banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 21:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jun 2009, 17:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Za razliku od muškaraca kod kojih važi "što na umu to na drumu", situacija kod nježnijeg pola je malo drugačija. Žene su sklonije da riječi i situacije duboko analiziraju prije nego što naglas izgovore ono što zaista misle. Na ovaj način pokušavaju da se stave iznad situacije, da dobiju još malo vremena prije nego što odluče šta zaista žele, ali i da ne ulaze u nepotrebne rasprave.

Sigurno ste do sada shvatili da ženske riječi mogu da budu dvosmislene. Za razliku od muškarca, žena često koristi nagovještaje i insinuacije da bi postigla željeno. Njen način nije obavezno bolji ili gori od muškog, već je sama drugačiji. Evo kako biste mogli da pročitate izmedu redova o čemu je zapravo riječ.

1. Dobro! Ovu riječ žene koriste najčešće da bi završile raspravu kada znaju da su u pravu i žele da vas ućutkaju.

2. Pet minuta. Ako se sprema za izlazak, pet minuta znači da joj je potrebno još pola sata da bi završila sa spremanjem. Žena će vam uz osjmeh reći – idem do komšinice, vraćam se za 5 min. Molim te, mješaj ručak svakih pola sata! Pet minuta zaista i znači pet minuta sama onda kada vam je dala toliko vremena da gledate televiziju prije nego što počnete da joj pomažete u kućnim poslovima.

3. Ništa. Ova riječ označava zatišje pred oluju. Ništa sigurno znači nešto. Rasprave koje započinju njenim izgovaranjem ništa, imaju veliku vjerovatnoću da će se završiti velikom frkom.

4. Slobodno idi. Na ovaj način želi da vam kaže "samo pokušaj", a ne da vam i da dozvolu da to učinite. Ne radite to!

5. U redu. Ovo je jedna od najopasnijih izjava koje žena može da uputi muškarcu. To "u redu" znači da želi još vremena da bi razmislila na koji način i kada ćete platiti za svoju grešku.

6. Hvala. Žena vam se zahvaljuje, ne dovodite to u pitanje! Samo recite da nema na čemu.

7. Šta god. Ovo je način da vam žena kaže ''odj...i''.

8. Ne brini zbog toga, ja ću. Još jedna opasna izjava koja opisuje situaciju na sljedeći način. Ona vas je nešto zamolila da uradite, i to više puta, ali na kraju ipak ona uradi taj posao. Kada je budete pitali šta nije u redu, njen odgovor će biti onaj pod rednim brojem tri Ništa!

9. Pogled ispod obrva. I žena ponekad ostane bez riječi. Na ovaj način žena bez izgovaranja jedne jedine riječi stavlja do znanja šta misli o temi. Muškarci ovakav pogled najčešće pogrešno protumače, a njegovo značenje je sljedeće. Pogled ispod obrva označava da ona misli da ste idiot i pita se zašto troši svoje vrijeme bespotrebno se raspravljajuci sa vama.

Sledeći put kad vam vaša najdraža uputi jednu od gorenavedenih riječi, sjetite se da se iza toga krije nešto dublje. Poklonite joj, cvijeće bez povoda ili je izvedite na večeru! Da biste izbjegli suvišne rasprave, uradite ponekad ono što ona od vas traži ili je jednostavno zagrlite i poljubite. Ovakav gest će u svakom slučaju da smiri strasti!

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2009, 19:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
hehehe :)

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2009, 20:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
This is sooo truth! :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2009, 20:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
:lol: :lol: :lol:
Živa istina :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2009, 22:05 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
meni uspjelo to pod 4.... :evil3:

sto bi reko Merlin...."sve je laz, samo pusta laz sto se oko nas u krug vrti"

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2009, 23:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2009, 13:46
Postovi: 2437
Lokacija: Bandza Luka
Zanimljivo nema sta..... :D

_________________
Ja sam Sotir zvani đubre,stara majko


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2009, 20:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:37
Postovi: 40
Ma ovo je prava vaginalna manipulacija! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2009, 10:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
ja izbrojah 8, a ne 9

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2009, 11:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
BSE je napisao:
ja izbrojah 8, a ne 9


Šta je tebi? :confused4:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2009, 11:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2009, 15:51
Postovi: 253
Lokacija: N.V.
cccc, joj zena i feminizma. a jedna samara stotinu jezika prica :lol:

_________________
drLJO, doktor za drljanje po forumima. p.s. povoljno dijagnoze i terapije za forumase, anonimno a 100% tacno, 20€


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2009, 11:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
MonaLisa je napisao:
BSE je napisao:
ja izbrojah 8, a ne 9


Šta je tebi? :confused4:


nist`, samo utvrdjujem cinjenicno stanje da se ne poklapa broj sa onim u naslovu
btw sto se same teme tice evidentno je da zene previse komplikuju :)
zene stvarno imaju problem za svako rijesenje

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2009, 11:48 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2009, 20:43
Postovi: 31
Upravo tako! Čak mislim da muškarcu koji voli svoju ženu, nije potreban prevod ovih riječi. Ja sam svom, za svaki slučaj, objasnila ovaj riječnik :director:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2009, 12:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Tekst je šaljivog karaktera.

Svako ima neke riječi ili ponašanje koje govori mnogo više od pokazanog i rečenog.

Ja npr. kad kažem "Ne znam" to je 100% da neću uraditi nešto što mi je neko predložio.

A najviše od svega mrzim kad čujem "Evo sad ću" ili "Zašto nisi...?".
Od toga me ludilo hvata.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2009, 12:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2002, 01:00
Postovi: 558
Lokacija: Banjaluka
Citiraj:
Sledeći put kad vam vaša najdraža uputi jednu od gorenavedenih riječi, sjetite se da se iza toga krije nešto dublje. Poklonite joj, cvijeće bez povoda ili je izvedite na večeru! Da biste izbjegli suvišne rasprave, uradite ponekad ono što ona od vas traži ili je jednostavno zagrlite i poljubite.


e bas necu :P :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2009, 12:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Talija je napisao:
A najviše od svega mrzim kad čujem "Evo sad ću" ili "Zašto nisi...?".
Od toga me ludilo hvata.

tu redovno koristim, kao i onu "mhm" :D

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2009, 17:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
BSE je napisao:
MonaLisa je napisao:
BSE je napisao:
ja izbrojah 8, a ne 9


Šta je tebi? :confused4:


nist`, samo utvrdjujem cinjenicno stanje da se ne poklapa broj sa onim u naslovu


Jbg, ja vidim devet. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2009, 19:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
MonaLisa je napisao:
Jbg, ja vidim devet. :lol:


eh ti ono jos ides u srednju skolu? :)
pazi ovo :
Talija je napisao:
9. Pogled ispod obrva. I žena ponekad ostane bez riječi. Na ovaj način žena bez izgovaranja jedne jedine riječi stavlja do znanja šta misli o temi. Muškarci ovakav pogled najčešće pogrešno protumače, a njegovo značenje je sljedeće. Pogled ispod obrva označava da ona misli da ste idiot i pita se zašto troši svoje vrijeme bespotrebno se raspravljajuci sa vama.

slozices se da nije u pitanju niti rijec niti recenica, vec gest, mimika,... ;)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2009, 19:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
BSE je napisao:
MonaLisa je napisao:
Jbg, ja vidim devet. :lol:


eh ti ono jos ides u srednju skolu? :)


Ne, idem u vrtić, ja sam ona što sjedi do tebe na užini. :roll:

BSE je napisao:
pazi ovo :
Talija je napisao:
9. Pogled ispod obrva. I žena ponekad ostane bez riječi. Na ovaj način žena bez izgovaranja jedne jedine riječi stavlja do znanja šta misli o temi. Muškarci ovakav pogled najčešće pogrešno protumače, a njegovo značenje je sljedeće. Pogled ispod obrva označava da ona misli da ste idiot i pita se zašto troši svoje vrijeme bespotrebno se raspravljajuci sa vama.

slozices se da nije u pitanju niti rijec niti recenica, vec gest, mimika,... ;)


Slika govori više od hiljadu riječi. :P
Ne budi cjepidlaka BSE. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2009, 21:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
Talija je napisao:
Za razliku od muškaraca kod kojih važi "što na umu to na drumu", situacija kod nježnijeg pola je malo drugačija. Žene su sklonije da riječi i situacije duboko analiziraju prije nego što naglas izgovore ono što zaista misle. Na ovaj način pokušavaju da se stave iznad situacije, da dobiju još malo vremena prije nego što odluče šta zaista žele, ali i da ne ulaze u nepotrebne rasprave.

Sigurno ste do sada shvatili da ženske riječi mogu da budu dvosmislene. Za razliku od muškarca, žena često koristi nagovještaje i insinuacije da bi postigla željeno. Njen način nije obavezno bolji ili gori od muškog, već je sama drugačiji. Evo kako biste mogli da pročitate izmedu redova o čemu je zapravo riječ.

1. Dobro! Ovu riječ žene koriste najčešće da bi završile raspravu kada znaju da su u pravu i žele da vas ućutkaju.

2. Pet minuta. Ako se sprema za izlazak, pet minuta znači da joj je potrebno još pola sata da bi završila sa spremanjem. Žena će vam uz osjmeh reći – idem do komšinice, vraćam se za 5 min. Molim te, mješaj ručak svakih pola sata! Pet minuta zaista i znači pet minuta sama onda kada vam je dala toliko vremena da gledate televiziju prije nego što počnete da joj pomažete u kućnim poslovima.

3. Ništa. Ova riječ označava zatišje pred oluju. Ništa sigurno znači nešto. Rasprave koje započinju njenim izgovaranjem ništa, imaju veliku vjerovatnoću da će se završiti velikom frkom.

4. Slobodno idi. Na ovaj način želi da vam kaže "samo pokušaj", a ne da vam i da dozvolu da to učinite. Ne radite to!

5. U redu. Ovo je jedna od najopasnijih izjava koje žena može da uputi muškarcu. To "u redu" znači da želi još vremena da bi razmislila na koji način i kada ćete platiti za svoju grešku.

6. Hvala. Žena vam se zahvaljuje, ne dovodite to u pitanje! Samo recite da nema na čemu.

7. Šta god. Ovo je način da vam žena kaže ''odj...i''.

8. [b]Ne brini zbog toga, ja ću. Još jedna opasna izjava koja opisuje situaciju na sljedeći način. Ona vas je nešto zamolila da uradite, i to više puta, ali na kraju ipak ona uradi taj posao. Kada je budete pitali šta nije u redu, njen odgovor će biti onaj pod rednim brojem tri Ništa![/b]

9. Pogled ispod obrva. I žena ponekad ostane bez riječi. Na ovaj način žena bez izgovaranja jedne jedine riječi stavlja do znanja šta misli o temi. Muškarci ovakav pogled najčešće pogrešno protumače, a njegovo značenje je sljedeće. Pogled ispod obrva označava da ona misli da ste idiot i pita se zašto troši svoje vrijeme bespotrebno se raspravljajuci sa vama.

Sledeći put kad vam vaša najdraža uputi jednu od gorenavedenih riječi, sjetite se da se iza toga krije nešto dublje. Poklonite joj, cvijeće bez povoda ili je izvedite na večeru! Da biste izbjegli suvišne rasprave, uradite ponekad ono što ona od vas traži ili je jednostavno zagrlite i poljubite. Ovakav gest će u svakom slučaju da smiri strasti!




dakle, ovo sve sto je boldovano su moje reci i misli u konfliktnoj situaciji sa muskarcem. a ovo kasnjenje...e ja uvek kasnim, a zaista se trudim da se spremim na vreme. al' ne ide! :-?

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2009, 21:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
MonaLisa je napisao:

Slika govori više od hiljadu riječi. :P
Ne budi cjepidlaka BSE. :wink:

moram, to mi je profesionalna deformacija :)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs