banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 13:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 126 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Avg 2009, 09:16 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 15:43
Postovi: 81
Lokacija: Rajkovaca
azdajica-ny je napisao:
blago vama kad jos uvijek vjerujete u ljubav...meni to isto k'o sto djeca vjeruju u deda mraza...

Tako se moze izjasniti samo onaj covek koji je duboko povredjen od osobe kojoj je nekad poklonio sebe, i ja sam takodje tog ubedjenja.

_________________
Lusija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 13:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Cicak, sto se mene tice slazem se sa time da nema nista ljepse na svijetu od cinjenice da si od nekoga silno voljen. Ja to imam, i uvjek sam isao u tom pravcu jer, vjeruj mi, znam sta je vazno u zivotu i zasta vrijedi zivjeti! Mene ne interesuje ni auto, ni svi luksuzi svijeta, ako nisam sretan a da bi bio sretan u mom slucaju moram podjeliti sve moje sa nekim (neko moze i sam zivjeti i ne imati potrebe za vezanje). Nije zivot imati sve, nego je sve imati nekoga sto je isti kao ti i osjecati iste stvari jedno prema drugome.
Ali treba biti i realni da ljubav moze prestati, prvo sa jedne strane pa onda i druga se mora pomiriti sa time. Ne kazem ja da nije tesko ali mora se preboliti. Da nije tako svi bi mi ozenili nase prve ljubavi. Ljudi se razvode svaki dan, i to sve vise i vise, nema tu nista cudno, normalno je da ako nema vise nicega izmedju dvoje da se svako pobrine za svoj zivot. Neke ljubavi ostanu zauvjek u srcu ali moramo se pomiriti cinjenicom da ta druga osoba nas nece vise, da joj nesto ne stima, da nije tako zamisljala provesti ostatak svoga zivota, da je pronasla nesto u nekome drugom a sto mi nemamo,...itd
I u situacijama prekida jedne veze svi mi(koji nismo htjeli prekid) se ponasamo drugacije, neko pise ljubavne pjesme i dalje, neko tuguje za citav zivot, neko za jedno odredjeno vrjeme, neko napravi glupost,neko to bez problema podnese,...itd, ali svako se mora pomiriti sa time, jel ne mozemo nekoga natjerati na silu da bude uz nas!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 13:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
aha, ako se sporazumno razidjete... mislim da vise od pola tih bracnih parova i ne prica medjusobno.
ali ako ti neko iznevjeri prijateljstvo i sve ono sto si mu nesebisno dao, kako od takve osobe da trazim da mi bude prijatelj? kako ce mi biti prijatelj neko me slagao, prevario, iznevjerio, pogazio sve ono sto je bilo sveto izmedju nas dvoje? a ne, nema tu prijatelja!

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 14:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Normalno da nema, u tom slucaju tu nema sta, nemoze ti biti prijatelj i tu se stavlja tacka!
Ja sam imao jedan slucaj bas skoro, gdje sam lose procjenio osobu, iako je znam dugo (u pitanju je bilo prijateljstvo a ne veza), i kad sam vidio sa kim imam posla rekao ajd zdravo i to je to...dobro je sto sam imao priliku shvatiti nekoga i na kraju procjeniti na kom nivou drzati to prijateljstvo...a nivo koji zasluzuje (u ovom slucaju) to prijateljstvo je zdravo za zdravo.
Ali svi smo mi razliti i zato se sve price razlikuju jedna od druge!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 15:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
lusija je napisao:
azdajica-ny je napisao:
blago vama kad jos uvijek vjerujete u ljubav...meni to isto k'o sto djeca vjeruju u deda mraza...

Tako se moze izjasniti samo onaj covek koji je duboko povredjen od osobe kojoj je nekad poklonio sebe, i ja sam takodje tog ubedjenja.

naprotiv,ali jednostavno ne vjerujem u ljubav,narocito ne u onu za sva vremena...moze meni biti predivno sa nekim i da uzivam u drustvu te osobe ali ne moram biti zaljubljena a kamoli da volim...

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 16:52 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 15:43
Postovi: 81
Lokacija: Rajkovaca
azdajica-ny je napisao:
naprotiv,ali jednostavno ne vjerujem u ljubav,narocito ne u onu za sva vremena...moze meni biti predivno sa nekim i da uzivam u drustvu te osobe ali ne moram biti zaljubljena a kamoli da volim...


Da je ljubav za sva vremena proslost svedoce brojni razvodi, a i shvatanje ljubavi je diskutabilno i tice se svakog pojedinca, u biti nisam bila zaljubljena dugi niz godina ako se izuzme afera 700 km o kojoj sam pisala na temi ljubav na daljinu. Slazem se s tobom u pogledu druzenja sa nekim a da ga apriori ne moras voleti..ili biti u njega zaljubljena.

_________________
Lusija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 23:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
azdajica-ny je napisao:
lusija je napisao:
azdajica-ny je napisao:
blago vama kad jos uvijek vjerujete u ljubav...meni to isto k'o sto djeca vjeruju u deda mraza...

Tako se moze izjasniti samo onaj covek koji je duboko povredjen od osobe kojoj je nekad poklonio sebe, i ja sam takodje tog ubedjenja.

naprotiv,ali jednostavno ne vjerujem u ljubav,narocito ne u onu za sva vremena...moze meni biti predivno sa nekim i da uzivam u drustvu te osobe ali ne moram biti zaljubljena a kamoli da volim...

Možda sam ja samo mlada, al ja stvarno želim da volim... Jer ti je život ispunjen ako voliš i ako si voljen... A ovako fino ti je s nekim, al rupu popunjavaš nekim hobijima, poslom, posvećuješ se duhovnoj izgradnji blablabla... Ja ipak smatram da trebaš imati lijepu, zdravu ljubav da bi sve funkcionisalo.. Al eto, možda je sve to individualno....

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2009, 21:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
EiLeen je napisao:
[
Možda sam ja samo mlada, al ja stvarno želim da volim... Jer ti je život ispunjen ako voliš i ako si voljen... A ovako fino ti je s nekim, al rupu popunjavaš nekim hobijima, poslom, posvećuješ se duhovnoj izgradnji blablabla... Ja ipak smatram da trebaš imati lijepu, zdravu ljubav da bi sve funkcionisalo.. Al eto, možda je sve to individualno....

pozdravljam te.
izumrli smo. ko dinosauri.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2009, 21:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
cicak je napisao:
EiLeen je napisao:
[
Možda sam ja samo mlada, al ja stvarno želim da volim... Jer ti je život ispunjen ako voliš i ako si voljen... A ovako fino ti je s nekim, al rupu popunjavaš nekim hobijima, poslom, posvećuješ se duhovnoj izgradnji blablabla... Ja ipak smatram da trebaš imati lijepu, zdravu ljubav da bi sve funkcionisalo.. Al eto, možda je sve to individualno....

pozdravljam te.
izumrli smo. ko dinosauri.

nope,it's just time to wake up :)

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2009, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
oppps, not me. yet.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2009, 18:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
cicak je napisao:
EiLeen je napisao:
[
Možda sam ja samo mlada, al ja stvarno želim da volim... Jer ti je život ispunjen ako voliš i ako si voljen... A ovako fino ti je s nekim, al rupu popunjavaš nekim hobijima, poslom, posvećuješ se duhovnoj izgradnji blablabla... Ja ipak smatram da trebaš imati lijepu, zdravu ljubav da bi sve funkcionisalo.. Al eto, možda je sve to individualno....

pozdravljam te.
izumrli smo. ko dinosauri.



Nismo :D
Nema te osobe koja ne zudi za ljubavlju, paznjom, zajednistvom... Nego lakse je lagati sam sebe i trubiti okolo kako se ne vjeruje u ljubav :roll:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2009, 20:32 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 15:43
Postovi: 81
Lokacija: Rajkovaca
ajkula je napisao:
cicak je napisao:
EiLeen je napisao:
[
Možda sam ja samo mlada, al ja stvarno želim da volim... Jer ti je život ispunjen ako voliš i ako si voljen... A ovako fino ti je s nekim, al rupu popunjavaš nekim hobijima, poslom, posvećuješ se duhovnoj izgradnji blablabla... Ja ipak smatram da trebaš imati lijepu, zdravu ljubav da bi sve funkcionisalo.. Al eto, možda je sve to individualno....

pozdravljam te.
izumrli smo. ko dinosauri.



Nismo :D
Nema te osobe koja ne zudi za ljubavlju, paznjom, zajednistvom... Nego lakse je lagati sam sebe i trubiti okolo kako se ne vjeruje u ljubav :roll:


Svi mi ceznemo za ljubavlju, no meni se licno nesto ne da.. :lol: ne polazi mi za rukom

_________________
Lusija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2009, 22:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
lusija je napisao:
Svi mi ceznemo za ljubavlju, no meni se licno nesto ne da.. ne polazi mi za rukom

A za nogom?? :D

Šalu na stranu, ali ne verujem odavno ni očima svojim u glavi a kamoli da verujem nekom da me voli!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2009, 22:08 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Al' ste vi neke........ :-? I onda kažu ženi se..........Ma,objesi se,bolje je.. :D

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2009, 22:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
_zoka je napisao:
Al' ste vi neke........ :-? I onda kažu ženi se..........Ma,objesi se,bolje je.. :D

uh,dushica moja neshvacena :wink: :wink:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2009, 22:21 
sto si se bas ti nasla da mu stajes na muku.. cuti malo :D ... jadni moj zoka... :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Avg 2009, 23:05 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 15:43
Postovi: 81
Lokacija: Rajkovaca
Nicole je napisao:
lusija je napisao:
Svi mi ceznemo za ljubavlju, no meni se licno nesto ne da.. ne polazi mi za rukom

A za nogom?? :D

Šalu na stranu, ali ne verujem odavno ni očima svojim u glavi a kamoli da verujem nekom da me voli!


I meni se tako cini, verovatno sam iz istog razloga ovako "uspesna" u pronalazenju doticne osobe.

_________________
Lusija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2009, 23:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Nicole je napisao:

Šalu na stranu, ali ne verujem odavno ni očima svojim u glavi a kamoli da verujem nekom da me voli!


Lazes sebe ili nas? :D Ali ok, razumijem te. Taj trip sam i ja imala nekad u tvojim godinama. Ono kao.. cool sam. Sta ce meni ljubav.. Ja da se zaljubim.. Ma daaaaaj.. To je bljak. .. Ajde da ludujemo ove noci i ostali tripovi..
Nidje veze :D


Lusija, ljubav se ne trazi. Ona se desi onda kada se najmanje nadas. Sve dok grcevito tragas, nema od toga nista.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Sep 2009, 00:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Oooo ja sam je itekako našla i to više puta... I sretna sam zbog toga.... Ljudi kažu da se voli samo jednom.. E nije tačno...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Sep 2009, 04:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Avg 2009, 13:06
Postovi: 300
Lokacija: mjesec
EiLeen je napisao:
Oooo ja sam je itekako našla i to više puta... I sretna sam zbog toga.... Ljudi kažu da se voli samo jednom.. E nije tačno...

Objavi nam adresu, da bude jos vise! 8)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 126 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs