banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 07:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Feb 2009, 10:18 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2008, 22:25
Postovi: 45
Sve je divno u krevetu na pocetku veze,dok traje zaljubljenost i pozuda,ali s vremenom se javlja svakodnevna rutina u vezi koja pridonosi tome da se i seks pretvara u rutinu.

Istrazivanje online dating agencije Parship i Innofacta na 1000 osoba pokazalo je da zbog loseg seksa 50 posto muskaraca vara svoje partnerice.

Koliko dobar seks moze pomoci,toliko los seks u vezi moze odmoci,u najgorem slucaju partnera otjera u zagrljaj druge zene.

I zene varaju,ali istrazivanje je pokazalo da to rade iz drugih razloga.Zene ce se najcesce upustiti u aferu kada osjecaju da im partner ne posvecuje dovoljno paznje.

Zasto muskarci varaju:
-zbog nezadovoljstva u krevetu (48 posto)
-ne dobivaju dovoljno paznje (44 posto)
-partnerica se zapustila (36 posto)
-zbog nedostatka komunikacije (35 posto)
-nemaju dovoljno tjelesnog kontakta sa partnericom (28 posto)
-zbog toga sto su stekli dojam da se partnerica osjeca neprivlacno (23 posto)
-ne provode dovoljno vremena sa partnericom (21 posto)
-previse su popili (20 posto)
-radi osvete (17 posto)

Zasto zene varaju:
-ne dobivaju dovoljno paznje(53 posto)
-zbog nedostatka komunikacije (45 posto)
-partner se zapustio (38 posto)
-zbog nezadovoljstva u krevetu (36 posto)
-zbog toga sto su stekli dojam da se partner osjeca neprivlacno (33 posto)
-nemaju dovoljno tjelesnog kontakta sa partnerom (30 posto)
-ne provode dovoljno vremena sa partnerom (20 posto)
-previse su popile (11 posto)
-radi osvete (14 posto)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2009, 14:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
hm... mislim da je to sve ljudski, ali opet mozda i nije. jer ja ne bi volio biti prevaren, a ono sto ne zelis sebi ne cini ni drugima :)

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2009, 09:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
ok, kontao bih da je kod zena najveci razlog nezadovoljstvo u krevetu, ali kod muskaraca??? to mi nije nikako jasno

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2009, 12:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
BSE je napisao:
ok, kontao bih da je kod zena najveci razlog nezadovoljstvo u krevetu, ali kod muskaraca??? to mi nije nikako jasno


kako sad da ti to objasnim...
ti voliš hardware, kompjutere i to... e sad to je slično sa novim, bržim procesorom, većim hard diskom, više grafičke memorije novije generacije itd...
u osnovi, radiš iste stvari kao i sa starim kompjuterom, ali si ubijeđen da ti treba novi...

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2009, 13:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
hahha odlično :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2009, 20:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
koje poredjenje... :lol:

svaka cast!

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2009, 07:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
To su sve samo izgovori koje čovjek navede da opravda ono što je uradio jer mu se moglo i jer mu se prohtjelo.

Mislim da ima osoba koje su vjerne prosto zato što nikada nisu došle u priliku da budu nevjerne. Nikada im se nije desilo da im neka druga osoba priđe na takav način, i nikada nisu stisli petlju mada su htjeli.

Vara se zato što nam je sredina takva. Često čujem od momaka kako se mora 'zgrabiti prilika', jer bi 'i on isto uradio da je na tvom mjestu'. Posebna pogodnost je to što nemaš obavezu kakvu bi imao prema djevojci, ili ženi.
Ne znam kako ženske o tome pričaju, ali pošto je za svaku prevaru potrebno dvoje onda smatram da je situacija ista, svaka krpa je našla zakrpu.

Mnogo ljudi se igra i veze i braka. Kao što mnogi 'studiraju' pokušavajući da ulože što manje truda i što manje da nauče, tako i mnogi ne bi baš da preuzmu obaveze kakve ozbiljna veza nosi sa sobom, ne bi da se posvete nečemu takvom. Bolje je da bude veza neobavezna :D pa da se onda vuče i mrcvari godinama dok ne dođe do momenta kada postane besmislena i teret. I na tom tegobnom putu se dođe do zaključka kako 'prevara osvježava postojeću vezu'.

Pazim na dvije stvari kada tražim djevojku. Prva je narcisoidnost. Što je veći narcis, to se treba držati na većoj emotivnoj distanci od nje. Druga stvar je njena angažovanost oko stvari kojima se inače bavi. Ako je lijena, sve joj dosadno, sve joj teško pada, onda se opet držim na distanci. Po meni, takve osobe su odlični kandidati za lošu vezu i nevjerstvo.

P.S. Pošto nisam 'mačo šef' tip, jer generalno smatram da ne treba ja da budem savjest i volja neke druge odrasle osobe, onda izbjegavam i cure sa slabom voljom i velikom željom da budu prihvaćene. Ne možeš imati povjerenje u takvu osobu. Takvu curu će odvući prvi koji je bude tretirao s nipodaštavanjem, a ja neću pokazati ni najmanju volju da je zadržim. Moguća je prevara zato što to može da poželi taj drugi tip.

_________________
A ja zebem od mnogo mišljenja...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2009, 15:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
blue je napisao:
Pazim na dvije stvari kada tražim djevojku. Prva je narcisoidnost. Što je veći narcis, to se treba držati na većoj emotivnoj distanci od nje. Druga stvar je njena angažovanost oko stvari kojima se inače bavi. Ako je lijena, sve joj dosadno, sve joj teško pada, onda se opet držim na distanci. Po meni, takve osobe su odlični kandidati za lošu vezu i nevjerstvo.


Takvih je najvise na zalost. A kad nadjes neke koje nisu takve one su skoro sve zauzete. I onda nemas puno izbora. :-?

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2009, 15:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Joj i ja mrzim lijene ljude i one koji čekaju da im neko drugi nešto odradi... Užas užas... Ja sam prva koja voli dugo da spava, al kad dostignu obaveze, ustajem svaki dan u 9. A mogla bih još dobrih 3 sata da odspavam.
Osobe koje su lijene da sebi uljepšaju dan i kojima je stalno dosadno su mi najgore na svijetu. Znam ih par i ne podnosim ih duže od 15 minuta.
Ako tražim momka (na kraju sam dođe, no dobro.. :iconbiggrin: :lol:) on mora da bude zanimljiv, da voli ono što radi. Da me na prvu zainteresuje svojom pričom... Na narcisoidne nisam nailazila, valjda zato što me u početku to odbije, pa ih ni ne gledam kao potencijalnog kandidata. I što se prijatelja tiče, volim biti u zanimljivom i kreativnom društvu, da čujem koju pametnu, a ne da se smaram...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2009, 16:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Primjeti se da je lijenost i dosada najveća bolest današnjeg društva. Pogotovo kod mladih.
Nije mi jasno, ali kada ih pitaš šta rade oni kažu da im je užasno dosadno. Ne padne im na pamet da pročitaju neku knjigu, npr. neki stih, pogledaju neki dobar film... očekuju da im neko drugi razbije monotoniju, da im učini život interesantnijim. U svojoj dosadi normalno da mentalno propadaju, fond riječi koji koriste svede se na nekoliko klišea, poštapalica...

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2009, 17:26 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Ono,mis'im,šta si sa tim 'tjela eći?Mis'im,žasu :roll: (i naravno žvaka......)

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2009, 20:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ha ha, da baš tako ili "strava!", "do bola!" a još kad čujem zakletve kao "krsta mi!" dođe mi muka!

Što se tiče varanja, ipak je to klasičan egoizam.
Ako nešto ne štima u vezi, ta se veza ne prekida, kao, valjaće sve dok ne nađe nešto bolje, pa se to "bolje" traži ili samo da bi se dokazao/la u vlastitim očima.

Uvijek je poštenije prvo raskinuti pa onda traži do mile volje.
Jer, ne znam ko koga vara, da li se vara partner ili osoba samu sebe laže.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 13:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
talija, sjajno receno!

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 15:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2008, 15:01
Postovi: 135
Lokacija: garsonjera kod stočni pijac
blue je napisao:

Pazim na dvije stvari kada tražim djevojku. Prva je narcisoidnost. Što je veći narcis, to se treba držati na većoj emotivnoj distanci od nje. Druga stvar je njena angažovanost oko stvari kojima se inače bavi. Ako je lijena, sve joj dosadno, sve joj teško pada, onda se opet držim na distanci. Po meni, takve osobe su odlični kandidati za lošu vezu i nevjerstvo.



Uzeo si mi usta iz rijeci :glasses7: :occasion5:

_________________
FREE DON VITO... STOP TERROR!!!
http://myspace.com/donvitoisinnocent


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs