiozu, kasno je sad za popravni.
Niko ne cuga radi cuganja - muka nas je na to natjerala.

Druga stvar, u mojim godinama nije zabavno biti u cafeu sa rajom, okruzen ljudima koji su napravili iste propuste ili jos mladjim koji su na dobrom putu da ih naprave. Nije zabavno... cak smara.
Lakse mi je kad udarim brigu na veselje - ak' me razumijes.

Nije pivo slucajno gorko.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 14:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Vjevoricinus je napisao:
Nije pivo slucajno gorko.



Ne zove se Nektar džabe Nektar...kad je sladak.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 15:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Vjevoricinus je napisao:
veljko je napisao:
Vjevorile,druze ,budimo realni,alkoholizam je postao zajeban isto kao narkomanija,samo se tjesimo da postoji razlika.Nikad mi nije bio cilj da se napijem radi napijanja,cak se nikad nisam napio da sam povracao ili nesto slicno iako volim pivo,ali sam uocio u zadnje vrijeme da mi pice postaje ( ma u kojoj kolicini) teret koji samo svodi svakodnevni zivot na monotoniju.Kao malo popijes pa ti je sve ravno.E u tom grmu lezi zec,jer ti ne smije biti sve ravno,zivot je pun krivina koje ti s punim ili manjim gasom prelazis,pa kako bude.Ernest Hemingvej je rekao da mu je alkohol pomagao da provede jedno vrijeme sa budalama, e sad dali smo budale mi ili oni drugi ,to moramo sami zakljuciti.

Hmmm... :lol:
Moj Veljane, ponekad mi tesko padne noc... Da ne smaram previse...
Ako je neko talasao i mrdao camac....
Zato sada, s vremena na vrijeme, ne smijem trijezan zanociti.
Ako ne znas o cemu pricam - blago tebi, al' ja ne bih ulazio u dubiozu, kasno je sad za popravni.
Niko ne cuga radi cuganja - muka nas je na to natjerala.

Druga stvar, u mojim godinama nije zabavno biti u cafeu sa rajom, okruzen ljudima koji su napravili iste propuste ili jos mladjim koji su na dobrom putu da ih naprave. Nije zabavno... cak smara.
Lakse mi je kad udarim brigu na veselje - ak' me razumijes.

Nije pivo slucajno gorko.

Zivot je gorak,zivot,samo je satkan od momenata povremene srece,za koje vrijedi zivjeti.Druze ,nemoj padati u depresiju,uz pice ,bice ti jos teze,nisi valjda u jeseni zivota kao neki penzos ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 20:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Nisi daleko od istine, punih 28 i 40-ak dana...
Spoiler:
:lol: :lol: :lol:

Ma, pusti mene... ja k'o svaki dokon pop...
8)

Ja sam na forumu da bih naucio da slusam. Sve su mi dijagnostifikovale taj problem. Ovako sam primoran da procitam (saslusam) i mogu ti reci da polako napredujem.
Kakav crni alkohol... Popijem vikendom, tu i tamo se napijem - al' to je rijetkost. Al' volim da popijem hladno tocheno dok sjedim u Maratonu sa rajom, isto kao sto volim da prdnem dok pisam - jbg.
Ako sam zbog toga donji - sta da ti kazem...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2010, 20:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Mar 2004, 14:01
Postovi: 239
HugoLina je napisao:
Zasto svi jure zenu koja je zauzeta/zaljubljena u nekog drugog?


Reći ću to riječima Reta Batlera: Ima u mom srcu nešto što me privlači već izgubljenim bitkama. Mislim da je nekako ovako išlo.

@HugoLina Mislim da je riječ o nekakvom dokazivanju vrijednosti. Jednom mi je prijatelj rekao da je najteže osvojiti ženu koja čeka. Ali ako uspijem postaću nešto slično božanstvu. Ne pravom nego u najmanju ruku nekom vulkanskom. mislim da u ovom ima istine. Pitao sam tog prijatelja otkud mu to a on mi odvrati da je to pročitao u knjizi kojoj se ne može sjetiti naslova.

_________________
Gospođice, niti Vam se nabacujem, niti Vam namigujem, ovo što Vi smatrate namigivanjem mi je zapravo tik od ranjavanja

U ljubavi je sve dozvoljeno, u ratu se mora poštovati Ženevska konvencija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 23:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
spavac je napisao:

ja inace uzivam da slusam zensko kako prica il kad je brbljiva...nist je ne trebas pitati, sve ti kazi i vise no sto je trebalo..

:D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2010, 08:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 19:20
Postovi: 202
A zasto muzevi nabacuju lascivne komentare na slike razgolicenih koka po forumima? ... Postajem strasno depresivna. Stalno mu nesto novo nudim, a on mi na to odgovara da sam nimfomanka. :cry:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2010, 09:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
raven je napisao:
A zasto muzevi nabacuju lascivne komentare na slike razgolicenih koka po forumima? ... Postajem strasno depresivna. Stalno mu nesto novo nudim, a on mi na to odgovara da sam nimfomanka. :cry:

Ne brini sve dok ostaje samo na komentarima prema imaginarnim forumskim kokama. :D

Pitanje za mušku populaciju: Zašto muškarci misle da ih ponižava neki posao (namijenjen ženama po nekom nepisanom pravilu)?
Sinoć kolegica ludi jer je (iz grada) pozvala muža (koji je ostao kući) da prije kiše unese veš a on rekao "Ja bogami neću". :)

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2010, 09:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 13:37
Postovi: 1342
Lokacija: u ambisu suštine
kompleksas :lol:

_________________
i teletabisi su ljudi :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2010, 09:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Evo ja ne mislim tako, zato što i sam svakodnevno radim te iste poslove...baš sam srce....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2010, 09:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Talija je napisao:
Pitanje za mušku populaciju: Zašto muškarci misle da ih ponižava neki posao (namijenjen ženama po nekom nepisanom pravilu)?

Kako koji muškarci... Evo recimo ja, al ja sam još mlad, obožavam da usisavam. :lol:
Ovo nema veze s temom seks utroje... :lol:

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2010, 09:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Drago mi je da vidim da evo dva muška člana kažu da im to ne smeta :D

PS Nego taj usisivač i tvoja aluzija na trojke mi vuče na nešto drugo? Neki fetiš? :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2010, 09:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Spoiler:
You weren't there...
Ma nema svrhe da ponavljam, kad će svejedno da mi brišu postove. :lol:

Al evo on topic obavljanje ženskih poslova stvarno nije problem. Pa i uhvatit se pegle kad mi treba, jes da sad imam košulju s printom pegle na leđima ali ja se tješim da je to trenutno in.
PS o fetishu preko PP :lol:

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2010, 17:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
raven je napisao:
A zasto muzevi nabacuju lascivne komentare na slike razgolicenih koka po forumima? ... Postajem strasno depresivna. Stalno mu nesto novo nudim, a on mi na to odgovara da sam nimfomanka. :cry:

Znas sta,mjenjaj shabana,pod hitno !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2010, 14:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Vjevoricinus je napisao:

Nije pivo slucajno gorko.


Najgore sto covjek moze sebi uciniti je da si oduzme izbor. Za ostalo se pobrine alkohol/narkotici i tome slicno. Problemi, pa i veliki se desavaju svima, razlika je samo u tome kako se ljudi odredjuju prema njima. Ako izaberes 'road of self-destruction' to nisu ucinili problemi, nego ti.

Razmisli o ovome u casovima dokolice.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 83 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs