banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 22:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 151 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Sep 2009, 19:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
o jojjjj :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2009, 00:20 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 15:44
Postovi: 27
Poljubac je najintimnija stvar koju možeš nekom darovati. No toga postaneš svjestan tek nakon što u mladosti poljubiš sve što se da poljubiti. Donosimo vam neke nespretnosti vezane uz prve poljupce i savjete za bolje ljubljenje.




Prvi poljubac je nezaboravan, bar iz dva razloga. Jer je prvi i jer je očajan. Ali je tako prirodan kao disanje. Brojni savjeti kako se dobro ljubiti usredotočuju se na pripremu i potpuno tehničku izvedbu.

Treba imati svježi zadah, čiste zube, okolina mora biti takva i takva, trenutak točno određen, s jezikom moraš kružiti tako, ne siši jezik presnažno, ne previše sline, nemoj biti previše agresivan, ne zaboravi na ruke.

U poplavi savjeta mnogi zaborave zašto uopće ljube i razmišlja se samo o detaljima. Ali temelj dobrog poljupca ostaje samo jedan. Ljubav.

Poljubac može biti koristan kao predigra ili kao socijalna gesta. Socijalni poljubac je socijalan u svakom smislu riječi. No kao čin ljubavi poljubac je nešto najintimnije što možeš darovati svom partneru. Muške penise s lakoćom može zamijeniti jedan veliki dildo, no naše usnice ne može ništa zamijeniti.

Ne zbog toga što se ne bi moglo zamijeniti tkivo, imitirati vlažnost, toplinu ili estetiku lica. Poljubac će ostati tvrđava ljubavi upravo zato jer je prisno izražavanje ljubavi. Gotovo je jedino što nam je ostalo od naše životnosti, onoga što nas čini živim, toplim, mirisnim i emocionalnim bićima.




Ljubav je značajan, ali ne i bitan element spolnosti. A poljubac je osjetilno manje nadražujući nego spolnost, stoga mu je ljubav bitna komponenta.

Ipak, ne možemo živjeti od ideala. Zato je uzimanje u obzir savjeta vezanih uz bolje ljubljenje neophodno. Svježi zadah, obrijana koža, sve te sitnice vezane uz higijenu vrlo su dobrodošle. Sami savjeti - tehnički kud s jezikom, kako što učiniti, prilično su nevažni.

Dobar poljubac nastane sam od sebe, ako osobu voliš i opušten si. Svi se sjećamo tinejdžerskog ljubljenja, gdje oboje sudionika utroše hektolitre sline i mokri su bar preko pola lica, što riječi 'lizanje' daje prilično doslovno značenje.

Jedini savjet što bismo ga trebali za većinu stvari u životu je: 'Radi stvari onako da ti se sviđaju'. I temelj za dobro ljubljenje je samo užitak sudionika, a pravi žar dobrog poljupca ostaje u domeni osjećaja ljubavi. Samo to stvara slasno treperenje u trbuhu i drhtavicu u nogama, vrtoglavicu i osjećaj beskonačne sreće.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2009, 07:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Meni stariji uvjek govorili da stavim kliker u solju od kafe i da ga ganjam jezikom,to je bila najbolja vjezba za prvi poljubac :wink: ....................kad se sjetim koliko sam puta obalio solju dok ga nisam savladao mamu mu ebem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2009, 08:53 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 15:44
Postovi: 27
Davno sam bila mala i prvi put poljubac za starije decko sa 8 godine...bilo mi je divno... :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2009, 08:54 
A dobro sada, ne rachunamo te poljubce ....


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Sep 2009, 13:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
cvox je napisao:
Meni stariji uvjek govorili da stavim kliker u solju od kafe i da ga ganjam jezikom,to je bila najbolja vjezba za prvi poljubac :wink:


hahahah dobra :D

cvox je napisao:
kad se sjetim koliko sam puta obalio solju dok ga nisam savladao mamu mu ebem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hahahahhahaha
:lol: :lol:
I ondaaaaa.... Bi svjetlo :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2009, 14:15 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 15:44
Postovi: 27
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :cat:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2009, 23:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Okt 2009, 08:26
Postovi: 19
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ClXbrXzXVi4[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2009, 23:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2009, 13:46
Postovi: 2437
Lokacija: Bandza Luka
Joooj de nemoj ove narodnjake Boga ti.........

_________________
Ja sam Sotir zvani đubre,stara majko


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2009, 00:07 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Okt 2009, 08:26
Postovi: 19
Shabban je napisao:
Joooj de nemoj ove narodnjake Boga ti.........

Pase mi na temu :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2009, 12:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
EiLeen je napisao:
cvox je napisao:
Meni stariji uvjek govorili da stavim kliker u solju od kafe i da ga ganjam jezikom,to je bila najbolja vjezba za prvi poljubac :wink:


hahahah dobra :D

cvox je napisao:
kad se sjetim koliko sam puta obalio solju dok ga nisam savladao mamu mu ebem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hahahahhahaha
:lol: :lol:
I ondaaaaa.... Bi svjetlo :D


onda sam biJo najboljsi frajer u ljubljenju :wink: znao sam vrtit jezikom uhhhhhh sve zube sam znao prebrojat na dohvat jezika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2009, 12:40 
A covjeka, ja isprica juce curi to sa klikerom, kad nije umrla. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Okt 2009, 12:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
tensSa je napisao:
A covjeka, ja isprica juce curi to sa klikerom, kad nije umrla. :)



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to se bolan tensSa ne prica ccccccccccccc to se prenosi sa koljena na koljeno :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2009, 12:44 
Ma joj, ja ocu da je kiss, a ona se krene smijati onda, sjeti se jbg.....ccc. :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Okt 2009, 13:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
tensSa je napisao:
Ma joj, ja ocu da je kiss, a ona se krene smijati onda, sjeti se jbg.....ccc. :D :D



ponovo maloljetnice ganjas crni tensSa ccccccccc :lol: gdej ce ti dusa bolan :lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2009, 14:05 
Citiraj:
ponovo maloljetnice ganjas crni tensSa ccccccccc :lol: gdej ce ti dusa bolan :lol:

Tamo gdje je ekipa. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Okt 2009, 15:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
tensSa je napisao:
A covjeka, ja isprica juce curi to sa klikerom, kad nije umrla. :)

ho ho hooooo :evil3: :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2009, 15:32 
Votiz? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Okt 2009, 14:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Avg 2009, 17:44
Postovi: 493
Lokacija: Banja Luka - Jerusalem - pa opet Banja Luka i tako u krug...
Prvi put, 'nako baš, baš s jezikom, uz Cars i njihovu stvar "Drive"... Bilo je to negdje '84., sjećam se k'o sad... Srce udara k'o na LSD-u, nespretnost, strastvenost... Nikad više se tako nešto ne može ponoviti.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zbTjzZzfR7w[/youtube]

_________________
Са твоје стране, Зока, постоjи стална дискриминација на националној основи према мене.
(Rujka iz daleke Moskve)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Nov 2009, 12:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2004, 21:14
Postovi: 253
Verovali ili ne ali meni je prvi bio s 8 ili 9 godina nisam bas siguran koja tacno ali jedan je od te dve.
Mesto desavanja-toalet
E sad posto je ona bila starija od mene (ne puno) i iskusnija,stvar je isla prilicno spontanao s njene strane a ja sam se jednostavno prepustio dozivljaju 8) .U pocetku je ona vodila,a posle sam ja navalio ko mutav :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 151 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs