banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 14:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Maj 2010, 18:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
HugoLina je napisao:
FLASH je napisao:
Mislim da ne treba razlikovati izmedju romanticne i prijateljske ljubavi.
Isto kao sto je neko gore spomenuo, i ja imam telepatiju sa dvije osobe (jedna nije sa foruma). I to mi je tako super. :)
Vjerovatno je to samo drugaciji primjer gore navedenog.

Ladno se svi "konektujete' sa osobama s foruma. lol

O, da. :D

Mislim da ja imam 3 takve osobe.
Jedna je s foruma. Slika

Ta sa foruma je tvoj alter ego.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 01:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Šta da vam kažem, neki imaju i momka na forumu.. :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2010, 11:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Hristov je napisao:
Radi se o svojevrsnom fenomenu o kojem nisam znao nista dok mi jednom jedna bivsa djevojka nije rekla da osjeti moje prisustvo, npr. nikad je maltene nisam mogao iznenaditi, sjecam se da sam joj jednom htio prici iza ledja u punoj Gospodskoj ulici, i ona se okrenula i prije nego sam joj se priblizio na 5 metara. Vise puta sam se uvjerio da je osjetila moje prisustvo.
Mozda se radi o toj famoznoj zenskoj intuiciji, ne znam, ali volio bih cuti vasa iskustva o tome, ako mozete da ih detaljno opisete :)

PS: nije me osjetila zbog smrada (da pomrsim planove saljivdzijama :P )

Dešavalo mi se slično...
Npr. hoću da pošaljem sms i u tom momentu mi stigne sms od te osobe... ili iznenada pomislim na tu osobu i za par sekundi me zove ta osoba (ili kad ja zovnem kaže da je upravo razmišljao o meni)... ili kad smo skupa i nakon duge priče zaćutimo onako opušteno i ćutimo jedan period, misli lutaju i ja npr. progovorim o sasvim nekoj desetoj stvari i on se iznenadi jer je upravo o tome mislio (iako prethodna priča nije vodila u tom pravcu)... ili uskačemo jedno drugom u rečenice ili odgovaramo na nedorečene rečenice kao da su izrečene... ne znam, da li je to intuicija ili "usklađenje" sa tom osobom...

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2010, 12:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
To mi je vec poznato. I meni su se desavale slicne stvari. Neki dan sam htio da joj kazem da ne galami na svog malog sestrica i da mu se uvijek obraca istim tonom jer je dijete prestalo da obraca paznju na ono sto mu se govori i pocelo da reaguje na ton kojim se nesto izgovori, pa sam pomislio da bi takva promjena navela dijete da obrati paznju na kontekst poruke a ne na nacin na koji je izgovorena. Nisam htio nista da kazem pred njenom sestrom, vec sam joj to rekao poslije minut - dva, a ona me je gledala u cudu i priznala mi da je to i sama pomislila i da se pokajala i postidila sto je zagalamila na djecaka. :oops:
Dozivio sam slicna iskustva kao i ostali ali kao najveci dokaz tvoje tvrdnje navodim cinjenicu da sam uvijek u stanju da je nasmijem i razveselim... to je neoboriv dokaz nase prisutnosti u svijesti voljene osobe i naseg uticaja a mi to cesto uzimamo zdravo za gotovo. Promijeniti nekome raspolozenje, od posve negativnog do veselog, pa cak i razdraganog, je najveca moc koju zaljubljeni posjeduju. Mislim, dakle postojim.
Osjecam, dakle jesam.
Izgleda da je covjek potpun samo dok je u ljubavi jer tada kroz ljubav kanalise ka voljenoj osobi (ka drugoj polovini "bica ljubavi") i emocije i misli.
To mi je sad palo na um... ako je neka forumasica pomislila isto... neka mi se javi na pp (ako je neki forumas - neka me stavi na ignore :lol: ).


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs