banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 02:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Sledeća

Zasto je doslo do prekida u vasim bivsim vezama? (po jedan glas za svaku vezu)
Djevojka je bila nezadovoljna vezom 26%  26%  [ 40 ]
Momak je bio nezadovoljan vezom 16%  16%  [ 25 ]
Oboje su bili nezadovoljni vezom (sporazumno) 14%  14%  [ 21 ]
Djevojka je prevarila momka - u toku veze 6%  6%  [ 10 ]
Momak je prevario djevojku - u toku veze 3%  3%  [ 5 ]
Djevojka je nasla novog momka 8%  8%  [ 12 ]
Momak je nasao novu djevojku 2%  2%  [ 3 ]
Ostalo 25%  25%  [ 38 ]
Ukupno glasova : 154
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 15:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
kazem joj imam novu curu, ako hoces biti No2 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


( naravno da se salim ;) )

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 16:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Mar 2006, 18:16
Postovi: 160
pucaj njoj pa sebi u glavu ..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 18:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
ratkop je napisao:
hajde prica se ovde o VELIKIM LJUBAVIMA pa rekoh da vidim ima li iko ko bi mi mogao savjet dati.

Moja veza licno je u velikoj krizi. 3god sam vec s devojkom,preljepo nam je bilo,3god ciste perfekcije,cak smo planirali brak tj ona me pitala da se uzmemo ali u tom trenutko sam se nasmijao,hocu s ovim da kazem koliko je veza bila jaka tj ljubav.

U poslednja 3 mjeseca ona bukvalno iz cita mira forsira raskid navodeci neke razloge koji veze s vezom nemaju tj ti razlozi su TOTALNA SUPROTNOST onoga sta je ona meni 3god pricala tj neka njena zivotna ubjedjenja.

Sad najgore od svega ona me kroz to zestoko zajebava tj 5 dana me voli do ludila,kao da smo opet u prvih 3 god veze,cujemo se 10 puta dnevno,vidimo se svaki dan,100 izjava ljubavi,price o braku i onda odjednom 3 dana nece da zna za mene,nece da se javi,ni da me cuje pa onda nazove pa hoce raskid pa onda opet nazove nece raskid nego pauzu pa onda dan dva kasnije se smiri pa smo opet sve ok i tako sve u krug vec ca. 3 mjeseca.

Ima li iko ikakve pametne ideje sta je snjim posto ja vise izludi,na kraju sam snage.
Bio bih zahvalan za neki pametan savjet

Pametno bi bilo da forsiraš da ti kaže šta je ZAISTA u pitanju. Ne ide to ništa iz čista mira. Nju možda nešto muči, a ne može da ti kaže ili tako nešto. Neka ti kaže da znaš šta je u pitanju. Iako pretpostavljam da ste već razgovarali...
Ne daj se! :fadein:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 22:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
Frieda je napisao:
ratkop je napisao:
hajde prica se ovde o VELIKIM LJUBAVIMA pa rekoh da vidim ima li iko ko bi mi mogao savjet dati.

Moja veza licno je u velikoj krizi. 3god sam vec s devojkom,preljepo nam je bilo,3god ciste perfekcije,cak smo planirali brak tj ona me pitala da se uzmemo ali u tom trenutko sam se nasmijao,hocu s ovim da kazem koliko je veza bila jaka tj ljubav.

U poslednja 3 mjeseca ona bukvalno iz cita mira forsira raskid navodeci neke razloge koji veze s vezom nemaju tj ti razlozi su TOTALNA SUPROTNOST onoga sta je ona meni 3god pricala tj neka njena zivotna ubjedjenja.

Sad najgore od svega ona me kroz to zestoko zajebava tj 5 dana me voli do ludila,kao da smo opet u prvih 3 god veze,cujemo se 10 puta dnevno,vidimo se svaki dan,100 izjava ljubavi,price o braku i onda odjednom 3 dana nece da zna za mene,nece da se javi,ni da me cuje pa onda nazove pa hoce raskid pa onda opet nazove nece raskid nego pauzu pa onda dan dva kasnije se smiri pa smo opet sve ok i tako sve u krug vec ca. 3 mjeseca.

Ima li iko ikakve pametne ideje sta je snjim posto ja vise izludi,na kraju sam snage.
Bio bih zahvalan za neki pametan savjet


Napravi joj bebu :) 8) da se malo smiri, vidiš kako joj hormoni divljaju- to je znak, ti skokovi gore dole u raspoloženju

:-?

možda se zaljubila u nekog ko nije ti?

možda nije sigurna u vaš, tj. tvoj ekonomski potencijal za jedan bezbrižan i prosperitetan brak?

ne znam, samo ti znaš detalje na osnovu kojih možeš uraditi preciznu analizu

ali obično, čim se neko tako nećka i sad hoće sad neće, to ti je 97 % znak da toj osobi ti i vaša veza niste No.1.... niko ne rizikuje vezu do koje mu je stalo idiotskim ponašanjem, već učini sve što je do njega ( ponašanjem) da dokaže i pokaže da mu je stalo.. a te igre živcima i osjećanjima, čas hoće -čas neće, baš i nisu znak ponašanja osobe kojoj je iskreno stalo.. :wink:

ako nastavi srati, šutni je guzicu, okreni se i odlepršaj.. čuvaj živce, nervne ćelije se ne obnavljaju :)

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 23:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
XIX century je napisao:
ako nastavi srati, šutni je guzicu, okreni se i odlepršaj.. čuvaj živce, nervne ćelije se ne obnavljaju :)


ti to iz iskustva :P

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 00:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
blejalo je napisao:
XIX century je napisao:
ako nastavi srati, šutni je guzicu, okreni se i odlepršaj.. čuvaj živce, nervne ćelije se ne obnavljaju :)


ti to iz iskustva :P


Empiristi su zakon. 8) :P

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 09:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
ratkop je napisao:
hajde prica se ovde o VELIKIM LJUBAVIMA pa rekoh da vidim ima li iko ko bi mi mogao savjet dati.

Moja veza licno je u velikoj krizi. 3god sam vec s devojkom,preljepo nam je bilo,3god ciste perfekcije,cak smo planirali brak tj ona me pitala da se uzmemo ali u tom trenutko sam se nasmijao,hocu s ovim da kazem koliko je veza bila jaka tj ljubav.

U poslednja 3 mjeseca ona bukvalno iz cita mira forsira raskid navodeci neke razloge koji veze s vezom nemaju tj ti razlozi su TOTALNA SUPROTNOST onoga sta je ona meni 3god pricala tj neka njena zivotna ubjedjenja.

Sad najgore od svega ona me kroz to zestoko zajebava tj 5 dana me voli do ludila,kao da smo opet u prvih 3 god veze,cujemo se 10 puta dnevno,vidimo se svaki dan,100 izjava ljubavi,price o braku i onda odjednom 3 dana nece da zna za mene,nece da se javi,ni da me cuje pa onda nazove pa hoce raskid pa onda opet nazove nece raskid nego pauzu pa onda dan dva kasnije se smiri pa smo opet sve ok i tako sve u krug vec ca. 3 mjeseca.

Ima li iko ikakve pametne ideje sta je snjim posto ja vise izludi,na kraju sam snage.
Bio bih zahvalan za neki pametan savjet

Nema razloga (sad zasad) da poslušaš ove savete o "okončavanju, ako imaš snage." Devojka se tako može ponašati iz mnogo razloga.. Ajde probaj sagledati ovu stranu.. Kažeš tri godine vam bilo prelepo, ta priča o ženidbi i sl.. Šta misliš, da li postoji mogućnost da se ona sad već pribojava, da strepi, da bi ti lako mogao naći drugu i okončati to prema savetima. Ili.. šta je napravila ako bude s tobom još... dve-tri godine pa onda raskinete? Ja sam, naravno, ubeđen da između vas postoji veliko poverenje i razumevanje, ali to su opet neke stvari koje su devojci u interesu da prećuti... ne može tek tako baciti sve karte na sto. U ovom istorijskom trenutku ću se složiti s Friedom, da je zaista moraš pritisnuti da ti kaže šta je zaista u pitanju. Kladim se da se radi o ovome što sam ja rekao.

Da, u ta tri dana kad se ona tebi ne javlja (karikiram, primera radi), ona tebe testira, da vidi kakve su tvoje reakcije, da li ona tebi još fali, da li ona tebi i dalje toliko znači, ima li smisla i dalje se održavati u toj vezi...
Razmisli, pa javi šta se desilo :)

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 10:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
pa sad ne mozes ti nagadjati sta ko zeli... dijalog kljuc uspjeha... iskreno jebes ti tu ljubav ako ce mene neko testirati i ako cu ja nekog testirati, to cist mazohizam ...

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 11:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
BlackHand je napisao:
ratkop je napisao:
hajde prica se ovde o VELIKIM LJUBAVIMA pa rekoh da vidim ima li iko ko bi mi mogao savjet dati.

Moja veza licno je u velikoj krizi. 3god sam vec s devojkom,preljepo nam je bilo,3god ciste perfekcije,cak smo planirali brak tj ona me pitala da se uzmemo ali u tom trenutko sam se nasmijao,hocu s ovim da kazem koliko je veza bila jaka tj ljubav.

U poslednja 3 mjeseca ona bukvalno iz cita mira forsira raskid navodeci neke razloge koji veze s vezom nemaju tj ti razlozi su TOTALNA SUPROTNOST onoga sta je ona meni 3god pricala tj neka njena zivotna ubjedjenja.

Sad najgore od svega ona me kroz to zestoko zajebava tj 5 dana me voli do ludila,kao da smo opet u prvih 3 god veze,cujemo se 10 puta dnevno,vidimo se svaki dan,100 izjava ljubavi,price o braku i onda odjednom 3 dana nece da zna za mene,nece da se javi,ni da me cuje pa onda nazove pa hoce raskid pa onda opet nazove nece raskid nego pauzu pa onda dan dva kasnije se smiri pa smo opet sve ok i tako sve u krug vec ca. 3 mjeseca.

Ima li iko ikakve pametne ideje sta je snjim posto ja vise izludi,na kraju sam snage.
Bio bih zahvalan za neki pametan savjet

Nema razloga (sad zasad) da poslušaš ove savete o "okončavanju, ako imaš snage." Devojka se tako može ponašati iz mnogo razloga.. Ajde probaj sagledati ovu stranu.. Kažeš tri godine vam bilo prelepo, ta priča o ženidbi i sl.. Šta misliš, da li postoji mogućnost da se ona sad već pribojava, da strepi, da bi ti lako mogao naći drugu i okončati to prema savetima. Ili.. šta je napravila ako bude s tobom još... dve-tri godine pa onda raskinete? Ja sam, naravno, ubeđen da između vas postoji veliko poverenje i razumevanje, ali to su opet neke stvari koje su devojci u interesu da prećuti... ne može tek tako baciti sve karte na sto. U ovom istorijskom trenutku ću se složiti s Friedom, da je zaista moraš pritisnuti da ti kaže šta je zaista u pitanju. Kladim se da se radi o ovome što sam ja rekao.

Da, u ta tri dana kad se ona tebi ne javlja (karikiram, primera radi), ona tebe testira, da vidi kakve su tvoje reakcije, da li ona tebi još fali, da li ona tebi i dalje toliko znači, ima li smisla i dalje se održavati u toj vezi...
Razmisli, pa javi šta se desilo :)



Dobra izjava koju je i ona potvrdila,milion puta.
Ona kaze(posto sam ja mladji od nje,ja 24 ona 28 ) da se ona boji da se ja jos nisam izivio i boji se da cu ja nju cim dodjem pred svoje 30te ostaviti,da cu je prevariti i primjetan je u njoj veliki strah povodom toga.
Kako da ju ubjedim u drugacije???
Sto se tice komunikacije to nam je wow,apsolutno o svemu pricamo i dogovorimo se.
Istina,kad se nejavlja toliko se koncentrise na posao,samo radi.

Ma ludnica,poludio sam vise u poslednje vreme.
Znam nije ni pametno pricati ovde s vama na forumu o tome ali ljudi stvarno,vise sam na kraju zivaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 11:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
ratkop je napisao:
Dobra izjava koju je i ona potvrdila,milion puta.
Ona kaze(posto sam ja mladji od nje,ja 24 ona 28 ) da se ona boji da se ja jos nisam izivio i boji se da cu ja nju cim dodjem pred svoje 30te ostaviti,da cu je prevariti i primjetan je u njoj veliki strah povodom toga.
Kako da ju ubjedim u drugacije???

Normalno je nekako da se ona toga plaši, ali kad bismo od stvari odustajali samo zato što nešto MOŽDA neće uspjeti, onda nikada ništa ne bismo pokušavali. Treba da je uvjeriš da je vaša veza vrijedna rizika koji sa sobom nosi.
Vas dvoje jeste u različitim pozicijama zbog razlike u godinama. I ti treba takođe da dobro razmisliš da li si se iživio, da li si spreman da žrtvuješ taj dio od sebe za jednu vezu koja ima tako velike predispozicije da preraste u nešto više. Nemoj da dođeš u situaciju da shvatiš prekasno za nju da ti želiš nešto drugo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 12:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
blejalo je napisao:
pa sad ne mozes ti nagadjati sta ko zeli... dijalog kljuc uspjeha... iskreno jebes ti tu ljubav ako ce mene neko testirati i ako cu ja nekog testirati, to cist mazohizam ...


vala baš

tako testiram samo nekog do koga mi nije stalo, ili mi je polu-stalo ( status gori od nikako-nije-stalo)

Ipak će iskreni i duboki interes za vezu inicirati i odgovorno i ozbiljno ponašanje u vezi ( ono se recimo očituje u pridržavanju dogovorima.. pa ako je rekao da će nazvati sutra u 18.00, a ne nazove, pa tako to ponovi više puta = crvena zastavica upozorenja!) e sad što mi volimo ignorisati i poricati sve te znake, jer nas ego tjera da se branimo i samo-zavaravamo, jer je tako ljepše i lakše živjeti..to je sad već za drugu temu)

:-?

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 12:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
E bas sam posla napisati...ma kakva je to veza kada se nakon 3 godine mi trebamo testirati ako je to test uopste..mislim ja ne bih tolerisala da se neko tako igra sa mnom..pet dana divno..pa me kulira..pa nije niko na navijanje, svi imaju emocije...a samim tim..kako ona ne misli na tebe, kako se ti boris sa svim tim njenim hirovima, sebicno....jebo sve ako se u vezi jedna osoba ponizava da zadrzi ovu drugu...a kad izgubis samopostovanje zbog nekoga..pocnes vremenom da mrzis tu osobu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 14:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Citiraj:
Ona kaze(posto sam ja mladji od nje,ja 24 ona 28 ) da se ona boji da se ja jos nisam izivio i boji se da cu ja nju cim dodjem pred svoje 30te ostaviti,da cu je prevariti i primjetan je u njoj veliki strah povodom toga.
Kako da ju ubjedim u drugacije???
Sto se tice komunikacije to nam je wow,apsolutno o svemu pricamo i dogovorimo se.
Istina,kad se nejavlja toliko se koncentrise na posao,samo radi.

Pa ne znam stvarno... Ako stvarno postoji tolika komunikacija i povjerenje, onda si joj vjerovatno 100 puta rekao da je nećeš prevariti i da je nećeš ostaviti poslije 30-te...
Svi mi imamo neke svoje strahove, taj njen nije ništa strašno, al mislim da bi njoj bilo lakše kad bi joj češće pokazivao da ta njena ubjeđenja nemaju razloga.... Ako joj pokažeš da je voliš, vjerovatno neće brinuti... Možda da se ponovo potrudiš oko nje, iznenadiš je nečim... Stvarno mi ništa ne pada na pamet, al kontam, dobra veza se stalno mora uzgajati da ne bi pala u monotoniju...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 15:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
otidji u gostionu popij bocu zeste (jer na zesti su svi agresivniji nego na pivu)
zovni je kuci i reci kad udje: prvo cu da te bijem, onda cu da te qaram.....(sale malo)..


jer kad ona sad tako tebe na povodac zateze i otpusta, sta ce bit' za 5-10 godina...???
kad budete imali brak i djecu, a nju fles udari i kaze nemoj da te vidim i cujem 3 dana ....alooo !!!
Zene kao sjene, sto god za njom vise ides, ona bjezi...
dok god budes, takve ispade, tolerisao i presutio....gore po tebe.....

podvuci cizu .....i uradi ovo sa pocetka moga topica :lol:

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 17:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2005, 18:20
Postovi: 2691
Lokacija: Banja Luka
The Godfather je napisao:
otidji u gostionu popij bocu zeste (jer na zesti su svi agresivniji nego na pivu)
zovni je kuci i reci kad udje: prvo cu da te bijem, onda cu da te qaram.....(sale malo)..


jer kad ona sad tako tebe na povodac zateze i otpusta, sta ce bit' za 5-10 godina...???
kad budete imali brak i djecu, a nju fles udari i kaze nemoj da te vidim i cujem 3 dana ....alooo !!!
Zene kao sjene, sto god za njom vise ides, ona bjezi...
dok god budes, takve ispade, tolerisao i presutio....gore po tebe.....

podvuci cizu .....i uradi ovo sa pocetka moga topica :lol:


nije loš savjet :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 18:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
dragi ratkop...

iskren i otvoren razgovor moze dosta toga rijesiti. uz malo razumijevanja sa obe strane.
mnoge su veze pukle jer partneri nisu bili spremni da o svim, pa i najosjetljivijim stvarima, otvoreno pricaju.
razgovor ne boli.

ali, moras zadrzati samopostovanje i ne dozvoliti da nekom budes igracka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 20:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
ratkop je napisao:
Dobra izjava koju je i ona potvrdila,milion puta.
Ona kaze(posto sam ja mladji od nje,ja 24 ona 28 ) da se ona boji da se ja jos nisam izivio i boji se da cu ja nju cim dodjem pred svoje 30te ostaviti,da cu je prevariti i primjetan je u njoj veliki strah povodom toga.
Kako da ju ubjedim u drugacije???
Sto se tice komunikacije to nam je wow,apsolutno o svemu pricamo i dogovorimo se.
Istina,kad se nejavlja toliko se koncentrise na posao,samo radi.

Ma ludnica,poludio sam vise u poslednje vreme.
Znam nije ni pametno pricati ovde s vama na forumu o tome ali ljudi stvarno,vise sam na kraju zivaca


ajd, polako, dobro se istresti bilo gdje, pa makar i ovako na forumu (definitvno bolje nego da dohvatis se nekih rora pa "puc puc ozezi ozezi") :d salim se malo, gledaj sa druge strane normalno je da se ona boji da ce te spopasti bubice i da nisi se izivio (ipak je njoj 28 a tebi 24), iskreno ako ne mislis da vezu zavrsite brakom, bolje je razidjite se, nije fer prema njoj ti imas 6 godina lufta, a njoj satic bioloski ide malo brze ... znaci rjesenje trci po prsten pa se vjeri, ako te odbije znaj da te zajebava, a ti se onda okreni i uhvati se mladjih ;) ...

"Zivot mu je protekao u radosti i veselju? 1266 zena BRE! To je nesto!" :)

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Nov 2007, 01:25 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2007, 18:12
Postovi: 27
PODRIGNI CURI U USTA - tako se to radi :D

_________________
Sva pravila se pisu u mome predgradju,cak se i nebo kloni ovom BETONSKOME ANDJELU!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Nov 2007, 02:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2004, 11:43
Postovi: 600
Lokacija: gdjegod
EiLeen je napisao:
Ne pali pažljivije ili nepažljivije.... To je raskid i ako seruckaš ispadne još gore... Najbolje je biti surov, da te ta osoba lakše zaboravi... Možda se tebi čini da ćete možda biti prijatelji, al to obično ne uspijeva...
Teško je raskinuti, dugo se razmišlja o raskidu... Al poslije 2 dana shvatiš da si samo gubio vrijeme razmišljajući i da si učinio pravu stvar. Neki ljudi ne raskidaju jer se boje biti sami.... To je najveća greška... Lijepo je poslije duže veze biti sam, a možda ti iskoči tvoja soulmate kad se najmanje budeš nadao.... Nije toliko teško kao što izgleda.... Al sve zavisi kako se ti sad osjećaš... Ako misliš da još ima nade, onda nemoj prenagliti. Al pretpostavljam da se već duže vrijeme premišljaš... Uglavnom, javi kako je bilo...


ja sam bila bas surova, ali ni to nije upalilo.. doduse, prvo sam htjela da LIJEPO raskinemo.. a kad je to bilo nemoguce, onda sam postala bas SUROVA... ali ga ni to nije oteralo, jer i nakon godine dana od raskida on mi i dan-danas salje poruke, iako je nedavno nasao novu devojku... a ja mu po mesec dana ne odgovorim na poruku.... a i kad odgovorim to je "napusavanje".. nikad mu nista lepo nisam rekla zadnjih godinu dana, a on i dalje ne odustaje...
ne daj boze nikome takav slucaj...
bilo mi ga zao par puta, ali.............
nisam mogla vise da gazim po sebi..
nije islo pa nije islo
tj.prestala sam da ga volim.../;
tj.pocela sam da volim drugog :love7:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Nov 2007, 08:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
coki13 je napisao:
ja sam bila bas surova, ali ni to nije upalilo.. doduse, prvo sam htjela da LIJEPO raskinemo.. a kad je to bilo nemoguce, onda sam postala bas SUROVA... ali ga ni to nije oteralo, jer i nakon godine dana od raskida on mi i dan-danas salje poruke, iako je nedavno nasao novu devojku... a ja mu po mesec dana ne odgovorim na poruku.... a i kad odgovorim to je "napusavanje".. nikad mu nista lepo nisam rekla zadnjih godinu dana, a on i dalje ne odustaje...
ne daj boze nikome takav slucaj...
bilo mi ga zao par puta, ali.............
nisam mogla vise da gazim po sebi..
nije islo pa nije islo
tj.prestala sam da ga volim.../;
tj.pocela sam da volim drugog :love7:


a tom cucu grmi zajec !!

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs