banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 113 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Forumska ljubav!!!
PostPoslato: 02 Mar 2009, 23:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
dakle, da li znate za slucajeve gde su se ljudi slucajno upoznali (na forumima, chat-u) i ostvarili kontakt uzivo i mozda zapoceli neku vezu ili samo prijateljstvo?

da li ste pristalice toga?

da li se nekome od vas to desilo?

to neka bude za pocetak, a temu cete (sigurna sam), sami prosiriti... :D

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 23:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2008, 15:01
Postovi: 135
Lokacija: garsonjera kod stočni pijac
Na ovome forumu, nedo bog :confused2:

Između ljubavi sa forumašicom i paljenja na lomači, biram ovo drugo...sa velikim olakšanjem 8)

_________________
FREE DON VITO... STOP TERROR!!!
http://myspace.com/donvitoisinnocent


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 23:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
ne ogranicavam temu uzimajuci samo ovaj forum, vec se odnosi na bilo koj eforume na kojima ste uclanjeni, pa i ovaj... :D

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 23:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
...

_________________

Filozofija...


Poslednji put menjao jellyfish dana 25 Apr 2009, 18:37, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 00:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2007, 12:36
Postovi: 1708
Lokacija: NBg,Нова Ва`ош,
. :lol:


Da, jesam..ali nikako na ovakvom forumu...

Moje društvo je mahom forumaško, na swi smo na 2-3 muzička foruma različitih organizacija...

Uglavnom se znamo i vidjamo skoro svaki vikend na partyjima...

10ak nas redovno bleji i radnim danima


Tkd, sasvim je moguća..a i česte su forumaške weze..

Eh sad, za tipove ovakvih fouma...tj. ne strogo specifičnih..nisam baš sigurna

_________________
We are the knights who say Ni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 00:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Jednom davno... jedan dio članova se našao na Krstarici i osnovao je drugi forum, druga grupa je osnovala drugi forum, treća grupa je osnovala treći poluzatvoreni forum (samo sa pozivnicom).
Elem, svi članovi sa tog trećeg foruma, na kome sam bila član, se upoznao uživo i imali su običaj da se susreću i prave fešte jednom mjesečno. Svi su bili iz Srbije, iz BH sam bila samo ja, što me nije spriječilo da se upoznam skoro sa svima.
Sa tog foruma dvoje se upoznalo i već 5 godina su zajedno, iako je ona u inostranstvu a on u Sr. Ona često dođe, a i on ode do nje. Funkcioniše! To je taj par za koji ja znam.
Inače imam mnogo prijateljstava sa interneta. Nisam ostvarivala ljubavne veze i zaista nisam imala loša iskustva nego zaista prijateljstva koja su se održala godinama.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 11:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
ja sam se preko neta upoznala sa osobom (tipom) koji mi je danas najbolji prijatelj. a prijateljstvo traje vec 5 godina. a sto se tice veze, tu sam vrlo skepticna, valjda zato sto sam zensko. da li ste bili u situaciji da se razocarate u te osobe, da se uveris da je potpuni kreten ili, ne daj boze, manijak? i koliko su ceste te situacije?

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 11:19 
moja drugarica iz australije, upoznala je svog muza na netu. nisam sigurna da li je rijec o forumu, chatu ili nekom namjenskom site/u za upoznavanje. u svakom slucaju, prvo su se dopisivali, pa se upoznali, zabavljali se godinu, dve i sad su u braku. imaju dvoje djece i super im je.
ja sam skeptik nisam za tu vrstu upoznavanja, pogotovo traziti nekog za vezu perko neta. ali eto, ima i toga. sto neko rece u inostranstvu je to drugacje...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 11:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2002, 08:41
Postovi: 1585
Lokacija: Banjaluka
Znam i za jedan brak, na jednom drugom, takodje Banjaluckom forumu... xD


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 13:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2008, 15:01
Postovi: 135
Lokacija: garsonjera kod stočni pijac
Ja sam upoznao jednog hipohondera, stalno na kontrolama, po bolnicama, po operacijama...mislim strašno :mad:

_________________
FREE DON VITO... STOP TERROR!!!
http://myspace.com/donvitoisinnocent


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 15:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:14
Postovi: 317
Gimli je napisao:
Znam i za jedan brak, na jednom drugom, takodje Banjaluckom forumu... xD


ako je to ona nesretnica sto se udala za onog debila skednija,sretno joj bilo,sreca u nesreci je sto ima samo 18 godina,lako ce se razvesti i udati,a on konjina sa svojih 40 bas i nece.

_________________
idem putem od kabistra, vazniji sam od ministra!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 15:36 
zasto je to skendi konjina????????????????


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 15:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Skendi se oženio???

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 15:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Ako je u pitanju sajt na koji se ne dolazi sa namjerom da se uspostavi veza, pa se ljudi slučajno skontaju, onda super. Ali ti dateing sajtovi su mi malo... Meni djeluje zabavno, ali ne bih se u to upuštala. Ljudi uvijek imaju mišljenje da tu mogu naći samo nekoga ko ne može nikog naći uživo i kome očajnički treba da budu s nekim, pa valjda zato nemaju neko lijepo mišljenje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 16:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Forum, sodoma i gomora :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 16:14 
skendi je vec bio ozenjen onom alisom, pa nakon toga onom curom sto je konobarica u pingvinu. sad ne kontam na koga mislite da je upoznao na forumu, i da li pricamo o istoj osobi, mozda negdje postoji neki novi skendi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 16:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
ajkula je napisao:
Forum, sodoma i gomora :D


Hahaha, bas tim redoslijedom, prvo forum, pa onda Sodoma i Gomora :lol: :lol:

Meni se cini da je gosn. Medolino svoju zenu upoznao preko mozda cak ovog foruma?

Takodje, poznata je afera Sikman (sickman, kako vec), koji se preko foruma upoznao, smuvao, pa i planirao zajednicki zivot (valjda i brak?) sa tweety81, nazalost, ustanovilo se da je ona zaista malo tweety, pa je to propalo :lol: :lol:

Skendi? Mislim da sam cuo da se vjerio prije god-dve sa nekom klinkom koja je valjda tek punoljetna tada bila, da li se realizovalo, pojma nemam. Pitanje je da li su se uopste upoznali preko neta/foruma, a za njega sam cuo od dosta ljudi iz prve ruke (njihova iskustva sa njim), da je lik onako, malo vise papak i slicno, sreca pa nisam imao sa njim nikakva iskusta, jedino sto mogu prokomentarisati po njegovom audio/video radu koji se godinama vrtio po lokalnim televizijama je to da nema sekunde ukusa i stila.


Ljudi malo pogresno dozivljavaju internet - to je jednostavno, ono sto je prije bilo pismo, pa telegram, pa telefon - sredstvo posredne komunikacije. Osobu mogu upoznati uzivo, preko neta, svejedno, ako ti se osoba svidi psihofizicki, normalno je da moze doci do veze ili prijateljstva.
Problem nastaje sto na netu imas masu ljudi kojima net daje priliku da furaj alter-ego, da glume nesto sto nisu, tako da mozes upoznati lika koji je super i gotiva na netu, a uzivo sacuvaj boze, manijak, kompleksas teski, sadista, sta ti ja znam. Ja znam obrnut slucaj - momak koji je uzivo super, cak smo chatovali, par puta sam bio kod njega kuci, kad se sretnemo ispricamo se, a kada je otkrio ovaj forum, vrijedjao je bez razloga i zaebavao sve zivo (pa i mene), najgori debil bio na forumu. Da li je njegova prava strana isplivala na povrsinu tek na netu, gdje je mislio da je anoniman, ko zna, nadam se da nije takav.

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Poslednji put menjao Rakun_Slavko dana 03 Mar 2009, 16:27, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 16:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Sikman je ozenio drugu forumasicu - nofrks :D

Rakun, imas li nam ti sta reci? :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 18:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Joj kako se zvao onaj... Krv i ponos... Ja sam ga upoznala uživo na nekoj svirci, sasvim normalan mi se činio, čak se i zezao... A na forumu kao najveći luđak se ponašao...
A što se tiče upoznavanja, pa ja sam upoznala baš baš puno ljudi s foruma i s irca i nisam imala neugodna iskustva... Sve su to ljudi koje sam ili znala iz grada ili ih je znao neko iz mog društva i sl.
Upoznala sam i par ljudi s ovog foruma...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 18:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Marta .. genije :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 113 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs