banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 09:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 160 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Mar 2009, 15:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
Nicole je napisao:
Ma to je bilo davno majlili, ja mlada, naivna... Samo sam odgovorila na _zokinu situaciju... :D
A nisam ja toliko zagrdila :lol: Samo, znaš kako.. Uložiš se, trudiš, daš sve od sebe a ono te iz*ebe k'o mladog majmuna...
Tačno izgubiš volju... :-?

A ovo bahaćenje mi zaista ne smeta... Meni je to jadno...
Prošle godine na letovanju, sedeli mi (moje društvo i ja) u nekoj letnjoj bašti i neki lokalac se nakačio i ja ga lepo odbijem... Trebam li napominjati da je bio dan, oko podne... Ništa on, uporan.. I kao šta ti misliš ko si ti, znašti ko sam ja, ti mene odbijaš.. Da bi mi u jednom momentu prišao, bila sam mu okrenuta leđima, uhvatio za doope i krenuo da me poljubi u vrat... ja se okrenem i puknem plesku i šta bude?? On mene lupi šakom preko face... :confused2:
Posle je ispala cela frka... Nije vredno pomena...

Žalim takve likove... Njegov udarac me samo fizički zaboleo, a nisam mu ostala dužna.... :roll:


Pa gdje ti ides na more Nikolice cccccc...........sto ga nisi pomilovala po mudima nogom pa bi vidla bil mu palo na pamet da te udari pleskom po labrnji :wink:

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 15:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Hrna što je najgore, ima takvih svuda... More, planina, grad, selo.... :D
Ma nisam imala potrebu ja da ga "milujem", drugi su to odradili za mene...
Ja sam se sekirala što mi je natekla moja mala labrnjica :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 15:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Nicole, je li kod tebe inace svakom poljupcu prethodi samar ili je ovo bio izuzetak? :D

Prenarazio sam se kad sam pročitao ono u vezi udarca, ako nesto ne volim to je kad neko tuče bespomocne (u tvom slucaju "bespomocne", sa navodnicima :D)

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 15:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
Ma jest to dobro sto su ga drugi milovali po mudima ali je cejf sam to uraditi :wink: .....
Znas onu parolu``sam svoj majstor`` :lol: da osjetis kako nastaje kajgana :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 15:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12382
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Nicole je napisao:
Ma to je bilo davno majlili, ja mlada, naivna... Samo sam odgovorila na _zokinu situaciju... :D
A nisam ja toliko zagrdila :lol: Samo, znaš kako.. Uložiš se, trudiš, daš sve od sebe a ono te iz*ebe k'o mladog majmuna...
Tačno izgubiš volju... :-?

A ovo bahaćenje mi zaista ne smeta... Meni je to jadno...
Prošle godine na letovanju, sedeli mi (moje društvo i ja) u nekoj letnjoj bašti i neki lokalac se nakačio i ja ga lepo odbijem... Trebam li napominjati da je bio dan, oko podne... Ništa on, uporan.. I kao šta ti misliš ko si ti, znašti ko sam ja, ti mene odbijaš.. Da bi mi u jednom momentu prišao, bila sam mu okrenuta leđima, uhvatio za doope i krenuo da me poljubi u vrat... ja se okrenem i puknem plesku i šta bude?? On mene lupi šakom preko face... :confused2:
Posle je ispala cela frka... Nije vredno pomena...

Žalim takve likove... Njegov udarac me samo fizički zaboleo, a nisam mu ostala dužna.... :roll:


Ja bi to odmah vjesao, na sred glavnog trga.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 15:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Hristov je napisao:
Nicole, je li kod tebe inace svakom poljupcu prethodi samar ili je ovo bio izuzetak?

Ma uvek... Prvo pleska pa onda na finjaka :lol: :lol: :lol:
Hristov je napisao:
(u tvom slucaju "bespomocne", sa navodnicima :D)

Hrna je napisao:
ali je cejf sam to uraditi .....
Znas onu parolu``sam svoj majstor``da osjetis kako nastaje kajgana

Ehhh da... Hmmm... Ima sad tu začkoljica.. :D
Čudi me kako jedan forumaš koji je upoznat sa scenom nije prokomentarisao u tom pravcu :D
Naime..
Nisam ni ja baš izašla nedužna...
Nicole je napisao:
nisam mu ostala dužna.... :roll:

Kad je on mene udario, ja sam se od udarca okrenula nazad ka stolu i uhvatila sa obe ruke za barsku stolicu (sedeći deo)
On se okrenuo, meni leđima, prošaputao sebi nešto u bradu tipa "glupača, ona će meni..."
I razumeće me mnogi, u tom momentu nit' vidiš oko sebe nit' šta čuješ samo kontaš šta da uradiš da ga zaboli...
Dignem onu stolicu, i raspalim ga preko leđa :lol: :lol:
Tad da je došao do mene, 100% sam sigurna da bi me ubio na mestu.. Ali jbg tad čovek ne razmišlja... Ali da sam imala pištolj kraj sebe ako mu ne bi među oči pucala evo glave...
U tom momentu sam videla drugara dva kako njega lupaju a jedan je galamio na mene, zašto sam to radila, zašto ih nisam zvala... :lol: :lol:
Jao kad se setim... :lol: :lol: Strašno :shock: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 15:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Užas, ja još uvijek ne mogu da vjerujem. Pa šta je mislio taj lik... Ništ, očito uvijek sa sobomo treba neku prangiju nosit, pa za svaki slučaj...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 15:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Nicole je napisao:
Čudi me kako jedan forumaš koji je upoznat sa scenom nije prokomentarisao u tom pravcu


Nema se sta reci, osim - jos me bole ledja! :lol:

Ne daj Djole, nemoj Djole, ne po ja.ca, Djole! :lol: :D

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 15:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Ma niko nije mogao verovati... I ti neki momci što su bili s' njim su mu odmah rekli "daj koji ti je, što si kreten??" :roll:

Mene samo izbija to što ako nisi u muškom društvu, nemaš dečka, prijatelja kraj sebe, sama si, žena si i po automatizmu si drolja... :confused1:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 15:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Hristov je napisao:
Nicole je napisao:
Čudi me kako jedan forumaš koji je upoznat sa scenom nije prokomentarisao u tom pravcu

Nema se sta reci, osim - jos me bole ledja! :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa ti opet kreni da me drpaš!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 17:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
nema vise ljubavi...
postoje samo u Balasevicevim pjesmama...

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 17:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ja se užasavam fizičkih obračuna! Uvijek sam pokušavala sve da riješim normalnim razgovorom, ali ne pomaže uvijek.
Nemam fizičke predispozicije za tuču, ali dva puta sam morala i ja da odreagujem i čak me moja reakcija više iznenadila nego napasnost drugog.

Davno bješe, imadoh ljubomornog dečka. Ljubomora se graničila sa patologijom.
Optuži on mene da sam ga varala :lol: (pozvao me drugar iz BG da ga posjetim u jednom ljetovalištu, odem sa budalom, budemo zajedno nas troje, zeza, priča, šetnja i krajem dana se vratimo kući). Najviše od svega mrzim kad me neko optužuje za nešto što nisam uradila.
Unesemo se jedno drugom u lice i svađamo se, on mi zgrabi ruke da ga ne bih udarila (a nisam ni imala namjeru), pokušavam da izvučem ruke (to je druga stvar koju mrzim - sputanost), on mi i dalje čvrsto drži ruke i još više mi se unese u lice, na šta ja bez ikakvog razmišljanja trznem glavom i zadam udarac u nos, a la Zinadin Zidan. U šoku, pustio mi je ruke. :lol:
Ne treba napominjati da je to bio kraj.

Drugom prilikom jedan mnogo mlađi drugar me pozvao da mi vrati BT, kamericu i još neke sitnice. Kaže da dođem u jedan restoran blizu moje kuće. Ja taj dan zbog nekih problema nikakva, i ne znam ni ja zašto, popijem neku tabletu za smirenje, što nemam običaj. Tableta me umrtvila a razmišljanje o problemu ostalo isto. Elem, uđem u restoran unutra nigdje nikoga! Zatvoren, samo taj drugar unutra, smješka se i pita me šta ću da pijem. Kažem da neću ništa, na šta mi on prilazi s leđa (kao u slučaju Nikol) i hvata me za dupe. U čudu, sporo reagujući od hemije, okrenem se i odgurnem ga rukom pitajući "Koji je tebi q?"
Mala faca se opet ustremi prema meni (bio je manji od mene za koji cm) i ja ga hvatam za prsa i bukvalno ga bacam preko stola. Padne leđima na sto, sklizne sa stola i preko stolica padne na pod. Pošaljem ga u neku stvar i okrenem se i odem.
Dugo sam razmišljala o tome, odakle mi onakva hladnoća i snaga???? Valjda od tablete...

Zaista sam protivnik rješavanja problema fizičkim obračunom, ali zaista se nekada mora i to.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 17:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Nicole je napisao:
I razumeće me mnogi, u tom momentu nit' vidiš oko sebe nit' šta čuješ samo kontaš šta da uradiš da ga zaboli...
Ali da sam imala pištolj kraj sebe ako mu ne bi među oči pucala evo glave...

Čudan je to osećaj... Sad kad pomislim na to, ne bi ni u ludilu uradila tako nešto... Ali tada u takvim momentima čoveku nešto škljocne u glavi i eto... :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 21:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Talija je napisao:
... na šta ja bez ikakvog razmišljanja trznem glavom i zadam udarac u nos, a la Zinadin Zidan. U šoku, pustio mi je ruke. :lol:
Ne treba napominjati da je to bio kraj.


Njegov kraj, ili...? :D

Stvarno nevjerovatno kako neki muskarci iskoristavaju bespomocnost djevojaka pa hoce na silu da ih tjeraju na seks, ispada da posmatraju zene kao prostitutke. I kad malo razmisli covjek, zena bi trebala da osjeca smrtni strah kad izlazi sama bilo gdje. Ali drago mi je kad cujem da zene/djevojke znaju da se brinu o sebi... Morace Nicole i Talija da mi pokazu par tih poteza, stolica-preko-ledja-geri, glava-nos-patos, kawasaki-geri, itd... :D

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 21:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Hristov je napisao:
Njegov kraj, ili...? :D

Stvarno nevjerovatno kako neki muskarci iskoristavaju bespomocnost djevojaka pa hoce na silu da ih tjeraju na seks, ispada da posmatraju zene kao prostitutke. I kad malo razmisli covjek, zena bi trebala da osjeca smrtni strah kad izlazi sama bilo gdje. Ali drago mi je kad cujem da zene/djevojke znaju da se brinu o sebi... Morace Nicole i Talija da mi pokazu par tih poteza, stolica-preko-ledja-geri, glava-nos-patos, kawasaki-geri, itd... :D

Ne osjećam se bespomoćno, osim kada pričam sa nedokazanom osobom. To me zna tako obeshrabriti.
Kad napasna osoba naiđe na samouvjerenost onda se povuče... nikada ne treba pokazati slabost. U stvari, svaka osoba je priča za sebe. Najlakše se izaći na kraj sa normalnom osobom, teži slučajevi zahtjevaju dobru psihološku taktiku. :D

Bio je kraj priče i kraj druženja. Nakon takvih stvari nema povratka.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 21:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Da sam bio na tvom mjestu ja bi mu sav ovaj jogurt u lice sasuo!! :lol: :D

Izgleda da si pogresno procijenila tog "prijatelja" i njegovu slabost na tvoje zenske kvalitete cim si isla u vucju jazbinu.
A da i druge djevojke postanu efikasno i ubojito oruzje kao Nicole i Talija, predlazem da pogledaju online karate kurs:
http://www.youtube.com/watch?v=h_vvI26NnwE :D

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 22:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Hristov je napisao:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nađoh jo 10 luđih stvari :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 23:19 
ja nisam nikog tukla namjerno osim jednog debila u 8 razredu.. kad sam od bijesa skocila na njega, tukla sam ga i rukama i nogama..
ali bilo davno...
nego jednom sam bivseg momka slucajno udarila sakom po faci, ali bas slucajno mi naletio u tom trenutku i oblila ga krv iz nosa... kad nisam crkla od sramote.. a to nam bio jedan od prvih izlazaka.. :oops:


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2009, 13:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2009, 23:57
Postovi: 353
Od naslova ove teme dodje mi da nikad ne poželim pravu ljubav.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b2jpamLZW3g


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 15:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
malka je napisao:
Ako je prava ljubav onda nema razloga da bude tuzna a ako smo mi tuzni nakon neke ljubavi za koju smo mislili da je bas ta bila prava onda nismo dobro mislili jer ocigledno da je bila prava nebi se tuzno zavrsila osim izuzetka gdje se kaze "dok nas smrt ne rastavi"
A naslov je odlicno napisan
SVE prave LJUBAVI SU TUZNE


Ne, stihovi glase "Sve prave su ljubavi tuzne" (Svirajte mi jesen stize dunju moja, Djordje Balasevic).

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 160 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs