banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 05:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 78 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Jun 2009, 15:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
Nicole je napisao:
Citiraj:
Zato se ja pitam sto su zene tako ostre. Izgleda imaju losa iskustva pa sijecu.

Da, ali i to je nekako recipročno godinama, kad si mlad gledaš da imaš partnera da ti svi zavide na njegovoj/njenoj lepoti, ne bukvalno ali tako nekako, pa onda kad vidiš da to ne ide, e 'ajde da tražimo drugog i samo da nema njegovu manu a ono stotinu još gorih pa još kad se spoji da si grozan prema njemu zbog prethodnog, ispade da je svaki sledeći samo gori i to tako traje dok se čovek ne sredi i ne skonta šta u stvari zaista želi.
I ja zaista mislim da, ako je taj neko zaslužio i ako vredi ja bi bila beskrajno tolerantna, samo ako si čovek i znaš da ceniš to što ja radim za tebe..




ja tako funkcionisem.

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 17:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
ne,nisam tolerantna ni zer'ce niti zelim biti..ne isplati se... 8)

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2009, 22:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
azdajica-ny je napisao:
ne,nisam tolerantna ni zer'ce niti zelim biti..ne isplati se... 8)

i jos jednom dokazah da sam u pravu :(

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Sep 2009, 00:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Šta ja znam, ja sam dosta tollerantna, al ako se nađe nešto da me pogodi u živac.... Ne volim kad se neko pravi pametan ili tvrdoglavost... Ako nisi u pravu, priznaj to.... A inače sam stvarno gluva na neke stvari, valjda sam zato laka za dogovor i kompromis....

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2009, 15:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Tolerancija je princip savremene civilizacije. Sad ako pitate tolerancija prema suprotnom polu je slicno kao i u zivotu. Treba biti tolerantan, ali ako ste previse tolerantni ponekad druga strana pretpostavlja da cete oprostiti pa onda cini greske i namjerno. Tako da sam za toleranciju, ali ne i za bezobrazluk.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2009, 20:57 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2009, 19:45
Postovi: 39
Lokacija: New Now :)
Tolerantna sam, možda i previše... Pored mene može da radi šta hoće.... sve do jednom :D

_________________
Moderna deca ne poštuju svoje roditelje. To je uglavnom zato što za to nemaju ama baš nikakvog razloga.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Nov 2009, 01:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
Hm.... Ne mislis li da si isuvise tolerantna?!

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Nov 2009, 10:18 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2009, 19:45
Postovi: 39
Lokacija: New Now :)
veverushka je napisao:
Hm.... Ne mislis li da si isuvise tolerantna?!


Da, to sam i rekla, previše sam tolerantna, ali šta ću, ne mogu protiv sebe.

_________________
Moderna deca ne poštuju svoje roditelje. To je uglavnom zato što za to nemaju ama baš nikakvog razloga.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Nov 2009, 11:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2005, 21:02
Postovi: 1572
..bas naprotiv.. jedina si koja mozes.. : )


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Nov 2009, 13:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Mislim da sam nekad i previše tolerantna.... :roll:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Nov 2009, 23:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Zanimljivo. Svi misle da su previse tolerantni. A kad sretnemo bilo koga osjetimo kako smo mi tolerantniji. Sve je to relativno, ipak mislim da bismo svi trebali biti tolerantniji i onda bi bilo bolje za sve. Sve dok mislimo da smo mi ti koji vise popustaju nema napretka. Moguce da na ovaj forum dolaze samo neki dobri ljudi, ali chinjenica je da ja onda uvijek u stvarnom zivotu nalijecem na neke azdaje. Jer danas je rijetko sresti tolerantnu osobu u stvarnosti pokazuju iskustva.
Uglavnom na pocetku i u upoznavanju bude tolerancija a kasnije ljudi pokazu pravo lice. Vjerovatno im dosadi da budu tolerantni. Ili misle da su previse tolerantni pa onda postaju manje. :confused1:

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2009, 07:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
JF, kad nešto radiš na svoju štetu a i dalje zbog nekoga nešto, hajde da kažemo trpiš, onda je zaista riječ o velikoj toleranciji.
Kad nalaziš opravdanja za ono za šta nema opravdanja to je ipak prevelika tolerancija.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2009, 09:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
To mora da je ljubav

http://www.youtube.com/watch?v=7aEC-aDJ1rA

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2009, 12:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
jellyfish je napisao:
Zanimljivo. Svi misle da su previse tolerantni. A kad sretnemo bilo koga osjetimo kako smo mi tolerantniji. Sve je to relativno, ipak mislim da bismo svi trebali biti tolerantniji i onda bi bilo bolje za sve. Sve dok mislimo da smo mi ti koji vise popustaju nema napretka. Moguce da na ovaj forum dolaze samo neki dobri ljudi, ali chinjenica je da ja onda uvijek u stvarnom zivotu nalijecem na neke azdaje. Jer danas je rijetko sresti tolerantnu osobu u stvarnosti pokazuju iskustva.
Uglavnom na pocetku i u upoznavanju bude tolerancija a kasnije ljudi pokazu pravo lice. Vjerovatno im dosadi da budu tolerantni. Ili misle da su previse tolerantni pa onda postaju manje. :confused1:




Ne smatram za sebe da sam jedna od najtolerantnijih osoba, jer postoje stvari koje ne mogu i necu da tolerisem. Ali, neverovatno je to sto ja uvek naletim na osobe koje su i previse netolerantne. i sad se pitam, sta je bolje: biti tolerantan ili netolerantan?! :-? kome je bolje?!

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2009, 13:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
veverushka je napisao:
jellyfish je napisao:
Zanimljivo. Svi misle da su previse tolerantni. A kad sretnemo bilo koga osjetimo kako smo mi tolerantniji. Sve je to relativno, ipak mislim da bismo svi trebali biti tolerantniji i onda bi bilo bolje za sve. Sve dok mislimo da smo mi ti koji vise popustaju nema napretka. Moguce da na ovaj forum dolaze samo neki dobri ljudi, ali chinjenica je da ja onda uvijek u stvarnom zivotu nalijecem na neke azdaje. Jer danas je rijetko sresti tolerantnu osobu u stvarnosti pokazuju iskustva.
Uglavnom na pocetku i u upoznavanju bude tolerancija a kasnije ljudi pokazu pravo lice. Vjerovatno im dosadi da budu tolerantni. Ili misle da su previse tolerantni pa onda postaju manje. :confused1:

Ne smatram za sebe da sam jedna od najtolerantnijih osoba, jer postoje stvari koje ne mogu i necu da tolerisem. Ali, neverovatno je to sto ja uvek naletim na osobe koje su i previse netolerantne. i sad se pitam, sta je bolje: biti tolerantan ili netolerantan?! :-? kome je bolje?!

najbolje biti djubre. ko moze, svaka mu cast.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2009, 13:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
cicak je napisao:
najbolje biti djubre. ko moze, svaka mu cast.

Za to se treba roditi tj. okotiti. :wink:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2009, 14:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Talija je napisao:
cicak je napisao:
najbolje biti djubre. ko moze, svaka mu cast.

Za to se treba roditi tj. okotiti. :wink:


Oni najbolje prolaze to je sigurno! Ali sto kaze Talija treba imati te nekakve gene, ne moze se ustati ujutru i reci ok od danas cu da budem djubre! Ili moze? Nisam bas nesto siguran oko ovog zadnjeg sto napisah.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2009, 14:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Naravno, niko za sebe neće reći "ja sam đubre" niti iko tako sebe doživljava, jednostavno ne primjećuje to kod sebe kao ni reakciju koju izaziva kod drugih ljudi.
To je stvar prirode, naravi.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2009, 14:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Da to je stvar prirode. Jedino sto ako si toliko tolerantan i trpis duze vrjeme da te neko zeza mislim da ti moze dosaditi i onda postoji mogucnost da se promjenimo i postanemo djubrad i mi koji po prirodi nismo takvi, tj. ako oko mene svi rade sta hoce i kako hoce i citavo drustvo je po tom principu zasto onda da neko ko je posten i tolerantan ostane takav?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2009, 14:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
crni_bl je napisao:
Da to je stvar prirode. Jedino sto ako si toliko tolerantan i trpis duze vrjeme da te neko zeza mislim da ti moze dosaditi i onda postoji mogucnost da se promjenimo i postanemo djubrad i mi koji po prirodi nismo takvi, tj. ako oko mene svi rade sta hoce i kako hoce i citavo drustvo je po tom principu zasto onda da neko ko je posten i tolerantan ostane takav?

Ma ne možeš ni tada postati đubre, kod mene važi deviza "možeš kako hoćeš, ali ne možeš dokle hoćeš".
Ali srećom, postoje i oni drugi ljudi koji zavrijeđuju da nose naziv Ljudi, ne treba sve generalizovati. :wink:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 78 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs