banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 04:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Maj 2009, 11:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
vim je napisao:
Nicole je napisao:
Nemojte me pogrešno shvatiti, ali devojke su postale onakve kakve se traže.


Mislis onakve kakve mafijasi i tipovi s parama traze 8)

Ma, molim te, bez generalizacije... :angry1:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 11:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Aj sad malo offtopic:
Povazdan slusam, citam i gledam neke price o tome kako se djevojke iritantno ponasaju, kako se prodaju ili su sponzoruse itd...i onda kao bijes, osuda, neslaganje...
Ljudi, razlog je prost: one su gladne zivota, putovanja, dogadjanja, zabave, smijeha i nasle su nacin(a najcesce samo misle da su nasle)da se tome priblize. Nije ni smijesno ni zabavno a ponajmanje uzbudljivo kad nemas ni dvije marke in the padze, a sva ''zabava'' (visestruko reklamirana na TV-u te tako neprimjeceno usadjena u glave ogromne vecine) se placa.
E sad, imas ljude koji mogu da se zabavljaju bez icega (uzivaju u mastanju, nekom obliku stvaralastva ili imaju neke svoje talente kojima se bave, vole knjige, filmove, muziku ili nesto slicno) i ove druge koji se uz to dosadjuju (oni vole flertovanje i zadirkivanje, traceve, beskonacne nizove soljica kafe, da budu vidjeni na trendi mjestima, kupovanje novih krpica i mobilnih telefona, pink) i uopste ne mora da znaci da su losi ili iskvareni kao osobe nego jednostavno imaju takav nacin ubijanja slobodnog vremena.
A najveci problem je sto se izgubila sredina(kako i zasto, ne znam). To je bio taj miks obe ''vrste'', to su bili ti ''normalni ljudi''. Ja vise nikoga ne krivim sto je to tako jer ne vidim nacin da se protiv toga covjek bori, samo mi je zao tolikih duhovno osakacenih generacija. Ponasaju se kao narkomani za svim sto je aktuelno, uvijek su u nekom spidu, dobijaju slomove zivaca kad im nestane love - takoreci, ne uzivaju u zivotu. A s druge strane imas ove sto ne dizu glave od knjiga i ne skidaju slusalice s usiju, koji su postali paranoicni i asocijalni, te ni oni ne uzivaju u zivotu. Takvo nam je trenutno stanje. Ako neko ima rjesenje - neka dela.

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 11:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
pa ovo kad procitam, neko mi je cak i tuzno sto je situacija nazalost bas takva kao sto si je ti opisao. u potpunosti se slazem, bar koliko sam uspjela "sagledati" trenutnu situaciju. mislim ja sam stara teta koja je davno odustala od tih kombinacija i muvanja i sl.. ( :D ) ali gledajuci malo ili puno mladje generacije- zabrinjavajuce je sto nema sredine- ili -ili, crno- bijelo...bila sam prije neko vece na trgu kad su se skupili maturanti..ajooj, pa to je meni strasno..sve cure kao da su 10 godina starije, sve je na nekom cudnom "nivou", nenormalno skupe dizajnerske haljine, obuca, sminka, nokti, privatni fotograf ili kamerman samo za to vece...kao da sam ja sa druge planete... :(

btw.
A OVO ME NASMIJALO ZESTOKO:
Popokatepetl je napisao:
Nicole je napisao:
Da je meni samo znati gde su ti silni "normalni muškarci i normalne žene" što non-stop kukaju jedni za drugima a nikako da se upare?!

Sjede u kuci i pisu po forumima :D

:lol: :lol: :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 12:11 
Samo se vi zaj****ajte, ja vec 4. dana nisam iz kuce izasao...rikavam jbt... :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 12:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
sta te briga, ionako su ti svi prijatelji u toj maloj kutiji u koju sad gledas.. :lol: :lol: :lol:
znas ono- "Volim svoj komp jer u njemu zive moji prijatelji!" :D

P.S. mozda da te izvuce napolje ova "drskazenaplava" koja cita ovu temu trenutno... kakav jak nick! :lol: :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 12:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
znas ono- "Volim svoj komp jer u njemu zive moji prijatelji!"


Slika

:D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 12:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Vanja... ti skoro ko rekao da si malcice odljepio? :lol:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 12:42 
Da nisam bolestan sad bi pio negdje ledeno-promrzlu pivu, a ne ko sirotinja buljio u monitor...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 12:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
V@nja je napisao:
Citiraj:
znas ono- "Volim svoj komp jer u njemu zive moji prijatelji!"


Slika

:D

:love4: :love7: :love3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 13:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
V@nja je napisao:
Citiraj:
znas ono- "Volim svoj komp jer u njemu zive moji prijatelji!"


Slika

:D


cekamo da nas zovnes :lol:

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 18:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
nasmjeshiti luzer je napisao:
Aj sad malo offtopic:
Povazdan slusam, citam i gledam neke price o tome kako se djevojke iritantno ponasaju, kako se prodaju ili su sponzoruse itd...i onda kao bijes, osuda, neslaganje...
Ljudi, razlog je prost: one su gladne zivota, putovanja, dogadjanja, zabave, smijeha i nasle su nacin(a najcesce samo misle da su nasle)da se tome priblize. Nije ni smijesno ni zabavno a ponajmanje uzbudljivo kad nemas ni dvije marke in the padze, a sva ''zabava'' (visestruko reklamirana na TV-u te tako neprimjeceno usadjena u glave ogromne vecine) se placa.
E sad, imas ljude koji mogu da se zabavljaju bez icega (uzivaju u mastanju, nekom obliku stvaralastva ili imaju neke svoje talente kojima se bave, vole knjige, filmove, muziku ili nesto slicno) i ove druge koji se uz to dosadjuju (oni vole flertovanje i zadirkivanje, traceve, beskonacne nizove soljica kafe, da budu vidjeni na trendi mjestima, kupovanje novih krpica i mobilnih telefona, pink) i uopste ne mora da znaci da su losi ili iskvareni kao osobe nego jednostavno imaju takav nacin ubijanja slobodnog vremena.
A najveci problem je sto se izgubila sredina(kako i zasto, ne znam). To je bio taj miks obe ''vrste'', to su bili ti ''normalni ljudi''. Ja vise nikoga ne krivim sto je to tako jer ne vidim nacin da se protiv toga covjek bori, samo mi je zao tolikih duhovno osakacenih generacija. Ponasaju se kao narkomani za svim sto je aktuelno, uvijek su u nekom spidu, dobijaju slomove zivaca kad im nestane love - takoreci, ne uzivaju u zivotu. A s druge strane imas ove sto ne dizu glave od knjiga i ne skidaju slusalice s usiju, koji su postali paranoicni i asocijalni, te ni oni ne uzivaju u zivotu. Takvo nam je trenutno stanje. Ako neko ima rjesenje - neka dela.

Ne znam šta bih ti rekla.. Vjerovatno je do sredine u kojoj živimo, al i pojedinci znaju da se iz te sredine otmu... Istina je da ne živim u Bl i da se ovdje ljudi na drugi način zabavljaju, al ja sam uvijek voljela čitati, imati hobi, viđati prijatelje, putovati... Ako mi je samo šoping hobi, mogu da se zabijem stvarno... A kad nemam para, ili šutim ili ću probati da ih zaradim, a ne da se *ebuckam sa nekim tamo da bi me vodio u Španiju... Glupo mi je što te osobe neće da rade nego hoće sve na gotovo i samo bi ispijali kave.. Al ako se njima sviđa plaćati polnim organom, super.... Samo se ne može reći da su sve žene takve i to je to.....
Što se tiče ovih sa slušalicama, pa ja sam ta :D :iconbiggrin: Al nisam paranoična i asocijalna, naprotiv :D
Samo sam htjela da kažem da još uvijek postoje grupe ljudi s kojima možeš da vodiš kvalitetnu diskusiju, da čuješ nešto novo, da cijeniš nečiji rad itd. Jako se lijepo osjećam kad izađem i čujem nešto novo od svojih prijatelja, da mi daju ideje, da čujem nešto kreativno, mišljenje o nekoj dobroj knjizi ili slici...
Totalni off, al eto da odgovorim na ovaj dobro napisan post...

P.S. I istina je da mas-medije usađuju u mozgove da se mora imati nešto (odjeća, obuća, ajfon), da se na ljetovanje ide pod obavezno - najbolje u Tursku ili Tunis, da se u dobrom autu moraš provozati subotom (svi video spotovi narodnjaka, a bogme i repera na mtv-u)... I šta će onda neka osrednja fufica s manjkom kreativnosti da si nađe kao hobi?! Pa, naravno, gore navedeno, najlakše je platiti u naturi... :confused3:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 21:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Ajlin je dobro rekla, chinjenica je da nisu svi takvi, ali zasto je vecina takva objasnicu u komentaru na Nikolin post.

Nicole je napisao:
vim je napisao:
Nicole je napisao:
Nemojte me pogrešno shvatiti, ali devojke su postale onakve kakve se traže.

Mislis onakve kakve mafijasi i tipovi s parama traze 8)

vim ko god da ih traži, traže se, a vi(generalno muškarci) kada vidite devojčicu od petnaest godina u kratkom šorciću i parčetu materijala preko grudi, jezike otegnete do poda a njima to prija što kao psi sa lanca lajete za njima i zato i jesu takve, pa onda dižu sebi cenu glumeći nedodirljive ribe..

Da je meni samo znati gde su ti silni "normalni muškarci i normalne žene" što non-stop kukaju jedni za drugima a nikako da se upare?!


Pa Nikol, to je tacno da se muskarci prirodno pale na fizicki izgled isto kao sto je tacno i da se zene pale na moc i pare. Ali to je prirodno. Razmotrimo zasto. U istoriji i biologiji da bi se najbolje jedinke nastavile da produzuju vrstu muskarcu su zenke morale biti necim privlacne. Znaci da bi se produzila vrsta on je birao najljepse koje su izgledale najzdravije kako bi se to odrazilo na potomstvo.
Slicno je i sa zenama. Zene su birale najjace muskarce, koji su sposobni uloviti plijen i prehraniti potomstvo.
Isto je i danas. Samo sto danas za prehranjivanje potomstva trebaju pare pa se zene onda pale na to.
Znaci iako mi to ne zelimo, tesko je da nekoliko hiljada godina civilizacije izbrise milione godina evolucije, tako da je tesko da se razumom odupremo nagonima. Muskarci nagonu za ljepotom, a zene nagonu za moci. I onda pronalazimo razne izgovore ali i dalje radimo po nagonima.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 21:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
a gdje je ljubav?

zivi, u Balasevicem stihovima. i umire u ponekom zalutalom kretenu.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 21:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
cicak je napisao:
a gdje je ljubav?
zivi, u Balasevicem stihovima. i umire u ponekom zalutalom kretenu.


Ne samo u Balasevicevim > http://www.youtube.com/watch?v=n1P_KKQpB9o :P

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 21:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
vim je napisao:

Pa Nikol, to je tacno da se muskarci prirodno pale na fizicki izgled isto kao sto je tacno i da se zene pale na moc i pare. Ali to je prirodno. Razmotrimo zasto. U istoriji i biologiji da bi se najbolje jedinke nastavile da produzuju vrstu muskarcu su zenke morale biti necim privlacne. Znaci da bi se produzila vrsta on je birao najljepse koje su izgledale najzdravije kako bi se to odrazilo na potomstvo.
Slicno je i sa zenama. Zene su birale najjace muskarce, koji su sposobni uloviti plijen i prehraniti potomstvo.
Isto je i danas. Samo sto danas za prehranjivanje potomstva trebaju pare pa se zene onda pale na to.
Znaci iako mi to ne zelimo, tesko je da nekoliko hiljada godina civilizacije izbrise milione godina evolucije, tako da je tesko da se razumom odupremo nagonima. Muskarci nagonu za ljepotom, a zene nagonu za moci. I onda pronalazimo razne izgovore ali i dalje radimo po nagonima.


da, postoje takve zene, ali nisu sve takve! i zato nemojte da generalizujete stvari. eto, ja na prvom mestu nikada nisam obracala paznju na takve stvari niti cu! to mi je potpuno nebitna stvar!

cicak, ljubav jos uvek zivi! nista se ti ne brini :D

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 21:51 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39419
Lokacija: Месечева икра
Interesantno je da sve žene pričaju da one nisu takve ali većina kada im se pruži izbor izabere pare..........Nije da ih krivim.Prije su birale jače,brže,ljepše.................na red su došli lovarniji.......

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 21:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
_zoka je napisao:
Interesantno je da sve žene pričaju da one nisu takve ali većina kada im se pruži izbor izabere pare..........Nije da ih krivim.Prije su birale jače,brže,ljepše.................na red su došli lovarniji.......



kao sto vec rekoh, postoje takve zene, lai nisu sve takve. samo, zbog navale ovih sponzorusa, muskarci su stekli pogresno misljenje da je vecina zena takva!

ako ikad budem zudela za novcem, obezbedicu ga sama sebi!

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 21:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
veverushka je napisao:
da, postoje takve zene, ali nisu sve takve! i zato nemojte da generalizujete stvari. eto, ja na prvom mestu nikada nisam obracala paznju na takve stvari niti cu! to mi je potpuno nebitna stvar!


Slazem se veveruska, ali isto tako treba reci da se ni svi muskarci ne pale na ono sto Nikol rece, ali ih je ipak dosta takvih. Znaci ne generalizujemo, svugdje ima svakakavih naravno. Ovo je samo predispozicija, koja ne mora da prevagne, pogotovo ako se pojedinac bori. Ali to je objasnjenje uglavnom zasto se kod oba pola desavaju odredjene stvari, recimo nevjerstvo i slicno. :)

_________________

Filozofija...


Poslednji put menjao jellyfish dana 21 Maj 2009, 22:00, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 22:00 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39419
Lokacija: Месечева икра
veverushka je napisao:

ako ikad budem zudela za novcem, obezbedicu ga sama sebi!

Pa i one ga same sebi obezbjede.............odrade one,a to vjerovatno nije lako uvijek.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2009, 22:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
_zoka je napisao:
veverushka je napisao:

ako ikad budem zudela za novcem, obezbedicu ga sama sebi!

Pa i one ga same sebi obezbjede.............odrade one,a to vjerovatno nije lako uvijek.


_zoka, nemoj da si sad perverzan! :lol:

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs