banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 326 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Okt 2013, 07:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
A gdje mi je 50 godina :D? Polako, sljedece godine u ovo doba Talija i ja cemo biti milionerke :D.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2013, 07:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Jes, ali ove pobrojane su vec u tvojim godinama bile pune kao brod :P


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2013, 08:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Pisaj po sirotinji :(

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2013, 09:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Vala baš, Statese ubico pojmova. :( Ne ubivaj nas u pojam.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2013, 13:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Kraljica je napisao:
Da li ste pristalica dugih ili kratkih veza???Dijelite li misljenje kao i ja da duge veze nakon nekog vremena smaraju i prelaze u dosadu koje na kraju najvise i "pucaju"....mislim da nije lijepo za cuti 5 ili 10 godina biti s nekim u vezi a ne postici nista konkretno...jer na kraju sav taj trud sto ste ulozili u tu vezu PROPADA!A,onda tek nastaje HAOS!!!


Jesam za duge veze, a protiv sam "ciljano" kratkih veza. Da pojasnim: ušao bih u vezu kod koje postoji mogućnost i volja da se izgradi, potraje i da preraste u nešto ozbiljnije, u zajednički život ili bračnu zajednicu. Takav odnos prema vezi bih želio da pronađem i kod djevojke s kojom bih ušao u vezu. S druge strane, definitivno ne bih ušao u vezu u kojoj je odmah jasno da ne postoji mogućnost da to potraje, već je cilj da to bude nešto "usputno". OK, razumijem da ima različitih ljudi i da neki vole ovo drugo, ali ja nisam takav.

Citiraj:
Dijelite li misljenje kao i ja da duge veze nakon nekog vremena smaraju i prelaze u dosadu koje na kraju najvise i "pucaju".

Pravo pitanje je zašto veze počnu da "smaraju i prelaze u dosadu". Svaka duga veza će početi da "smara" osobu koja ne uspijeva da shvati da ljubav nije isto što i zaljubljenost; jer, zaljubljenost je biohemijski fenomen i ne može da potraje više od nekoliko godina. Kad nestane te opijenosti i "hemije" kroz par godina, dolazi vrijeme kada partneri moraju da započnu ozbiljan rad i ulaganje u vezu, pronalaženje razumijevanja i kompromisa, jer to je jedini način. Ako u tome uspiju, to je prava ljubav i osnova za zajednički život.

Ako neko od partnera, nakon što nestane "hemija", ne može da shvati ove stvari, onda mu to sve postaje "smaranje" i obično prekine vezu. To rade emocionalno nezrele osobe, koje nakon toga obično srljaju u nove veze (što nikad ne završi dobro - obično su već u godinama, pa na silu održavaju loše veze, ili što je još gore, to završi naprasnim i nesrećnim brakom - znam dosta takvih slučajeva). Ostavljena osoba je tu dugoročno u boljoj situaciji: ima iskustvo, emocionalnu zrelost i zna šta tačno želi da nađe i ima u vezi (jedini problem je što je to prilično teško naći, jer, koliko god ovo bile jednostavne stvari, malo ima onih koji ovo razumiju).

_________________
conquering the darkest places


Poslednji put menjao Warrior of the Light dana 08 Okt 2013, 13:21, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2013, 13:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Lijepo rečeno, svaka čast kad postoje i takve osobe koje razmišljaju na taj način.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 326 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs