banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 20:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Kako se ponasati prema osobi nakon sto vas je prevarila?
Normalno, kao i prije (puno prijateljstvo/veza) 9%  9%  [ 6 ]
Samo drugarski 12%  12%  [ 8 ]
Zdravo na ulici 32%  32%  [ 21 ]
Potpuna diskomunikacija 47%  47%  [ 31 ]
Ukupno glasova : 66
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Avg 2011, 14:17 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 15:43
Postovi: 81
Lokacija: Rajkovaca
Tens.a, tvoj komentar je samo potvrda muškog mišljenja o ženama. Ispod svakog nivoa. Ili pravnim rečnikom rečeno, argumentum ad hominem kojim u nedostatku kvalitetnijih i jačih argumenata, pokušavaš da diskredituješ imeginarnu žensku osobu. U tu kategoruju spada tvoj trenutno izabrani argument "ku*va".

_________________
Lusija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2011, 17:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ne znam šta bih rekla, osoba koja se uda zbog novca šta dava zauzvrat? Trpljenje i nedostatak pravih emocija.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2011, 17:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Talija je napisao:
Ne znam šta bih rekla, osoba koja se uda zbog novca šta dava zauzvrat?



Nije ocigledno? :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2011, 12:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:14
Postovi: 317
hvala Talijo sto okaci to prije nego sto je paca obrisala
cura ocigledno ima nekih problema jer ju je neko povrijedio,tipicno osvetnicko zensko ponasanje u kojem se sve svaljuje na muskarce kao jedine krivce+opiranje trulom i strasnom tradicionalizmu brakova
na to jos i kontradiktornosti same sebe u temi o prevarama,teska je pometnja u njezinoj glavi,sama sebi skace u usta,sama sebe provaljuje.
mozda je samo puno glupa,mozda je samo puno povrijedjena i rastrzano nemarna pa se ne sjeca sta je pisla u afektu pa krene samu sebe da pobija,jos cekam da citira samu sebe i posvadja se :D

_________________
idem putem od kabistra, vazniji sam od ministra!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2011, 13:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Ova Lusija i njen medica...Vrh!

Elem,
ja sam bio s obe strane ove priče. Nisam pao s marsa pa da ne znam kako prevara boli.
Medjutim, sve što mogu reći u svoju odbranu, a da ima imalo logike, je da je zajebano misliti s dvije glave - ne slažu se uvijek, a obe su u pravu :) .
Nemojte se nervirati cure, svi smo mi isti, ali uglavnom ništa ne radimo iz zlobe ili namjere da vas povrijedimo, nego, jbg, lako :confused4: zaglupimo. I volimo vas :love4: !
Pis lov end andrstending!

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2011, 13:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Mislim da nema osobe koja nije nekad nekog povrijedila ili bila povrijeđena. Žao mi je svakoga ko se osjeća povrijeđeno, ali... ne treba kroz tu jednu osobu posmatrati sve ostale.
A ne treba ni nekoga bezrazložno napadati radi naših nekih loših predubjeđenja.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2011, 17:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
nasmjeshiti luzer je napisao:
ali uglavnom ništa ne radimo iz zlobe ili namjere da vas povrijedimo, nego, jbg, lako :confused4: zaglupimo. I volimo vas :love4: !

Mhm, i kad nam tako nešto kažete mi se odmah istopimo i oprostimo :P Pali marš iz moje avlije!
Šalim se, okolnosti svakakve postoje, ali mene strašno nervira što muškarci non stop prave sranja, a onda smišljaju opravdanja i čupaju se na ''dva mozga''.
Oprostiti se može sve ako se ljudi i dalje razumiju, cijene i vole, ali pitanje je povjerenje koje se gubi nakon svega. Koliko god sebe uvjeravao da nekome idalje vjeruješ, najmanja greška s druge strane u tebi će ponovo probuditi osjećaj prevarenosti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2011, 23:47 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 15:43
Postovi: 81
Lokacija: Rajkovaca
MonaLisa je napisao:
Oprostiti se može sve ako se ljudi i dalje razumiju, cijene i vole, ali pitanje je povjerenje koje se gubi nakon svega. Koliko god sebe uvjeravao da nekome idalje vjeruješ, najmanja greška s druge strane u tebi će ponovo probuditi osjećaj prevarenosti.


Nisu mi jasni ljudi koji ne mogu sa svojim partnerom/partnerkom rešiti razgovorom svoju frustraciju očito prisutnu a koja ih tera u višestruka eksperimentisanja van braka?
Takođe, iako želim da shvatim psihologiju prevarene žene, pored svih do sada skupljenih informacija o tome, šta je to što je zadržava u tom braku? Ponekad kada sebe projektujem u njen položaj pitam se zašto ona trpi prevaru i to ne jednu nego mnoštvo?

Previše pitanja, valjda će se naći neko da na njih odgovori.
:evil3:

_________________
Lusija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 13:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Neke žene trpe jer nemaju alternativu (zavise materijalno od muža, ne žele diobu djece itd).
Drugim ženama npr. ne smeta muževa prevara, pronašle su sebe u nekim drugim stvarima, možda i one švrlja, uglavnom ne pogađa ih da bi načinile neki drastičan korak.
Postoje i one ali su veoma rijetke, koje toliko vole svoje partnere, koje su svoj ego potčinile toj ljubavi i koje opraštaju i prelaze preko toga.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 13:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Talija je napisao:
Postoje i one ali su veoma rijetke, koje toliko vole svoje partnere, koje su svoj ego potčinile toj ljubavi i koje opraštaju i prelaze preko toga.

Ja mislim da taj slučaj uopšte nije rijedak.

Svako ima neki svoj razlog zašto nešto radi ili trpi, ako nisi u nečijoj koži ne treba ni osuđivati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 13:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Da, vjerovatno i nisu rijetke jer obično takve žene o tome ćute. Mada sam slušala žene kad kažu (opet ne znam koliko je to samo priča) da bi im prevara pričinila manji bol nego rastanak od partnera.
A malo iskrenog preispitivanja - da li smo uopšte voljeli partnera ako smo na prvu spremne da ga ostavimo?
Da li smo povrijeđene mi ili samo naš ego?

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 13:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
U brakovima sa djecom se uglavnom ostaje zbog njih.
A sto se tice ega, pa zar on nije dio covjeka, licnosti? Sta god da je povrijedjeno - boli.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 13:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ego ne bi trebalo da upravlja našim životom nego razum i osjećanja.
Gdje upravlja ego ta osoba nije sposobna da voli ikoga osim sebe i sve što se desi protiv volje te osobe ta osoba to doživljava kao atak na svoj integritet.
Kad prihvatimo partnera i shvatimo ga ne kao našu imovinu, nego kao izgrađenu osobu sa svojim stavovima lakše ćemo potisnuti ego, i postati svjesni da niko nije dužan da nas bezgranično voli i biti sposobni bez osjećaja bijesa pustiti tu osobu da ode iz naših života.
Znam, teorija je jedno a praksa nešto sasvim drugo.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 14:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Ti pricas o ljudima kojima je ego zvijezda vodilja, a ja o tome da svako od nas u sebi nosi dozu ega, koja nuzno ne mora biti losa stvar. Ostatak posta potvrdjujem :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 20:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
E ali i ta najmanja doza ega je nekad dovoljna da uprska stvar. :wink:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 22:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Kako Gibo kaze: Ako smo tim onda pravila znas.. Ego ili bez ega ali neka pravila moraju postojati i ako se ta pravila prekrse onda dolazi do razocarenja.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 22:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Da je jednostavno, veze bi bile poput matematike. Pitanje je, šta dolazi nakon kršenja tih pravila, kakva god da su? Teško da se svi slučajevi mogu rješavati po istom obrascu, kad ni svaka prevara nije ista.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Avg 2011, 14:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Ja sam djevojku s kojom sam bio prije svoje zene toliko izvarao da to nije normalno. Ali nikad mi nije palo na pamet da je povrijedim priznanjem neke ili svih prevara. Znam razne pi*ke koje nakon sto su prevarili svoje djevojke nisu KAO MOGLI da izdrze pekla ih je savjest i sl.
A u stvari su samo *ebene *icke koje nisu mogle da same da se suoce sa stvarima koje su uradili, pa su kao htjeli s nekim da podijele, da traze oprost razumijevanje itd. Kao da su prvi prokleti muskarci kojima se omilila tudja, pa nisu znali sta ih eventualno ceka.
Ako nesto tako vec radis, radis za sebe, ne da bi kasnije poklekao i zasuzio ili ne da bi pricao unaokolo da si neki *ebac, cisto za sebe da se istreses, odrastes ili sta vec sebi sam navodis kao razlog zasto varas. Ne uvlaci nevinu osobu i ne pravi joj zivot pakao nego budi musko i suoci se sa onim sto si uradio. Sam si se uvukao u to, sam se i izvuci.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2011, 21:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2011, 21:09
Postovi: 269
Lokacija: Београд
Ja varam ribe ali im ne kazem posle, nema potrebe.Meni svejedno kad me prevari, uglavnom, retko se zaljubim bas da mi bude bitno.

_________________
Ко нас не зна, скупо би нас платио - ко нас зна, јефтино нас потплаћује.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2011, 09:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
Ova zadnja dva komentara su baš macho.
Kao "nisam p.... da priznam" :lol:

Stvarno su uglovi gledanja nekad oštri, a nekad tupi.

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs