banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 22:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 462 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Avg 2009, 21:04 
kao sto rekoh, glupavo je to, kao upoznas nekog npr. na moru i sad budete zajedno 3/4 dana ili bilo gdje drugo, sticajem okolnosti, nesto kao par dana, i onda svako svojoj kuci, ne vidite se pola godine i vise.. i sad ta ljubav bukti.. ne znam, moguce ali rijetko..
a li drugacije je kad ti imas vezu, nije bitno, nekoliko mjeseci, i onda taj neko mora otici u drugi grad.. e to je vec nesto, i mozda moze uspjeti, ali ovo gore, ne vjerujem bas


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Avg 2009, 21:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 09:39
Postovi: 281
Slazem se s majlili...
Ne mozes se zaljubiti za par dana i glupo je cekati godinu d se opet vidite...
Ali ako je vec neka ozbiljnija veza onda se treba potruditi, ali ako se stvarno vole naci ce nacin da ostanu zajedno...
ostace ili ce oboje otici...isl...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2009, 13:15 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Avg 2009, 22:55
Postovi: 38
Lokacija: BL
...ljudi..imam djevojku pardon sad je vjerenica,na daljinu vec smo preko god tako skupa tesko nije ako se odrices nekih stvari za koje ne smijes da zalis iako dio svesti ti govori ad ti je krivo ugl...ona iz cro-zadar,zagreb ja sam iz bl,za sad je sve ok i tako ce ostati..vjerujte mi sve je moguce...;)..pogoto ako se radi o ljubavi;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2009, 16:11 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2009, 01:51
Postovi: 1
ako je istinska ljubav onda je sve moguce :wink:

_________________
[b]I'm a million miles from you...but if we stay strong... I know we'll make it through[/b]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2009, 16:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Probao par puta, pa se okanio corava posla ...

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2009, 17:51 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 15:43
Postovi: 81
Lokacija: Rajkovaca
Angel_BL je napisao:
.....vjerujte mi sve je moguce...;)..pogoto ako se radi o ljubavi;)


U Tvojim recima prepoznajem sebe s pocetka svoje veze na daljinu. ljubav se razvijala neko vreme a onda je druga strana odustala, jos neko vreme je islo preko mesindzera, potom su se sve nade rasprsile kao mehur od sapunice.
Tebi i Tvojoj verenici zelim od srca sve najbolje i nadam se hepiendu.

_________________
Lusija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2009, 18:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
lusija je napisao:
Angel_BL je napisao:
.....vjerujte mi sve je moguce...;)..pogoto ako se radi o ljubavi;)


U Tvojim recima prepoznajem sebe s pocetka svoje veze na daljinu. ljubav se razvijala neko vreme a onda je druga strana odustala, jos neko vreme je islo preko mesindzera, potom su se sve nade rasprsile kao mehur od sapunice.
Tebi i Tvojoj verenici zelim od srca sve najbolje i nadam se hepiendu.

Što mi je ovo nešto poznato... :(

Takođe, Anđelu sve najbolje želim.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Avg 2009, 17:34 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Avg 2009, 22:55
Postovi: 38
Lokacija: BL
Talija je napisao:
lusija je napisao:
Angel_BL je napisao:
.....vjerujte mi sve je moguce...;)..pogoto ako se radi o ljubavi;)


U Tvojim recima prepoznajem sebe s pocetka svoje veze na daljinu. ljubav se razvijala neko vreme a onda je druga strana odustala, jos neko vreme je islo preko mesindzera, potom su se sve nade rasprsile kao mehur od sapunice.
Tebi i Tvojoj verenici zelim od srca sve najbolje i nadam se hepiendu.

Što mi je ovo nešto poznato... :(

Takođe, Anđelu sve najbolje želim.


hvala,hvala....iskreno vam kazem o ljubavi nisam imao pojma ali evo godina je prosla,nikad brze i nikad ljepse...ne kazem da je bilo bas savrsneno ali bilo je vise nego ocekvano vjerujte mi..idem sad u petak kod njenih na more :)...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Avg 2009, 17:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
brate blago tebi... nek ti je sretno od mene!

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Avg 2009, 17:51 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 15:43
Postovi: 81
Lokacija: Rajkovaca
Digresija je napisao:
Probao par puta, pa se okanio corava posla ...

Upravo tako, mada covek se uvek nada, da je kontakt sa druge strane upravo onaj/ona o kojoj mastamo.


tensSa je napisao:
Ice_Baby je napisao:
ako je istinska ljubav onda je sve moguce :wink:

A kako znati da je u pitanju istinska ljubav, s obzirom kakve mogucnost internet pruza svakome od nas koji smo u nekoj razmeni misljenja sa nekim nepoznatim? :dark1:

_________________
Lusija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Avg 2009, 22:43 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Avg 2009, 22:55
Postovi: 38
Lokacija: BL
lusija je napisao:
A kako znati da je u pitanju istinska ljubav, s obzirom kakve mogucnost internet pruza svakome od nas koji smo u nekoj razmeni misljenja sa nekim nepoznatim? :dark1:




Molim te proformulisi pitanje????...ne razumem sta pitas...ako je pitanje kako je znati da je to istinska ljubav aljbav na daljinu..pa kao prvo kod istinske ljubavi ona nije tako da kazem,rastuca,mislim nije da se javlja kako si sve duze sa nekom osobom.,Istinska ljubav je ljubav koja se oseti cak u prvih nekoliko dana ili cak 1 sedmice,kada u tom periodu nekoga zavolis i shvatis da nikad pre nikog nisi brze zavolio ili osetio nesto ,nesto sto te nekako vuce,to je jedan od zankova istinske ljubavi,naravno to mora biti obostrano..:)
Vrlo vazno je da se ne ustrucavate u bilo kom smislu,sve teme i sve pokusaje iznosite odmah na pocetku jer vise cete interesovati partnera,a ne samo ciniti osnovno poput poljupca i reci sta si radila danas..:D...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2009, 10:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ljudi, pa naravno da je moguće. Angel, samo naprijed. Ja sam 3.5 god bila u takvoj vezi. Daljina jeste teška, al jebi ga... Ako nešto hoćeš, oko toga ćeš se i potruditi.... A išla sam i ja na more :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2009, 11:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
Angel_BL je napisao:
lusija je napisao:
A kako znati da je u pitanju istinska ljubav, s obzirom kakve mogucnost internet pruza svakome od nas koji smo u nekoj razmeni misljenja sa nekim nepoznatim? :dark1:




Molim te proformulisi pitanje????...ne razumem sta pitas...ako je pitanje kako je znati da je to istinska ljubav aljbav na daljinu..pa kao prvo kod istinske ljubavi ona nije tako da kazem,rastuca,mislim nije da se javlja kako si sve duze sa nekom osobom.,Istinska ljubav je ljubav koja se oseti cak u prvih nekoliko dana ili cak 1 sedmice,kada u tom periodu nekoga zavolis i shvatis da nikad pre nikog nisi brze zavolio ili osetio nesto ,nesto sto te nekako vuce,to je jedan od zankova istinske ljubavi,naravno to mora biti obostrano..:)
Vrlo vazno je da se ne ustrucavate u bilo kom smislu,sve teme i sve pokusaje iznosite odmah na pocetku jer vise cete interesovati partnera,a ne samo ciniti osnovno poput poljupca i reci sta si radila danas
..:D...




potpuno si u pravu. i , jako lepo objasnjeno! :wink:

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2009, 12:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Ako je u pitanju istinska ljubav onda moze veza na daljinu...istina jeste da je teza za odrzavati i da ima vise ulaganja i truda oko ovakve veze, ali na kraju mora da se isplati ako je prava i istinska ljubav!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2009, 14:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
daljina i razdvojenost su dobre iz jednog razloga: pruzaju ti mogucnost da shvatis koliko ti zaista ta osoba znaci.

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2009, 15:33 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 15:43
Postovi: 81
Lokacija: Rajkovaca
EiLeen je napisao:
Ljudi, pa naravno da je moguće. Angel, samo naprijed. Ja sam 3.5 god bila u takvoj vezi. Daljina jeste teška, al jebi ga... Ako nešto hoćeš, oko toga ćeš se i potruditi.... A išla sam i ja na more :D


I ja sam presla 700 km da bih videla doticnu osobu a njemu je bilo mnogo tesko da uzvrati posetu. Stalno je nalazio isprike. Na kraju sam digla ruke od tog posla, i dalje sam misljenja da su takve veze mazohisticke. Angel, tebi zelim svu srecu u tom poduhvatu.

_________________
Lusija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2009, 16:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2008, 17:34
Postovi: 1246
Lokacija: 15 minuta iza GAME OVER-a
veverushka je napisao:
daljina i razdvojenost su dobre iz jednog razloga: pruzaju ti mogucnost da shvatis koliko ti zaista ta osoba znaci.


A po nekad ti daju vremena i da ih varas :lol:
Salim se naravno :lol:

Zasto da ne,ljubav je ljubav.
Imam prijatelja koji je vec pet godina u vezi sa devojkom iz Nemacke,
vidjaju se svakih 15 a nekad svakih mesec dana.
Iduce godine obadvoje zavrsavaju fakultete i onda ce se vencati :D
Sta vise treba reci ljubav uspeva ako je ljubav.
Nema tu prava ili nije prava.....razlika je izmedju ljubavi i afere to definitivno nije ista stvar...

_________________
Carpe Diem,spavaćeš kad umreš...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2009, 16:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Uvek ima jedna budala u tom odnosu koja vuče i trpi i sve to traje dok tom istom ne dosadi...
Ma kakva crna veza na daljinu, danas veze ne uspevaju nikako, ni kad' su u istom gradu a kamoli još tolika daljina. Sve se svelo na to ko će koga bolje za*ebati!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2009, 18:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
lusija je napisao:
EiLeen je napisao:
Ljudi, pa naravno da je moguće. Angel, samo naprijed. Ja sam 3.5 god bila u takvoj vezi. Daljina jeste teška, al jebi ga... Ako nešto hoćeš, oko toga ćeš se i potruditi.... A išla sam i ja na more :D


I ja sam presla 700 km da bih videla doticnu osobu a njemu je bilo mnogo tesko da uzvrati posetu. Stalno je nalazio isprike. Na kraju sam digla ruke od tog posla, i dalje sam misljenja da su takve veze mazohisticke. Angel, tebi zelim svu srecu u tom poduhvatu.

Ma joj, u jednom trenutku smo moj ex i ja bili on u Njemačkoj, ja u Italiji. I tako godinu dana...
Citiraj:
Istinska ljubav je ljubav koja se oseti cak u prvih nekoliko dana ili cak 1 sedmice,kada u tom periodu nekoga zavolis i shvatis da nikad pre nikog nisi brze zavolio ili osetio nesto ,nesto sto te nekako vuce,to je jedan od zankova istinske ljubavi,naravno to mora biti obostrano..

Ovo je lijepo napisano....

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2009, 18:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Ма могуће је ако постоји довољно добре воље са обе стране, што је на жалост риједак случај. Пошто увијек једно неће. Тешко се веза одржи и близу, а далеко још теже. Али није немогуће ако је у питању права љубав са обе стране, што обично није.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 462 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs