banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 14 Mar 2010, 17:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
tensSa je napisao:
Jedino ja budala kad se napijem shaljem ljubavne poruke maloj...svi se napiju pa tuku samo ja crna ovca... :D


:lol: :lol: :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 14 Mar 2010, 22:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
jellyfish je napisao:
veverushka je napisao:

Po toj teoriji ispada da svaki muskarac koji ima emocije je p...a. Zar su muskarci neemotivan bica? Nisam to znala. :-?


Na zalost tako ispada. Muskarac koji pokazuje emocije u zenskimma oci ispada p...a. To sam vidio iz vise primjera. Zato je najbolje ne pokazivati ih na ovaj nacin. Iako mozemo imati emocije, mislim da ih cesto treba skrivati. Takva su moja iskustva. Slicno kao i u svijetu. Ako neko vidi da si slab odmah te prezire i gazi po tebi. Zato, iako smo u dusi osjecajni, nije uvijek pozeljno pokazivati sve emocije jer veliki emotivci najebu najcesce. Znam ih na tone. iako nam se mozda to ne svidja, na zalost takva je realnost. Ne kazem da nema osoba koje ne cijene osjecaje, ali mala je vjerovatnoca da se na takvu naleti.




Pa ja ne znam kakve su to zene bile, ali meni kada muskarac pokaze emocije, ja ga jos vise postujem i volim. Ne govorim sad o suzama, ali ako ga vidim tuznog zbog neke debele greske ili sl. to mi je znak da mu je stalo do mene, i da pati. Sto samim tim znaci da me voli.

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 14 Mar 2010, 22:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
@jellyfish
To da te je*e kako ko stigne kada shvati gde si tanak to stoji ali da muškarac ispada pi*ka ako zaplače tu se ne slažem jer i ti i ja smo od krvi i mesa i funkcionišemo na isti način ili možda muškim venama jogurt teče?? :confused1: Ne kažem da treba kmeziti sada non-stop i ja prva nikada nisam zaplakala pred ljudima (sem na sahrani) ali treba znati pred kim možeš suzu pustiti.
Ispadaš pi*ka pred kim?? Pred curicom, lokalnom trebicom, kojoj je bitno da joj sve drugarice i pola grada zavide na "frajeru" koji je voza 24h po gradu u tatinoj najnovijoj "puta petici" :confused3: Zar ti je stalo do mišljenja kompleksaša? Ako jeste ti slobodno budi panj ceo život a ako ne...Onda sigurno znaš koga će tvoja suza boleti, možda čak i više nego tebe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 14 Mar 2010, 23:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
Nicole je napisao:
@jellyfish
To da te je*e kako ko stigne kada shvati gde si tanak to stoji ali da muškarac ispada pi*ka ako zaplače tu se ne slažem jer i ti i ja smo od krvi i mesa i funkcionišemo na isti način ili možda muškim venama jogurt teče?? :confused1: Ne kažem da treba kmeziti sada non-stop i ja prva nikada nisam zaplakala pred ljudima (sem na sahrani) ali treba znati pred kim možeš suzu pustiti.
Ispadaš pi*ka pred kim?? Pred curicom, lokalnom trebicom, kojoj je bitno da joj sve drugarice i pola grada zavide na "frajeru" koji je voza 24h po gradu u tatinoj najnovijoj "puta petici" :confused3: Zar ti je stalo do mišljenja kompleksaša? Ako jeste ti slobodno budi panj ceo život a ako ne...Onda sigurno znaš koga će tvoja suza boleti, možda čak i više nego tebe.





:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Svaka cast, Niki!

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 14 Mar 2010, 23:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Nicole je napisao:
@jellyfish
To da te je*e kako ko stigne kada shvati gde si tanak to stoji ali da muškarac ispada pi*ka ako zaplače tu se ne slažem jer i ti i ja smo od krvi i mesa i funkcionišemo na isti način ili možda muškim venama jogurt teče?? :confused1: Ne kažem da treba kmeziti sada non-stop i ja prva nikada nisam zaplakala pred ljudima (sem na sahrani) ali treba znati pred kim možeš suzu pustiti.
Ispadaš pi*ka pred kim?? Pred curicom, lokalnom trebicom, kojoj je bitno da joj sve drugarice i pola grada zavide na "frajeru" koji je voza 24h po gradu u tatinoj najnovijoj "puta petici" :confused3: Zar ti je stalo do mišljenja kompleksaša? Ako jeste ti slobodno budi panj ceo život a ako ne...Onda sigurno znaš koga će tvoja suza boleti, možda čak i više nego tebe.

Macko,iz ovog teksta iscitavam tvoju podsvjest,tebe izgleda jos niko nije provozao kako treba,mala ti je kilometraza,ali dobro ima vremena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 14 Mar 2010, 23:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
veljko je napisao:
veverushka je napisao:
veljko je napisao:
Upravo gledah film " Bosko Buha" i zavrsna scena me tako potresla da su mi krenule suze...pogotovo melodija.....' tu decu te djake sto su mali za vojnike a veliki za junake'..jbg, izgleda da sam pi..a u dusi.Sve sto sam rekao povlacim,u pravu ste.




Po toj teoriji ispada da svaki muskarac koji ima emocije je p...a. Zar su muskarci neemotivan bica? Nisam to znala. :-?

Na svaki muskarac,ne ,ne, vec ja licno,a to je nesto drugo,evo spoznao sam da sam p..a u dusi.Ubuduce citaj postove sa razumjevanjem.Hvala.



A sta sam ja to nerazumno rekla? :-? Nema na cemu.

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 14 Mar 2010, 23:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
veljko je napisao:
Macko,iz ovog teksta iscitavam tvoju podsvjest,tebe izgleda jos niko nije provozao kako treba,mala ti je kilometraza,ali dobro ima vremena.

Doktore nisam te prepoznala, mora da si ponosan na rečenicu koju si sklopio... Si to sada smislio il' si imao već pripremljenu odavno :confused3:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 14 Mar 2010, 23:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Nicole je napisao:
veljko je napisao:
Macko,iz ovog teksta iscitavam tvoju podsvjest,tebe izgleda jos niko nije provozao kako treba,mala ti je kilometraza,ali dobro ima vremena.

Doktore nisam te prepoznala, mora da si ponosan na rečenicu koju si sklopio... Si to sada smislio il' si imao već pripremljenu odavno :confused3:

Za tebe se spremam u londonskoj biblioteci..mjauu....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 14 Mar 2010, 23:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Blago tebi... :confused1:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 14 Mar 2010, 23:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Nicol, nek crknu dusmani.. Ima se cime vozati i bez njih :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 14 Mar 2010, 23:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Ma sve 'oću da kažem ali mi nekako žao da mu nabijam komlekse :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 14 Mar 2010, 23:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Zajeban neki tip ovaj Veljko.

@nicole i veverushka
Pa ne kazem da treba biti panj, ali cesto je potrebno sakriti osjecanja. Naravno, treba ih pokazati kada je to potrebno, odnosno ponasati se prirodno bez obzira sta ce ko misliti. Tako i cinim iako se nije pokazalo kao najbolja taktika ali bar mi je savjest mirna.
Pa tacno je i to da funkcionisemo na isti nacin fizioloski, ali postoji odredjena razlika u hormonskim koncentracijama. Naime, zene uzbudjuju druge stvari, a muskarce druge. Isto tako reaguju fizioloski zene na jedno muskarci na drugo. Recimo svaki muskarac ce se uzbuditi kad vidi golu zenu, dok vecina zena se nece uzbuditi kad vidi golog muskarca, ali ce se zato uzbuditi na druge stvari na koje muskarac nece. Znaci iako fizioloski isto funkcionisemo djelimicno na ponasanje i neke osjecaje uticu i polni hormoni.
Mozda sam ja stekao pogresan utisak jer sam naletio na lose primjere, ali sam vidio da u brakovima gdje je muskarac dobar zena je uglavnom neka kucka. I obrnuto, gdje je muskarac bezobrazan zena je uglavnom dobra. Moguce da je to tako prirodno da se suprotnosti privlace pa zato.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 15 Mar 2010, 00:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Ma sve ja znam o m/ž razlikama vrlo dobro nego htedoh reći da ne misli baš svaka žena da je muškarac koji ponekad i pokaže da je slab, pi*ka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 15 Mar 2010, 01:40 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
ocu i ja do londonske biblioteke.... :lol:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UK50DxEH6T0[/youtube]

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 15 Mar 2010, 10:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
jellyfish je napisao:
Zajeban neki tip ovaj Veljko.

@nicole i veverushka
Pa ne kazem da treba biti panj, ali cesto je potrebno sakriti osjecanja. Naravno, treba ih pokazati kada je to potrebno, odnosno ponasati se prirodno bez obzira sta ce ko misliti. Tako i cinim iako se nije pokazalo kao najbolja taktika ali bar mi je savjest mirna.
Pa tacno je i to da funkcionisemo na isti nacin fizioloski, ali postoji odredjena razlika u hormonskim koncentracijama. Naime, zene uzbudjuju druge stvari, a muskarce druge. Isto tako reaguju fizioloski zene na jedno muskarci na drugo. Recimo svaki muskarac ce se uzbuditi kad vidi golu zenu, dok vecina zena se nece uzbuditi kad vidi golog muskarca, ali ce se zato uzbuditi na druge stvari na koje muskarac nece. Znaci iako fizioloski isto funkcionisemo djelimicno na ponasanje i neke osjecaje uticu i polni hormoni.
loMozda sam ja stekao pogresan utisak jer sam naletio nase primjere, ali sam vidio da u brakovima gdje je muskarac dobar zena je uglavnom neka kucka. I obrnuto, gdje je muskarac bezobrazan zena je uglavnom dobra. Moguce da je to tako prirodno da se suprotnosti privlace pa zato.




Poznajem jedan takav par, gde je on predobar, a ona bukvalno kucka. Tj, za njega bih rekla da je tipican papucar. Ali dobro, nije mi to za osudu, koliko mi je za osudu njeno lose tretiranje njega, kao sopstvenog partnera. Nije mi jasno do koje granice se covek spusta na dno zbog osobe koju voli? Mislim, mogu da volim neku osobu neverovatno mnogo, ali isto tako u odredjenom trenutku cu shvatiti da nisam srecna. To gazenje meni ne donosi nikakvu satisfakciju, nikakvu srecu. Mislim da kada govorimo o privlacenju suprotnosti, takva suprotnost mene nikada ne bi privukla.

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 15 Mar 2010, 15:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Nicole je napisao:
Ma sve 'oću da kažem ali mi nekako žao da mu nabijam komlekse :D

Pa ovo je za Saleta nesretnog Kostica poznatog furundziju.Sale javi se hoce mala da ti nabije.......kompleks ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 15 Mar 2010, 15:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
spavac je napisao:
ocu i ja do londonske biblioteke.... :lol:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UK50DxEH6T0[/youtube]

Ma dovoljna je i banjalucka ,samo ne znam kakve su bibliotekarke...grrrr.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 15 Mar 2010, 20:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
veljko je napisao:
Macko,iz ovog teksta iscitavam tvoju podsvjest,tebe izgleda jos niko nije provozao kako treba,mala ti je kilometraza,ali dobro ima vremena.


O svijet je pun budala. veljko vidi se da si extra faca...svaka cast.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 16 Mar 2010, 07:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
ajkula je napisao:
Ne place se zbog depresije. Neko je emotivniji, slabiji.. neko jaci. Zene placu cesce jer imaju hormonsku promjenu u toku menstrualnog ciklusa ali i to je od zene do zene.

Placem i to poprilicno :oops:

Ne place se zbog deperesije... Ja sam juce pogledao Sv Georgije ubija azdahu i isplakao sam se... ko depresivna žena koja ima hormonalnu promjenu usljed menstrualnog ciklusa...
A nisam plakao... od kada mi je ujak poginuo...
ima od toga iha haj...
Da stvar bude gora, meni se taj film nije ni svidio, dobra scenografija, dobra kamera i montaža, ali režija... scenario...
Glavni elementi filma su izostali. I glumci su trivijalno to izveli. Trivijalizovali su priliku da se dokažu zato što režiser nije umio da artikuliše suštinu filma, tačno se vidi da ni oni ne znaju šta trebaju da odglume. To je zato što je scenarista loše razradio likove... Međutim, ja se isplačem ko... već sam rekao.

Ljudi ne plaču zbog gore navedenih razloga, ljudi plaču kada ih nešto podsjeti da su samo ljudi, bez obzira na one reklame za parfeme i uloške koje nas uvjeravaju u suprotno :)
Da nisam zaplakao ja bih se upišao...
Al film je omanuo - mozda sam zato i oplakao... ajd znaj.
Uzdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li placete?
PostPoslato: 16 Mar 2010, 12:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
U zadnje vrijeme mi se desilo da par puta zbog knjige dođem u neko zmizdravo stanje.
A nekad dođem u cmizdravo stanje i bez ikakvog pomagala... :roll:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs