banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 03:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 22 Jun 2012, 09:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Popo, jesi li primjetio da i ti stalno ponavljaš i primjenjuješ svoj svjetonazor (ne samo u fudbalu i felaciju), tj. svojim svjetonazorom poimaš i kažeš da drugi nisu u pravu.
"Nemoćan si" isto koliko i ja ili bilo ko drugi kad pišeš o bilo čemu vezano za temu.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 22 Jun 2012, 09:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
archy je napisao:
Da li vam se ikada desilo da nakon raskida duge veze vi budete krivi za sve a da ta ista osoba nadze momka/djevojku 5 dana od raskida.

Malo je loše tj. nerazumljivo postavljeno pitanje, ali, fora sa fudbalom je da je bolji u zatvorenom.
:laughing6:

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 22 Jun 2012, 16:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Talija je napisao:
Popo, jesi li primjetio da i ti stalno ponavljaš i primjenjuješ svoj svjetonazor (ne samo u fudbalu i felaciju), tj. svojim svjetonazorom poimaš i kažeš da drugi nisu u pravu.
"Nemoćan si" isto koliko i ja ili bilo ko drugi kad pišeš o bilo čemu vezano za temu.


Pa da, napisao sam to u prošlom postu. S tim da ja dopuštam mogućnost da moj pogled na svijet ne valja, te pokušavam svakog posmatrati kao svemir u kojem postoje zakoni i stvari koje ne razumijem. Bar mi se čini tako.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 24 Jun 2012, 21:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Hristov je napisao:
archy je napisao:
Da li vam se ikada desilo da nakon raskida duge veze vi budete krivi za sve a da ta ista osoba nadze momka/djevojku 5 dana od raskida.


Jednom sam čuo da cure uvijek imaju rezervnu opciju, valjda zato što ne žele biti same. Pa kad ih momak ostavi idu njemu. Drugi razlog za koji znam je da je momak raskinuo zbog druge, pa ona, želeći da ga učini ljubomornim, nađe momka i ide ulicama za koje zna da se on kreće njima, ne bi li je vidio sa novim momkom i probudila se sujeta u njemu pa pokušao da je vrati.
Dešava se to. Počesto.

Meni to nekako bude otužno. Nekako, mislim da, da sam ja taj što vidi "Nju" s "Novim", nekako bi mi bilo žao nje što si to radi, njega što je ispušio u toj priči (mada i ona njemu, vjerovatno), i tako u krug...
Prosto, bezveze mi neki osjećaj. Ne zbog svoje sujete ili jer je volim (ako), već kad se zamislim na njihovim mjestima, ne bih bio na njihovim mjestima.

Ali, u varijanti da neko izađe iz veze u kojoj je shvatio/la da ta veza nema smisla i budućnosti i da mu/joj više uopšte nije lijepo, naprotiv...i nakon par dana sretne drugu osobu, zaljubi se i živi happily ever after ili bar untill the next shuffle&repeat...ne vidim što da ne.
Talija je napisao:
egoizam (Neka je meni dobro i neka mi ništa ne fali, a drugi? Šta drugi??)

Čekaj, bre, sad ozbiljno - šta drugi?
Raskineš, pa si sečeš vene da bi se druga strana osećala bolje, kad već nećeš da budeš s njom?
Poenta bi bila...?
quote="Talija"]Tako da od troje gore nabrojanih, po mom sudu, prva osoba koja je ostavljena i pati je jedina ispravna.[/quote]Okej, a šta radi osoba koja je ostavila?

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 24 Jun 2012, 21:36 
Citiraj:

Ali, u varijanti da neko izađe iz veze u kojoj je shvatio/la da ta veza nema smisla i budućnosti i da mu/joj više uopšte nije lijepo, naprotiv...i nakon par dana sretne drugu osobu, zaljubi se i živi happily ever after ili bar untill the next shuffle&repeat...ne vidim što da ne.

x2


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 25 Jun 2012, 07:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
E . je napisao:
Talija je napisao:
egoizam (Neka je meni dobro i neka mi ništa ne fali, a drugi? Šta drugi??)

Čekaj, bre, sad ozbiljno - šta drugi?
Raskineš, pa si sečeš vene da bi se druga strana osećala bolje, kad već nećeš da budeš s njom?
Poenta bi bila...?
Talija je napisao:
Tako da od troje gore nabrojanih, po mom sudu, prva osoba koja je ostavljena i pati je jedina ispravna.
Okej, a šta radi osoba koja je ostavila?

De pročitaj ponovo moj post na prethodnoj strani, mrzi me tumačiti rečenicu van konteksta.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 25 Jun 2012, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
archy je napisao:
Da li vam se ikada desilo da nakon raskida duge veze vi budete krivi za sve a da ta ista osoba nadze momka/djevojku 5 dana od raskida.

Ovo nije tako rijedak slučaj, i u najužoj je vezi sa utiskom o tome kako izgleda ljubav.
U prvim godinama života, dok mozak od prevelikog kostura prelazi na redukovu šemu, dijete izlučuje obrasce iz svojih veza. Prije nego se pojave bilo kakvi tračci pamćenja događaja, dijete čuva utisak o tome kako izgleda ljubav. Neuralno pamćenje sažima te karakteristike u nekoliko snažnih atraktora; svako pojedino beznačajno, ali nakupljeno iskustvo snažno se utiskuje. To koncentrisano znanje šapuće djetetu ispod vjela svjesnosti, govoreći mu šta veze jesu, na koji način funkcionišu, šta da očekuje, kako njima da upravlja. Ako ga roditelji vole na najzdraviji mogući način, onda će se ono tako odnositi prema sebi i prema drugima.
Usmjeravanje na to kako voljeti ide ruku pod ruku s tim koga voljeti. Beba pokušava da se uskladi sa svojim roditeljima, ali ona ne može da sudi o njihovoj dobroti. Ona će se vezati za svaku osobu koja se stara o njoj, bezuslovnom postojanošću koju će tražiti i u kasnijim vezama: u dobru i zlu, u siromaštvu i bogatstvu, u bolesti i zdravlju. Privrženost nije kritična: dijete obožava lice svoje majke i pohrliće njoj bila ona lijepa ili ličila na Šulju :) . Ono daje prednost emocionalnim obrascima porodice koju poznaje, bez obzira na njene objektivne vrline. Kada odraste, njegovo srce naginjaće ka tim opštim karakteristikama. Što potencijalni ljubavni partner bude sličniji njegovim prototipima, to će ga više privlačiti i očaravati i više će osjećati da tu, uz tu osobu, konačno pripada. Privrženost je to što adutu poznatosti daje njegovu vrijednost.
Zlatni retriver raduje se samo svom vlasniku. Prema prolazniku koji je možda dobroćudniji, koji možda više voli šetnje i spremnije nudi poslastice - on je prijateljski i bespomoćno ravnodušan; on to ne cijeni i ne može cijeniti. Svi se mi nalazimo u istom limbičkom čamcu kao i ti strpljivi psi koji iščekuju svoje vlasnike.
Većina ljudi bez većih problema prihvata neuralna čuda preciznosti savršenog vida ili apsolutnog sluha. Međutim, neki ne žele da vjeruju da pojedinac može pronaći poznate elemente u srcu stranca.
Može li čovjek da procijeni neku grupu i da nasluti ko ima lošu narav, majku alkoholičarku, ko noću sanja o osveti nekom bliskom ko ga je napustio? Pogledajmo veze oko sebe i procijenimo sami.
Ljudi biraju partnere koji se slažu s njihovim umom, a to čine s takvom brzinom i preciznošću, da najinteligentniji sistemi za navođenje mogu na tome da im zavide. Ne samo što mogu da imaju nove veze nakon 5 dana, kako kažeš, nego mogu da imaju i više paralelnih veza.

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 26 Jun 2012, 17:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
Ау брате осамсто залетио сам се да прочитав овај твој дугометражни пост надајући се нечему поучном,кад оно ни 2 зеца ни 3 зеца него прво иде конфузија јер га нисам разумио 90% а послије тога и збуњеност у покушавању сконтавања истог.

Citiraj:
Da li vam se ikada desilo da nakon raskida duge veze vi budete krivi za sve a da ta ista osoba nadze momka/djevojku 5 dana od raskida.


Рецимо да је тај који након 5 дана нађе дјевојку овакав тип особе(добро познајем једну такву,па мислим да могу да причам о томе).

Постоје људи који се лако заљубе,заљубљиве су природе,али кад се заљубе стварно искрено воле како би се рекло "до краја".И неће ни преварити партнера,ни ти учинити било шта што би нарушило ту везу.Једноставно за њих то не постоји.Ви их шутнине и дођите само са 1 рјечју они ће се одма вратити вама.Често ће бити слијепци и слијепо вољети некога кога тај неко не заслужују.Све до тог тренутка док не упозна некога ко ће му се више свидјети од те предходне особе.И једноставно ће се опет заљубити у ту особу или док га та особа са којом је у вези не разочара.Често то разочарење није први пут,десило се већ пар пута,али једноставно сваком једном прекипи ма колико он неког волио и био вјеран.И једноставно онда нађе другу особу,сродну душу,сличну њему.Све док се опет ово не деси или док се не скраси.Предпостављам да је таква особа са којом си ти archy имао(имала) проблема.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 15 Sep 2012, 00:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Vidiš da je na fejsu ispisano "Petra Petrović changed her relationship status from being single to in relationship" i sve ti jasno.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 15 Sep 2012, 00:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Offtopic: @onako ti bas zaredao po temama sa ovog PDF-a :lol: :lol:

edit: ima te i na PDF-u sex i erotika.ba :lol: :lol:

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 15 Sep 2012, 00:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Usamsto, krasan post :*
Šuljo je nice touch, ovo boldovano takođe, ti se meni sviđaš, koliko god da se moja
Đontra tome protivi. A i ona mi se sviđa.

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 15 Sep 2012, 10:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
onako je napisao:
e ajd nek i ovdje zadnja moja poruka bude za nocas ... : )

Neće.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 15 Sep 2012, 18:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
PlavaMaca je napisao:
Usamsto, krasan post :*
Šuljo je nice touch, ovo boldovano takođe, ti se meni sviđaš, koliko god da se moja
Đontra tome protivi. A i ona mi se sviđa.

Hvala, Muco Pluva!
Mislila sam da ga niko sem Kuplara nije ni pročitao, a i on se jadan pogubio u naletu moje naučno-praktično-teorijske rasprave :lol:
Divno što si primjetila lagano poređenje sa Šuljom :) :)
A Đuntri se sviđam takođe, samo što on to ne zna, protivi se takvoj pomisli. :P

:-* :-*

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 16 Sep 2012, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
archy je napisao:
Da li vam se ikada desilo da nakon raskida duge veze vi budete krivi za sve a da ta ista osoba nadze momka/djevojku 5 dana od raskida.


Nije.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 17 Sep 2012, 09:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
:lol: :lol: :lol: :lol:

Issusebože.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 17 Sep 2012, 11:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
A mene ne zanima
to o čemu se priča
a mene ne zanima
to što se događaaaa




Forum je prdnuo i čulo se do Srema,
prolupavanja takvih niđe na svijet nema.

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 17 Sep 2012, 16:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
:* za post.

(To ti je od moje ženske strane. lol )

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 18 Sep 2012, 01:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
E . je napisao:
:* za post.

(To ti je od moje ženske strane. lol )

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ns7Z8ag4oSY[/youtube]

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 18 Sep 2012, 02:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
12 points for hijacking thread.

A kad je već otišla...čitam forum, i sve biva nešto između:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FxMOOyQI99g[/youtube]

I (speakers off)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T29zG1BFE74[/youtube]

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 19 Sep 2012, 10:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Znala sam da si takav tip.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs