banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 01:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Mar 2009, 14:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
ne reci ni slucajno.frida je djelimicnoo objasnila a masa nas (koja ce to poreci) ili likuje dok to govori, ili ocekuje bog zna kakvu reakciju ili si na kraju umisle da su sudije drugima. a sa druge strane, znam nekoliko slucajeva gdje otvaras naizgled nekom oci a ispadnes kreten 8) ne cackaj po tudjoj intimi, ma kakva je...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2009, 14:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:37
Postovi: 40
Licno mislim da je cutanje zlato,znam-neznam,vidim-nevidim,cujem-necujem....
Moze da se desi da on i ona(ili obrnuto)opet nadju put jedno do drugog,stupe u brak,dobiju djecu...itd.Sta onda?
Ti kao prijatelj mozes izvisiti,bez obzira sto si imao dobre namjere.Ipak je to vrlo privatno.A sta ako ti varas prijatelja sa njegovom curom ili prijateljicu sa njenim momkom? :cry: Hoces li se tad "ponasati" prijateljski i reci prijatelju ili prijateljici? :oops: :confused1: .Svi se hvalimo kako smo dobri prijatelji i kako bi mnogo sta ucinili za prijatelje,ali rijeci su jedno a djela drugo.Uostalom mi svi sami odlucujemo reci ili ne,a na poslijedice mislimo tek kasnije,jer tek onda pocinjes da uvidjas koliko si zaglibio.Prijateljstvo je i postediti prijatelje,jer ujedno postedjujes samog sebe,a vrijeme pokaze jesmo li ispravno postupili ili ne.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2009, 15:36 
kao sto rekoh, imam dogovor sa drugaricama reci i gotovo.. pa zasto da dozvolimo da nas neko pravi budalom.. licno bih uvijek da mi kazu, nego da saznam da je neko znao a nije mi htio reci.. e to bi bio onda kraj prijateljstva sigurno.. ovako bih bila zahvalna.. mozda je covijek u tom trenutku postidjen osobe koja mu saopsti, ali to ne treba biti razlog za ljutnju.. najblizi prijatelji vam sigurno to nece saopstiti iz zlobe....


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Mar 2009, 16:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Znaš kad bih to rekla kolegici? Nikad!
Dešavalo mi se, naiđe period ona mi se žali na muža, drvlje i kamenje, ja sumnjam da je vara al ne govorim ništa, za par dana - on je najbolji, izveo je u grad ili joj kupio nešto, a tamo neki papak, kreten joj rekao da je njen muž smeće.

Ma daj, koga folira? Da joj kažem izbila bi mi oči, ne bi ni rekla - hvala.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2009, 16:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
Talija je napisao:
Znaš kad bih to rekla kolegici? Nikad!
Dešavalo mi se, naiđe period ona mi se žali na muža, drvlje i kamenje, ja sumnjam da je vara al ne govorim ništa, za par dana - on je najbolji, izveo je u grad ili joj kupio nešto, a tamo neki papak, kreten joj rekao da je njen muž smeće.

Ma daj, koga folira? Da joj kažem izbila bi mi oči, ne bi ni rekla - hvala.



veliko slaganje sa tvoim postom :cat: nek sam/sama skonta :cat:

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2009, 16:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Hrna je napisao:
veliko slaganje sa tvoim postom :cat: nek sam/sama skonta :cat:


Treba dobro izmjeriti i izvagati kome možeš takvu stvar reći... ali opet, ko sam ja da nekome otvaram oči?

Grizla bi me savjest ako bi nakon moje priče došlo do npr. razvoda braka. Iako su direktni krivci supružnici.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2009, 16:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Kao neko ko je prevaren i koga su gledali u oci svi ti veliki prijatelji a niko nista kazao nije, da bi poslije izvjesnog vremena svi krenuli sa pricom... znam kako boli kada ti se ne kaze. Srecom, kazanova je bio gluplji nego sto je mislio pa je uhvacen na djelu :D

Rekla bih i reci cu ako ikada dodje do takve situacije, kao sto bi voljela da mi se kaze.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2009, 16:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 23:07
Postovi: 763
Talija je napisao:
Znaš kad bih to rekla kolegici? Nikad!
Dešavalo mi se, naiđe period ona mi se žali na muža, drvlje i kamenje, ja sumnjam da je vara al ne govorim ništa, za par dana - on je najbolji, izveo je u grad ili joj kupio nešto, a tamo neki papak, kreten joj rekao da je njen muž smeće.

Ma daj, koga folira? Da joj kažem izbila bi mi oči, ne bi ni rekla - hvala.


Normalno da bi ti oči izvadila jer, ona će prije ili poslije sa njim u krevet...

_________________
In My Life, There Was So Much Anger
Still I Have No Regrets
Just Like You, I Was Such A Rebel
So Dance Your Own Dance, And Never Forget!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2009, 16:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Talija je napisao:
ja sumnjam da je vara al ne govorim ništa


Pa naravno da joj nećeš reći da sumnjaš, ali ako znaš da ju vara...
Ja isto mislim da bi to bilo kraj prijateljstva prećutati tako nešto. Ja bih se osjećala jednako izdatom od strane tog prijatelja kao i partnera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2009, 17:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
MonaLisa je napisao:
Talija je napisao:
ja sumnjam da je vara al ne govorim ništa


Pa naravno da joj nećeš reći da sumnjaš, ali ako znaš da ju vara...
Ja isto mislim da bi to bilo kraj prijateljstva prećutati tako nešto. Ja bih se osjećala jednako izdatom od strane tog prijatelja kao i partnera.

Sumnjam, znači vidim ga u gradu sa određenom ženskom osobom, ok ne mora biti prevara, vidim ga da je vozi, ok ne mora ni to biti prevara, ide sa njom na put, ko će ga znati šta rade... žena mu se žali da ga nema do kasno, da ide na put i kad ne treba, da krije telefon.

Ne mogu 100% znati zato i ne govorim, mada dosta indikacija kazuje da se nešto dešava.
Mislim da svaka žena mora vidjeti neku promjenu na svom partneru, a sad ako ona zatvara oči pred tim malim znacima... pa zadnja sazna...

Nijedan brak nije isti, pogotovo kad ima problema, ili što bi rekao Tolstoj na početku Ane Karenjine "Svi srećni brakovi liče jedan na drugi, a svi nesrećni su nesrećni na svoj način"

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2009, 17:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Citiraj:
Mislim da svaka žena mora vidjeti neku promjenu na svom partneru, a sad ako ona zatvara oči pred tim malim znacima... pa zadnja sazna...


Vidi se promjena i te kako.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2009, 17:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
ajkula je napisao:
Citiraj:
Mislim da svaka žena mora vidjeti neku promjenu na svom partneru, a sad ako ona zatvara oči pred tim malim znacima... pa zadnja sazna...


Vidi se promjena i te kako.

Da. I prvo žena primjeti, pogotovo kad se dvoje ljudi jako dobro poznaju. Nekada je dovoljno da te pogleda i da se razumijete bez ijedne progovorene riječi.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2009, 17:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
ajkula je napisao:
Citiraj:
Mislim da svaka žena mora vidjeti neku promjenu na svom partneru, a sad ako ona zatvara oči pred tim malim znacima... pa zadnja sazna...


Vidi se promjena i te kako.


ma gdje ce glupo musko sakriti, ma da je najbolji glumac- dzaba :lol: dakleM, ne mjesati se


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2009, 18:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Talija je napisao:
ajkula je napisao:
Citiraj:
Mislim da svaka žena mora vidjeti neku promjenu na svom partneru, a sad ako ona zatvara oči pred tim malim znacima... pa zadnja sazna...


Vidi se promjena i te kako.

Da. I prvo žena primjeti, pogotovo kad se dvoje ljudi jako dobro poznaju. Nekada je dovoljno da te pogleda i da se razumijete bez ijedne progovorene riječi.

Pa ko zatvara oči pred istinom je stvarno jadan.

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Mar 2009, 00:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2009, 23:57
Postovi: 353
DA.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b2jpamLZW3g


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Mar 2009, 07:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Nazalost,imao sam slicnu situaciju,ima vec par godina....Prijatelj,znali smo se vec 6-7 godina,ima finu zenicu, tad 2 (sad3) djece,malo se "opustio" te poceo da sara. Krio je to doobro,i od mene,jer zna kakav sam po tom pitanju,ali jednom,bila neka festa,pa se neki "jarani" zacugali,razbacili price o sexu,ko sta,koga ,kako,i neko se "izleti" i o njemu. Vidio sam da mu je neugodno,da ja to cujem,pa je pokusao da zataska,skrenuo temu.Kasnije sam doznao malo vise detalja,i po mom je bas ispao pas. Da ne duljim,od tada vise nisam nikad isao njima kuci,sramota me bilo njegovoj zeni gledati u oci,gledati laznu idilu,a znati da se on pravi. Ohladio sam od prijatelja pravo,nisam rekao nista njegovoj zeni,a on je skontao zasto.Oni i danas zive "sretno",da li i dalje sara,nemam pojma,ali ja sam pokazao da mi neke stvari nisu bas za svariti. Neka moja logika je: ako on moze to da napravi nekom s kim dijeli zivot,sta da ja ocekujem,i mogu bez takvih prijatelja.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Mar 2009, 07:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
Олд скул курвање!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kcTsm-E4Ots[/youtube]

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 00:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Da se uvjerim 100% da muž moju prijateljicu vara, ja ne bih ni 5 ni 6, nego 7....
Rekla NJEMU! Pod uslovom da i njega dobro znam.
Održala bih mu bukvicu i popričala sa njim na tu temu, skrenula pažnju na to šta gubi a šta dobija ako ona to sazna i da mene :D stavlja u neugodan položaj jer ZNAM, a ne preduzimam ništa. Vidjela bih šta ima da mi kaže.
A kada bih htjela da kažem kolegici da je njen muž vara, ne bih joj rekla - nego pokušala da je uvjerim tako da vidi svojim očima.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 01:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
indirektno nekako, ne izravno, odvracaj na drugi nacin...
ne direktno, obice ti se o glavu...

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 06:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Poznavajući nju, bez obzira što smo bliske i kada bih joj pokazala i uprla prstom u njegovo dupe (dok je na drugoj) ona bi mi sutradan rekla da to nije baš tako, da se on preko noći promijenio i sl.
Ne shvatam žene koje svaki detalj i sitnicu koja se odigra između nje i njenog partnera prepriča. Tako rade i muškarci, do u sitna crevca prepričavaju drugarima, do duše ne baš svi....
Inače, ja ne volim da iznosim probleme svoje intime nijednoj drugarici, nekako mi je to bzvz.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs