banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 23:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Maj 2009, 22:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
bio je vec izvestaj, ali je ventilator oduvao mnoge postove! raskid je prosao bezbolno! :D

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2009, 17:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Znači, Goci je raskinuo na kulturan i civilizovan način.

Bar jedna dobra strana raskida, bez emocija.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2009, 22:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
Talija je napisao:
Ha ha, pa da, chat je mačka.

Znači, Goci je raskinuo na kulturan i civilizovan način.

Bar jedna dobra strana raskida, bez emocija.



talija, sreco, sve je bilo lepo objasnjeno, ali toga vise nema! goci je ispao pravi dzentlmen, raskinuo je bezbolno, nijedna suza nije pala! bar dok su bili zajedno! da li je posle kuci bilo kme, kme... ne znamo, ali nije ni bitno! goci, svaka cast! :D

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2009, 08:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
veverushka je napisao:
Talija je napisao:
Ha ha, pa da, chat je mačka.

Znači, Goci je raskinuo na kulturan i civilizovan način.

Bar jedna dobra strana raskida, bez emocija.



talija, sreco, sve je bilo lepo objasnjeno, ali toga vise nema! goci je ispao pravi dzentlmen, raskinuo je bezbolno, nijedna suza nije pala! bar dok su bili zajedno! da li je posle kuci bilo kme, kme... ne znamo, ali nije ni bitno! goci, svaka cast! :D


sta ima veze i da je plakao, je li sramota? ne vidim tu nista lose, ja jesam plakao, danima, kad je otisla, ne znam je li njoj bilo svejedno, vjerovatno nije nakon dvije godine... stidjeti se emocija? NE. neka se stide oni sto ih nemaju. stidjeti se ljubavi? NE. neka se stide oni koji je nisu imali. jer onda nisu imali nista.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2009, 11:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
ma nije goci plakao, goci je raskinuo!

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2009, 13:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
cicak je napisao:
sta ima veze i da je plakao, je li sramota? ne vidim tu nista lose, ja jesam plakao, danima, kad je otisla, ne znam je li njoj bilo svejedno, vjerovatno nije nakon dvije godine... stidjeti se emocija? NE. neka se stide oni sto ih nemaju. stidjeti se ljubavi? NE. neka se stide oni koji je nisu imali. jer onda nisu imali nista.


Ma nije o bila neka duga veza da bi sada plakali jedno za drugim, mislim godinu dana dvije to je potpuno druga stvar. I naravno da nije sramota i zaplakati. healing proces :D

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2009, 13:37 
dobro ako sad eto oboje placete, tesko vam, al zaje..ano je kad neko place ko lud a ti pokusavas raskinuti i pri tome kod tebe vise nema emocija, a tesko ti jer ovaj crce...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Maj 2009, 15:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
goci master je napisao:
cicak je napisao:
sta ima veze i da je plakao, je li sramota? ne vidim tu nista lose, ja jesam plakao, danima, kad je otisla, ne znam je li njoj bilo svejedno, vjerovatno nije nakon dvije godine... stidjeti se emocija? NE. neka se stide oni sto ih nemaju. stidjeti se ljubavi? NE. neka se stide oni koji je nisu imali. jer onda nisu imali nista.


Ma nije o bila neka duga veza da bi sada plakali jedno za drugim, mislim godinu dana dvije to je potpuno druga stvar. I naravno da nije sramota i zaplakati. healing proces :D



e jbg, goci, sad svako za sebe pravi sliku kako se vas raskid odigrao. hajde ti nama lepo ispricaj sve sta se desilo, od A do Š! :D

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2009, 17:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
cicak je napisao:
sta ima veze i da je plakao, je li sramota? ne vidim tu nista lose, ja jesam plakao, danima, kad je otisla, ne znam je li njoj bilo svejedno, vjerovatno nije nakon dvije godine... stidjeti se emocija? NE. neka se stide oni sto ih nemaju. stidjeti se ljubavi? NE. neka se stide oni koji je nisu imali. jer onda nisu imali nista.


U vezi plakanja. Pa da njoj nije bilo svejedno cicak, nebi ni otisla. I da je plakala za tobom onda bi ostala s tobom, posto si ti plakao znaci ti si htio ostati. Ali ona ochigledno nije pa ste raskinuli sto znaci da je za nju vjerovatno razvod prosao bezbolno. Ja sam se iz visegodisnjeg iskustva naucio da ne treba podlijegati puno emocijama, iako je u tim trenucima to tesko. Najgore je onima koji su previse osjecajni, oni previse pate. Ali nakon odredjenog vremena i oni steknu "imunitet" pa onda vise nisu preosjecajni. To je jedna losa strana za ljudskost, jer po mom misljanju sto je covjek osjecajniji to je bolji covjek. Ali sa druge strane je dobro za vas inace bi vas upropastilo, jer svjedoci smo ljudi koji zbog toga sto su ostavljeni cesto naprave neku glupost, zato sto podlegnu osjecanjima. Znaci, osjecanja ponekad treba kontrolisati. Ne kazem sad da treba biti bezosjecajan, ali ako neko izabere da ide putem koji misli da mu je bolji treba ga pustiti, jer na ljubav se ne prisiljava. Tako, sto se tice plakanja i toga najbolje je ako se moze izbjeci, iako je problem u tim trenucima hemijske reakcije u tijelu su takve da je to tesko svjesno kontrolisati, ali treba se truditi.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2009, 17:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
daleko od toga.
nisam joj se nijednom javio.
gutao u sebi. na ljubav se ne prisiljava. ne mozes nekoga natjerati da te voli.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2009, 17:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Па то је управо оно што сам ја написао Чичак. Значи није далеко од тога него је управо то.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2009, 17:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
vim je napisao:
cicak je napisao:
sta ima veze i da je plakao, je li sramota? ne vidim tu nista lose, ja jesam plakao, danima, kad je otisla, ne znam je li njoj bilo svejedno, vjerovatno nije nakon dvije godine... stidjeti se emocija? NE. neka se stide oni sto ih nemaju. stidjeti se ljubavi? NE. neka se stide oni koji je nisu imali. jer onda nisu imali nista.


U vezi plakanja. Pa da njoj nije bilo svejedno cicak, nebi ni otisla. I da je plakala za tobom onda bi ostala s tobom, posto si ti plakao znaci ti si htio ostati. Ali ona ochigledno nije pa ste raskinuli sto znaci da je za nju vjerovatno razvod prosao bezbolno. Ja sam se iz visegodisnjeg iskustva naucio da ne treba podlijegati puno emocijama, iako je u tim trenucima to tesko. Najgore je onima koji su previse osjecajni, oni previse pate. Ali nakon odredjenog vremena i oni steknu "imunitet" pa onda vise nisu preosjecajni. To je jedna losa strana za ljudskost, jer po mom misljanju sto je covjek osjecajniji to je bolji covjek. Ali sa druge strane je dobro za vas inace bi vas upropastilo, jer svjedoci smo ljudi koji zbog toga sto su ostavljeni cesto naprave neku glupost, zato sto podlegnu osjecanjima. Znaci, osjecanja ponekad treba kontrolisati. Ne kazem sad da treba biti bezosjecajan, ali ako neko izabere da ide putem koji misli da mu je bolji treba ga pustiti, jer na ljubav se ne prisiljava. Tako, sto se tice plakanja i toga najbolje je ako se moze izbjeci, iako je problem u tim trenucima hemijske reakcije u tijelu su takve da je to tesko svjesno kontrolisati, ali treba se truditi.



potpuno se slazem! i jeste tesko suzdrzavati se, ali u takvim situacijama, kada je raskid u pitanju, bolje j esuzdrzati se, nego izliti emocije, jer zasto bi ta osoba, koja te ostavlja, znala kako se ti osecas, jer nije joj stalo do toga. iskreno, nju tvoje emocije interesuju u tolikoj meri sto joj nije svejedno sto je ona razlog necije patnje, ali to vise nema veze sa emocijama koje su postojale izmedju vas dvoje, tj. emocije koje je ona nekada gajila prema tebi. smatram da ta osoba nije vredna ni jednog pogleda, reci, a pogotovo ne suze. tesko je kontrolisati suze, ali treba se truditi, iz petnih zila, sto se kaze.

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2009, 18:05 
pa bolje se suzdrzati, nego da neko bude iz sazaljenja s tobom... to je najgora opcija..


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Maj 2009, 22:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
kakvog sazaljenja?
ne znam sta je uopste bilo, gutao sam i gutam, ne javljam se, tesko, jeste, trpim.
ne pokazujem ni pred kim svoje osjecaje, to je nesto sto je moje i tacka.
eto, iznio biserje na forum, pa ako...
vidim da me ne osudjujete.
koliko je gadno jedino ja znam. duge su noci...
a emocije treba izbaciti, tako je lakse pregorjeti. no danas i nema nesto puno prijatelja s kojima bi podijelio svoju bol, ili te zajebaju ili obezvrijedjuju moju poziciju.
hajde, ako cete iskreno, kome ste mogli povjeriti najintimnije dijelove svoje duse, a da vas ne zaboli glava?
kad-tad.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2009, 22:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Ima cicak još ljudi kojima možeš dušu otvoriti i koji će te razumeti bez ijedne reči, veruj mi, a da te zaista nikada glava ne zaboli...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2009, 22:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
ja bih volio upoznati bar jednog. osim moje majke.
imam samo jednu kolegicu s kojom mogu bas o tome, a i tu je skracena verzija dogadjanja.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2009, 22:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Čovek prvo treba sam da preguli neke stvari da bi mogao i barem saslušati tuđu tugu.
Upoznaćeš... Polako, gde se žuriš, život je pred tobom i tek će da te mlatne..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2009, 11:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
cicak, ti mene malo podsecas na jednog forumasa! ne znam da li ga se secas,a mozda ga nikad nisi upoznao, zove se dalmi! ili se zvao.... :lol:

ljubav zna jako da zaboli, ali nije vredna tolike patnje! izvini zbog prethodne recenice, ali si me jako asocirao na tu osobu.

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2009, 11:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Sad se sjetih dalmija. Gdje je nestao dalmi?

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2009, 11:53 
Nije gdje, nego kako? :lol: :lol:


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs