banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 420 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jun 2012, 09:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Spoiler:
Slika


:D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 18:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2012, 09:07
Postovi: 151
Lokacija: Nova Varoš
Kako je najbolje postupiti sa ženom koja lako odustaje, i kada odustane pokušava sebe uvjeriti da nema nikakva osjećanja, da bi se nakon par dana pokajala. Nije prvi put.

_________________
"Sumnje kojima se prečesto prepuštamo ubrzo se ostvare." -Frances Ridley Havergal


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 18:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Jun 2012, 23:57
Postovi: 197
Ne skupljam slike....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 18:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
U kom slučaju postupiti?
Postupiti da se raziđete ili postupiti da je zadržiš?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 18:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
grickobl je napisao:
Kako je najbolje postupiti sa ženom koja lako odustaje, i kada odustane pokušava sebe uvjeriti da nema nikakva osjećanja, da bi se nakon par dana pokajala. Nije prvi put.



To nije zena, to je razmazena curica :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 18:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2012, 09:07
Postovi: 151
Lokacija: Nova Varoš
Komaraccc je napisao:
U kom slučaju postupiti?
Postupiti da se raziđete ili postupiti da je zadržiš?


Ne znam, sta je najpametnije? Ja bih volio da zadrzim, samo je tesko sta god kazem odgovori sa ne interesuje me a znam da samo pokusava uvjeriti sebe da ne osjeca nista jer se ovo desava vec 5-6i put.

_________________
"Sumnje kojima se prečesto prepuštamo ubrzo se ostvare." -Frances Ridley Havergal


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 18:46 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Zavisi od čega odustaje. Ako odustaje od politike "nema seksa prije braka" onda je trebaš podržati.....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 18:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Jun 2012, 23:57
Postovi: 197
grickobl je napisao:
Kako je najbolje postupiti sa ženom koja lako odustaje, i kada odustane pokušava sebe uvjeriti da nema nikakva osjećanja, da bi se nakon par dana pokajala. Nije prvi put.

Po mom misljenju to je nestabilna licnost a pri tom sa manjkom samopouzdanja koja ne zeli sebi priznati sopstvene emocije.....Ili ih se jednostavno plasi....Strpljen-spašen :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 18:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2012, 09:07
Postovi: 151
Lokacija: Nova Varoš
Natalie Portman je napisao:
grickobl je napisao:
Kako je najbolje postupiti sa ženom koja lako odustaje, i kada odustane pokušava sebe uvjeriti da nema nikakva osjećanja, da bi se nakon par dana pokajala. Nije prvi put.

Po mom misljenju to je nestabilna licnost a pri tom sa manjkom samopouzdanja koja ne zeli sebi priznati sopstvene emocije.....Ili ih se jednostavno plasi....Strpljen-spašen :)


Pa upravu si i jeste tako, i nisam se ni oko cega vise u zivotu trudio, razumijem ju a i izgleda da sam dobar psiholog, samo jako je tesko, ne mogu nikad biti siguran.

_________________
"Sumnje kojima se prečesto prepuštamo ubrzo se ostvare." -Frances Ridley Havergal


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 18:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Jun 2012, 23:57
Postovi: 197
Mozda ovo nije u redu ali mislim da kod ovakvih zena,cura nebitno moras malkice drugacije postupiti...
Probaj da je zaplasis...da jednom za svagda odluci hoce li biti sa tobom ili ne....Daj joj vremena....Kad shvati sta gubi -ima da odluči brzo :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 18:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2012, 09:07
Postovi: 151
Lokacija: Nova Varoš
Natalie Portman je napisao:
Mozda ovo nije u redu ali mislim da kod ovakvih zena,cura nebitno moras malkice drugacije postupiti...
Probaj da je zaplasis...da jednom za svagda odluci hoce li biti sa tobom ili ne....Daj joj vremena....Kad shvati sta gubi -ima da odluči brzo :D



Ma ona je kao raskinula, u sred svadje spontano, i sad me uvjerava da nema nikakva osjecanja a znam da je to laz. Blokirala me s fb da bi me nakon sat vremena vratila i dopisivala se samnom bez obzira sto je govorila da to uopste ne zeli i da me brise iz zivota. Onda se pocela zaliti kako se glupo osjeca zbog ovoga, i izvinjava za sve sto je govorila, a nakon sto ju pitam jeli ona zeli da budemo zajedno kaze ne o.O hahahaha i tako je bilo prosli put, samo ako odluci i ovaj put da zeli ja ne znam kako cu moci vise da trpim to.

_________________
"Sumnje kojima se prečesto prepuštamo ubrzo se ostvare." -Frances Ridley Havergal


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 19:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Jun 2012, 23:57
Postovi: 197
Jel je volis?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 19:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2012, 09:07
Postovi: 151
Lokacija: Nova Varoš
Natalie Portman je napisao:
Jel je volis?


Naravno, ne bih inace ovoliko se trudio i imao strpljenja vec neko vrijeme.

_________________
"Sumnje kojima se prečesto prepuštamo ubrzo se ostvare." -Frances Ridley Havergal


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 19:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
kako neko sebi može dopustiti da ga žensko toliko zajebava i da ga šest puta ostavi...ou wait...to se i meni desilo...

Odustani. ne isplati se.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 19:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Jun 2012, 23:57
Postovi: 197
Probaj ovako kako sam ti rekla pa vidi dal pali.....I ne valja ti to sto si toliko dobar-obice ti se o glavu.....Svakom po zasluzi kolega ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 19:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2012, 09:07
Postovi: 151
Lokacija: Nova Varoš
Džontra je napisao:
kako neko sebi može dopustiti da ga žensko toliko zajebava i da ga šest puta ostavi...ou wait...to se i meni desilo...

Odustani. ne isplati se.





hahahah uradio bih to da nisu moja osjecanja u pitanju, jbg xD

_________________
"Sumnje kojima se prečesto prepuštamo ubrzo se ostvare." -Frances Ridley Havergal


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 19:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Jun 2012, 23:57
Postovi: 197
Džontra je napisao:
kako neko sebi može dopustiti da ga žensko toliko zajebava i da ga šest puta ostavi...ou wait...to se i meni desilo...

Odustani. ne isplati se.

Kad je covek zaljubljen sve mu ravno do Kosova 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 19:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2012, 09:07
Postovi: 151
Lokacija: Nova Varoš
Natalie Portman je napisao:
Probaj ovako kako sam ti rekla pa vidi dal pali.....I ne valja ti to sto si toliko dobar-obice ti se o glavu.....Svakom po zasluzi kolega ;)


Pa zahvaljujuci ovoj vezi naucio sam da uopste ne vrijedi biti dobar, ili pokazivati koliko ti je stalo. Ne znam, mozda sam ja takav jer duboko u sebi hocu da neko bude takav prema meni, jbg.

_________________
"Sumnje kojima se prečesto prepuštamo ubrzo se ostvare." -Frances Ridley Havergal


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 19:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Jun 2012, 23:57
Postovi: 197
grickobl je napisao:
Džontra je napisao:
kako neko sebi može dopustiti da ga žensko toliko zajebava i da ga šest puta ostavi...ou wait...to se i meni desilo...

Odustani. ne isplati se.





hahahah uradio bih to da nisu moja osjecanja u pitanju, jbg xD
Nemoj da odustajes...Nije poenta u tome....Pitala bi te nesto al mozda neces zeleti ovde to da napises...Koliko se to dugo desava i koliko ste dugo zajedno?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 19:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Nemoj samo biti isuvise dobar prema njoj, pokazi malo muskosti vecina ih to voli... Jednostavno receno budi musko i stavi neke stvari na svoje mjesto da joj bude jasno da nema zajebancije.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 420 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs