banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 10:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Mar 2008, 18:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
XIX century je napisao:

Upravo. Mora da zadrži taj štih interne, autentične, zatvorene intime. I ja mislim da je tu ključ.


zavezem 'mu' crvenu masnu, pletenice ispletem i sljokice nabacim a ?

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2008, 19:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
The Godfather je napisao:
XIX century je napisao:

Upravo. Mora da zadrži taj štih interne, autentične, zatvorene intime. I ja mislim da je tu ključ.


zavezem 'mu' crvenu masnu, pletenice ispletem i sljokice nabacim a ?


nemoj pletenice, ja ga volim ćelavog..

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2008, 19:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
Ja,obicno ne dozvolim da staro cvijece uvene dok novo ne dodje.
A sad nemam vremena pisati sta sam sve romanticno uradio,meni je to jednostavno nesto normalno,nesto sto radim svaki dan.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2008, 00:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
laoce je napisao:
Ja,obicno ne dozvolim da staro cvijece uvene dok novo ne dodje.
A sad nemam vremena pisati sta sam sve romanticno uradio,meni je to jednostavno nesto normalno,nesto sto radim svaki dan.

Такође. Оно што мислим да је најбоље у свему томе је то што романтику посматрам као нешто што је пропратно и нормално, и никад не очекујем ништа "заузврат". Могу рећи да је одличан осјећај поклонити цвијеће (наравно, ономе ко то заслужује). Цвијеће РУЛЗ! 8)

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2008, 13:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
Ipanema_ je napisao:
XIX century je napisao:
I važnija mi je lijepa riječ, pogled, dodir, zagrljaj, neki običan gest ili trenutak u našoj svakodnevici kao znak pažnje, nego neke pompezne proslave, ogromni buketi cvijeće ili gala večere i šta ti znam...


tako nesto

Uh, nemam ništa protiv večere (ne mora biti gala:)). Špagete, laznje, njam njam...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2008, 14:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Meni bi vise romanticno bilo da neko sam spremi veceru nego vecera u restoranu. To je odraz truda, i intimnije je. A lijepo se kaze: ljubav ulazi kroz zeludac! :D


Sjetila sam se jos neceg: romanticna prosidba... Da li ste tako nesto dozivjeli, ili kako biste to izveli?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2008, 23:16 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13210
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
moze li ikako da ti spremis rucak, ja pometem sto i rijesim se prljavih tanjira. :D za muskarca je to romantika kad zenska ruka zakufa.

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2008, 08:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 23:45
Postovi: 726
Lokacija: trapped in the space-time comatorium
Ako je kuhanje romantika, ja sam onda skoro svakog vikenda bio romantican, a i zajedno smo bili romanticni tj. jos bolje kad zajedno kuhate...naravno ako volite iste stvari da jedete

_________________
pa dobro je...sta?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2008, 16:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
...kuvam, al ne perem sudje...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2008, 17:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 23:45
Postovi: 726
Lokacija: trapped in the space-time comatorium
kupis masinu da obavi taj dio, naravno posto se zarade pare :D

_________________
pa dobro je...sta?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2008, 17:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
..imam masinu, al nije to romantika...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2008, 18:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 23:45
Postovi: 726
Lokacija: trapped in the space-time comatorium
žaoka je napisao:
..imam masinu, al nije to romantika...


pa kako nije ,dok zajedno stavljate sudje na odgovarajuca mjesta u masini, mokre ruke vam se dodiruju, stavljate onaj calgonit i zadovoljno ispratite pocetak pranja sudja...i onda se posexate na masini za sudje...mislim romantika je sve sto vi zelite da bude, sve se moze napraviti romanticnim ako ste 2 kompatibilnih ljudi, sad ne znam kako stariji a kako mladji, al whatever ...i da ovaj glavni romanticni zaplet je ionako kuvanje i hranjenje ...a ovo je jedan od mogucih scenarija sta se moze desiti poslije ako ste toliko mastoviti i entuzijasticni :lol:

_________________
pa dobro je...sta?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2008, 19:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Species 8472 je napisao:
Ako je kuhanje romantika, ja sam onda skoro svakog vikenda bio romantican, a i zajedno smo bili romanticni tj. jos bolje kad zajedno kuhate...naravno ako volite iste stvari da jedete

Meni to jest romantično :D Zato i obožavam kuvat zajedno sa svojim momkom.... Super su mi momci koji kuvaju :D Al u zadnje vrijeme padnem s nogu od umora, pustim njega da kuva, ja pravim salatu i perem suđe. Nemam mašinu ovdje :(

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2008, 10:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
žaoka je napisao:
..imam masinu, al nije to romantika...

to je tehnika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2008, 10:59 
BlackHand je napisao:
Evo šta sam ja poslijednje uradio romantično..

Bila nam je četvrta godišnjica.. Uzeo sam nam karte za pozorište i rezervisao sto u omiljenom restoranu. Dogovor je bio da dođem po nju u 19.30, pošto je predstava počinjala u 20.00.

Elem, meni je u toku dana pala na pamet jedna ideja.. Otišao sam do kulture i kupio 6 najvećih hamera i 6-7 markera u različitim bojama.Odvalio sam se od posla taj dan. Napravio sam tih 6 velikih panoa i napisao redom na svakom od njih:

Jedina moja - Hvala ti - Na četiri - Prelijepe Godine - VOli te - Tvoj Boki :)

To sam sve ukrasio nekim motivima i crtežima iz naše veze..sve na svoj način simbolično. Našao sam se sa društvom u gradu oko 19.15.. Njima sedmoricom. Poredao sam njih šestoricu tamo ispred crkve u centru grada, znači na potezu od opštine do Banskog dvora u nekim pravilnim razmacima od po 10 metara. Svako je držao po jedan hamer i čekao..signal, je li.. ;)

Sedmog sam poslao da ode po nju. A nju u 7.25 nazvao, rekao da sam u velikoj gužvi, da imam nekog posla, te da ne mogu stići da se vidim s njom, ali da će drug doći autom po nju, pa je dovesti do pozorišta, te ćemo se tamo naći. Ona poludila, naravno, viče, negoduje..ali džaba joj, je li.. ;) Em joj je godišnjica, em se spremila.. Ušla je u auto, a drug javio da su krenuli.

Kad je prišao Opštini, prestrojio se u desnu traku te počeo da blica, a ovi su jedan za drugim lančano podigli panoe i raširili ih. Nije mogla vjerovati šta se dešava ;) Kako ih je "uhvatilo" crveno, a tu je bio i jedan autobus, ljudi masovno izvadili mobilne telefone, slikaju, snimaju..

Ja sam je dočekao pred pozorištem, otvorio vrata, dao joj ružu, te smo otišli na predstavu, pa na večeru..itd, itd... ;)

edit:Sad se sjetih da imam klip pred polazak ;)
http://rapidshare.com/files/95728331/23 ... 5.mp4.html


E zbog ovoga ti oprastam onaj ban na Politici... :)

SVAKA CAST...

nadam se da ste jos uvijek zajedno, samo bih u tom slucaju da te upozorim da si se uvukao u mracne vode jer ces od sad pa nadalje i ubuduce, tu istu romantiku morati odraditi svake godine i sto je jos gore, svaki novi put mora biti bolji od onog prethodnog...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Mar 2008, 11:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
Vala nadrealac ovo si u pravu,uvuko se u jebene vode tesko ce isplivat....

Ali svaka mu cast kad je to uradio,maher je nema sta ja sam mu kapu skinuo 8)

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2008, 13:48 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Mar 2008, 13:36
Postovi: 97
ja sam uzasno romanticna...ali je danas veoma malo romanticnih muskaraca...zasto je to tako...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2008, 14:24 
latica84 je napisao:
ja sam uzasno romanticna...ali je danas veoma malo romanticnih muskaraca...zasto je to tako...


pogledaj gore...

das prst... ode ruka....

A gdje su sve romanticne zene nestale da mi je znati?


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Mar 2008, 14:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Nije tacno to sto kazete da ce sad ocekivati da svake godine uradi nesto takvo. Black, ne slusaj ih! Ona ce se uvijek rado sjecati tog gesta, ali nece se ljutiti ako tako ne nastavi. Kako mi se cini, Black je ionako romanticar, tako da to sigurno nije i nece biti jedino lijepo sto je on uradio.

A romanticne zene: to mozes vidjeti na svakom koraku, samo ako dobro gledas! :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2008, 14:48 
MonaLisa je napisao:
Nije tacno to sto kazete da ce sad ocekivati da svake godine uradi nesto takvo. Black, ne slusaj ih! Ona ce se uvijek rado sjecati tog gesta, ali nece se ljutiti ako tako ne nastavi. Kako mi se cini, Black je ionako romanticar, tako da to sigurno nije i nece biti jedino lijepo sto je on uradio.

A romanticne zene: to mozes vidjeti na svakom koraku, samo ako dobro gledas! :wink:


:lol: :lol:

citam ovaj tvoj zadnji red, pogledam desno i vidim jednu babu "uzarenih" ociju kako baca grudvu od papira na svoju saradnicu... inace vec odavno razmisljamo da joj preselimo kancelariju u ludaru...

dobro... da modifikujemo malo ranije receno, jer naravno, pretjerujem... (muski smisao za humor po pitanju romantike)... to sto sam rekao ce tek da mu se desi kada se vjencaju... :)

samo sto ce onda punica biti ta koja ce zahtijevati "romantiku", a zena ce biti ljubomorna na kompjuter...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs