banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 151 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Nov 2009, 14:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2009, 02:35
Postovi: 668
Lokacija: Ulica Zrtava Turbo Folka 12
Kraj 8 razreda, na moru u Crnoj Gori...ona starija godinu dana...i zvase se Branka...predvece, sjedili smo na nekom zidicu iznad vode, ful romantika...bilo je tesko skupiti hrabrosti za pokusati (posto ona nije htjela da povuce inicijativu), al kad je pocelo bas mi je nekako prirodno sjelo...i tad sam odmah shvatio da volim duuugo da se ljubim :D ...

_________________
- Radi kao da ti novac nije potreban.
- Voli kao da ti niko nikad nije nanio bol.
- Plesi kao da te niko ne gleda.
- Pjevaj kao da te niko ne cuje.
- Zivi kao da je Raj na Zemlji.

http://www.youtube.com/watch?v=YXdAIJK6 ... re=related


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2010, 21:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
хмм... први пољубац у седмом разреду. на рођендану смо играли флаше па смо се читаво вече цмакали сви са свима :D
али први прави пољубац у другом гиманзије, био сам пијан и мислим да нисам одушевио дјевојку својој вјештином љубљења, али на сву срећу она је била из Србије тако да ју више нисам ни видио :D
сад се слатко насмијем кад год да се сјетим тога :lol:

али зато први пољубац са дјевојком у коју сам био заљубљен у гимназији..ааа то је нешто савршено било. на неком рођендану, обоје мало попили, јоој кад нешто чекаш дуго времена и онда се деси и још буде савршено, ааа то се не заборавља :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 10:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2002, 20:07
Postovi: 1149
Lokacija: BL
Ekskurzija u osmom razredu...diskoteka...u sjecanju mi je ostao samo njen ljepljivi sjaj za usne i pjesma :)

_________________
*/

?>


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 10:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Bilo je jako kasno, nekakva glupa noc, na klupi, pored decijeg igralista.

U par navrata smo bili jako blizu (momenti u kojima nastane tisina) i nista.
Pa smo onda par puta se poceli maziti nosicima... i opet nista.
Onda sam ja njega uhvatila manje-vise na prepad (umalo da se izmakne i taj put-lol) i poljubila ga.
Ne znam zasto sam to uradila, mislila sam da je to logican sled, posle duge price, pretresanja svega i svacega, tolike zaljubljenosti i ceznje, iako me pomalo bilo strah. :D
Verovatno nisam trebala.

Obecao mi je da cemo se nekada ljuljati na ljuljackama, zajedno, jer mene je strah svega sto dize adrenalin. Nije ispunio obecanje, kao ni mnoga druga.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 11:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2009, 20:04
Postovi: 429
Lokacija: Mostar
Mislim da je bilo u parku, 99% da je tako bilo. Predvečerje bilo.
Bilo je lijepo ali se ne sjećam poljubca samo znam da je bilo lijepo. ........

_________________
George Bush: Većina našega uvoza dolazi iz vana.

Da li je bolje ispasti glup ili iz auta??

Ako umrete izgubili ste važan dio svoga života.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2010, 22:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
Šajin je napisao:
хмм... први пољубац у седмом разреду. на рођендану смо играли флаше па смо се читаво вече цмакали сви са свима :D
али први прави пољубац у другом гиманзије, био сам пијан и мислим да нисам одушевио дјевојку својој вјештином љубљења, али на сву срећу она је била из Србије тако да ју више нисам ни видио :D
сад се слатко насмијем кад год да се сјетим тога :lol:

али зато први пољубац са дјевојком у коју сам био заљубљен у гимназији..ааа то је нешто савршено било. на неком рођендану, обоје мало попили, јоој кад нешто чекаш дуго времена и онда се деси и још буде савршено, ааа то се не заборавља :)

kakva hronologija prvog poljupca :lol: .simpatican post


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 00:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
boa je napisao:
Šajin je napisao:
хмм... први пољубац у седмом разреду. на рођендану смо играли флаше па смо се читаво вече цмакали сви са свима :D
али први прави пољубац у другом гиманзије, био сам пијан и мислим да нисам одушевио дјевојку својој вјештином љубљења, али на сву срећу она је била из Србије тако да ју више нисам ни видио :D
сад се слатко насмијем кад год да се сјетим тога :lol:

али зато први пољубац са дјевојком у коју сам био заљубљен у гимназији..ааа то је нешто савршено било. на неком рођендану, обоје мало попили, јоој кад нешто чекаш дуго времена и онда се деси и још буде савршено, ааа то се не заборавља :)

kakva hronologija prvog poljupca :lol: .simpatican post

ах шта да ти кажем :D зашто бих једноставно кад може компликовано :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 03:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Ahm...ovo bi moglo biti malo blentavo, ali ne bih rekao lose...

Bila je neka zurka u 8.razredu in the mothafuckin' hood. Ja vec smoren od gungule zurke, s pivom u ruci (i nesretnom ljubavi prema jednoj koja me (valjda)nije htjela u srcu), probah da se sklonim u jednu prostoriju u kojoj nije bilo nikoga. Onako u mraku sjedam na pod kraj kauca kad me neki prijatan zenski glas pracen finom siluteom pozva da sjednem kraj nje(bila je vec u sobi prije nego sto sam usao a ja nisam imao pojma o tome). Sjeo sam kraj nje i pricali smo tako sigurno jedno sat vremena, a razgovor je samo tekao kao da se poznajemo sto godina. Pricali smo o necemu desetom, volio bih da znam o cemu. Stvarno mi se svidjela i onako u mraku, na slijepo. Otpratio sam je kuci kasnije. Sutra izasao s njom u setnju po naselju i takoreci smo blejali negdje do ponoci, zavrsili kod njenih komsija na stepenicama, a onda smo se malo ljubili ispred njene kuce...Bilo je fucking unbelivable dobro i stvarno mi se svidjala. Ostala mi je je u veoma lijepom sjecanju, a od nje sam(mislim) povukao i fetish prema djevojkama visim od sebe :).- Jebiga, mora negdje biti i taj funny dio.

Pomalo jeziva stvar je da se toga sjecam izrazito realno(osjecam na kozi da je bilo prohladno, sjecam se izgleda oblaka na nebu, sjecam se mjesecine i drugih stvari koje ne bih nabrajao), toliko realno da mi se ta sjecanja cine stvarnijim i intenzivnijim nego sadasnji momenat. Otprilike kao kad se necega naglo uplasis pa ti adrenalin proradi, tako meni i dalje funkcionise taj fragment sjecanja. Zivlji si tad, zar ne? Lose - ne. Pomalo jezivo - da.

Elem, to nije sve...malo tragikomicne romantike...
Najgori? ili najbolji? dio price je to sto sada mogu da je vidim jer se malo-malo, negdje poslije ponoci, skida na nekoj od onih bn, bel, vikom ilistatijaznamvec televizija. Cudno. Kad to vidim na tv-u, ponekad pomislim da me neko ozbiljno zajebava. To bas bude ona situacija kad pomislis: jebiga, zivot je takav(a nemas odgovor kakav).

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2011, 13:43 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 31 Jan 2011, 23:26
Postovi: 7
Uuuhhh...
1996,ja prvi srednje
Zurka kod rodjaka,dugo sam bila zaljubljena u Zorana,
Strasno sam se uplasila,srce mi umalo nije iskocilo na nos :D
Nije mi se svidjelo,bilo je previse "ljigavo" :oops:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2011, 02:51 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2011, 22:12
Postovi: 33
Ja sam se prvi put poljubila sa 15godina, secam se to je bilo na moru u Budvi...

_________________
Klizni plakari po meri


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2011, 12:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Auuuu
8. razred, u ucionici poslije casova, sa prvim momkom.....prvi poljubac i meni i njemu...malo je reci da je bilo...ovaj...pa sada poslije ovoliko godina mogu se smijati.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 151 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs