banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 03:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 15:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
A danas je sa trecim, inace likom s kojim sam bio i vise nego dobar...


Pa dobro - sve je ostalo u raji :lol:

Nisam bas najbolje shvatio pricu - 2 sedmice ste se dopisivali, pa se smuvali u petak, pa se niste vidjeli u subotu pa te u nedelju o'ladila? Jel' to to?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 15:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
V@nja je napisao:
pa te u nedelju o'ladila? Jel' to to?


Pa mislim da je imala toliko milosti da me ne oladi bas u nedjelju nego oko srijede ili cetvrtka vjerovatno.
A autoru se izvinjavam na ovom skretanju sa teme, iz prilozenog se vidi da mi ove analize i sinteze ne idu od ruke, nemam bas neki dobar savjet... :D

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 16:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
V@nja je napisao:
Citiraj:
A danas je sa trecim, inace likom s kojim sam bio i vise nego dobar...


Pa dobro - sve je ostalo u raji :lol:


uhh ovo bi klizeci sa obe noge :lol:

nema veze goci, neka im je sa srecom, ostavila te za neku bolju trebicu ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 16:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Podjimo od toga da sam samo na osnovu prvog posta skontao o cemu se radi: :D

Moguće je, naravno da nije rijetka pojava. A razlog je uglavnom što se neko ohladi od jednog a zagrije za drugog. Nezamislivo mi je da se djevojka nakon nekoliko godina veze odmah drugi dan nakon raskida zaljubi u drugog, više mi to liči na neki planski tok dogadjaja, a vjerujem da svako od nas zna za takve primjere, a barem ja nisam čuo za slučaj da se neka djevojka nakon tri godine veze odmah zaljubila i krenula sa drugim tipom. Govorim isključivo o dužim vezama.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 16:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Citiraj:
Pa dobro - sve je ostalo u raji


uh ovo je bas ono ko iz pjesme Z.Pusenja Zenica bluz...."ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsi ce karijeru u nizerazrednom Vratniku" 8)

goci buraz samo cu ti reci nesto na ovo sve...........nije te vrijedna ko je handri,glavu gore i u nove pobjede!!!!!!!!!

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 17:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
:lol:

goci, jos jedna stvar - ucinilo mi se iz tvog prvog posta da ti sa tim drugom vise nisi u dobrim odnosima? Grijesim?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 17:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Hristov je napisao:
Nezamislivo mi je da se djevojka nakon nekoliko godina veze odmah drugi dan nakon raskida zaljubi u drugog, više mi to liči na neki planski tok dogadjaja, a vjerujem da svako od nas zna za takve primjere, a barem ja nisam čuo za slučaj da se neka djevojka nakon tri godine veze odmah zaljubila i krenula sa drugim tipom. Govorim isključivo o dužim vezama.

PA, ja se nisam zaljubila. Treba mi vremena ipak da se zaljubim... Al da sam se skontala, jesam. I stvarno sam zaboravila na raskid. Da nisam čula da mi neko kaže nisi ti onda ni voljela lika.. :D Obožavala sam tog momka, al, eto... Čovjek je izabrao drugi put ;)

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 17:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
dobroje vise vanja kopanja po starim ranama..........stipu ga vise :cat:


:lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 17:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
V@nja je napisao:
:lol:

goci, jos jedna stvar - ucinilo mi se iz tvog prvog posta da ti sa tim drugom vise nisi u dobrim odnosima? Grijesim?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 18:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
zLo_krme je napisao:
PA, ja se nisam zaljubila. Treba mi vremena ipak da se zaljubim... Al da sam se skontala, jesam. I stvarno sam zaboravila na raskid. Da nisam čula da mi neko kaže nisi ti onda ni voljela lika.. :D Obožavala sam tog momka, al, eto... Čovjek je izabrao drugi put ;)


zlo_krme, ti nisi kao druge djevojke... :D Da ti taj bivsi momak nije dao tvoj novi nick? :D

Nemoj misliti da sam tebe prozivao, ne kazem da se tu radi o nekom podmuklom scenariju, razumijem da se nakon par godina ohladi odnos i sve to, ali vjerujem da bi većini nas bilo veoma teško iz jedne veze odmah ući u drugu. Naravno prva pomisao kad neko nakon par godina odmah uleti u drugu vezu je da tu nije bilo neke ljubavi, šta ja znam, a tvoje riječi "Čovjek je izabrao drugi put" ne daju puno inputa za neki zaključak, joooj što sam i ja zabadaaloooo... :D

Što se tiče razloga zašto ljudi tako brzo iz jedne duže veze udju u drugu, vjerujem da je to zbog toga što djevojke teže podnose samoću, pa onda može biti nova ljubav usred okeana monotonije u trenutnoj vezi, pa osveta (kao u mom slučaju), ili kad dodje trenutak da se racionalno skonta da veza nema perspektive (razlicita nacionalnost ili vjera), ili zlokrmetov slučaj kao istorijski presedan :D :hug:

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 18:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
Hvala momci na saosjecanju....jest da nemam neke vajde od toga al ajd... :D

V@nja je napisao:
Grijesim?


Samo ti kazem da sam to vece pio sa tim likom kada sam zbario tu curu, dobio "cestitku" tipa dobar ulov ovo ono, a nakon par mjeseci njih dvoje zajedno. Mozda sam zlopamtilo i losa osoba, ali sta sad, trebam glumiti da mi je drago zbog toga. I nismo uopste u losim odnosima, ali su pali na zdravo-zdravo bazu...

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 18:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
ajd goci bar se mozes pohvaliti kako si mu malu smuvo prije njega....onu staru pricu "ma nije ona nista,nije za mene" :wink:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 18:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Citiraj:
zlokrmetov slučaj

Hahhaha genijalno...
Ma fazon je što smo mi raskinuli totalno nenadano i ja nisam mogla povjerovati da se to uopšte desilo. A u principu sad kad skontam dugo smo i bili zajedno s obzirom koliko nam se staze razdvajaju. A eto, ljetos se i to okonča. Ja sam plakala, kad sam kući, al sam zato od jutra do mraka bila vani, baš da ne plačem :D I odem budala na ex yu rocks i tamo se napijem i krenem da plačem na po koncerta. Sem kad su ove gađali kamenom, tad nisam znala da l da se smijem, il plačem, il da se nerviram zbog seljaka... :lol:
Nakon 2 dana izađem na kafu sa starim poznanikom, viđali se par dana i skontamo se. Bilo mi je lakše. Stvarno više nisam mislila na ovog. Izliječila slomljeno srce. Ovo drugo nije potrajalo, al mi je definitivno pomoglo. Nakon tog sam osjetila takvo olakšanje, znala sam da je prethodna knjiga bila zatvorena. Evo sad je na repertoaru neko treći i jako sam sretna. :iconbiggrin: :love4:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 18:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
cvox je napisao:
dobroje vise vanja kopanja po starim ranama..........stipu ga vise :cat:


:lol:

Sigurno sprema osnove psihoanalize, pa je mene nasao da ispituje. :D

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 18:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Goci, neka ti to posluzi kao zagrijavanje za vece ljubavne brodolome kojih izgleda nijedan smrtnik nije postedjen.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 19:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Dobro vas dusmani :lol:

Nije meni cilj bio da podjebavam gocija nego mi je samo bilo cudno da se dobro prijateljstvo narusi zarad djevojke s kojom je bio jedan dan.

Svakom njegovo ;)

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 21:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
srami se svoje sjede brade vanja :lol:


jes vidio sta p**ka zna uradit od drugara ccccccccccccccccccccccccc....pa nek mi neko kaze da zene nemaju moc 8)

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 14 Feb 2010, 21:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2007, 17:13
Postovi: 1266
Lokacija: Бања Лука
Kosto jedan stih kaze:
Bas je smjesno sta sve moze da se kupi
sa onim ispod suknje, hm kako smo glupi!

_________________
Ја не гледам да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети
него по томе колику Светињу браним!!!

Udruzenje linux korisnika Republike Srpske


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 15 Feb 2010, 09:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
zLo_krme je napisao:
Talija je napisao:
Ne ulazim u to kakva je bila tvoja prethodna veza, površna, duboka, duga, kratka...
Govorim uvijek iz vlastitog iskustva; ako sam bila u dugoj vezi ne mogu odmah da uletim u drugu, jednostavno mi treba period da "dođem na svoje", da neke stvari odložim u glavi "ad acta", da se presaberem i krenem dalje. Ako se desi da nije mojom krivicom došlo do prekida (tj. da je druga strana tražila prekid) onda mi treba period da "odbolujem" i tada mi ne treba baš niko.

3.5 godine. Meni je bilo lakše ono klin se klinom izbija i bila sam u pravu. Ko zna koliko bih dugo plakala da se ovo nije desilo. A fino sam bila kao nova. ;)

Razumijem ja i tebe i Lisu, jer sam bila u vašim godinama. Kad je neko na početku dvadesetih godina života logično je da tako rezonuje i da ga ništa ne može dugo opteretiti da ne bi krenuo odmah dalje.
Kako čovjek/žena sazrijeva, postaje manje sklon brzom ulasku u nove veze.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bas me zanima
PostPoslato: 15 Feb 2010, 10:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
zLo_krme je napisao:
Citiraj:
zlokrmetov slučaj

Hahhaha genijalno...
Ma fazon je što smo mi raskinuli totalno nenadano i ja nisam mogla povjerovati da se to uopšte desilo. A u principu sad kad skontam dugo smo i bili zajedno s obzirom koliko nam se staze razdvajaju. A eto, ljetos se i to okonča. Ja sam plakala, kad sam kući, al sam zato od jutra do mraka bila vani, baš da ne plačem :D I odem budala na ex yu rocks i tamo se napijem i krenem da plačem na po koncerta. Sem kad su ove gađali kamenom, tad nisam znala da l da se smijem, il plačem, il da se nerviram zbog seljaka... :lol:
Nakon 2 dana izađem na kafu sa starim poznanikom, viđali se par dana i skontamo se. Bilo mi je lakše. Stvarno više nisam mislila na ovog. Izliječila slomljeno srce. Ovo drugo nije potrajalo, al mi je definitivno pomoglo. Nakon tog sam osjetila takvo olakšanje, znala sam da je prethodna knjiga bila zatvorena. Evo sad je na repertoaru neko treći i jako sam sretna. :iconbiggrin: :love4:


trebace jos vremena (godina) da ti prebolis tog "nenadano raskinutog", da se knjiga zatvori, a nisi fer prema ovima momcima, "koristis ih" a ne volis ih... :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs