banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 03:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kako se ponasati prema osobi nakon sto vas je prevarila?
Normalno, kao i prije (puno prijateljstvo/veza) 9%  9%  [ 6 ]
Samo drugarski 12%  12%  [ 8 ]
Zdravo na ulici 32%  32%  [ 21 ]
Potpuna diskomunikacija 47%  47%  [ 31 ]
Ukupno glasova : 66
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Sep 2011, 09:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Stvarno tupi.

_________________
Blagosloven neka je onaj koji nema šta reći, a ipak ćuti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2011, 12:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
Ja sam djevojku s kojom sam bio prije svoje zene toliko izvarao da to nije normalno.


I zbog cega si uopste bio s njom kad si je varao gdje god si to mogao; dobro je kuhala, radi sela, imala je dobru dusu ? :o

Ovo mi je jedna od malih zivotnih misterija.

Uzgred, prevaru ne vidi onaj ko nece da je vidi. Zbog cega neko odluci zivjeti sa zatvorenim ocima je sasvim drugo pitanje.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2011, 14:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Japanese_rose je napisao:
Ovo mi je jedna od malih zivotnih misterija.



Nema tu neke misterije. Zenama su uglavnom privlacniji muskarci koji imaju vise riba, jer idu logikom ako ga sve hoce znaci da je dobar i alfa muzjak. Jos ako je pritom malo nasilan i zajeban to u njima budi jos jace nagone. Ali u sustini se pokaze sasvim suprotno, a to je da zajebani tipovi na kraju zajebu.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2011, 14:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
](*,) ](*,) ](*,)

Iskustvo ili generalizacija?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2011, 14:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Japanese_rose je napisao:
I zbog cega si uopste bio s njom kad si je varao gdje god si to mogao; dobro je kuhala, radi sela, imala je dobru dusu ? :o

Čuj zbog čega?
da si čitala sve postove RSBPBIH-a shvatila bi da je on alfa mužjak planete Zemlje...Pametan, načitan, hrabar, taktičan, i, kako kaže, opasnost po okolinu koliko je obdaren...I kao takav on ima pravo da bude s kom god da hoće iz kog god razloga da hoće...ili je to ili kao i obično priča gluposti...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2011, 14:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
Ja sam djevojku s kojom sam bio prije svoje zene toliko izvarao da to nije normalno. Ali nikad mi nije palo na pamet da je povrijedim priznanjem neke ili svih prevara.


Kako osjecajan tip :lol:

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2011, 15:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
ajkula je napisao:
Iskustvo ili generalizacija?


I iskustvo i generalizacija. Naravno, cast izuzecima, a ima ih, nije da ih nema 8)
Naravno, da ne bude pogresno shvaceno i muskarci generalno imaju negativnih mana a to je da vole svrljati na vise strana odnosno da ih privlaci vise djevojaka.
Dakle, ove dvije generalizacije za muskarce i zene su tacne ali protiv toga ne mozemo uciniti nista jer nas je priroda stvorila takvima.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2011, 15:36 
Citiraj:
a to je da vole svrljati na vise strana odnosno da ih privlaci vise djevojaka.

Zenu voli, ljubavnicu trese...


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2011, 02:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
jellyfish je napisao:
ajkula je napisao:
Iskustvo ili generalizacija?


I iskustvo i generalizacija. Naravno, cast izuzecima, a ima ih, nije da ih nema 8)
Naravno, da ne bude pogresno shvaceno i muskarci generalno imaju negativnih mana a to je da vole svrljati na vise strana odnosno da ih privlaci vise djevojaka.
Dakle, ove dvije generalizacije za muskarce i zene su tacne ali protiv toga ne mozemo uciniti nista jer nas je priroda stvorila takvima.


Ma, nema dalje :lol: :roll:

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 23:38 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 15:43
Postovi: 81
Lokacija: Rajkovaca
Isto kao i pre prevare. :)

_________________
Lusija


Poslednji put menjao lusija dana 22 Okt 2011, 23:43, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2011, 15:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Mužu sam podmetnula lažnu sajber ljubavnicu
Novosađanka L. A. (identitet poznat redakciji) razvodi se od supruga jer nije prošao njen bračni test - ona se nakon što je otvorila lažan nalog na Fejsbuku i sprijateljila se s mužem glumeći da je neka druga žena uverila da je on spreman da je prevari. Odmah je zatražila razvod.

Ono što je ova žena uradila posle decenija braka, najlakši je način za spoznaju koliko daleko je čovek s kojim deli postelju spreman da ide s drugim ženama.

- Pre nekoliko godina moj suprug je napravio profil na Fejsbuku i ubrzo postao pravi zavisnik. Svaki slobodan momenat koristio je da četuje, osetila sam da nešto nije u redu, ali s obzirom na to da nisam vešta sa računarima i tehnikom, niti sam znala šta se sve na ovoj društvenoj mreži može naći, nisam previše brinula. Međutim, njegova opsesija išla je dotle da je po povratku s posla odmah sedao za računar i tek kasno u noć legao da spava.
U početku je koristio zajednički računar - priča ova Novosađanka.
Njen, uskoro bivši suprug, išao je do te mere da je napravio u zasebnoj sobi kutak za virtualni život. Ubrzo je počeo i da koristi i druge popularne programe za komunikaciju, a kada je nabavio telefon koji je držao pod pin kodom supruzi je kap prelila čašu.

- Tada mi je već jasno bilo da radi sumnjive stvari, ali mi je trebao dokaz. Morala sam da se uverim svojim očima. Pozvala sam svoju prijateljicu koja mi je pomogla da napravim nalog na Fejsbuku. Morali smo mudro da igramo, kako bi se on upecao. Uzeli smo slike od jedne devojke iz Britanije, koja je imala atraktivne fotografije. Dali smo joj neko srpsko ime, učlanili su i grupe u kojima je član i moj suprug, a pristup opciji o mojim prijateljima onemogućili jer bi bilo providno da ih imam malo, onda je, objasnili su mi, vrlo jasno da je profil lažan. Na neke njegove komentare u toj grupi u kojoj je bio učlanjen ja sam reagovala i njemu je trebalo svega nekoliko dana da mi pošalje zahtev za prijateljstvo - priča ova žena.

Ona takođe kaže da nije mogla da veruje da njenom suprugu nije bilo sumnjivo to što je izvesna žena dostupna isključivo onda kad njegova rođena žena nije kod kuće.
Ono što se kasnije odvijalo bilo je dovoljno da podnese zahtev za razvod braka.
- Odmah je krenuo da četuje sa mnom, lagao kako me je viđao u gradu, kako me je posmatrao i kako sam mu lepa. Pitala sam ga da li je oženjen, rekao je da jeste, ali da mu je muka od braka i od njegove žene, o kojoj ništa lepo nije imao da kaže, već bukvalno priznao da se zgrožava na nju. To je bio veliki šok za mene, plakala sam dok sam mu postavljala pitanja o ženi i braku.
Na kraju je zatražio moj broj telefona, hteo da se vidi sa mnom, a delio mi je vrlo otvoreno komplimente. Smučio mi se i presekla sam sve - priča ona, ali nije želela da iznosi detalje o suprugovoj reakciji kada je saznao da je „nasankan“.

Preljuba se sve češće navodi kao razlog za razvode brakova, a da je ženska intuicija nepogrešiva, potvrđuje i jedan od novosadskih detektiva Ivan Jontović.
„poslovna večera”

- Da „poslovna večera“ nije ono što se pod njom podrazumeva ispostavi se u 98 odsto slučajeva. Muškarci su strašno nepažljivi. Ostavljaju hotelske račune po džepovima, tragove šminke na košuljama, mirise parfema... I sasvim je logično da ih supruge brzo provale. Nepažljivi su, zanemaruju supruge i potcenjuju žensku intuiciju - kaže pravnik Ivan Jontović, nekadašnji radnik u državnoj službi obezbeđenja, a danas direktor detektivske agencije „Enigma“.
Žene su, tvrdi on pozivajući se na dosadašnje iskustvo, sumnjičavije, a muževi neverniji. Nakon sprovedene istrage, klijent dobija na uvid fotografije u kojima je njihov partner u kompromitijućem društvu ili neki drugi dokaz neverstva. Ono što supružnike noćima drži budne i razjeda im brak detektivi okončaju za svega četiri, pet dana.


http://www.blic.rs/Vesti/Reportaza/2876 ... ljubavnicu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2011, 13:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
imas ovo vec negdje na forumu Vader.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2011, 16:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2011, 15:52
Postovi: 35
Žrtvuješ se za nekog ko te prevari? ...Pa na ignore, brate mili sestro draga, dvije tri šamarčine... nek' pop oprašta... :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2011, 13:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Ko nije dozivio ne zna kako je!
Njjaci su oni koji unaprijed znaju kako bi reagovali u situaciji koju nikad u zivotu nisu dozivjeli!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs