banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 02:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 420 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Maj 2010, 21:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
Hristov je napisao:
Zasto zene vole kad se moraju protegnuti da zagrle i poljube muskarca? Zar to nije mazohizam? :D :)

mozda 8) al' u horizontali je daleko jednostavnije :wink:

ah,da zaboravih se i ja nadovezati na pricu,meni treba po sata sve sa tusiranjem,sminkom,kosu susim samo ako je -20 vani,a ne znam sta bih se sminkala vise od 5 min,jedino da fasadu stavljam :lol: al' opet jadna uvijek kasnim,kasnim...

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2010, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
ajkula je napisao:
Momci, vise volite da odete na kafu sa tip top sredjenim djevojkama ili vam ne smeta casual opcija?
Apsolutno nebitno, idem na kafu sa osobom, ne posterom iz Slavice (Glorije).

Iskreno, i ta druga krajnost zna da nervira, kad cura konstantno izlazi u "šlafraku", pogotovo kad ako ti je devojka, i za sve ostale drugove i drugarice se (koliko-toliko) sredi...

A zna biti i fino kad se ne srede, posto u krajnjoj liniji nije ni bitno...

Dakle...fino je kad se srede, ali nije takva tragedija kako im se cini, pa otkazu kafu, itd...

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2010, 00:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Jedan drugar i ja smo bili jedini cije su zene bile tip-top (na stiklicama) na afteru Svjetskog prvenstva u raftngu (na livadi u Krupi) :lol: 8)
Da - to ti sve govori.
I da - draze mi je da se vidimo sutra, nego da mi odmah postane obicna, vec vidjena, nista posebno i nezanimljiva...
Meni treba zenstvena zena, ove ultra hip-hop unisex djevojcure ne prave postojane mentalne slike u sivoj masi mog mozga.
:P :cat: 8) :lol:

Da li zene prde i kada i kako to rade?
I da li je neko to snimio? :oops:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2010, 09:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
ajkula je napisao:
Zovne vas tip sasvim spontano na kafu ili izlazak...

JOš mi se ovo nije desilo jadna sam ti :lol: :lol: :lol: :lol:

Btw ja se sređujem kada izlazim sa ženama a sa muškarcima ne, trudim se da budem što gora :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2010, 10:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Vjevoricinus je napisao:
Da li zene prde i kada i kako to rade?
I da li je neko to snimio? :oops:


Postoje mitovi o tome, ali to još niko nije dokazao.

Ali...
Spoiler:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GxxsP7VWVN8[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2010, 11:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Vjevoricinus je napisao:
Meni treba zenstvena zena, ove ultra hip-hop unisex djevojcure ne prave postojane mentalne slike u sivoj masi mog mozga.
:P :cat: 8) :lol:

Da li zene prde i kada i kako to rade?
I da li je neko to snimio? :oops:

Šta se desilo sa onom tvojom koja voli da se sređuje pred vikend? :D

Stanovao si sa njom, kako ne znaš da li ispušta gasove? (ciklon 5, neon, gas zvani "živčo" i ostali gasovi)

Šala, šala... :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2010, 15:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Vjevoricinus je napisao:
Jedan drugar i ja smo bili jedini cije su zene bile tip-top (na stiklicama) na afteru Svjetskog prvenstva u raftngu (na livadi u Krupi) :lol: 8)
Da - to ti sve govori.
I da - draze mi je da se vidimo sutra, nego da mi odmah postane obicna, vec vidjena, nista posebno i nezanimljiva...
Meni treba zenstvena zena, ove ultra hip-hop unisex djevojcure ne prave postojane mentalne slike u sivoj masi mog mozga.
:P :cat: 8) :lol:

Da li zene prde i kada i kako to rade?
I da li je neko to snimio? :oops:

Vjeve ,ovo za uniseks si u pravu.Gledam gomilu cura obucenih na isti kalup ,patike ,farmerke ,blajhane u plavo,a pri tom svaka druga nervozno udara po mobilnom telefonu. Inace zanima me ,da li tvoja prdi ,jesi provjerio da li pusta antarks ili dimi ko pekara ? Sjecam se grafita koji je dugo stajao preko puta beogradskog sajma ' I ZENE PRDE ".Najbolje je bilo kad bih uocio face zena u gradskom prevozu prilikom prolaska istog kraj grafita.Na licima im je titrao blazeni smjesak.Pogodi zasto ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2010, 16:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Talija je napisao:
Vjevoricinus je napisao:
Meni treba zenstvena zena, ove ultra hip-hop unisex djevojcure ne prave postojane mentalne slike u sivoj masi mog mozga.
:P :cat: 8) :lol:

Da li zene prde i kada i kako to rade?
I da li je neko to snimio? :oops:

Šta se desilo sa onom tvojom koja voli da se sređuje pred vikend? :D

Stanovao si sa njom, kako ne znaš da li ispušta gasove? (ciklon 5, neon, gas zvani "živčo" i ostali gasovi)

Šala, šala... :lol:


Hahaha
Ma nisam dao oglas tipa trazi se...
:lol: :lol: :lol:
Hahaha
vec mi salju privatne poruke...
Djevojke, opusteno. Doktorica je jos aktuelna.
:D :D :D
A gasove nisam opazia :oops:
Jednom sam je dva dana trovao pasuljem
al' - nista...
:wink: 8)

@V-man
I ova moja se tu i tamo blazeno osmjehuje... a bilo je par mutnih situacija... al' nista konkretno.
Doduse, neke stvari je bolje ne znati...
8) :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2010, 22:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Jes vala, nije perfekcija za svakoga!
Muskarci su me oduvek cekali i cekace, jer verovatno vredi cekati! :wink:
Nisam tip koji se "zbrcka" za par minuta, i ujutru radje ustanem u 5 pa se spremam do 7.
Sto se tice mackalica, trudim se da tu nema puno hemije. ;)
Neke se rode zenstvene, neke to steknu godinama, a neke nikad!
U svakom slucaju i kad sam lose raspolozena, trudim se izgledati najbolje sto mogu, da ne sramotim ni sebe, ni muskarca s kojim izlazim, niti drugarice svojom pojavom.

veljko je napisao:
Hugy,ti si stvarno teska za odrzavanje i izdrzavanje,a za seks je potrebno tako malo,samo smanjis prepotenciju i hladnocu i vec ce se neko naci.Recimo momak duge kose sa gitarom u ruci,na njemu koznjak,a ispod njega Harley Davidson.Jel sljaka ?


Naravno, ne moze mene svako "izdrzati". :D

Sto se tice ovog dela, vezanog za seks, nisi razumeo, procitaj post ponovo, nekoliko puta ako je neophodno.

Ne volem momke koji zive ludo&brzo. :D

Citiraj:
Divi se svom odrazu u ogledalu. :D

A sto neb? Ima valjda sta i da se vidi na njoj. :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2010, 12:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Da li zene znaju da je najeroticniji, najzamamniji i najnenadjebiviji cin ljubavi kupovina novog automobila voljenom muskarcu?
Ja sam se zarekoa da necu zaprositi ovu moju dok god ne ucini nesto sto bi me nagnalo na tako nepromisljen potez :lol: :lol: :lol:
I sve se nadam da ce mi kupiti auto i da ce ga odmah prepisati na moje ime, da ne cicijaci i da me ne smara sa zajednickim vlasnistvom... Polako gubim strpljenje.... :-? 8) :lol:
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2010, 13:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Frisky_Dingo je napisao:
Sta radite sa slikama vasih bivsih?

Da li ih cuvate? I kako reaguju vasi sadasnji kad vide?


Bez potpitanja, cisto informativno me zanima :D



Eto kojim bespućima ode tema...eee, Frisky, Frisky, što je ne naslovi drugačije :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2010, 13:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Pa dobro, nastavismo sa pitanjima raznima, samo ricinus spamuje i izvrce. :P

Ricinuse, ne znaju, isto kao sto ni muskarci ne znaju da je za zene najmocniji stimulans zlatna Visa! :cool:
Sledece pitanje!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2010, 13:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Zasto mislis da Vjevor spamuje?
:P

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2010, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
A ubi pisuci neka svoja zapaznja i hvaleci!
Lepo pise da je pitanje za zensku populaciju! :D
Moze pitati i gibati dalje!
Vjeve, ko tu tvoju nezasitu kraljicu odrzava i seta dok se ti hvalis po forumu? :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2010, 13:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Nadam se da ce neka zena vec naci vremena da mi odgovori. Misljenje djecurlije me ne zanima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2010, 14:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
HugoLina je napisao:
Pa dobro, nastavismo sa pitanjima raznima, samo ricinus spamuje i izvrce. :P

Ricinuse, ne znaju, isto kao sto ni muskarci ne znaju da je za zene najmocniji stimulans zlatna Visa! :cool:
Sledece pitanje!

Da li je ovo indirektno priznanje ? Tebi dakle treba zlatni donator kraj kojeg ces se osjecati mocno,nesto kao japi sa Starcevice.Kuca sa bazenom sa pogledom na grad,radna soba sa najnovijim tipom kompjutera gdje ce tvoj japi brzinom svjetlosti da okrece milone dolara na Vol Stritu,a sve preko interneta.Taj film sam vec negdje gledao,i cini mi se da je imao tuzan kraj.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2010, 15:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Ne bas, vise je bio odgovor istom merom, korisniku sa biserima iznad.

Sto se ponudjene situacije tice, pa ako je mlad, lep i zgodan... Boze moj, ne bi se puno neckala.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2010, 17:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
HugoLina je napisao:
Ne bas, vise je bio odgovor istom merom, korisniku sa biserima iznad.

Sto se ponudjene situacije tice, pa ako je mlad, lep i zgodan... Boze moj, ne bi se puno neckala.

Ovo mi zvuci kao zvaka neke preambiciozne studentkinje ekonomije ( a znam ih dosta i sve su slicne).U stilu zelim kancelariju u staklenoj zgradi sa pogledom na Menhetn( jer ja sam bussines woman),okruzena kompjuterima i papirima prepunim grafikona ,cifara,stan od dva miliona dolara ,a negdje iza ugla mene( i to samo mene ,nikog drugog) ceka njuska u vidu bogatog japija kao sto je Velika Zvjerka iz serije Sex i grad. Ej ,Hugy ,machko, get a life.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2010, 17:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Pazi molim te, od nas se ocekuje da provedemo cio zivot sa zenom koja nema namjeru da nam (nicim izazvana - al' sto bih ja nju morao izazivati?) kupi auto. Ma daj... A najvise me nervira to sto ja ne valjam ako smetnem s uma nekakvu godisnjicu a pri tome ona nije losa i potpuno je ok iako za sve ovo vrijeme nije skontala da bi trebala da izrazi svoju ljubav jednim... auticem. To je cista diskriminacija! Vi ste navikle da se mi sklanjamo u stranu i da ne insistiramo na onome sto je nama bitno zarad mira u kuci... i zloupotrebljavate nasu dobru volju. Sta joj fali da digne kredit na pet godina i da me iznenadi? Ja bih umio to da cijenim. Stvarno ne razumijem. Kako ono ocekuje od mene da povjerujem u njenu ljubav kada nije spremna ni na ovako... smijesne, eto smijesne, doduse nesebicne i velikodusne ustupke? Meni je to prazna prica. Ako zena nece da ti kupi auto - trazi dalje... sljedeca! Pazi molim te, ona vise drzi do svog bankovnog racuna nego do mojih osjecanja... ma prodaje mi muda pod bubrege... nista joj ne vjerujem - ali nista.
Ja sve cekam da ona uradi nesto sto bi bilo dokaz njene spremnosti da se zrtvuje zarad dobrobiti nase male zajednice, a ona... joooj... pih.
Samo cekaj, necemo vise igrati na tvoju muziku... E, dosadila si vise.
Ko da je auto nesto... A mene niko ne pita cega se sve moram odreci. Mene tu nigdje nema. A svi nesto propagiraju brak... drz' - ne daj... Mozda vi imate vise srece u ljubavi - ne znam, al' meni je drago sto nisam poletio grlom u jagode.
Kakva je to zena, molim te?
Ona uopste ne misli na moje potrebe i na moja osjecanja.
Je l' to okrutno s njene strane? Ozbiljno pitam, ne zzzam se.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2010, 17:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Usta moja hvalite me sama, kada niko drugi nece :)


hugolina, ako se zenstvenost jedne zene dokazuje garderobom i sminkom onda je to tuga.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 420 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs