banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 09:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 18 Jul 2008, 12:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Nov 2004, 10:48
Postovi: 761
cvetic, ne bih da ti sugerisem sta da radis..
ali svi znamo da zene vjeruju muskarcu sve do prvog puta kad ih iznevjeri. Poslije toga je zena citav zivot na oprezu :wink:
e sad, ja to gledam od situacije do situacije.. svakom se moze desiti da pocne sra*i i iz zajebancije krene nesto sto poslije tesko zaustavis, sve dok ne dodje do situacije u kojoj si sad ti.. znaci, budes otkriven ili ti jednostavno dosadi..
e meni bi bilo najlakse kad nista ne bih saznala. ali ako saznam - kao sto rekoh, na oprezu sam citav zivot, osim ako u toj aferi nema ljubavi - onda je sut karta u jednom pravcu. A znas kako se kaze; ljubav, alergija i kasalj su jedine stvari koje se ne mogu sakriti.

e sad, presudno za opstanak veze su vasi osjecaji, cijelokupna situacija u vezi, i to ti najbolje znas. Vrijedi li oprostiti, dati mu jos sansu il' ga sutnuti k'o zadnjeg smrada odluci sama..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 22 Jul 2008, 20:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Sve je to stoka, ne treba verovati nikome, pogotovo partnerima...

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 27 Jul 2008, 12:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2007, 18:54
Postovi: 484
Lokacija: Xizang
Treba sve to na giljotinu ko u Iraku,Iranu i tim islamistickim zemljama :mad:

_________________
"Daj više odmora jeziku nego rukama"
"Najbolja upotreba reči je ćutanje"
"Ako ste ućutkali nekoga niste ga i preobratili"
"Oni koji umeju da govore, govore kratko"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 04 Avg 2008, 23:01 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:34
Postovi: 51
Prevara ima raznih, ali sve su ti iste dok jednu od njih ne dozivis. Tada pocnes da primjecujes razliku izmedju njih. Svaka je bolna :( ali na svoj nacin. Uvijek se moze oprostiti ( i u najcescem slucaju mi zene to radimo za razliku od muskaraca),ali nikada se ne moze zaboraviti, trn sumnje uvijek ce da postoji, i to u tolikoj mjeri zavisno od partnerovog ponasanja. Ukoliko je on spreman okajavati grijeh prevare sve dok ti to budes trazila tu se nesto moze i popraviti, mada je malo takvih, brzo ih prodje griznja savjest i dosadi im se pravdati pa je na tebi da izaberes.Samo i kada nemas dokaz zapamti nikada im ne vjeruj, budi oprezna neki uspiju vjesto da kriju godinama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 06 Avg 2008, 12:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
elena78 je napisao:
Prevara ima raznih, ali sve su ti iste dok jednu od njih ne dozivis. Tada pocnes da primjecujes razliku izmedju njih. Svaka je bolna :( ali na svoj nacin. Uvijek se moze oprostiti ( i u najcescem slucaju mi zene to radimo za razliku od muskaraca),ali nikada se ne moze zaboraviti, trn sumnje uvijek ce da postoji, i to u tolikoj mjeri zavisno od partnerovog ponasanja. Ukoliko je on spreman okajavati grijeh prevare sve dok ti to budes trazila tu se nesto moze i popraviti, mada je malo takvih, brzo ih prodje griznja savjest i dosadi im se pravdati pa je na tebi da izaberes.Samo i kada nemas dokaz zapamti nikada im ne vjeruj, budi oprezna neki uspiju vjesto da kriju godinama.


ja romantike ......... :lol:
tebe je neko izgleda doooobro iznatezao u zivotu a ???
sad znam od kuda ti ova tvoja tema ....... :)

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 06 Avg 2008, 13:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
elena78 je napisao:
Prevara ima raznih, ali sve su ti iste dok jednu od njih ne dozivis. Tada pocnes da primjecujes razliku izmedju njih. Svaka je bolna :( ali na svoj nacin. Uvijek se moze oprostiti ( i u najcescem slucaju mi zene to radimo za razliku od muskaraca),ali nikada se ne moze zaboraviti, trn sumnje uvijek ce da postoji, i to u tolikoj mjeri zavisno od partnerovog ponasanja. Ukoliko je on spreman okajavati grijeh prevare sve dok ti to budes trazila tu se nesto moze i popraviti, mada je malo takvih, brzo ih prodje griznja savjest i dosadi im se pravdati pa je na tebi da izaberes.Samo i kada nemas dokaz zapamti nikada im ne vjeruj, budi oprezna neki uspiju vjesto da kriju godinama.


Sutni to u guzicu...i sa osmjehom nastavi dalje :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 06 Avg 2008, 13:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
ma kakaaaav, zdaj ce ona malo ta trane....pa da 1:1 bidne.......

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 06 Avg 2008, 13:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
The Godfather je napisao:
ma kakaaaav, zdaj ce ona malo ta trane....pa da 1:1 bidne.......


Uh, ... to je mnogo los lijek ... ja tebi, ti meni, ... nikad kraja prevarama, pakostima, smicalicama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 06 Avg 2008, 13:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
ma to je super za ove druge polovine tih prevara, nezavisne jebace/ice presretace/ice

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 06 Avg 2008, 13:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:23
Postovi: 1563
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
cvetic zuti je napisao:
Kratko cu:
u telefonu nadjena lasacivna komunikacija sms-om i mms-om sa imenom koje se ne pominje u dnvenoj komunikaciji. ispostavice se da je to bila kres-kombinacija u periodu pre naseg zajednickog zivota.

Na pitanje sta je to, ko je to i zasto - odgovor je da je to glupost, da nema veze sa partnerom i da nema opravdanja. Naravno, i da se nece vise ponoviti..

Moje pitanje je:
kako dalje verovati partneru?
Kako verovati da je istina kad kaze da mu je u vezi sve ok i da je srecan?

mozda je trivijalno, ali je meni prvi put u zivotu...
pa pitam:)


Da ti samo kazem kratko:

Da si ga mislila ostaviti vec bi to uradila. Ne mora biti bas ono najgore da je uradio. Vec si odlucila da cete nastaviti zivjeti zajedno i to je to. Pazi bolje ubuduce i kad budes imala cvrste dokaze onda odluci sta ces. Ili mozes pozvati one likove iz one americke emisije Preljubnici pa da prati malo da se uvjeris. I u NS postoje takve agencije.
Pozdrav :evil3:

BEOGRAD - Privatne detektive u Srbiji, prema nezvaničnim procenama, godišnje angažuje oko 3.500 ljudi, a vlasnici agencija kažu da posla ima sve više. Za njihovo angažovanje odlučuju se kako bi pronalašli članove porodice koji su nestali, ali i zbog otkrivanja neverstva partnera, provere pouzdanosti radnika ili da bi se uverili da li im se dete drogira.

- Najčešća klijentela su nam nesumnjivo žene, koje proveravaju vernost partnera. Za 15 evra po satu za dva, tri dana proveravamo ono što sumnjičave supružnike drži budne noćima i godinama im razjeda brak. Klijent dobija na ruke kompromitujuće fotografije ili neki drugi dokaz - kaže Ivan Jontović, direktor detektivske agencije „Enigma“ iz Novog Sada.
Detektivi neprimećeni za svega nekoliko sekundi naprave fotografije uz pomoć mobilnog ili sata, koji okida dok on zamahne rukom da namesti kosu.
Osim ljubavnica, detektivi su otkrivali i ljude sa dve porodice u dva različita grada.

Šefovi proveravaju radnike
- Neretko se ispostavi i da mužnema ljubavnicu nego dečka. Jednom su nam došle i dve žene da proverimo jednog biznismena koji je počeo da se zabavlja sa maloletnicom, kojoj je kupio stan i trošio brdo para na nju. U početku smo mislili da je supruga došla sa sestrom, ali smo ubrzo shvatili smo da je ova druga dugogodišnja ljubavnica tog istog čoveka - kaže za „Blic“ Dragan Trivan, direktor detektivske agencije „Protekta“ iz Beograda. Međutim, iskustva „srpskog Šerloka Holmsa“ kažu da je sve više sumnjičavih muškaraca, ali i klijenata s ozbiljnijim problemima.
- Često pribegavamo i ubacivanju insajdera u društvo u kojem se deca kreću, jer dok roditelji sumnjaju da dete uzima marihuanu, ono je već na heroinu. Imali smo i slučajeve da žena misli da je mužvara, a ispostavilo se da se zapravo sa ekipom sa posla drogira, devojku koja je mladića uvukla u sektu... Sve su to slučajevi kada moramo tražiti pomoć stručnih službi i policije - kaže Trivan.
Novina je i da srpski detektivi sve više posla imaju i na otkrivanju krađa i raznih zloupotreba unutar firmi, kao i na proveri kandidata za posao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 06 Avg 2008, 14:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
ti rece da ces kratko? :lol: :roll: :lol:

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 07 Avg 2008, 08:09 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:34
Postovi: 51
ja romantike ......... :lol:
tebe je neko izgleda doooobro iznatezao u zivotu a ???
sad znam od kuda ti ova tvoja tema ....... :)[/quote]

Prvo, tema nije moja!
Drugo, ako se na nesto da komentar tj. svoje misljenje ne mora znaciti da te "vec neko iznatezao"!

he Godfather je napisao:
ma kakaaaav, zdaj ce ona malo ta trane....pa da 1:1 bidne.......


A trece obozavam vidovite likove :roll:! Kad ces malo da mi gatas u dlan, vidim mnogo si vidovit :lol: !
Problem je sto za razliku od drugih ja ne ucim samo na svojim greskama , nego i na tudjim... pa te to malo zbunjuje :confused2: .
A ako budem htjela "ta trane" kako ti to kazes necu sigurno na forumu to objavljivati :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 10 Avg 2008, 20:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Pitali jednog lika koji je istovremeno bio sa 3 cure zasto to radi. Odgovor je bio: "U mome srcu ima ljubavi za sve tri. :)"

Dakle ko zna zasto je to dobro :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 19 Avg 2008, 11:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2003, 21:51
Postovi: 1038
Lokacija: od sredine lijevog coska u lijevom dzepu desno, cetvrti sto u drugom redu
Cvece moje zimzuto,300 mu mrkvica nemoj mnogo da mi se isfuravas, nego put pod noge i dolazi ovamo kod nas da smuckamo ono nase :lol: veselica a? :D ,..a on nek jede govedinu smrdljivu .. smrad :fist:
Ako je veza i vrijedna da se za nju boris, prvo napravi mali predah (uz epp :P ). :) pusa.

_________________
..u tom cucu grmi zec... Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 16 Apr 2009, 13:06 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2009, 09:50
Postovi: 69
Hej narode,mozda se taj tip samo zeza! Pa ko je tako lud da bas na taj nacin sve isprica svojoj dragoj? Mozda je rjesenje da ona izmisli nesto slicno pa da isprica njemu! Kako bi poludio!! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 16 Apr 2009, 16:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
cvetic zuti je napisao:
Kratko cu:
u telefonu nadjena lasacivna komunikacija sms-om i mms-om sa imenom koje se ne pominje u dnvenoj komunikaciji. ispostavice se da je to bila kres-kombinacija u periodu pre naseg zajednickog zivota.

Na pitanje sta je to, ko je to i zasto - odgovor je da je to glupost, da nema veze sa partnerom i da nema opravdanja. Naravno, i da se nece vise ponoviti..

Moje pitanje je:
kako dalje verovati partneru?
Kako verovati da je istina kad kaze da mu je u vezi sve ok i da je srecan?

mozda je trivijalno, ali je meni prvi put u zivotu...
pa pitam:)

Hm, možda je glup prijedlog, al da pokušamo ovako: provjeri koji je datum slanja i primanja poruka. :D
Ako je poslato i primljeno u periodu zabavljanja s tobom provjeri tvrdoću telefona o glavu dotične osobe.
Ako je bajatije od početka veze sa tobom onda nikom niš' 8)

manitu uci da svira je napisao:
..nikako vijerovati dalje....sacekati da zaspe i ...zhik,zhik...satarom po prstima pa nek onda tipka....

Drugari! Sa ta ta tara! :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 16 Apr 2009, 22:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
cveticu,
lako je pricati o tome, tesko je bilo sta uciniti. ljubav nije paradaiz, boli do vraga boli, i ne prestaje.
mene je moja bivsa s kojom sam bio u vezi 2 godine ostavila radi "velikih razloga", kajanja, razmisljanja, nismo bili jedno za drugo, nije nam dao Bog itd. lose su to izlike, bijedno. otisla je drugom.
tebi bi najbolje bilo da, ako mozes, ako ikako mozes, sve to lijepo zapakujes i zakopas duboko, jer ako je jednom to napravio, uradice i drugi put, i prosto sumnjam da ce i "moja najmilija na svijetu" stati na svom "novom decku".
A bio sam spreman u Sibir pjeske za njom otici, bio siguran da ju je rodila majka Kova samo meni da je volim, cuvam, ljubim, zelim i dam joj sve sto se moze dati, i djecu i dom, i zivot ako bude trebalo. i bio spreman na sve. za nju. bas sve.
i nista.
toliko ljubavi, toliko toplih rijeci i toliko obecanja.
i nista.
stisni zube, idi dalje, dok ti jos nije kasno. nema tu nista. tesko jeste, ali sta sad?

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 19 Apr 2009, 09:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Dobro, uključili ste se na vrijeme.... samo 8 mjeseci od prestanka diskusije ;)

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 19 Apr 2009, 10:56 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Apr 2009, 16:40
Postovi: 70
BlackHand je napisao:
Dobro, uključili ste se na vrijeme.... samo 8 mjeseci od prestanka diskusije ;)

bas ne kontash da je za neke stvari potrebno vrijeme... da sazriju u nama...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sms "prevara"
PostPoslato: 26 Jul 2009, 12:11 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 15:44
Postovi: 27
Mrzim sms prevare i zajebave.... :evil:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs