banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: bas me zanima
PostPoslato: 10 Feb 2010, 22:41 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Feb 2010, 22:05
Postovi: 10
Da li vam se ikada desilo da nakon raskida duge veze vi budete krivi za sve a da ta ista osoba nadze momka/djevojku 5 dana od raskida.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 11 Feb 2010, 01:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 19:20
Postovi: 202
archy je napisao:
Da li vam se ikada desilo da nakon raskida duge veze vi budete krivi za sve a da ta ista osoba nadze momka/djevojku 5 dana od raskida.



tesko da se moze govoriti o nekoj krivici, kad se veza raskine... mislim da je potpuno pogresno takvo gledanje na raskid... udaljili ste se, poceli da zelite drugacije stvari nego u pocetku veze, jer svi se mijenjamo vremenom... ako je vec ta druga osoba nasla tako brzo nekog drugog, jasno ti je da je za nju vasa veza potpuno zavrsena. moras to da prihvatis, mada je mozda tesko na pocetku, ali gledaj na sve to kao na jednu epizodu u zivotu iz koje izlazis zreliji i iskusniji...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 11 Feb 2010, 19:01 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Feb 2010, 22:05
Postovi: 10
raven je napisao:
archy je napisao:
Da li vam se ikada desilo da nakon raskida duge veze vi budete krivi za sve a da ta ista osoba nadze momka/djevojku 5 dana od raskida.



tesko da se moze govoriti o nekoj krivici, kad se veza raskine... mislim da je potpuno pogresno takvo gledanje na raskid... udaljili ste se, poceli da zelite drugacije stvari nego u pocetku veze, jer svi se mijenjamo vremenom... ako je vec ta druga osoba nasla tako brzo nekog drugog, jasno ti je da je za nju vasa veza potpuno zavrsena. moras to da prihvatis, mada je mozda tesko na pocetku, ali gledaj na sve to kao na jednu epizodu u zivotu iz koje izlazis zreliji i iskusniji...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 11 Feb 2010, 19:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
pa jesi je varao? ovisi od tvog ponasanja... a ponekad da si bio ko andjeo, dzaba ti... ocito si napravio neki "atentat" da to bude povod, a uzrok lezi negdje drugdje...

BTW, da ti pozelim welcome to the club

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 11 Feb 2010, 19:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Feb 2010, 22:05
Postovi: 10
cicak je napisao:
pa jesi je varao? ovisi od tvog ponasanja... a ponekad da si bio ko andjeo, dzaba ti... ocito si napravio neki "atentat" da to bude povod, a uzrok lezi negdje drugdje...

BTW, da ti pozelim welcome to the club




ma silovo je hehe salim se al fkt nidze veze al et desava se


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 12 Feb 2010, 03:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
archy je napisao:
Da li vam se ikada desilo da nakon raskida duge veze vi budete krivi za sve a da ta ista osoba nadze momka/djevojku 5 dana od raskida.

Da, desilo mi se.
A ti prestani pisati ove postove i idi spremati te ispite :)

Sto se tice ove teme vezujem je za onu o karakteru sto si postavio; tvoja mentalna igra ide ovako: Ako me je ostavila, ona je na gubitku, idem dalje. Ucenje, cure malo kasnije...

PS
Prvo sam kao ti mislio da sam ja kriv, onda sam rekao sebi da takva osoba ako moze tako nesto da uradi onda ni ne zasluzuje mene, i ocigledno je njena krivica, ako se uopste moze pricati o krivici...
Mnogo godina kasnije sam shvatio da je mozda i bilo moje krivice, ali je na kraju opet ispao njen gubitak kad se sad sve podvuce i sabere.

Tako da sad mirne duse mozes da ohladis od te veze, svako vracanje ce te gurati u vece i vece probleme, a taj posao sto si dobio ce ti davati samo laznu sigurnost. Dakle, fax :)

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 12 Feb 2010, 09:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Kakva je to osoba koja za 5 dana od raskida ulijeće u novu vezu? Ili je nezrela osoba, koja razmišlja po definiciji "daj šta daš" ili je i prije raskida bilo tu nešto između njih dvoje.
Mislim da ne može jedna strana da bude kriva za sve, jer ako je tako od početka onda je ta druga "dobra" osoba običan mazohist.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 12 Feb 2010, 09:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
[quote="Talija"]Kakva je to osoba koja za 5 dana od raskida ulijeće u novu vezu? Ili je nezrela osoba, koja razmišlja po definiciji "daj šta daš" ili je i prije raskida bilo tu nešto između njih dvoje.
Mislim da ne može jedna strana da bude kriva za sve, jer ako je tako od početka onda je ta druga "dobra" osoba običan mazohist
.[/quote]

Bas tako!
Ako je ona sebi nasla posle 5 dana drugoga...druze...vjeruj mi....bolje da je otisla!
Talija ja mislim da je tu i prije raskida bilo nesto, pa je sa raskidom sebi omogucila da ta druga veza ozivi!
A ti archy pusti kraju neka ide svojim putem.....misle da su nasle bolje al samo joj daj vremena.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 12 Feb 2010, 09:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Kako god, ili je našla novog dečka za 5 dana ili je oživjela tajnu vezu rezultat je - nezrela ili dvolična osoba, bolje što je otišla.

Samooptuživanje ne vodi ničemu, nego kao što ti rekoše Arči, knjigu u šake.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 12 Feb 2010, 22:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Talija je napisao:
Kakva je to osoba koja za 5 dana od raskida ulijeće u novu vezu? Ili je nezrela osoba, koja razmišlja po definiciji "daj šta daš" ili je i prije raskida bilo tu nešto između njih dvoje.
Mislim da ne može jedna strana da bude kriva za sve, jer ako je tako od početka onda je ta druga "dobra" osoba običan mazohist.

Bože svašta... Pa i ja sam nakon 10 dana našla drugog... I nije bilo daj šta daš, sviđao mi se lik. Ako ti se desi, šta sad trebaš reći: "Neeee, ja sam sad u periodu tugovanja".... Daj bolan. Našla, pa našla..

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 13 Feb 2010, 00:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Jel svaki novi decko ima cast da vodi ljubav sa vama?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 13 Feb 2010, 06:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2008, 17:34
Postovi: 1246
Lokacija: 15 minuta iza GAME OVER-a
Ehhhh,nije da se hvalim (sa takvim stvarima se to i ne radi )
Ali ja sam cini mi se najiskusniji u tim stvarima.....pa da ne prepricavam :lol:
ima tema LJubav u stihu i prozi......by naravno ja.....gde sve fino pise o tome ....

_________________
Carpe Diem,spavaćeš kad umreš...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 13 Feb 2010, 10:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
princo je napisao:
Jel svaki novi decko ima cast da vodi ljubav sa vama?

Je l ovo meni upućeno?

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 13 Feb 2010, 10:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Kao što krme reče, nije kraj svijeta.
Svakakve se stvari i slučajnosti u životu dešavaju. Ne treba se ničemu danas isčuđavati, nikad se ne zna kako stvari mogu ispasti.
Naravno, postoje i slučajevi kao što je Talija navela. Ali ne treba uvijek razmišljati da je sve smišljeno i uroćeno protiv vas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 13 Feb 2010, 18:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
zLo_krme je napisao:
Talija je napisao:
Kakva je to osoba koja za 5 dana od raskida ulijeće u novu vezu? Ili je nezrela osoba, koja razmišlja po definiciji "daj šta daš" ili je i prije raskida bilo tu nešto između njih dvoje.
Mislim da ne može jedna strana da bude kriva za sve, jer ako je tako od početka onda je ta druga "dobra" osoba običan mazohist.

Bože svašta... Pa i ja sam nakon 10 dana našla drugog... I nije bilo daj šta daš, sviđao mi se lik. Ako ti se desi, šta sad trebaš reći: "Neeee, ja sam sad u periodu tugovanja".... Daj bolan. Našla, pa našla..

Ne ulazim u to kakva je bila tvoja prethodna veza, površna, duboka, duga, kratka...
Govorim uvijek iz vlastitog iskustva; ako sam bila u dugoj vezi ne mogu odmah da uletim u drugu, jednostavno mi treba period da "dođem na svoje", da neke stvari odložim u glavi "ad acta", da se presaberem i krenem dalje. Ako se desi da nije mojom krivicom došlo do prekida (tj. da je druga strana tražila prekid) onda mi treba period da "odbolujem" i tada mi ne treba baš niko.
Pogotovo ako je u vezi bilo intimnosti (a ako je veza "ozbiljna" i duga onda je i normalno da ima intimnosti), nije da sebi ili nekom drugom glumim nešto, nego jednostavno ne mogu da u kratkom roku budem intimna sa dvije različite osobe. Nije da ne mogu nego neću. A zašto neću, pa iz razloga što ne bih mogla da budem 100% opuštena, a što znači da meni ne bi bilo dobro.
Razlog što ne volim da ulazim brzo u druge veze je takođe i to što dajem značaj baš tom početku, kad se nešto osjeća u vazduhu, nešto prisutno u pogledima, nagovještaju nečega novog, zaljubljivanju itd. To mi je najljepši dio, taj početak mi daje energiju za daljni tok veze.
Ako se nešto previše ubrza to mi je onda sve bzvz.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 12:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Da, ali često je i slučaj to da se veza ohladi, tad nije ni čudo ako se ona ''ohlađenija'' strana brzo upusti u novu vezu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 13:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Liso, Talija ne prica o vezicama od 2-3 mjeseca nego o necemu vecem, dubljem, obimnijem. A iz takvih veza se ne ulijece u novu nakon 5 dana.. Treba rasclaniti veze i veze.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 14:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
ajkula je napisao:
Liso, Talija ne prica o vezicama od 2-3 mjeseca nego o necemu vecem, dubljem, obimnijem. A iz takvih veza se ne ulijece u novu nakon 5 dana.. Treba rasclaniti veze i veze.


Ajkulo, ko je spomenuo 2-3 mjeseca? Ne pričam ni ja o tome. Upravo, kad čovjek shvati da je nešto postalo navika dođe do osjećaja dosade i ponekad nije čudo ako se nakon toga neko i zaleti u nešto novo. Ne kažem da podržavam, nego kažem da se tome i ne treba čuditi, dešava se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 15:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
Meni se desilo ljetos da smo se jedna djevojka i ja nakon 2 sedmice dopisivanja i kafica smuvali u petak, u subotu nisam izlazio jer sam imao jaku prehladu i jos jacu zelju da izadjem da je vidim, a nisam mogao i culi smo se jos u nedjelju kada je pitala zbog cega nisam izlazio i otprilike do petka je bila sa drugim likom. A danas je sa trecim, inace likom s kojim sam bio i vise nego dobar...

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 15:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Talija je napisao:
Ne ulazim u to kakva je bila tvoja prethodna veza, površna, duboka, duga, kratka...
Govorim uvijek iz vlastitog iskustva; ako sam bila u dugoj vezi ne mogu odmah da uletim u drugu, jednostavno mi treba period da "dođem na svoje", da neke stvari odložim u glavi "ad acta", da se presaberem i krenem dalje. Ako se desi da nije mojom krivicom došlo do prekida (tj. da je druga strana tražila prekid) onda mi treba period da "odbolujem" i tada mi ne treba baš niko.

3.5 godine. Meni je bilo lakše ono klin se klinom izbija i bila sam u pravu. Ko zna koliko bih dugo plakala da se ovo nije desilo. A fino sam bila kao nova. ;)

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs