banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 14:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Mar 2008, 14:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
A mozda babi samo nedostaje malo ljubavi i paznje... :cry:

A ovo za brak i svekrvu...Jbg, sto jest, jest! :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2008, 14:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Mar 2008, 13:36
Postovi: 97
nadrealac je napisao:
latica84 je napisao:
ja sam uzasno romanticna...ali je danas veoma malo romanticnih muskaraca...zasto je to tako...


pogledaj gore...

das prst... ode ruka....

A gdje su sve romanticne zene nestale da mi je znati?


paa ja sam uzasno romanticna, recimo. :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2008, 14:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
a sta znaci biti uzasno romantican :roll:

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2008, 19:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Prije par dana, sledeca scena:

Jedan moj prijatelj ima neku curicu (to ja tako od milja, bas su mi slatki :D ) , nedavno prohodali. I kupi on njoj I love Milka praline u srcu + mindjuse. Te mindjuse stavio je u malu kuticu u obliku srca, izvadio jednu pralinu i kutiju stavio u kutiju s pralinama! Da stvar bude jos bolja, pitali mi njega kojim je povodom to kupio, kaze on: ,,Onako! Upoznali smo se na njen rodjendan tako da tad nije nista dobila, a nisam joj uzeo nista ni za osmi mart, pa sad uzeo.''
Mogu misliti koliko se iznenadila! Najbolje je to kad nekoga bez ikakvog povoda iznenadis. Te mindjuse nisu bile nista skupe, a jako je lijepo to smislio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2008, 19:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
MonaLisa je napisao:
Prije par dana, sledeca scena:

Jedan moj prijatelj ima neku curicu (to ja tako od milja, bas su mi slatki :D ) , nedavno prohodali. I kupi on njoj I love Milka praline u srcu + mindjuse. Te mindjuse stavio je u malu kuticu u obliku srca, izvadio jednu pralinu i kutiju stavio u kutiju s pralinama! Da stvar bude jos bolja, pitali mi njega kojim je povodom to kupio, kaze on: ,,Onako! Upoznali smo se na njen rodjendan tako da tad nije nista dobila, a nisam joj uzeo nista ni za osmi mart, pa sad uzeo.''
Mogu misliti koliko se iznenadila! Najbolje je to kad nekoga bez ikakvog povoda iznenadis. Te mindjuse nisu bile nista skupe, a jako je lijepo to smislio.


liso kako si ti meni draga...al'kad narastes vidjeces sta bude sa romantikom i "strasno"romanticnima :wink: ova prica gore :lol: kad srce "izgori"2-3 puta onda romantiku mijenjaju neke druge stvari....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2008, 19:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
manitu uci da svira je napisao:
MonaLisa je napisao:
Prije par dana, sledeca scena:

Jedan moj prijatelj ima neku curicu (to ja tako od milja, bas su mi slatki :D ) , nedavno prohodali. I kupi on njoj I love Milka praline u srcu + mindjuse. Te mindjuse stavio je u malu kuticu u obliku srca, izvadio jednu pralinu i kutiju stavio u kutiju s pralinama! Da stvar bude jos bolja, pitali mi njega kojim je povodom to kupio, kaze on: ,,Onako! Upoznali smo se na njen rodjendan tako da tad nije nista dobila, a nisam joj uzeo nista ni za osmi mart, pa sad uzeo.''
Mogu misliti koliko se iznenadila! Najbolje je to kad nekoga bez ikakvog povoda iznenadis. Te mindjuse nisu bile nista skupe, a jako je lijepo to smislio.


liso kako si ti meni draga...al'kad narastes vidjeces sta bude sa romantikom i "strasno"romanticnima :wink: ova prica gore :lol: kad srce "izgori"2-3 puta onda romantiku mijenjaju neke druge stvari....


e, očekuj prekršajnu prijavu za rušenje djevojačkih snova. Prijavila sam te Policiji.

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2008, 21:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ja sam uvijek za da se pokloni kupuju bez razloga, a ne za glupe praznike: 8. mart, Valentinovo (koje uopšte nije naš praznik) itd. Pokloni su mi super kad su iznenađenje i bez razloga...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2008, 21:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
:D pa ne kazem da bas nema romantike ,sta se jedite,samo sa godinama ne bude lajtmotiv..volimo se ako imamo za struju,za jesti ,za obuci ,za otici na godisnji.....vjeruj mi ,pola mojih skolski se vec razvelo nakon 4,5 g.braka a pola ih sami....ima romantike ali na momente..evo ja sam romantican...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2008, 21:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
manitu uci da svira je napisao:
:D pa ne kazem da bas nema romantike ,sta se jedite,samo sa godinama ne bude lajtmotiv..volimo se ako imamo za struju,za jesti ,za obuci ,za otici na godisnji.....vjeruj mi ,pola mojih skolski se vec razvelo nakon 4,5 g.braka a pola ih sami....ima romantike ali na momente..evo ja sam romantican...


Mladalački egocentrizam i entuzijazam čine da romantika postaje stalno stanje, a ne samo "na momente." Pa pusti ih onda da malo uživaju dok im traju teen godine. :lol:

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2008, 21:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
XIX century je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
:D pa ne kazem da bas nema romantike ,sta se jedite,samo sa godinama ne bude lajtmotiv..volimo se ako imamo za struju,za jesti ,za obuci ,za otici na godisnji.....vjeruj mi ,pola mojih skolski se vec razvelo nakon 4,5 g.braka a pola ih sami....ima romantike ali na momente..evo ja sam romantican...


Mladalački egocentrizam i entuzijazam čine da romantika postaje stalno stanje, a ne samo "na momente." Pa pusti ih onda da malo uživaju dok im traju teen godine. :lol:


pa da ne misle da je manitu okamenio...
razumijemo se,dakle interesantno? :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2008, 13:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Dakle tako vi... Eee...
Zavjetujem se da cu do kraja zivota, bez obzira na vase price ostati romanticar!


Jedan primjer romantike u starim danima:

Covjek i zena u braku vec 50 godina, i on nju za godisnjicu casti putovanjem u Italiju! Eno ih sad vjerovatno uzivaju u spagetama u bologneze sosu i razgledavaju Veneciju, Rim, Veronu,...


Poslednji put menjao MonaLisa dana 03 Apr 2008, 13:10, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2008, 13:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
MonaLisa je napisao:
Dakle tako vi... Eee...
Zavjetujem se da cu do kraja zivota, bez obzira na vase price ostati romanticar!


Apsolutno romanticna Liso treba da ostanes :lol:

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2008, 13:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Znam ja da ti mene podrzavas!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2008, 14:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Vama bez skupog putovanja nema romantike...pfff

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2008, 14:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Anakin je napisao:
Vama bez skupog putovanja nema romantike...pfff


Ko je to rekao?? Procitaj malo sta pise u prethodnim postovima. Ja ne kazem da je nema bez skupog putovanja, ali ta je porodica prilicno dobrostojeca, pa zasto onda sebi ne bi priustili tako nesto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2008, 14:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Anakin je napisao:
Vama bez skupog putovanja nema romantike...pfff


cini ti se :D ,a d&g,prada,versaci,cavali,cesare p. i mnogi ,mnogi drugi cine romantiku tako nepredvidivom....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2008, 16:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
MonaLisa je napisao:
Dakle tako vi... Eee...
Zavjetujem se da cu do kraja zivota, bez obzira na vase price ostati romanticar!


Jedan primjer romantike u starim danima:

Covjek i zena u braku vec 50 godina, i on nju za godisnjicu casti putovanjem u Italiju! Eno ih sad vjerovatno uzivaju u spagetama u bologneze sosu i razgledavaju Veneciju, Rim, Veronu,...

Tako ja sebe častim svaki dan, baš sam romantična... Spaghetti bolognese pogotovo... U menzi je najromantičnije... :lol:
Trebao je neku drugu zemlju, ne kod ovih lopova, pljačkaša žabarskih pedera !$#"%/"&"~"#$ :evil:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2008, 14:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Pa mojne tako Eileen... Ja bas volim Italiju, voljela bih vidjeti kako je...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2008, 14:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Lijepo je doći, vidjeti i otići kući... Da ne poludiš od ovih glupih računa kao što sam ja... Imam 5 eura u novčaniku!#"%#$/"$%/")=¢’’@{}
Čak je znalo bit i romantično prije 2 god u Rimu kad sam se tek skontala s momkom, al brate sad mi Italija i romantika ne idu zajedno.... Jedino ako se ponovo vratim u Rim, predivan je grad...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2008, 14:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Ja isto mislim da je Rim najromanticniji grad. Kakav Pariz, to me uopste ne privlaci, cula sam da nije nesto posebno, ali Rim bih bas voljela vidjeti, mislim da bi mi savrseno odgovarao.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs