banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 08:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Pitanje za dame...
PostPoslato: 18 Maj 2009, 22:12 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Maj 2009, 21:36
Postovi: 7
E, ovako,

kao prvo, imam ponesto staza iza sebe, sto dugih, sto kratkih veza, sto flertova, sto slucajnih avantura, dakle nema potrebe da mi sad iko ovdje prica o pcelicama, cvijecu, polenovom prahu i slicnim glupostima. Cisto me interesuje da li se u zadnje vrijeme (zadnjih nekoliko godina (ne nisam bio u komi nekoliko godina, nego u prethodnoj vezi:P)) pojavilo neko novo pravilo kad je muvanje u pitanju, a ja nisam u toku:)

Naime, prije nekog vremena, krenem da se vidjam s jednom djevojkom, izasli mi nekoliko puta i sve proslo skroz OK, i ja taman kontam gotova stvar, kad onda krenu kuliranje SMS porukama - te nema vremena, te mora da uci i slicne gluposti i OK skontam pogresna procjena s moje strane, nema veze, idemo dalje;) Dva-tri mjeseca kasnije, ta ista cura presretne me na ulici, te sto se ne javljam, kad cemo na kafu... ...cak zatrazi sama moj novi broj?????

Nebitno, svakako sam se u medjuvremenu ohladio od nje:) (Ne volim kad me neko kulira :P)

Nakon toga, jos dvije, ali ovaj put jos drasticnija situacija, takodje par kvalitetnih izlazaka (dakle bez smaranja, konstantno zezanje, puno smjeha, pokoja pristojna aluzija, sirok osmjeh na licu pratilje kod rastanka:) - svakako ne neka od onih "Batmobile ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi" varijanti) i nakon toga hladan tus! - Cak se nisu udostojile ni da mi odgovore na neobaveznu poruku?!?!

E, sad, ja Vas pitam u cemu je stvar? Da li je to sad kao neka nova taktika koju 98% zenske populacije koristi, ili sam u navedenim situacijama bio planiran kao klupa za rezervu, ili sada cure ocekuju da odmah na prvom izlasku naskocis na nju kao njemacki ovcar u vrijeme tjeranja, ili sam ja u medjuvremenu potpuno poludio???? :DDDDDDDDD

Unaprijed Hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2009, 22:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Kakav tip djevojaka tebe interesuje i na koji način si dolazio u kontakt s tim djevojkama?
Ako niste oboje bili svjesni da je to nešto kao prvi sastanak onda je vjerovatno došlo do zabune s tvoje strane.
Ne znam ni kako su se završavali ti vaši izlasci? S prijateljskim "ćao" ili kako već?
A možda biraš pogrešan tip djevojaka, možda one koje žele da čuju šta sve imaš...

Mnogo je nepoznanica da bi neko neupućen mogao da shvati o čemu se radi (više puta zaredom).

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2009, 22:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
ja mislim da se to kuliranje desilo zatos to je doza privlacnosti kod njih bila mnogo mannja nego kod tebe! nijedna normalna devojka ne voli da muskarac "naskoci" na nju, ikad, a kamoli posle prvog sastanka! dakle, ta tvoja konstatacija je cista glupost!


nastavi dalje da trazis! negde ces i da ubodes! :D

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2009, 22:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Tornjak, vjerovatno padas na istu vrstu djevojaka. Ako bi nam dao bar neke smjernice tipa.. koliko godina imaju, da li ih upoznajes na istim mjestima.. da li su to one cice ispeglanih kosa, namontirane od rane zore..

Pomozi malo :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2009, 22:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
This is the sponzorusha times. Hard rules...

Iako nisi napisao "kakve" su bile,mislim ono,bombe ili onako,moj savjet ti je da pokusas nesto nize da "uhvatis",ne mora biti 10-ka,pa ako i ona tako,onda je do tebe.... I samo lagano....

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2009, 22:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jan 2009, 12:54
Postovi: 785
Lokacija: Бања Лука
Ma slušaj brata. Uozbilji se :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2009, 23:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
veverushka je napisao:
ja mislim da se to kuliranje desilo zatos to je doza privlacnosti kod njih bila mnogo mannja nego kod tebe! nijedna normalna devojka ne voli da muskarac "naskoci" na nju, ikad, a kamoli posle prvog sastanka! dakle, ta tvoja konstatacija je cista glupost!


nastavi dalje da trazis! negde ces i da ubodes! :D


Cak i normalne djevojke vole da se "smuvate" posle prvog sastanka, medjutim ono uvijek budi dzentlmen, ali veruj mi, privlacnosti na prvom sastanku itekako ima :))

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2009, 23:16 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Maj 2009, 21:36
Postovi: 7
E, gledajte, nije to bas tako jednostavno kako vi pokusavate da prikazete :lol: Prva pomenuta sada juri mene, samo sto ja vise nisam bas Bog zna kako zainteresovan za nju :roll: A za ove slijedece dvije (sudeci prema ponasanju prve :roll: ) je jos rano 8)

Sto se tice pitanja da li je pozdrav bio "prijateljski cao", pa kakav bi pobogu trebao da bude nakon dva ili tri izlaska? - Odmah brm, brm na "Incel" pa dva - tri puta za laku noc?! Ma daaaaaaaaaj!!!!!!

Ribe nisu sponzoruse, upoznao sam ih na tri razlicita mjesta, slucajno i krajnje spontano...

Sto se tice privlacnosti, ni tu niste u pravu, to se ipak vidi u pogledu i jos nekim reakcijama... ...osjeti se to vec po atmosferi da li je to kao neki prijateljski izlazak, ili nesto drugo, a u krajnjem slucaju i da je prijateljski, opet ostaje pitanje zasto odjednom kuliranje, jer ja nisam bio direktan ni po kom osnovu, isao sam cisto na to da pustim da se sve to samo razvija... ...i onda odjednom kuliranje :angry4:

I da se razumijemo, ja nisam vise ni za jednu od pomenute tri zainteresovan, samo me interesuje u cemu je stvar, jel to neki novi fazon u pravilima igre, ili sta vec?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2009, 23:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Tornjak, zar ti ne zvuči logičnije da bi moglo biti do tebe a ne do promijene svijesti svih djevojaka? Možda je njihovo ponašanja izazvano nekim tvojim pristupom, recimo. Najbolje da pitaš sve tri direktno do čega je, pa uporediš odgovore i nadješ statističku sredinu :D

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2009, 23:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Mozda ti njima ne das do znanja da si zainteresovan? Mogu li se znati godine? Ooooooogromna je razlika izmedju 18-19/ 25-6 itd..

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2009, 23:27 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Maj 2009, 21:36
Postovi: 7
HAHAHAHA Hristov, ovo mi je definitivno najjaci odgovor do sada! :lol: Mogao bih jos i da racunam i standardnu devijaciju i relativnu gresku :roll: Ma daaaaaaaaaaj!!!!

OK, ako nije u pitanju neka nova taktika, onda sam ocito ja u losoj fazi i do mene je;)

Hvala svima;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2009, 23:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Tornjak je napisao:
Sto se tice pitanja da li je pozdrav bio "prijateljski cao", pa kakav bi pobogu trebao da bude nakon dva ili tri izlaska? - Odmah brm, brm na "Incel" pa dva - tri puta za laku noc?! Ma daaaaaaaaaj!!!!!!

Ribe nisu sponzoruse, upoznao sam ih na tri razlicita mjesta, slucajno i krajnje spontano...

O neka si se ti nama vratio, jer ode tema u bestagiju!

Nisam mislila na takav završetak večeri, brm brm i te stvari, nego da li je nešto suptilno rečeno, a u smislu da ćete se ponovo vidjeti i sl, npr. neka prijepodnevna, popodnevna kafa ili samo "laku noć".

Citiraj:
Sto se tice privlacnosti, ni tu niste u pravu, to se ipak vidi u pogledu i jos nekim reakcijama... ...osjeti se to vec po atmosferi da li je to kao neki prijateljski izlazak, ili nesto drugo, a u krajnjem slucaju i da je prijateljski, opet ostaje pitanje zasto odjednom kuliranje, jer ja nisam bio direktan ni po kom osnovu, isao sam cisto na to da pustim da se sve to samo razvija... ...i onda odjednom kuliranje :angry4:

Ovo me interesovalo.
Postoji mogućnost da one nisu "na čisto" sa sobom ili nekom vezom u kojoj su još ili u kojoj su bile.

Citiraj:
I da se razumijemo, ja nisam vise ni za jednu od pomenute tri zainteresovan, samo me interesuje u cemu je stvar, jel to neki novi fazon u pravilima igre, ili sta vec?

Pametna odluka.
Koliko znam to nije nikakav novi trend (nisam u toku ako jeste), ali ne treba tome da pridavaš previše značaja. Niste se našli i gotovo.
Idemo dalje.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2009, 23:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
A ako ti ni to ne upali, onda pokušaj da riješiš četiri osmosmjerke i pet ukrštenica, ko zna možda upali...

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2009, 23:41 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Maj 2009, 21:36
Postovi: 7
E, svaka cast Talija! Ovo je jedini pametan odgovor veceras, uz svo duzno postovanje svim ostalim ucesnicima u diskusiji;)

Samo me je interesovalo da li je to sad kao neka nova vrsta predigre da te se kulira, jer, kazem ona prva riba sad lomi noge zamnom, a i prva od preostale dvije pocinje da pokazuje takvu tendenciju, samo sto su se meni sve tri smucile sa tim pre*eravanjem i kuliranjem...

Znaci da mozda ipak necu i ubuduce morati da trpim ta uvredljiva kuliranja cisto kao dio protokola, nego je samo u pitanju koincidencija da sam naletio na tri slicne varijante zaredom;)

Iskreno se nadam da je tako, jer za ovakve igre stvarno ne bih vise imao zivaca :P


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2009, 00:01 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13210
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
vole da kuliraju u zadnje vrijeme. jos pogotovo kad im dizes cijenu. a mozda su zeljele samo da ti budu dobre prijateljice. :D

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2009, 00:23 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Maj 2009, 21:36
Postovi: 7
E, spavac, ako si i ti primjetio istu stvar, onda je mozda ipak neki novi protokol u pitanju :mad: Onda ni Talija ni ja nismo u toku :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2009, 02:18 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13210
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
nisam bas ja primjetio, deda mi rekao...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2009, 19:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
hehehe :D pa možda si trebao da pokušaš nešto na first date-u... Mislim, bar da se poljubite na rastanku, jer ako si osjetio privlačnost (valjda si joj vidio i pogled), mogao si malo da se "drzneš" :D Zato su možda pomislile da si neodlučan... Reci mi je li bio večernji ili dnevni izlazak?

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2009, 19:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
@ tornjak a sta mislis o pokusaju -s neba pa u rebra- da fino kulturno upitas KOJI TI JE K curo ta i ta? mislim mozda se otvori i kaze? :fadein:

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2009, 20:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Vjerovatno si se ponasao previse kao "prijatelj". Naime, zene ako si prema njima samo "prijatelj" gube za tebe privlacnost u romanticnom smislu. Onda si im samo jos jedna prijateljica i tako te tretiraju.
A ti si to vjerovatno shvatio kako vecina muskaraca shvata-prvo krenes s prijateljstvom pa onda dalje. Medjutim, to rijetko kad funkcionise. I sam sam pravio te greske kad sam bio mladji. Zato sad uglavnom vec od pocetka pokazujem interesovanje ako me interesuje neko.
Naravno, nekad se desi da se nakon druzenja zaljubim u neku osobu, ali zbog gore navedenih zenskih anomalija tad je vec obicno kasno jer te zene vec tretiraju kao "prijatelja" i zavrsio si svoje.
To je onako kako ja moje iskustvo, a ne znam. :roll:

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs