banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 02:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 420 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Maj 2010, 09:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Ja se pola sata tuširam. :lol: :lol: :lol: Volim da otežem taj dio, na tugu mojih ukućana. :D A ostatak spremanja, kako kad. Može biti gotovo i za pet minuta, a može i to da se poprilino produži. U wc-u se popravlja šminka. :D

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2010, 09:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Vjevoricinus je napisao:
EDIT:
Ih, pola sata... ona moja se od nedjelje ujutro sprema za petak - vece. Prvo, u cetvrtak navece nema sexa. Ide na spavanje oko 20h i ustaje 12 sati kasnije. Citav dan probava garderobu, i trci od ogledala do plakara. I na kraju obuce ono sto je prvo probala. Ona zivi za petkove i subote.

Nije ni tebi lako. :D Nego mi nije jasno zašto nema seksa u četvrtak veče? To nešto kao karantin za fudbalere? :)

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2010, 10:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Hoce cura da se dobro naspava, da sutra bude odmorna i raspolozena za izlazak.
MI imamo ozbiljan problem u krevetu - dok je malo pomilujem, ona se razgoropadi i ne smiruje se dok ne bahildishe od umora... Ma, blentava... samo dahce i govori: "Ne mogu te se zasititi"... Vazda zeljna.
Sutradan ima onaj blesavo-blazeni osmijeh na licu i...













...podochnjake
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Zato je cetvrtak "posni" dan. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2010, 10:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Vjevoricinus je napisao:
Hoce cura da se dobro naspava, da sutra bude odmorna i raspolozena za izlazak.
MI imamo ozbiljan problem u krevetu - dok je malo pomilujem, ona se razgoropadi i ne smiruje se dok ne bahildishe od umora... Ma, blentava... samo dahce i govori: "Ne mogu te se zasititi"... Vazda zeljna.
Sutradan ima onaj blesavo-blazeni osmijeh na licu i...
...podochnjake
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Zato je cetvrtak "posni" dan. :D

Baš si me pošteno nasmijao! :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2010, 13:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Vjevoricinus je napisao:
Zasto zene ne vole (ne trpe) mladje zene (a ni starije)? Zasto zene kopaju oci jedna drugoj? Zasto zena nikada nece podrzati druge zene u Survivoru i zrtvovati se (svjesna da bi ionako ispala) da bi druga zena pobijedila?

Znas zbog cega Vjeve ? To mi je rekao jedan stari alii ne i ofucani svaler,rekao je : Sine ,u danasnje doba zene su polulude.Pitam ga ,zasto ? Pa zato jer boluju od jedne opasne bolesti,a to je,nejebitis vulgaris.Traze ono sto ne mogu dobiti,a ono sto mogu to nece,tu nema lijeka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2010, 13:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Ne znam kakvu vi i koliku kosu imate, ni kakav vam je ritual kod tusiranja, ali meni i kod frizerke za feniranje treba 40 minuta, a kad kuci samo perem i susim, treba mi isto toliko jer imam gustu kosu.
Posle tusiranja se necim namackam i onda cekam neko vreme, kuliram bez odece, da se to upije pre nego se obucem.
Ako imam srece, naci cu za pola sata sta cu obuci. Pa onda dok nadjem kajsh, cipele, tasnu, nakit, parfem... :?
Ko god me je cekao negde, nacekao se.
Sminkam se da se ne vidi da sam nasminkana, pa mi i to oduzme poprilicno vremena.

Nemam pojma koliko je to sve skupa, svaki put imam drugaciji problem i dilemu. :D

Za odlazak u WC mi ne treba drustvo, ali to dodje kao neko nepisano pravilo, pa mi se cesto neka od cura pridruzi kad kazem da idemo do tamo.
Blesavo mi je to sa "cuvanjem vrata" i popravljanjem sminke u paru.
Cak i da ne mozes zakljucati vrata, pa nece ti niko na silu upasti. :roll:

@veljko, svaki zenski problem se temelji na tome da joj fali seksa. To je barem svim muskarcima poznato.Slika

Sto se tice zenskog jala, otvorih nekada takvu temu, jer ni meni bas nije jasno.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2010, 13:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
HugoLina je napisao:
Ne znam kakvu vi i koliku kosu imate, ni kakav vam je ritual kod tusiranja, ali meni i kod frizerke za feniranje treba 40 minuta, a kad kuci samo perem i susim, treba mi isto toliko jer imam gustu kosu.
Posle tusiranja se necim namackam i onda cekam neko vreme, kuliram bez odece, da se to upije pre nego se obucem.
Ako imam srece, naci cu za pola sata sta cu obuci. Pa onda dok nadjem kajsh, cipele, tasnu, nakit, parfem... :?
Ko god me je cekao negde, nacekao se.
Sminkam se da se ne vidi da sam nasminkana, pa mi i to oduzme poprilicno vremena.

Nemam pojma koliko je to sve skupa, svaki put imam drugaciji problem i dilemu. :D

Za odlazak u WC mi ne treba drustvo, ali to dodje kao neko nepisano pravilo, pa mi se cesto neka od cura pridruzi kad kazem da idemo do tamo.
Blesavo mi je to sa "cuvanjem vrata" i popravljanjem sminke u paru.
Cak i da ne mozes zakljucati vrata, pa nece ti niko na silu upasti. :roll:

@veljko, svaki zenski problem se temelji na tome da joj fali seksa. To je barem svim muskarcima poznato.Slika

Sto se tice zenskog jala, otvorih nekada takvu temu, jer ni meni bas nije jasno.

Hugy,ti si stvarno teska za odrzavanje i izdrzavanje,a za seks je potrebno tako malo,samo smanjis prepotenciju i hladnocu i vec ce se neko naci.Recimo momak duge kose sa gitarom u ruci,na njemu koznjak,a ispod njega Harley Davidson.Jel sljaka ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2010, 13:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Mrzim čekati i mrzim kad mene neko mora čekati (ozbiljno, sramota me bude), tako da se uvijek mogu uklopiti u vrijeme za spremanje. Ako nemam puno vremena, ubrzam proces i opet sve stignem, ako imam vremena onda sebi dam dovoljno vremena za tuširanje pošto to obožavam. Pustim sebi muziku kasnije i onda tako kuliram ili plešem dok se spremam. :D
Kremice, ulja i te gluposti ne volim da koristim. Iskreno rečeno, nemam ni naviku. A nemam ni želje za puno tih hemikalija. Jedino što zaista volim je lijep parfem.
Šminke ne koristim previše tako da i to mogu skratiti. Po danu se ne šminkam nikad jer ne podnosim puder na licu kad je vruće, fuj. Zapravo, šminkam se onda kad sam raspoložena za to. I držim se toga da je manje = više.
Čak i ne biram predugo šta ću obući, obično znam malo razmisliti prije nego nešto izvučem iz ormara, ali često mi ideja dođe spontano, kako šta ugledam. :D To da pola sata isprobavam nekoliko kombinacija mi se nikad ne dešava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2010, 17:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Hugolina sestro rođena po mukama :)
HugoLina je napisao:
meni za feniranje treba 40 minuta jer imam gustu kosu.
...i frćkavu pa dok je operem u tri vode :lol: pa regenerator/maska, da bude imalo normalna nakon sušenja pa feniranje i peglanje, treba sat-sat i po 8)
HugoLina je napisao:
Posle tusiranja se necim namackam i onda cekam neko vreme, kuliram bez odece, da se to upije pre nego se obucem.
Takođe :D
HugoLina je napisao:
Sminkam se da se ne vidi da sam nasminkana, pa mi i to oduzme poprilicno vremena.
...preeeevišeee :confused1:
HugoLina je napisao:
Za odlazak u WC mi ne treba drustvo
Isto, zna se za šta wc služi a ne treba mi niko da me čeka i posmatra dok sam na wc šolji :roll: Šminku nikada ali baš nikada ne popravljam u wc, ako mi šminka neće trajati celu noć bez da se pomeri i na temp.ključanja neću se ni šminkati :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2010, 22:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Nicole je napisao:
Hugolina sestro rođena po mukama :)
HugoLina je napisao:
meni za feniranje treba 40 minuta jer imam gustu kosu.
...i frćkavu pa dok je operem u tri vode :lol: pa regenerator/maska, da bude imalo normalna nakon sušenja pa...

E, kod mene je ovako, pa razumijem dio ženskih muka...
Ali meni i kad fenom sušim treba 40 minuta za oprati i osušiti...doduše, ne peglam... :lol:
Šta radiš onih ostalih 50min? :P

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2010, 22:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Divi se svom odrazu u ogledalu. :D

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2010, 08:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
I ja imam gustu i dugu kosu, ali sam se vremenom ispraksala (uvijek negdje zurim..i konstantno sam u cajtnotu)..dok perem kosu skontam sta cu obuci..vec je sve ispeglano..za sminkanje mi ne treba nikada duze od 10 min..i kada zavrsim..sjedim i cekam muza jos bar pola sata :angry4:

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2010, 16:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
I da hocu, ne znam sta bih radila i na sta bi utrosila tih 2 sata spremanja. Pri tom bi se vjerovatno smorila :oops:


A jesam jednostavna 8)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2010, 17:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Ви са кратком косом, ниједне :angry1:


:D :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2010, 17:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Da znas kako je lijpo oprati kosu i to je to :D Ozbiljno, ako vam kosa oduzima puno vremena, sto ju perete pred izlazak?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2010, 17:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Ја и не перем пред излазак него три сата раније :lol: Шалим се, него коса ми баш одузима много времена а када излазим оперем је током дана да се смири иначе бих била као рашчупан жбун :) Када је влажно време не вреди уопште труда одмах се извитопери онда је оставим фрћкаву па ми треба дупло мање за прање и сушење.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2010, 17:53 
ne perem kosu nikad pred izlazak jer se svakako udimi po zagusljivim lokalima, pa mi je to uzaludan trud..
a i nikad ne perem kuci kosu, to radi frizer, mene to smara jer je ne mogu rascesljavati, a i ne znam fenirati kao oni.. tako da kuci to ne radim vec godinama..
za izlazak uvijek unaprijed skontam sta cu obuci, hehehe ujutro taj dan jer se i izlazak unaprijed dogovori, a tusiranje i sminkanje mi ne oduzima puno, jer se ne volim puno sminkati, a tusiranje i trackanje kremama traje oko 20ak min. znaci sve ukupno od pocetka spremanja do izlaska cca 45 min.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Maj 2010, 20:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Zovne vas tip sasvim spontano na kafu ili izlazak... Potvrdjujete i izlazite takve kakve ste ili mu otkazujete i dogovarate neki drugi dan/termin?


Momci, vise volite da odete na kafu sa tip top sredjenim djevojkama ili vam ne smeta casual opcija?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2010, 20:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
majlili je napisao:
znaci sve ukupno od pocetka spremanja do izlaska cca 45 min.


To je to, x2 ako perem kosu :D

Navodno je "moram prati kosu" najčešće korišten fOff :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2010, 20:38 
da, da cuveno poznata izvlakusa... hahhahahah.. da, da..
ja licno i kad me pozovu na blic pokusam se srediti, nikad ne izlazim iz kuce u nekom bezze izdanju, ali ni tip top, neka normalna varijanta.. govorim o danu, a navece se uvijek unaprijed dogovorim.. heheheh.. mene niko ne zove na blic ja sam udata zena.. heheheh


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 420 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs