banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Maj 2010, 18:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Nadam se da vam ovo samo po sebi nece biti odbojno i da cete biti iskreni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 19:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Ja zaista zivot pamtim po nekim drugim stvarima, ali mozda se, a i jos ko, sjetim necega, ako bi ti prvi napisao svoje, ako nista, kao smjernice...

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 20:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Naravno da se zivot pamti po raznim stvarima,jedna od tih je i ova vezana za ciste ljudske osjecaje ili male senzacije koje ostavljaju snazan pecat bas zato sto se dogadjaju u periodu odrastanja.Evo ja cu poceti prvi.Bilo je to otprilike prije petnaestak godina,ljetno doba na potezu studentski dom - SC Mejdan kod onih starih zgrada sa desne strane,bio sam ono stariji balavac.Sve nekako mirise na ljeto, miris drveca pomjesan sa mirisom parfema tek propupalih djevojaka.Kad najednom skupise se crni oblaci i krene strasan pljusak,ja kud cu sta cu u prvi haustor i to totalno mokar.Nisam ni vidio da je tu bio jos neko pored dvije babe sa cegerima i jednog penzosa.Taj njezni ali ispitivacki pogled tih zelenih ociju nikad necu zaboraviti i kao vrh mokru majicu ispod koje su se nazirale bradavice uspravnih grudi kao dvije piramide.Oblila me milina,kao da mi je temperatura porasla,pljusak je polako prestajao,kad me je ta boginja pitala koliko je sati ( stara fora),uzmucao sam se i rekao da nemam sat iako sam ga nosio u dzepu pantalona,pljusak je sasvim stao ,svako je otisao svojim putem,a ja sam ostao u jebenom haustoru da jos malo mastam o novom ljetu koje izgleda vise nikad nece doci.Sta je bilo bilo je.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 21:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Кад је ономад седаместреће у село дошла нова конобарца сви смо у крају имали семзуална искуства.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 09:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
hm, moje najsenzualnije iskustvo bilo je kad sam se prvi put poljubio s muškarcem. Bilo je to na jednom afterpartyju, svirao je smooth jazz, prigušena svjetla, on slađi od kiki bombone... Malo je reći da je bilo fantastično!

Ko nije probao, ne zna šta je propustio... ;)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 13:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Fakju je napisao:
Ko nije probao, ne zna šta je propustio... ;)

Obično se i ljubim samo sa muškarcima, a sa ženama samo u obraz. :D

Te fizičko-nadražajne senzacije su mislim najjače krajem puberteta kad hormoni divljaju. Bilo je više tih senzacija, kada bi samo pogled ili riječ u blizini uha prouzročila rojeve leptirića u stomaku, a kasnije ti leptirići se slabije pojavlju u odnosu na taj period.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 14:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Talija je napisao:
Obično se i ljubim samo sa muškarcima, a sa ženama samo u obraz. :D


Onda se potpuno razumijemo ;)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 15:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Ne vidim provokaciju, fino je napisao svoje "najsenzualnije iskustvo", kako si i trazio.

Zadnje upozorenje, necu da vidim da ste se poklali oko ovoga, postovi ce da lete, a mogao bi neko i zavrsiti na hladjenju...

@Fakju, to vrijedi i za tebe, nemoj da provociras. U dosadasnjim postovima nisam vidio provokaciju, ali mogao bi biti pazljiviji pri izjavama:"ko se nije ljubio sa muskarcem, ne zna sta propusta".
Moze?

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 15:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Kako vrijeme prolazi, od svega najvise volim da gledam...

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 15:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Euroth, meni ni najmanje ne bi smetalo da neko napiše "ko se nije ljubio sa djevojkama, ne zna šta propušta". Zar je toliko nizak prag tolerancije pri iznošenju nečijih dojmova koji se razlikuju od većine?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 15:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Buraz ja sam se poljubo sa drugom za deset piva...nije bilo nesto al pivo je popravilo situaciju :) :) :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 16:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Fakju je napisao:
Euroth, meni ni najmanje ne bi smetalo da neko napiše "ko se nije ljubio sa djevojkama, ne zna šta propušta". Zar je toliko nizak prag tolerancije pri iznošenju nečijih dojmova koji se razlikuju od većine?

Ne mozes tako plasticno gledati - ovdje si u manjini, a i "ljubljenje s djevojkama" je "sveopsteprihvaceno" za razliku od ovog drugog te stoga nije isto...
A, konkretno ta rečenica i nije mogla uvrijediti nikoga (bar po meni...inace bi bila izbrisana), ali formulacija:"mislim da biste prije osudjivanja/odbacivanja mogucnosti trebali probati...", ili nesto tog tipa.

@skeva:
je li ti to najsenzualnije iskustvo? :lol:

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 16:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Euroth je napisao:
Fakju je napisao:
Euroth, meni ni najmanje ne bi smetalo da neko napiše "ko se nije ljubio sa djevojkama, ne zna šta propušta". Zar je toliko nizak prag tolerancije pri iznošenju nečijih dojmova koji se razlikuju od većine?

Ne mozes tako plasticno gledati - ovdje si u manjini, a i "ljubljenje s djevojkama" je "sveopsteprihvaceno" za razliku od ovog drugog te stoga nije isto...
A, konkretno ta rečenica i nije mogla uvrijediti nikoga (bar po meni...inace bi bila izbrisana), ali formulacija:"mislim da biste prije osudjivanja/odbacivanja mogucnosti trebali probati...", ili nesto tog tipa.

@skeva:
je li ti to najsenzualnije iskustvo? :lol:



Ljubljenje sa dvoguzom piva mi je definitivno najsenzualnije iskustvo 8) 8) 8)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 16:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Euroth je napisao:
Fakju je napisao:
Euroth, meni ni najmanje ne bi smetalo da neko napiše "ko se nije ljubio sa djevojkama, ne zna šta propušta". Zar je toliko nizak prag tolerancije pri iznošenju nečijih dojmova koji se razlikuju od većine?

Ne mozes tako plasticno gledati - ovdje si u manjini, a i "ljubljenje s djevojkama" je "sveopsteprihvaceno" za razliku od ovog drugog te stoga nije isto...
A, konkretno ta rečenica i nije mogla uvrijediti nikoga (bar po meni...inace bi bila izbrisana), ali formulacija:"mislim da biste prije osudjivanja/odbacivanja mogucnosti trebali probati...", ili nesto tog tipa.

@skeva:
je li ti to najsenzualnije iskustvo? :lol:


kakve veze ima sto je u manjini? i ko ti je dao za pravo da brises postove po svom nahodjenju?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 16:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Naslov: Erotsko....obiljezio zivot ?

I nijedan post nije odgovarao naslovu teme :lol: Mozda ovaj od Skeve, samo mu jos nije nadoslo to obiljezavanje.....

Meni licno, jednom davno prije 13 tak godina, na terasi moga stana, mi mladi ludi i zaljubljeni, bolio nas za cijelim svijetom, kondomima i sranjima... Ono zbog cega se bas tog dana i dogadjaja sjecam, dolazi za 10 tak minuta iz skole...

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 16:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Fina pricica :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 16:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
manitu uci da svira je napisao:
kakve veze ima sto je u manjini? i ko ti je dao za pravo da brises postove po svom nahodjenju?

Ima veze...uvjek manjina treba vise da pazi, ne znam da li si primjetio...bas zato sto je manjina.

V@nja, sto?
(iako za sada nijedan post nije izbrisan, sto se ove teme tice....drzite se teme i ni nece.)

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 16:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
ERROR je napisao:
Meni licno, jednom davno prije 13 tak godina, na terasi moga stana, mi mladi ludi i zaljubljeni, bolio nas za cijelim svijetom, kondomima i sranjima... Ono zbog cega se bas tog dana i dogadjaja sjecam, dolazi za 10 tak minuta iz skole...

Хехехе истина или не, у сваком случају врло симпатично :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 19:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
slicno k'o ovo sa balkonom.........

imamo 16 i 15... ona zivi na prizemlju (stanovi prepravljeni od poslovnog prostora) prozor visooooooooko a malen....goli mokri znojavi........neko zvoni....tata joj je*en i nije me mirisao nikad, reek'o pogino si nema sta......prvo lete patike(air max 2) kroz prozor ja zanjima i to na glavu direkt na sljunak neki........zavratim se okolo provirim ona stoji na vratima umire od smijeha...samo je to bila mala seka iz skole........ od tada nemam zelju za sexom....... :lol: :lol: :lol: :lol: ...tad mi je spao i nikad vise ga ne vidjoh tvrdog i uspravnog :lol: :lol: :lol: .....

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2010, 19:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
The Godfather je napisao:
slicno k'o ovo sa balkonom.........

imamo 16 i 15... ona zivi na prizemlju (stanovi prepravljeni od poslovnog prostora) prozor visooooooooko a malen....goli mokri znojavi........neko zvoni....tata joj je*en i nije me mirisao nikad, reek'o pogino si nema sta......prvo lete patike(air max 2) kroz prozor ja zanjima i to na glavu direkt na sljunak neki........zavratim se okolo provirim ona stoji na vratima umire od smijeha...samo je to bila mala seka iz skole........ od tada nemam zelju za sexom....... :lol: :lol: :lol: :lol: ...tad mi je spao i nikad vise ga ne vidjoh tvrdog i uspravnog :lol: :lol: :lol: .....

Jel to ono " kucamo na vrata zaboravljenih asova " ?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs