banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 151 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Mar 2009, 20:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
crni Moćni rendžer je napisao:
Sjećam se da sam poslije toga tri dana ribo usta,
U 7.razredu poslije fizičkog,ostali u svlačioni,joj
ona i ja sjeli na strunjače i zbunjeni,jedno drugom krnuli jezike.
Mladost ludost.Ali i ako je bio prvi put nije bilo loše. :D

E sad si ga pretjerao! Pa zar je toliko gadno bilo? :oops:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2009, 20:36 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Mar 2009, 19:32
Postovi: 24
Lokacija: bijeljina
Ma nije sad kad se sjetim,al onda jestt.

_________________
Its time for metamorphose


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2009, 20:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
crni Moćni rendžer je napisao:
Ma nije sad kad se sjetim,al onda jestt.

Jadničak mali :D mogao si tako da se prestraviš. Vjerovatno nisi bio zreo za taj "najveći susret na svijetu".

"Istina je samo što duša prosniva
poljubac je susret najveći na svijetu."

Evo ti online pjesmu, preslušaj http://www.esnips.com/doc/c56476e5-8d41 ... Pesma-zeni

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2009, 17:48 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 15:44
Postovi: 27
:cat: Prvi poljubac može odlučiti da li će jedna ljubavna veza biti trajna ili će se okončati razlazom iz koga nema povratka.

Poljubac može sadržavati potencijalno ključne informacije o vašem partneru. Neka od ponašanja prilikom ljubljena su predvidiva: potvrđeno je da žene, na primjer, smatraju poljubac izuzetno važnim emotivnim znakom ne samo prije, u toku i poslije seksualnog odnosa, već i u toku cijelog trajanja emotivne veze.

Međutim pokazalo se da muškarci ljubljenje smatraju sredstvom koje će u konačnom razvoju dovesti do seksualnog kontakta, te da poslije seksualnog odnosa rijetko partnericu poljube u znak zahvalnosti za pruženo im zadovoljstvo kao i da razmjenu poljubaca ne smatraju važnim detaljem u odnosima s partnericom.

Više od polovine anketiranih muškaraca, izjavilo je da su spremni na seks bez ljubljenja s partnericom dok je na takav čin spremno samo 15% žena. Ali mnogo više muškaraca nego žena izjavilo je da je "pravi poljubac onaj u kome je angažiran i jezik" pa im je također posebno važno da "partnerica uzdasima izražava zadovoljstvo".

Međutim, kroz istraživanje otkriveno je da prvi poljubac koji razmjene partneri može odlučiti o tome da li će ljubavna veza potrajati ili će biti prekinuta bez mnogo emocija. U toku istraživanja, 59% muškaraca i 66% žena izjavilo je da su bili suočeni sa situacijom da im se neka osoba svidjela, ali da je zainteresiranost za daljnje odnose iščezla poslije prvog poljupca.

Kroz istraživanje je zaključeno da složena razmjena informacija koja se odvija u toku poljupca utječe na, za sada, tajanstveni mehanizam na koji ne možemo utjecati i koji ukazuje na moguće genetsko neslaganje zbog čega organizam jednog ili drugog partnera daje znak na uzbunu da se veza s neizvjesnim ishodom prekine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2009, 20:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2008, 17:34
Postovi: 1246
Lokacija: 15 minuta iza GAME OVER-a
@beba cura
i kakve to veze ima sa tim,kakav je nekome prvi poljubac bio?
Po nekad,ako partneri izgube nevinost jedno sa drugim to bude razlog da veza potraje :D
Tj mnogo je teze raskinuti sa prvim ili prvom..........kako sex tako i poljubac........
A nauka,to nije vezano za PRVI prvi poljubac :D
To je bilo istrazivanje vezano za prvi poljubac sa nekom osobom,znaci ubace te u sobu sa dvadeset cura i svaku prvi put poljubis :lol: i onda kazes sta si osetio hehehhehe

_________________
Carpe Diem,spavaćeš kad umreš...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 00:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
A ne mora značiti to za prvi seks.... Ne slažem se s tobom...
A poljubac mi je jako bitan... Bila sam raskinula s jednim momkom jer se grozno ljubio.. Dala sam mu fore 2 dana da se uskladi, čovjek je bio kao mikser i to se moralo okončati... :lol: :evil3:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 00:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Oooo ja nisam ni odgovorila na ovu slatku temu. Zvao se Dragan i to je bilo nakon 8. razreda na ljetovanju.... Bili smo u istom smještaju 7 dana, poljubili se negdje predzadnji dan i kao on se meni više nije sviđao... A bilo je čudno, nešto drugo sam očekivala.... :evil3: :lol: Al bilo je slatko.... :iconbiggrin:
Nismo se nikad više vidjeli, voljela bih znati šta je s njim.. :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 00:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Gizzzmo je napisao:
U 8. razredu samo par cmokica u igri "Zaloga".
Prvi "pravi" poljubac u 1. srednje....
Uh, kako je bilo loshe, uzas jedan. Nisam mogla vjerovati kako je lose hahah...
Ali, eto, jelte, nakon par godina iskustva shvatam Duciceve rijeci :
"Poljubac je susret najveci na svijetu" :)
Eto, skoro mi se od poljupca poljuljalo tlo pod nogama, u pravom smislu te rijeci.
Nisam znala kuda idem heheh. :)

:D :D :D :D :D
Skoro mi se ista stvar desila hihihihi :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 00:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2008, 17:34
Postovi: 1246
Lokacija: 15 minuta iza GAME OVER-a
Vidis,nekome je prvi poljubac stvarno poseban..........
A ono za prvi sex.........nisam ja kriv sto su moralne vrednosti pale na nulu pa malo kome ta nevinost znaci nesto.........inace,tesko je raskinuti sa nekim,a pogotovu ako znas da ti je ona ukazala najvece poverenje,to su neke stvari koje samo dodatno otezaju raskid,odnosno pojacaju vezu.........
Bar je nekad bilo tako,a sad ......... c c c c ..........kad samo pogledam na ove danasnje klinke,15 godina i udje u diskoteku ili kafic........kako bi joj razvezao samarcinu i poslao na spavanje.....isto tako bi uradio i sa klincima........sto je najgore to se napije od dva piva,pa sakce pa divlja.......nista drugo nego ih dobro naprasiti..........

_________________
Carpe Diem,spavaćeš kad umreš...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 07:20 
Marija...14 godina... :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 07:52 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
tensSa je napisao:
Marija...14 godina... :D :D :D

Ti ili ona?Pedofiu.......
:D

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 08:25 
Oboje po 14...bio klinac jbg... :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 08:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
tensSa je napisao:
Oboje po 14...bio klinac jbg... :D :D :D

a jesi se samo ljubio ili?

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 08:36 
To mi je prvi kiss bio... :D :D :D

Poslije su se desavale svakakve svari. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
dalmi je napisao:
Vidis,nekome je prvi poljubac stvarno poseban..........
A ono za prvi sex.........nisam ja kriv sto su moralne vrednosti pale na nulu pa malo kome ta nevinost znaci nesto.........inace,tesko je raskinuti sa nekim,a pogotovu ako znas da ti je ona ukazala najvece poverenje,to su neke stvari koje samo dodatno otezaju raskid,odnosno pojacaju vezu.........
Bar je nekad bilo tako,a sad ......... c c c c ..........kad samo pogledam na ove danasnje klinke,15 godina i udje u diskoteku ili kafic........kako bi joj razvezao samarcinu i poslao na spavanje.....isto tako bi uradio i sa klincima........sto je najgore to se napije od dva piva,pa sakce pa divlja.......nista drugo nego ih dobro naprasiti..........

A zašto bi taj prvi seks bio toliko značajan? Pogotovo da te zadržava s tom osobom... Ako je više ne voliš, ne treba da imaš nikakve obaveze prema njoj... To ste uradili kad ste se voljeli, ako se više ne volite, sad trebaš ostat s tom osobom još neko vrijeme jer ipak si s njom izguubio nevinost... Ma daj, molim te... Najčešće poslije nađeš nešto mnogo bolje. A *ebiga, kako bi i znao da ne probaš...
A šta i znači ta nevinost? To je najobičnije sranje od seksa ako ćemo iskreno... :evil3: :lol: Presurova sam, znam...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 18:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2008, 17:34
Postovi: 1246
Lokacija: 15 minuta iza GAME OVER-a
Upravo potvrdjujes moju pricu da su moralne vrednosti na nuli.....
Jbg,jeste ovo 21.vek ali misim da prvi sex koliko god los i cudan bio nekome znaci mnogo vise.
Ako krene sve kako je vec krenulo,imacemo ustanove,tipa "Profesionalno skidamo nevinost bez ikakvih emocija"
:confused2: :confused2: :confused2:
Nije to to,nemam pojma kako je kod vas,ja sam odrastao na ulicama Pule i Beograda,koji se smatraju za moderne gradove,pa nisam to sveo na tvoju formulaciju.
I nemozes da kazes da nista ne znaci taj prvi sex......
Mozda tebi nije znacio.......ali znam da meni jeste......

_________________
Carpe Diem,spavaćeš kad umreš...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 18:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Značio mi je tad... Al s godinama i zaboraviš na to, jednostavno dođe neko drugi... Sjećaću ga se uvijek, naravno... Al mi je drago što više ta nevinost nije precijenjena kao u istoriji - kad su se morali vjenčati, pa stupiti u seksualni odnos.

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 19:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2008, 17:34
Postovi: 1246
Lokacija: 15 minuta iza GAME OVER-a
Nisam ja rekao da treba cekati brak,ali nece to biti nesto u fazonu,evo mala se napila ae sad je povalim i nista se nije desilo.....
A prvi put,je prvi put....sve novo je lose ali i sjajno.....i nije poenta da ti sad to nesto znaci,posle par godina od raskida da ti njega ili nju trebas voleti i biti sa tom osobom samo zbog sexa......ali u momentu kad se desi,veza se ucvrsti......
Nema sanse da je sve kao i da nije bilo sexa :)
Kasnije,naravno postoje tu neke avanture i one night veze,ali ipak postoji razlika izmedju
ljubavne veze koja ukljucuje sex i platonske ljubavi .........

_________________
Carpe Diem,spavaćeš kad umreš...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 19:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Dobro. Tad se definitivno učvrsti veza nakon seksa... Jer ipak je prvi put i vežeš se za tu osobu. A pošto ne praktikujem te one night stands, mogu da kažem i da se neka druga veza učvrsti seksom - ne mora biti prvi put. :evil3: 8) Al dobro, to više nije tema....

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2009, 19:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2008, 17:34
Postovi: 1246
Lokacija: 15 minuta iza GAME OVER-a
Slazem se,otisli smo daleko od teme :lol:
Evo da se vratimo na pravi kurs.........Halid Beslic - Prvi poljubac :lol: :lol: :lol:

_________________
Carpe Diem,spavaćeš kad umreš...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 151 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs