banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Dec 2004, 15:40 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2004, 15:11
Postovi: 99
mozda sam malo naziv zakomplikovala,
al me zanima slijedece,
svoj odgovor valjda vec znam ali opet i nisam sigurna pa da vidim sta vi kazete,
zaljubila sam se u tipa kog istina vrlo slabo pozanjem i jako malo vremena sam s njim provela,
i sad sjedim i cekam da se nesto desi, da nesto poduzmem ne mogu, vec probala sve i nista mi nije jasno, a okolnosti zeznute i tako sjedim i cekam nece li mi se nesto samo od sebe kasti
i onda se pitam da li ja tu gubim vrijeme dok sjajni mladici promicu
a opet sreca je lijepa samo dok se ceka
i tako dodjosmo do pitanja
da li je glupo uopste se zaljubljivati u nekog unaprijed, prije nego sto se dobro upoznali i shvatili da bi veza mogla lijepo da funkcionise
s jedne strane nista ljepse nego kad tog nekog nakon cekanja i docekate
a opet ako se ispostavi da ne docekate nista gluplje od osjecaja da ste pola godine uzalud cekali
sta reci
zaljubiti se u proizvod maste ili ne?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Dec 2004, 15:46 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2004, 09:39
Postovi: 7
Problem je kod cekanja da masta izgradi lik koji uopce ne postoji i kasnije se razocaras. Ako se to kasnije ikada dogodi. Najcesce ne. Da je htio bio bi vec dosao. Tako je to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Dec 2004, 15:59 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2004, 15:11
Postovi: 99
ma ok slazem se postoji granica preko koje ne vrijedi cekati
ali da li ipak treba reci ma necu da cekam nikad nikog
hocu sad, daj sta das i to
zar nije ipak romantika ponekad i malo cekati pa makar i uzalud


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Dec 2004, 01:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Nov 2004, 18:42
Postovi: 85
slazem se sa " caliope ". mi se obicno zatreskamo u osobu koju ne poznajemo dovoljno i previse je idealizujemo. a u stvari svako ima svojih mana i njih tek uocimo kad " progledamo ". odnosno kad se pocnemo malo " hladiti " i kad malkice ukljucimo mozak.
i onda obicno bude: " joj, sta sam vidjela na njemu ".
al dobro rece neko gore. ne znam ko. da je htio , bilo bi do sad nesto.
izvini, ako zvucim previse hladno. al to je istina.
zavisi u stvari koliko imas godina. te se igrice " vruce - hladno " igraju sa nekiih 12 - 13 godina. pretpostavljam da imas vise. i da doticni ima vise. i zato to batali. znam da to sad zvuci nemoguce, previse si zagrijana za njega, al okreni se malo oko sebe. koliko je slatkih momaka oko tebe................mmmm....
to ti je moj savjet.
a mozda sam promasila temu.
pozdrav i javljaj sta je bilo :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Dec 2004, 02:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2004, 01:39
Postovi: 799
Lokacija: somewhere in between
Sve ti to varira od osobe do osobe. Cinjenica je da se u vecini slucajeva cekanje ne isplati, ali obzirom koliko smo mi ljudi po prirodi skloni zaljubljivanju i logicno je da se nekad razocaras.
S druge strane pretjerana realnost i prakticnost u vezi (potencionalnoj) znaju biti pretjerani pa to malo maste i ne skodi.Dakle, ukoliko ti ne smatras da je to "waste of time" ili ti ga gubitak vremena, samo naprijed. :wink:
Bolje i to nego da budes u nekoj nazovimo sigurnoj vezi bez strasti i onog slatkog iscekivanja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Dec 2004, 09:15 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2004, 15:11
Postovi: 99
cure potpuno ste u pravu,
iz mog neskromnog iskustva mogu reci da se zaista cekanje nikad ne isplati, pogotovo ne ona vrsta sjedim kuci, zderem cokoladu i cekam da telefon zazvoni (pri tom placuci)
ali ja sam vise mislila na mogucnost da covjek (u ovom slucaju cura) normalno zivi, radi, izlazi, druzi se i upoznaje u ljude a negdje u cuva neku misao koja je mozda lijepa pred spavanje
e sad priznajem jos bolje bi bilo da tu misao pocne da razvija tek kad je osobu upoznao(la) ali valjda treba sebi dozvoliti i da ponekad prosto samo masta
onda vise cijeni kad dobije zar ne


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2004, 13:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
zitanjac je napisao:
mozda sam malo naziv zakomplikovala,
al me zanima slijedece,
svoj odgovor valjda vec znam ali opet i nisam sigurna pa da vidim sta vi kazete,
zaljubila sam se u tipa kog istina vrlo slabo pozanjem i jako malo vremena sam s njim provela,
i sad sjedim i cekam da se nesto desi, da nesto poduzmem ne mogu, vec probala sve i nista mi nije jasno, a okolnosti zeznute i tako sjedim i cekam nece li mi se nesto samo od sebe kasti
i onda se pitam da li ja tu gubim vrijeme dok sjajni mladici promicu
a opet sreca je lijepa samo dok se ceka
i tako dodjosmo do pitanja
da li je glupo uopste se zaljubljivati u nekog unaprijed, prije nego sto se dobro upoznali i shvatili da bi veza mogla lijepo da funkcionise
s jedne strane nista ljepse nego kad tog nekog nakon cekanja i docekate
a opet ako se ispostavi da ne docekate nista gluplje od osjecaja da ste pola godine uzalud cekali
sta reci
zaljubiti se u proizvod maste ili ne?


Evo mog savjeta.
1- taj tip u kojeg si se zaljubila, potrazi njegov broj sastani se sa njim i otvoreno mu reci da imas ozbiljne namjere sa njim, te da ti se dopada pomisao da zapocnete vezu, zaniteresovan ne zainteresovan, na njemu je odgovor da bude dat?
2- iz drugog djela tvoje price cini mi se da si ti bas LOOSER jer koja osoba jos sjedi i place ( sa cokoladom u rukama) i nada se i masta je ocigledno veoma dosadna i upitaj se da li je to mozda razlog taj tip te nije nazvao do sada??
3-sto se tice tvog gubljenja vremena, nista ne propustas, ti takozvani sjajni mladici sto prolaze pokraj teb( mene samo zanima gdje si dobila informaciju da su sjajni) vjeruj mi i nisu zlatni kako mislis jer tad vjerovatno nebi prolazili pored tebe vec prolazili pored tebe ne pogledajuci te.
4-ja nikad razumjeh ljude koji se "zaljube" u sta pobogu u istvelicinskodrugo bice, i njihove oci nacin na koji idu u WC ili sta drugo???mislim ako je to ono sto te navodi da se zaljubis u osobu bez cak poznavajuci je onda si mozda IN za veliko iznanadjenje vrste razocarenja.
5-moja poenta je da NARAVNO da treba da upoznas osobu da je volis ,i NARAVNO da treba da ne razmisljas o tome kako ti vrjeme prolazi i kako svi su srecni osim tebe, kad prestanes razmisljati o sebi kao o nekoj ruznoj osobi , mozda ti se i nesto ljepo desi, o ovim stvarima ti nedonosis odluku kad i gdje one se dese, pa pusti da se DESI i tebi .

i PET -- mozda ako ti niko nije rekao istinu do sada, onda evo je iznad.
Okrutno stvorenje da jesam!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Dec 2004, 13:57 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2004, 15:11
Postovi: 99
svaka cast tough,
pretpostavicu da se radi o muskarcu jer mi se cini da takve komentare ne bi dalo zensko,
ne zato sto su okrutni, jer se slazem da je bolje ljudima okrutno reci istinu i pomoci im da se trgnu nego ih nesto kao tjesiti i zadrzavati u usranom sranju kakvom jesu,
e sad zasto se vidi da si musko, prvo zato jer sve shvatas bukvalno (zensko bi vec u recenici placuci jedem cokoladu pored telefona prepoznalo Bridget Jones's diary i sex&city trend da se preuvelicava i slavi zenska sklonost ka patetisanju)
a drugo zensko bi znalo da cak i da nije preuvelicano to je nesto kroz sta skoro sve zene prodju i to cak sto su ljepse i sto im je vise mladica u zivotu poklanjalo paznje to vise to rade, ruzne se obicno pomire sa onim sto mogu dobiti i ne kukaju (ovo bar iz mog neskromnog iskustva)
dakle potpuno se slazem sa konstatacijom dok se ne svidis sebi neces ni drugima
na tome iskreno svaka cast, nije bilo sarkasticno ono na pocetku
ali ipak ne razumijes zene
i uopste tesko je davati agony aunt savjete kad ne znas pricu
ali hvala na pokusajima
zakljucak je sve u svemu tacan
dok god ja nesto cekam necu docekati
ipak mislim da ne treba uvijek biti hladno racionalan i zaljubljivati se tek nakon sto izjedes s nekim vrecu soli kako se kaze
zivot bi onda stvarno bio dosadan
mislis li da sam bar malo u pravu?
a da cu da probam da ga zaboravim hocu, evo obecavam, do februara ce biti proslost, a i sezona je zurki
a da su momci sjajni, ma jesu, ljepota je u ocima onog koji gleda, pa sto onda misliti da su grozni ako mozes misliti da su sjajni (dok god nista ne ocekujes)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Dec 2004, 14:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
sta da kazem,

tesko je meni bity Agony aunt sa savjetima , da slazem se, savjetima koje ti trazis, i poznavajuci pricu koju nam nisi ispricala!

Problem u tvojoj prici si ti, i ti to znas!

Sad ,,URADI NESTO PO TOM PITANJU.
LOve
Srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Dec 2004, 14:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2004, 19:53
Postovi: 561
Citiraj:
pretpostavicu da se radi o muskarcu jer mi se cini da takve komentare ne bi dalo zensko


errrrrrrr......... greska



Citiraj:
zaljubila sam se u tipa kog istina vrlo slabo pozanjem i jako malo vremena sam s njim provela,
i sad sjedim i cekam da se nesto desi, da nesto poduzmem ne mogu, vec probala sve i nista mi nije jasno, a okolnosti zeznute i tako sjedim i cekam nece li mi se nesto samo od sebe kasti


draga moja, isti problem sam imala, pa cu ti rado dati svoje misljenje jer izgleda da i u stanju totalne agonje :(

Ja sam bila zaljubljena u tip godinu u pol, ali svi moji pokusaji ostadose uzaludni. OK, nisam mu se svidjalja, u redu mogu prihvatiti, svi smo razliciti, ali njegovo ponasanje prema meni nije bilo nimalo lijepo, iakoje znao da mi se svidja.
Ono sto hocu da ti kazem da je taj tip u tvojoj glavi idealan, najbolji i jedni za tebe ( to je i poenta zaljubljenosti ), u stvarnosti on najvjerovatnije je cista suprotnist tom tvom idealnom muskarcu. Na kraju krajeva samo te ta tvoja zamiso mize "natjerati" da toliko dugo gledas u njegovom smjeru.

Pogledaj malo i druge 8) , sigurno ce se naci i nekei koji ti se mozda na prvi pogled nece uciniti kao ON, ali na drugi, pa na treci bice sigurno bolji.


nadam se da sam ti pomogla, a ako nisam sorry :wave:

_________________
"Nema slučajnih građevina, izdvojenih iz ljudskog društva u kome su nikle, i njihovih potreba, želja i shvatanja kao što nema proizvoljnih linija i bezrazložnih oblika u neimarstvu."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Dec 2004, 14:30 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2004, 15:11
Postovi: 99
ma kakva agonija
stvar se samo ovih dana aktualizovala pa sam pocela opet da razmisljam na tu temu ali kako rekoh nadam se da cu do februara da rascistim situaciju
problem u tome zapravo i jeste, sto ja nisam sigurna na cemu sam
jer on jedno radi, drugo prica a nekako mi se cini da nesto trece osjeca
a ja pri tom ne znam sta
valjda je najrealnije reci ma da je sta htio i uradio bi ali znas kako je nada umire poslednja a i jest tesko kad neko nece da ti otvoreno kaze hocu ili necu nego sve nesto nije crno a nije ni bijelo
ali kako rekoh nakon pauze sad mislim da ce stvari da se rasciste,
naravno uredno prijavim epilog
cisto kao nauk
a generalno mislim da je nesretno zaljubljenima uvijek najbolje reci daj batali, naci ces bolje, nije te vrijedan itd.
jer ako se sta ipak i desi bar ce super da se iznenadi a ako se ne desi pa nije nista ni ocekivala i svima dobro
zato hvala na rijecima "podrske"
uvijek dobro dodju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Dec 2004, 17:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Nov 2004, 18:42
Postovi: 85
ja bih na ovu temu mogla pisati i pisati.
opet kazem, nemoj se samo nadati i tjesiti sebe npr. " ma svidjam se ja njemu, samo se on boji svojih osjecanja itd ". batali to draga moja. tebi vjerovatno i ne treba osoba koja se boji i koja je nesigurna u sebe. u stvari nije " vjerovatno " vec sigurno.
al vjeruj mi na rijec, jednog dana kad se ohladis i kad sve to bude proslost, smijaces se samoj sebi. i govoriti, koja sam ja budala. i tek tada ces postati svjesna njegovih mana. ja sam dugo bila zatreskana u tipa kojeg sam ja " zamislila " u svojoj glavi. a on je bio totalna suprotnost. jednostavno, covjek od krvi i mesa. sa vrlinama i manama. a ja sam se zaljubila u ono sto sam ja zeljela da on bude.
a to sto kazes da on jedno prica, drugo radi, a trece osjeca....hm. da li si se nekad pitala, da li se ti njemu svidjas??? ( nemoj me samo smatrati kuckom, ovo ja sve na osnovu licnog iskustva ). jer, zanimljivo je igrati te igrice, on zna da ti se svidja, ti njemu ne, ili da , al ne bi on sad vezu, znas, ovo, ono.................. a laska to kad se nekome svidjas....
to da sjedis i places i da jedes cokoladu. pa to je dozvoljeno neko vrijeme. e tada slijedi ovo :
ono sto pali kod svih je LJUBOMORA. znam da se mnogi nece sloziti sa mnom, al to je jedna velika istina. dakle, nakon cokolade, suza i tuge....izadji sa drugaricama, izgledaj najbolje sto mozes, nabaci najljepsi osmijeh na lice i pravac u nocni zivot!!! po mogucnosti u lokal gdje on izlazi. e, sad dolazi ono najvaznije. nemoj da ti on bude centar svijeta!!! zezaj se, i neka vidi da pricas sa drugim momcima. flertuj na njegove oci.... e sad. mozes postici dvostruki efekat. ili ce ti se " vratiti " sa totalno drugacijom pricom, toliko drugacijom da ga neces moci prepoznati( odjednom bi da bude s tobom ) ili ce se prepasti. uglavnom, reakcija je zagarantovana. a ako se boji, pa vec sam ti rekla, takva pi*kica ti vjerovatno i ne treba u zivotu.
neko rece gore da ga nazoves i da mu otvoreno kazes sta zelis. ha ha. draga moja, nemoj to ni pod razno. zna on dobro sta ti zelis. samo bi ispala budala. e fino, kad on igra igricu zasto ti ne bi??? vjeruj mi ljubomora je pravi recept, jer momci ne podnose konkurenciju, al nikako.
dobro si rekla da je curama koje bolje izgledaju gore. tu si u pravu. znam da se sada mnogi nece sloziti sa mnom, al muskarci se boje djevojaka koje lijepo izgledaju, i koje znaju sta hoce. naravno, ne generalizujem, ali velika vecina.
na kraju da pojasnim nesto. vjerovatno se velika vecina " muskog svijeta " sa foruma nece sloziti sa mnom. i da vjerovatno zvucim kao ocajna, djevojka puna gnijeva, koja mrzi muskarce. ne, ne. ja muskarce obozavam. i imala sam i dobrih i losih iskustava, nazalost vise losih. al se ne bunim, nisam ni ja bila cvjecka :)
i nisu svi isti.
veliki pozdrav
cmok za sve


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Dec 2004, 00:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2004, 01:39
Postovi: 799
Lokacija: somewhere in between
'Alo cure polako, ubiste djevojku u pojam, kao da vi nikad niste bile zaljubljenje (sretno ili nesretno u to ne ulazim). Ona najbolje zna svoju situaciju, i komentari tipa ti si gubitnik od likova poput "tough" :roll: su potpuno suvisni. I da zitanjac -tough- je zensko vjerovala ili ne?!
Radi sta ti mislis da je ispravno, meni i ostalima ni u dzep a ni iz dzepa.
U svakom slucaju ja ti zelim puno srece sta god da odlucis!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Dec 2004, 03:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Nov 2004, 18:42
Postovi: 85
nesto jos zaboravih napisati.
nemoj se samo tripati kako si ti jedina nesrecna na svijetu, bla, bla, bla.
vjeruj mi, svako od nas je bio nesrecno zaljubljen, i bio " ispaljen ".
a kad malo bolje skontas, pa mnoge si i ti ispalila. ispravi me ako grijesim??? sve je to zivot. i njegova poenta. i bilo bi mnogo dosadno da nema toga.
i nikad nakon nekog ljubavnog razocarenja nisam rekla : " jao, oni su konji, nikad se vise necu zaljubiti ". hocu i to jos sto puta. i bicu jos milion puta ispaljena, i ja cu da ispaljujem, i sve to jedva cekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zivjela ljubav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Dec 2004, 10:21 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2004, 15:11
Postovi: 99
bez brige
niste me ubile u pojam
vec sam ja to u sustini prerasla
plac sam pomenula samo ilustracije radi (to sam definitivno prerasla mislim), izlazim ja i sredjujem se i prodje tu i tamo i poneki za pomenuti, nije to sve problem
cinjenica je ipak da ja i dalje mislim na tog jednog pa pokusavam naci nacin da opravdam to svoje stanje u smislu da mozda i ta zaludna zaljubljenost (od price s vama cure definitivno mislim da je zaludna) ima nesto lijepo i dobro u sebi
ali kako sam obecala prevazicicu i to jos za nekih mjesec i kusur dana a onda cemo skupa da zakljucimo jel to bilo glupo ili nije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Dec 2004, 13:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:00
Postovi: 650
Lokacija: Banjaluka
Hormoni su jachi od mozga ... zhivimo s tim ... 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jan 2005, 19:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jan 2005, 14:44
Postovi: 1477
Lokacija: Banjaluka :(
InfernuS je napisao:
Hormoni su jachi od mozga ... zhivimo s tim ... 8)


e tu si 100% u pravu.
i prvo srce, pa tek onda pamet..... i tako cijeli zivot.

_________________
k,gnmnvmnmnbgvikj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jan 2005, 21:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2004, 19:53
Postovi: 561
Citiraj:
i prvo srce, pa tek onda pamet..... i tako cijeli zivot.


ma uzas, ali sta mozemo srce nas cesto zezne, ali kad pogodi. onda pogodi :wink:

_________________
"Nema slučajnih građevina, izdvojenih iz ljudskog društva u kome su nikle, i njihovih potreba, želja i shvatanja kao što nema proizvoljnih linija i bezrazložnih oblika u neimarstvu."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jan 2005, 22:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jan 2005, 14:44
Postovi: 1477
Lokacija: Banjaluka :(
NEGO, STA SE DESILO SA DJEVOJKOM KOJA JE POSTAVILA TEMU????
JAVI SEEEEEEEEEEE

_________________
k,gnmnvmnmnbgvikj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jan 2005, 22:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2004, 19:53
Postovi: 561
il je "zbarila" onog tipa pa sad ima pametnija posla nego da visi ovdje sa nama luzerima ili da je trazimo na nekom mostu

_________________
"Nema slučajnih građevina, izdvojenih iz ljudskog društva u kome su nikle, i njihovih potreba, želja i shvatanja kao što nema proizvoljnih linija i bezrazložnih oblika u neimarstvu."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs