banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 20:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 126 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Dec 2008, 16:57 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Dec 2008, 16:55
Postovi: 1
Ne znam sta da radim!
Molim vas, ako neko ima neki savet...U vezi sam skoro dve godine i sad se blizi kraj. Problem je sto u trenutku kad smo se sreli on je prosao kroz bolan razvod. Ja sam mu dosla vise kao uteha. U medjuvremenu sam se zaljubila u njega kao nikad u zivotu, a on zbog bolnog razvoda nije bio u stanju da voli. E, sad kad je konacno sve to prebrodio, kaze mi da zeli da bude sam i da oseti zelju za ljubavlju a istovremeno zeli da ostanemo prijatelji. Ja sam mu citavo vreme nesebicno pruzala svu svoju ljubav i logicno da on nema glad za ljubavlju, kad mu je sve servirano na tacni.
Da li neko ima slicno iskustvo? Da li je moguce da kroz prijateljstvo ucinim da me zavoli sada nakon veze, jer u tim uslovima vise necu da ga obasipam ljubavlju kao nekad, pa se on mozda toga i zazeli, a dovoljno sam blizu njega da kad dodje taj trenutak da je spreman za novu ljubav, da to eventualno budem ja a ne neka druga. Mislite li da je to moguce? Veza, pa prijateljstvo, pa opet veza?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2008, 17:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Citiraj:
..a on zbog bolnog razvoda nije bio u stanju da voli. E, sad kad je konacno sve to prebrodio, kaze mi da zeli da bude sam i da oseti zelju za ljubavlju..


A ti predji preko trenutnih emocija i odjebi to sebicno stvorenje od sebe. Niti ces umrijeti niti je on zadnji muskarac na planeti. Bila si mu dobra kad je cvilio a sad kad se digao na noge onda ne valjas. Zamisli :angry3: Nogu u dupe emotivnim pijavicama.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2008, 20:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Slažem se s ajkulom....

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2008, 21:56 
Citiraj:
Mislite li da je to moguce? Veza, pa prijateljstvo, pa opet veza?

Nije.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Dec 2008, 23:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2008, 23:36
Postovi: 951
Lokacija: Banjaluka
Takvu pricu bas u orginalu sam cula i jos slusam istina ponekad.Desila se mojoj drugarici koja je super a on rekla bi glupan obicni ali i dan danas mislim da on dobro zna sta radi i drzi konce u svojim rukama.Tebi savjetujem isto sto i njoj a ajkula ti je vec jasno rekla NOGU U DUPE.Inace ce da traje godinama a ti ces da izvisis garant.Danas moze sutra ima obaveza prekosutra ajmo na kafu onda previse ocekujes pa ga nema danima pa se pojavi sa slatkom pricom i nekim jeftinim poklonom pa par dana tako pa par nedelja ga opet ni na vidiku,ma mani se sestro corava posla :angry4:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2008, 23:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Na stranu sto osjecaji nisu na prekidac, pa ces ga ti gledati kao prijateljica :-? Ako on hoce slobodu, samo ga pusti. Nista ocajnije od pokusaja da zadrzis nekoga ko te zeli. Usparaj sebi to ponizenje, molim te.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2008, 00:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Wild_Rose je napisao:
kad je konacno sve to prebrodio, kaze mi da zeli da bude sam i da oseti zelju za ljubavlju a istovremeno zeli da ostanemo prijatelji.


Kad neko kaze da hoce da bude "prijatelj", to uglavnom u prevodu znaci necu da imam nikakvu vezu s tobom samo ne zna kako da ti to kaze, rijetko kad znaci hocu da budem prijatelj i jos rjedje znaci da ce se zaljubiti, ali postoji mozda neka mala sansa.
Pa ti procijeni koja od ove tri stvari ima najvecu vjerovatnocu.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2008, 00:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
moze se desiti svasta u zivotu pa i ta varijanta veza-prijateljstvo-veza
ali samo spontano, i za obje strane neocekivano i iznenadjujuce
nikako isplanirano i nikako ako se nadas i forsiras
a ti se nadas, ti planiras...dakle...
moze, ali tebi ne

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Poslednji put menjao skitnica dana 12 Feb 2009, 22:59, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2008, 00:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
a on zbog bolnog razvoda nije bio u stanju da voli. E, sad kad je konacno sve to prebrodio, kaze mi da zeli da bude sam i da oseti zelju za ljubavlju a istovremeno zeli da ostanemo prijatelji.


Znači, bio u braku, poslije braka nije mogao da voli, i sad hoće da bude sam. Kad ste onda vas dvoje bili u emotivnoj vezi?

Svašta je moguće, ali to što je bio u vezi, pa bio nečiji prijatelj ne znači ništa. Kome je bio prijatelj? Kakav prijatelj? Šta voli? Šta ne voli? Mnogo je bitnijih pitanja od toga da li je moguć određen slijed događaja. Bitnija je vjerovatnoća da se nešto desi, nego mogućnost da se to desi. A za vjerovatnoću su bitnija pitanja koja sam naveo.

_________________
A ja zebem od mnogo mišljenja...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2008, 01:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Citiraj:
a on zbog bolnog razvoda nije bio u stanju da voli. E, sad kad je konacno sve to prebrodio, kaze mi da zeli da bude sam i da oseti zelju za ljubavlju a istovremeno zeli da ostanemo prijatelji.


Oprosti, hajde procitaj ponovo.
Prvo, to da "nije bio u stanju da voli", mislim, glupost, sta ce u vezi ako "ne moze da voli"? Sebicnjak, samo hoce nekog pored sebe, ljudska kukavica.
"E, sad kada je konacno sve to prebrodio", izvini, ali koja si ti budala ispala, djevojko, zeno, sta si vec. Ti si PROTRACILA svoje 2 godine na nekog ko se "oporavljao" od braka, veze, nebitno cega, skrsila si 2 god svog zivota, a dobila si nista zauzvrat, to mi je ispod casti, biti sa nekim a znas da ga zaboli za tobom. Jos pateticnije je sto mislis kako cete biti zajedno kada se on "oporavi". Znam da je tesko pogledati objektivno, ali to je klasicni potez ocajnika, hvatanje za slamku "bicemo zajedno kada sve bude ok, treba mu malo vremena i prostora". Dao ti je klasicnu pricu za ZBOGOM, samo trebas to da prihvatis i krenes dalje sa zivotom.

Nadam se da se neces puno izjedati kada shvatis jednog dana, uskoro, da si upropastila svoje dragocjene dve godine, izvuci najbolje iz toga, izvuci pouku (budale uce na svojim greskama, pametni na tudjim, ali svi nekada ispadnemo budale).

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2008, 03:44 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
vjerovatno te lagao kako je bio u razvodu i bla bla bla bla bla. ostalo vec mozes da naslutis sta sam zelio reci. osim ako ga znas mislim da ste iz istog grada i da mu znas bivsu i bla bla bla bbla bla..

uglavnom moras da malo popricas sa sobom sta stvarno ti zelis od te veze. nekog da ti istinski voli ili da te sutira kad mu naletis na volej.

dobio sam ovo od jedne osobe, pa pokusaj izvuci poentu.

"Love is just a word until you find someone to give it definition"

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2008, 08:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Bez dubljeg ulazenja u bas ovaj slucaj,da odgovorim na naslovno pitanje: Tesko. Ako se ko sjeca jedne scene iz filma"Ovo malo duse",kaze:"Musko i zensko ili su co´jek i zena(moze varijacija),il su rod il nisu nista".
Kakvi prijatelji,kad u 99% slucajeva,jedno ili drugo ima tajnu nadu i zelju da budu nesto vise.Prijateljstvo izmedju muska i zenska moze opstati jedino ako su oboje izrazito ruzni,ili su gej,oboje.Idi dalje i ne okreci se ...

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2008, 09:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
SÄFFLE je napisao:
Bez dubljeg ulazenja u bas ovaj slucaj,da odgovorim na naslovno pitanje: Tesko. Ako se ko sjeca jedne scene iz filma"Ovo malo duse",kaze:"Musko i zensko ili su co´jek i zena(moze varijacija),il su rod il nisu nista".
Kakvi prijatelji,kad u 99% slucajeva,jedno ili drugo ima tajnu nadu i zelju da budu nesto vise.Prijateljstvo izmedju muska i zenska moze opstati jedino ako su oboje izrazito ruzni,ili su gej,oboje.Idi dalje i ne okreci se ...


Dobar post :wink:

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2008, 10:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Mnogo glupav post, ... šta to zapravo znači, da prema svakoj svojoj prijateljici osjećas seksualni naboj, ... ili one prema tebi. Da ne možete biti drugari? Da uvijek postoje neke skrivene namjere?
Naravno da postoji i takva vrsta prijateljstva, ... važno je da obe strane jasno znaju šta žele od takvog odnosa... i da budu dovoljno iskrene jedne prema drugima.
Opet, prijateljstvo poslije intimne veze, ... to već postavlja neka druga pitanja. Druženje, izlasci, razgovori sa neki sa kim si do juče dijelio neke mnogo intimnije stvari, ... hm ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2008, 17:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2008, 23:36
Postovi: 951
Lokacija: Banjaluka
konkretno za ovo pitanje-ni ljubavnika ni prijatelja,a uopsteno saffle je odlicno rekao


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2008, 00:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2007, 18:54
Postovi: 484
Lokacija: Xizang
Bolje bi bilo da je islo ovim redom : prijatelj-ljubav(nik)-prijatelj...voli me,cijeni me i postuj me...
Naravno svako je iskustvo bolno ali ono nas uci necemu,a to je da nakon toga ne umiremo.Doticni gospodin je ocito imao (ako to tako mozemo nazvat) bolno iskustvo,kao sto ces ga ti tek imati,ali znaj neces od toga da umres,samo ces da sazrijes...
Nada prva umire,jer kad se najmanje nadas to se bas desi...

_________________
"Daj više odmora jeziku nego rukama"
"Najbolja upotreba reči je ćutanje"
"Ako ste ućutkali nekoga niste ga i preobratili"
"Oni koji umeju da govore, govore kratko"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2008, 17:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Teško je prihvatiti činjenice i biti objektivan. Vjerovatno si ti sve ovo već i čula od ljudi s kojima si razgovarala, pa si sad došla ovdje jer ti se nije svidjelo to što si čula. Ti bi sada najradije voljela da ti neko kaže kako će sve biti super, da ti napravi plan akcije kako ga osvojiti i da kasnije bude baš kao u romantičnim filmovima i sve je dobro što se dobro završi.

Ali nije tako. Počni sa tim što ćeš gledati na njega drugačije i realnije. Ne gledaj ga onako kako si ga gledala kada si se zaljubljivala. Gledaj ga kao osobu kakvu su ti forumaši ovdje opisali, jer činjenice govore svoje. I ako budeš strpljiva, vrijeme će učiniti svoje. Samo ga pusti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2008, 02:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:10
Postovi: 248
Trpi kurvo..

(Đubrivo)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2009, 16:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Wild_Rose je napisao:
Ne znam sta da radim!
Molim vas, ako neko ima neki savet...U vezi sam skoro dve godine i sad se blizi kraj. Problem je sto u trenutku kad smo se sreli on je prosao kroz bolan razvod. Ja sam mu dosla vise kao uteha. U medjuvremenu sam se zaljubila u njega kao nikad u zivotu, a on zbog bolnog razvoda nije bio u stanju da voli. E, sad kad je konacno sve to prebrodio, kaze mi da zeli da bude sam i da oseti zelju za ljubavlju a istovremeno zeli da ostanemo prijatelji. Ja sam mu citavo vreme nesebicno pruzala svu svoju ljubav i logicno da on nema glad za ljubavlju, kad mu je sve servirano na tacni.
Da li neko ima slicno iskustvo? Da li je moguce da kroz prijateljstvo ucinim da me zavoli sada nakon veze, jer u tim uslovima vise necu da ga obasipam ljubavlju kao nekad, pa se on mozda toga i zazeli, a dovoljno sam blizu njega da kad dodje taj trenutak da je spreman za novu ljubav, da to eventualno budem ja a ne neka druga. Mislite li da je to moguce? Veza, pa prijateljstvo, pa opet veza?

Ti si njemu od pocetka rame za plakanje, njegova splav za spasavanje, njegov oslonac...
Najpribliznija osoba u muskom zivotu koja ima ovu ulogu je majka. Vjerovatno te nikad nije gledao u punom smislu kao zenu, vise kao prijateljicu i "majcinsku" figuru...
Tesko da ce nakon toliko vremena progledati i vidjeti te kao seksi zanosnu zenu, koja uz to ima bas sve ono sto on trazi od zene u svom zivotu (narav koja mu pase, pamet, druge osobine...).

SÄFFLE je napisao:
Bez dubljeg ulazenja u bas ovaj slucaj,da odgovorim na naslovno pitanje: Tesko. Ako se ko sjeca jedne scene iz filma"Ovo malo duse",kaze:"Musko i zensko ili su co´jek i zena(moze varijacija),il su rod il nisu nista".
Kakvi prijatelji,kad u 99% slucajeva,jedno ili drugo ima tajnu nadu i zelju da budu nesto vise.Prijateljstvo izmedju muska i zenska moze opstati jedino ako su oboje izrazito ruzni,ili su gej,oboje.Idi dalje i ne okreci se ...

Izrazito ruzni ljudi (po cijim mjerilima?...postoji neka naucna definicija takvih?...sta sa granicnim slucajevima?) nisu u stanju da vole?
Evo, to mi je prvi put da tako nesto cujem...

Hvala sto si me uputio i u to da vec deceniju barem sputavam seksualni nagon prema svom vlastitom kumu...
Naime prijatelji smo od srednje skole, lumpovali skupa, nocili skupa, ja ga upoznah sa svojom dobrom prijateljicom s kojom se i ozenio, kumovah im na vjencanju...ali eto, da mi ti ne otvori oci ne bih znala da samo zelimo da se pohebemo, a da to niti jedno od nas dvoje ne zna... :-?

I ne samo prema kumu, vjerovatno nisam svjesna da zelim spavati sa svim svojim prijateljima...a ima ih...ispadoh pojahusa prve lige... :lol:

Prijatelje biram prema osobinama, prema nekim zajednickim interesima, a ne prema polu...
Mozda sam malo blesava...
S nekima i spavah u istom krevetu, kad je stan bio mali, a zurka sa trocifrenim brojem ljudi...bili su mi vise kao braca, a ja njima kao sestra, ali sad kad je vec "naucno dokazano" da je meni kao zenskoj osobi nemoguce imati muskog prijatelja, sta cu, napustam forum ovog casa i idem ih sve redom zvati na sevu... :lol:
O moj Bogo... :-?

A mozda sam samo ruzna kao smrt pod vodom...ko ce ga znati... :-?

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2009, 17:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
:lol:
@ventilator
:thumbright:

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 126 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs