banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Ljubavi slavnih
PostPoslato: 07 Jun 2009, 17:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Evo bas sad sam procitao vijest da "idilicni" par Brad i Angelina ne spavaju vise, ne samo u istoj sobi, nego ni u istoj kuci.
Ako pogledate link koji sam postavio, zive u kuci kakva se samo u bajkama srece. Iznajmljivanje ove kuce kosta oko 50000KM (u domacem novcu) mjesecno. Da ne govorimo sve ostalo sto imaju, slavu, ljepotu, popularnost, dobre poslove, djecu.
Ali sta se desava. Djavo neda mira! I to ne samo u njihovom slucaju vec kod, rekao bih 90 posto slavnih koji imaju sve sto bi obicni ljudi samo sanjali. Recimo da nama obicnim ljudima neko da sve to mi bi bili presretni, a interesantno, oni koji to imaju njima to izgleda kao da nista ne znaci i na kraju se razvode.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/ar ... ouses.html

Slicno je bilo skoro i sa svim drugim poznatim parovima, sjetimo se Madonne koja se nedavno razvela, a i ovaj gore par sto sam naveo nije im to prvi brak.

Zasto ovi ljudi nisu sretni a mogli bi biti vise nego neki obicni ljudi koji nemaju sve to ali imaju ljubav? I da li i ovdje vrijedi ona izreka da su sve prave ljubavi tuzne?

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubavi slavnih
PostPoslato: 07 Jun 2009, 19:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Meni uvijek pada na um tzv. piramida potreba od Abrahama Maslowa. Prema toj piramidi, jednom kad zadovoljimo primarniju vrstu potreba, sekundarne potrebe prelaze u prvi plan, prelazimo na visu stepenicu piramide i pokusavamo da zadovoljimo tu drugu vrstu potreba. Dok god postoje neispunjene potrebe postojace i frustracija i nezadovoljstvo, a to je uzrok svadje i neslaganja itd. Vjerujem da sve zavisi i od supruznika, koliko se trude da odrze vezu. Besmisleno je misliti da je svadja neizbjezna, ali vjerujem da iz 90% razloga neki partner jednostavno počne bezveze da histeriše jer je takve naravi, zaslijepi ga psihoza i onda krene da si "olaksa". Zato moj savjet svima, pijte lozu za nervozu :D

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubavi slavnih
PostPoslato: 07 Jun 2009, 20:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Odlicno receno Hristov. Citajuci novine po internetu nadjoh da mozda ovaj gore link ne pokazuje u vezi slucaja Brada i Angeline > http://www.mirror.co.uk/celebs/news/200 ... -21420451/

Ali tema i dalje ostaje aktuelna na osnovu hiljada primjera drugih poznatih licnosti i ponasanja pa pisite svoje komentare sta se to desava da se relationship usmrdi kod ljudi koji na izgled imaju sve, a ljubavi im nestane?

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubavi slavnih
PostPoslato: 07 Jun 2009, 20:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
mene je najvise iznenadio Mel Gibson.
nakon toliko dugo godina, sad se razvodi od zene.
vidio odnio djavo salu...

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubavi slavnih
PostPoslato: 15 Jun 2009, 23:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
cicak je napisao:
mene je najvise iznenadio Mel Gibson.
nakon toliko dugo godina, sad se razvodi od zene.
vidio odnio djavo salu...

A onakav vjernik :roll: bolje reci fanatik

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubavi slavnih
PostPoslato: 23 Jun 2009, 19:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Citiraj:
sta se to desava da se relationship usmrdi kod ljudi koji na izgled imaju sve, a ljubavi im nestane?

Usmrdi(kakav izraz) :D se isto kao i kod nas, pa i oni su ljudi od krvi i mesa, to što imaju malo više od ostalih i ceo svet zna kad se nakašlju, ih ništa emotivno ne razlikuje od nas "običnih smrtnika".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubavi slavnih
PostPoslato: 23 Jun 2009, 22:28 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a ti vime vjerujes dailymail kad su u pitanju takve gluposti..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubavi slavnih
PostPoslato: 23 Jun 2009, 22:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
eno se Brad Pit odvojio od drage Angeline, i izgleda vratio bivsoj ženi - Jeniffer Anniston.

viđu vraga...

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubavi slavnih
PostPoslato: 03 Avg 2009, 21:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Svađaju se oko mjesta pokopa
Glumica je prvo planirala biti ukopana kraj svog bivšeg supruga Billyja Boba Thorntona (53), ali se predomislila.
Sada želi da ona i Brad Pitt (45) pronađu mjesto gdje će im biti grobovi.
- Ona pokušava nagovoriti Brada da se odluči za neko mjesto, ali njemu je cijela ta ideja morbidna i uopće ne želi pričati o tome - kazao je izvor blizak glumačkom paru.
Angelina Jolie (34) i Brad već su i prije imali trzavica zbog prebivališta. On želi imati jedan dom u kojem će odgajati djecu, dok je njoj bolja ideja da nastave živjeti na nekoliko mjesta na svijetu jer smatra da je to edukativno za malene.
Već neko vrijeme šuška se kako u vezi Brada i Angie ne cvjetaju ruže . Pitt se navodno odselio u zasebnu kuću i ne spava zajedno s Jolie.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubavi slavnih
PostPoslato: 04 Avg 2009, 00:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Vau, kako se zanimaju morbidnim stvarima, kao da je bitno gdje će biti ukopani...

Vječiti par, Elizabet Tejlor i Ričard Barton.

Slika

Kraćim rokom trajanja, ali ništa manjim intenzitetom odnosa, svoj doprinos nezasitom medijskom usisavaču dali su alkoholom inspirisani šekspirovac Ričard Barton i zlatna holivudska djevojka Elizabet Tejlor. Njih dvoje su romantičnu vezu započeli 1963. na snimanju "Kleopatre", a službeno je ozakonili već iduće godine, u vrijeme snimanja "Noći iguane". Brak je sa svim usponima i padovima potrajao gotovo cijelu deceniju. Harizmatični, ali neprilagođeni i depresiji sklon Barton imao je tu nesreću da krevet dijeli s osobom čiji je status polubožanstva u ono vrijeme u potpunosti zasjenio njegov fascinantan talent i karijeru. To je dovelo do okončanja braka 1974, ali samo na onoliko koliko je suđenim ljubavnicima trebalo da predahnu. Ni 16 mjeseci kasnije, Liz i Barton su po drugi put izgovorili svečano "da", ali samo da bi još godinu dana "šibali mrtvog konja", nakon čega su potpisali konačnu kapitulaciju.

Ketrin Hepbern i Spenser Trejsi

Slika

Možda najopjevaniji glumačko-ljubavni par u istoriji filma činili su Spenser Trejsi i Ketrin Hepbern. Najčešće prepričavana anegdota vezana uz ta dva glumačka superteškaša datira još od njihovog prvog susreta. Tom se prilikom drska Ketrin, navodno, Spenseru obratila riječima: "Mislim da sam previsoka za Vas, gospodine Trejsi", na što je ovaj spremno uzvratio: "Bez brige, srezaću te ja na pravu visinu". Istinita ili ne, navedena anegdota možda i najbolje opisuje odnos između ovo dvoje velikih glumaca. Vezu su započeli 1941, a nakon prvog zajedničkog pojavljivanja u "Ženi godine" nanizali su još osam zajedničkih filmova, od kojih su gotovo svi zauzeli svoje mjesto među klasicima. Njihove brojne dijaloške obračune ("Adamovo rebro", "Pogodi ko dolazi na večeru") mnogi su po intenzitetu, strasti i prisutnoj hemiji upoređivali s nekim eksplicitnim prizorima seksa.

Hemfri Bogart i Loren Bekol

SlikaSlika

Hemfri Bogart i Loren Bekol nisu imali tih problema. Dubokog glasa, prodornog pogleda i gotovo muških crta lica, podjednako cinična Bekolova bila je njegov pravi ženski pandan. Ili drugim riječima, kada se njemu ne bi dalo, ona bi komotno mogla da bude ta koja nosi hlače u kući. Upoznali su se na snimanju filma "Imati i nemati", očigledno se odlučili za ono prvo, što su potvrdili i vjenčanjem 1945, a zajedno su ostali sve do njegove smrti, 1957. Nisu imali neko dugo vrijeme za uživanje, ali su zato iza sebe ostavili jedan od najljepših filmskih dokumenata svoje ljubavi ("Duboki san").

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljubavi slavnih
PostPoslato: 04 Avg 2009, 00:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Romansa sljezove boje

Citiraj:
„Najmilija prijateljice, čim se sjetim Vas, na usta mi naviru sve same nježne riječi ...Željno čekam glasa od Vas i ljubim Vašu sjenku. Vaš Branko....PS. Pismo, naravno, odmah uništite...”


http://www3.serbiancafe.com/lat/vesti/4/64015/romansa-sljezove-boje.html

Rastopio sam se dok sam ovo čitao. Nevejrovatno. A sadržaj pisama jedva čekam da pročitam.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs