banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 15 Feb 2010, 10:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
KLIN se KLINOM izbija,opste poznato :D
samo mi nije jasno kako se to zove kod nas muskih :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 15 Feb 2010, 14:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
princo je napisao:
KLIN se KLINOM izbija,opste poznato :D
samo mi nije jasno kako se to zove kod nas muskih :-?


Pa - klinka se klinkom izbija :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 15 Feb 2010, 14:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
budjav_lebac je napisao:
a nisi fer prema ovima momcima, "koristis ih" a ne volis ih... :wink:


Ima li iko ko nekada nije pomislio "uh sto bi volio da me ova iskoristi" ?? :D
Naravno da ne bih volio da se to desi sa djevojkom koja mi se mnogo svidja, ali neke sa strane....pa daaaaa u nekim momentima :D

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 15 Feb 2010, 14:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Nije to ništa... najgore je biti ''cura poslije cure'', ja vam kažem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 15 Feb 2010, 20:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
budjav_lebac je napisao:
trebace jos vremena (godina) da ti prebolis tog "nenadano raskinutog", da se knjiga zatvori, a nisi fer prema ovima momcima, "koristis ih" a ne volis ih... :wink:

Ko je to rekao? :wink: :o

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 15 Feb 2010, 20:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
не знам јеси ли примјетила али ти увијек потенцираш на том раскиду, што је сигуран знак да још у теби "кључају" осјећања... иначе да није тако било би ти свејдено, не би га се сјећала уопште... па онда се браниш тако што говориш нема времена за очајавање... највећа грешка је упасти из везе у "везу", увијек испадне безвезе, емотивно унакажена особа, мора да "одболује", да стави тачку у себи, душу да очисти, и онда је спремна за нови изазов већи, љепши, страснији ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 16 Feb 2010, 00:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
budjav_lebac je napisao:
не знам јеси ли примјетила али ти увијек потенцираш на том раскиду, што је сигуран знак да још у теби "кључају" осјећања... иначе да није тако било би ти свејдено, не би га се сјећала уопште... па онда се браниш тако што говориш нема времена за очајавање... највећа грешка је упасти из везе у "везу", увијек испадне безвезе, емотивно унакажена особа, мора да "одболује", да стави тачку у себи, душу да очисти, и онда је спремна за нови изазов већи, љепши, страснији ;)

Dragi prijatelju, ne znam kako ti, al ja stvarno nemam vremena za očajavanje. Tako mi je bilo i između raskida prošle veze. Bili zajedno 2.5 god, pa se nakon mjesec dana skontam s ovim s kojim sam bila 3.5. Takva sam osoba. Šta da ti kažem?!
Od ovog raskida je prošlo stvarno dugo i ne vidim zašto bih bolovala... U sretnoj sam vezi. Navela sam primjer jer sam imala takvo iskustvo i sad ispada da još mislim na bivšeg. Ovdje se svačije riječi iskreću, bolje ni da ne pišem više...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 16 Feb 2010, 00:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
ок, има нас свакавих... али мени је то мало чудно да послије 42мјесеца замијениш момка као чарапе... али да не идемо у дубљу анализу, свако зна себе најбоље, срећно ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 19 Feb 2011, 02:57 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2011, 22:12
Postovi: 33
Meni se desilo, samo sam svatila da nisam ja kriva, nego je on nasao drugu...

_________________
Klizni plakari po meri


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 19 Feb 2011, 12:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
archy je napisao:
Da li vam se ikada desilo da nakon raskida duge veze vi budete krivi za sve a da ta ista osoba nadze momka/djevojku 5 dana od raskida.

Ooo da. Nije znao kako da raskine a svidjela mu se druga djevojka...Ucinio je sve da bi mi nametnuo osjecaj krivice, da sam ja kriva za sve,bla bla. Dok sam ja razmisljala u cemu sam pogrijesila on je vec setao drugu cicu...ali ne zadugo, ubrzo se vratio moleci za oprostaj.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 17 Jun 2012, 15:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Jun 2012, 23:57
Postovi: 197
Srecom nije :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 19 Jun 2012, 15:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Natalie Trollman, reći ću ti ovdje javno, reći ću to jednom i neću ponavljati. Ako već iskopavaš stare teme samo da bi ti porastao broj postova, napiši više od dvije riječi i ako ikako možeš više od jedne rečenice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 19 Jun 2012, 18:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
archy je napisao:
Da li vam se ikada desilo da nakon raskida duge veze vi budete krivi za sve a da ta ista osoba nadze momka/djevojku 5 dana od raskida.


Jednom sam čuo da cure uvijek imaju rezervnu opciju, valjda zato što ne žele biti same. Pa kad ih momak ostavi idu njemu. Drugi razlog za koji znam je da je momak raskinuo zbog druge, pa ona, želeći da ga učini ljubomornim, nađe momka i ide ulicama za koje zna da se on kreće njima, ne bi li je vidio sa novim momkom i probudila se sujeta u njemu pa pokušao da je vrati.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 19 Jun 2012, 19:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Zavisi kako kad.. Al ako si izvorni forever alone, onda nemaš.

True story. :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 19 Jun 2012, 23:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
Kako ono ide poslovica, kad levata ostave, on kuka i plače i ne oporavi se mjesecima i godinama, oprezni malo pati pa se snađe, a mudar već ima rezervnu opciju :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 21 Jun 2012, 08:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ne bih rekla da je taj neko mudar/mudra.
Rezervna opcija; strah od napuštanja pa neka se ima i viška još neko.
U svakom slučaju prije je riječ o nezrelosti nego o mudrosti. Manjak samopouzdanja (Kako ću ja sam/a??), egoizam (Neka je meni dobro i neka mi ništa ne fali, a drugi? Šta drugi??), dvoličnost (Neće on/a nikad saznati za ovoga drugog/drugu), laž (Ma ne varam te, umišljaš) itd. Elem, masa nimalo zavidnih osobina.
Tako da od troje gore nabrojanih, po mom sudu, prva osoba koja je ostavljena i pati je jedina ispravna.
Period patnje nakon prekida traje u prosjeku oko mjesec - dva, a ako intenzivna patnja potraje godinama tada je već riječ o patologiji.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 21 Jun 2012, 13:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
U pitanju bi bila nezrelost jedino ako je odraz zrelosti da se nakon raskida moraju liti suze i šta znam ne, pa onda vidjeti šta dalje. Ali, kako to nije slučaj, tj. ne postoji pravilo kako se neko mora nositi sa tim stvarima na zreo način, stav o nezrelosti ne stoji. Kao i sve ostale nabrojane osobine, one su odraz samo jednog svejetonazora koji se želi postaviti na pijedestal jedinog ispravnog, a mnim da to prosto nije istina. Period patnje nakon prekida je lična stvar, kao i način njegog ostvarivanja, i niko ne može propisivati "zakonski rok" iste, niti metode.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 21 Jun 2012, 13:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Iskustveno se "propisuju", ako od 100 ispitanika 70 kaže da prebole za mjesec dana onda je to neka normala (period patnje).
Niko ne kaže da se moraju liti suze, rekla sam patnja, a patnja ne mora biti nužno i suzna ili ovakva ili onakva, jednostavno patnju mnogi pate na svoj način. Ako je postojala ljubav, tj. ako je ostavljena osoba voljela onda mora osjećati patnju.
Niko ne kaže da moj svjetonazor mora biti ispravan, niti sam ga navela uopšte, čak šta više mogu da razumijem mnoge razloge, ali prethodnu priču o držanju rezerve nikako ne mogu da razumijem osim u smislu nekog krivog uvjerenja, strahova i fobija.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 21 Jun 2012, 15:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
Prema anketama, preko 50% ljudi u RS voli Milu Vožda, ali e ljubav prema njemu opet ne može uzeti kao "normala". A po statistikama Denijeve profesorke seksualnog vaspitanja, 93% muškaraca bi prevarilo djevojku/ženu sa nekom seks bombom, pa će se naći veliki broj ljudi koji to ne smatraju normalnim. Kao što kažeš u zadnjoj rečenici - ti tu priču ne možeš da razumiješ osim tako i tako, što opet ne znači da to i jeste tako, nego je moguće i da je tvoja moć razumijevanja dotičnih stvari nedovoljna, ili jednodimenzionalna. ije to nešto posebno čudno, svi imamo te "nemoći", kod mene je, npr. isti slučaj sa američkim fudbalom, odbijanjem žena da shvate da je što češće pružanje felacija izuzetno dobro za njihovo zdravlje, ili fenomenom zaluđenosti smećem kakvo je "Sumrak saga" :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 21 Jun 2012, 15:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Popokatepetl je napisao:
Prema anketama, preko 50% ljudi u RS voli Milu Vožda, ali e ljubav prema njemu opet ne može uzeti kao "normala". A po statistikama Denijeve profesorke seksualnog vaspitanja, 93% muškaraca bi prevarilo djevojku/ženu sa nekom seks bombom, pa će se naći veliki broj ljudi koji to ne smatraju normalnim. Kao što kažeš u zadnjoj rečenici - ti tu priču ne možeš da razumiješ osim tako i tako, što opet ne znači da to i jeste tako, nego je moguće i da je tvoja moć razumijevanja dotičnih stvari nedovoljna, ili jednodimenzionalna. ije to nešto posebno čudno, svi imamo te "nemoći", kod mene je, npr. isti slučaj sa američkim fudbalom, odbijanjem žena da shvate da je što češće pružanje felacija izuzetno dobro za njihovo zdravlje, ili fenomenom zaluđenosti smećem kakvo je "Sumrak saga" :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ovo je ključ

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs