banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 00:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Sledeća

Zasto je doslo do prekida u vasim bivsim vezama? (po jedan glas za svaku vezu)
Djevojka je bila nezadovoljna vezom 26%  26%  [ 40 ]
Momak je bio nezadovoljan vezom 16%  16%  [ 25 ]
Oboje su bili nezadovoljni vezom (sporazumno) 14%  14%  [ 21 ]
Djevojka je prevarila momka - u toku veze 6%  6%  [ 10 ]
Momak je prevario djevojku - u toku veze 3%  3%  [ 5 ]
Djevojka je nasla novog momka 8%  8%  [ 12 ]
Momak je nasao novu djevojku 2%  2%  [ 3 ]
Ostalo 25%  25%  [ 38 ]
Ukupno glasova : 154
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Sep 2013, 20:01 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa pametnije od ovog naseg nece cuti.

za sve ostalo tu su filmovi i meksicko-turske serije 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 20:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
On tebe ni najmanje ne poštuje. Šta god da misliš da imate, to nije ljubav. Ne troši mladost uludo, nema vremena za promašene slučajeve. Šta će ti takve uspomene?
Šta god da uradiš, želim ti sreću.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 20:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Valjda je za ispravnu presudu potrebno saslušati obje strane

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 20:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Nema vremena za promašene slučajeve?! Ok, znam šta se time želi reći, ali život je škola. Sve se sa razlogom dešava i ne vrijedi svoj život programirati jer eto nema dovoljno vremena. Ima vremena. Ne možete nekoga ubijati u pojam i govoriti da on nju ne zaslužuje, da treba to da prekine. Nije to samo tako. Stvarno nije. I mislim da to svi znate, ko god je izašao iz duge veze na ovaj ili onaj način jasno mu je da nije sve baš crno bijelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 20:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
@Selen, tačno znam o čemu pišeš i samo ću reći da sledeće rečenice potpisujem!!!
Talija je napisao:
Teška narav? Odyebi to što prije! Nisi psiholog da ga liječiš, nek se liječi sam.

U stvari, ne slušaj mene.

ajkula je napisao:

Sve se preboli pa i cinjenica da vise nikada neces biti u stanju da volis tako kako si volio tog nekog.



a pojedinim bi bilo bolje da ćute na ovoj temi.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 20:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Lako, kažeš joj "Droljo, nemoj mi se više javljati", i vidjećeš kako se više ne javlja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 20:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Rad oslobađa!
Kad zapne kod tucanja, pa počnete tucati sebe u glavu - probajte tucati kamen!

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 20:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Selen je napisao:
Kad sam ga prvi put "izgubila" (uh, dosta navodnika) shvatila sam koliko mi znaci, te sam nadalje pazila sta pricam, shvatila da ne iskazujemo ljubav na isti nacin, te mu se prilagodila. Poslije toga, kad je i on shvatio da ga volim, raskidi mu nisu tesko padali.

Medjutim problem se vracao, cim ne uradim nesto sto bi njemu znacilo, on se ne javlja dva dana. Ne uradim, jer ne citam misli.
On kao da kad je u toj fazi, prvo gurne nasu vezu pod voz.

Sad sam i ja polako otupila, ne znam ima li smisla da jedno gura vezu, da se prilagodjava.
Pitam se da li su to uopste faze, ili crta njegovog karaktera.

Da li je stvarno tolika kukavica, pa uzima za razlog njegovo stanje, i nema mi hrabrosti reci u lice da je kraj?
Ili sam ga povrijedila negdje prije, nije siguran u nas, i nije u stanju da daje energiju?

Kad se krene raskidati pa vraćati, najčešće se definitivno raskine na kraju samo uz puno odlaganja. U nekim slučajevima je moguće da se ljudi 'osvijeste' poslije jednog takvog raskida i da se to više nikad ne desi, ali rijetko. Češće se dešava da neko stalno ucjenjuje tim raskidom, a druga strana misli stalno da je kriva i šta može popraviti (kao kad se ti pitaš jesi li ga povrijedila).
Problem se uvijek vraća, i ako duže traje mislim da je u pitanju karakter a ne faza.
Moguće je i da je kukavica, pa pušta da ide kako ide jer on ne gubi ništa, ima vezu u kojoj se ponaša kako hoće a ti se trudiš i prilagođavaš. Dok se on ne javlja po dva dana, samo traži izgovor da se ne javlja. To ne treba biti tako u vezi gdje je sve u redu.

ajkula je napisao:
Nema od te veze nista :-? Sto duze u njoj ostajes, sve gore ce ti biti iz nje izaci.

Da. I naravno niko ne posluša savjet da je gore što duže ostaje u toj vezi, dok se sam ne uvjeri.

I ja mislim da od te veze nema ništa, koliko god ti je teško da to čuješ. Znam da nije jednostavno, ali bojim se da ćeš se ti sve više truditi i povlačiti pred takvim njegovim ponašanjem, i pokušavati da razumiješ njega zašto se ovako ili onako ponaša umjesto da kreneš dalje. Shvatam i da možeš voljeti osobu koja se nekorektno ponaša prema tebi i da ti je teško bez nje, ali možda (ustvari sigurno) propuštaš da upoznaš nekoga i koga ćeš voljeti i ko će se fino ponašati prema tebi :)

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 21:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Dec 2012, 17:47
Postovi: 20
Hvala svima.

Svi ste donekle u pravu. I ja smatram da me nepostuje, nepostuje nasu vezu, upravo jer vidi raskid kao obicnu svadju.
Slutim i ja da se samo pravi raskid prolongira, ovim stalnim mirenjem/svadjanjem. Jednostavno se nakupi svega i svacega.

Jbg, ne mozete mi pricati da vecina danasnje omladine nije depresivna. Bez novca, posla u periodu kad je navise zeljna nekih iskustava. On za razlog navodi uvijek "ne volim ja sebe, kako da volim druge". (Ok, nakon ove izjave svako pametan bjezi:))

Mislim da dosta vas zna o cemu pricam.

Nije on los prema meni (generalno). Ne bih se ja vracala. I danas se ponasa zaljubljeno - pise mi pisma, pravi vecere, skupice zadnje pare (bukvalno) da odemo negdje, ne mogu da spavam na miru jer me konstantno povlaci u snu da sam mu blize.:) I dan danas prica o buducnosti.
Divna je osoba.

Samo ga presjece nakon nekog vremena.:) Bila sam u tim fazama i sama, tad ti nije bitno kako si izasao iz kuce. I ne cijenis nista pozitivno. Dok ne dodje iz dupeta u glavu.

Bojim se ne dati da prodje neko vrijeme, da shvati, a bojim se i gubiti energiju jos neko vrijeme.
Btw, nisam tip koji moze vezi dati da dise neko vrijeme, pa da onda gledamo kako cemo i sta cemo.
Znam da bih razmisljala o problemu, dok god nisam na cisto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 21:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Ne troši svoju energiju i živce zalud. Neko ko ne želi da se pomjeri, ti ga nikad nećeš moći pomjeriti. Jednog dana ćeš samo postati sjena svoje sjene. Iscrpiće svu tvoju energiju i više nećeš biti dobra niti njemu niti drugima..a najmanje sebi.
Osobe kao što su on vole da žive u svom svijetu..i pri tom ruše tvoj.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 21:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Posle duge veze sve su krace obmane, uvijek ima posle, al' ima i pre.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 22:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Selen je napisao:
Nije on los prema meni (generalno). Ne bih se ja vracala. I danas se ponasa zaljubljeno - pise mi pisma, pravi vecere, skupice zadnje pare (bukvalno) da odemo negdje, ne mogu da spavam na miru jer me konstantno povlaci u snu da sam mu blize.:) I dan danas prica o buducnosti.
Divna je osoba.


E jebalo :-? Rasplaka me ovo privlacenje u snu :cry:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 22:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Moj prijedlog
Spoiler:
Slika

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 22:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Niko tebi duso izgleda nije rekao da ti prvo krenes malo od sebe, nemoj njega analizirati dok ne izanaliziras sebe, skoro uvijek je problem tamo gdje najmanje ocekujes :wink: . Procitaj jos jednom sve sto si napisala (naravno zanemarila si vecinu svojih negativnih osobina jer ih ne vidis, sto je normalno), izvagaj njegove dobre i lose strane, sta ti je pruzio a sta ti je oduzeo, STA SI TI NJEMU PRUZILA a sta si oduzela, zasto je postao depresivan i sl. pa onda raskini konacno ili prelomi i odluci da promijenite nesto. Pokusaj ga razumiti, ako to ne mozes, onda dzaba ste se druzili godinu dana.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 22:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
skeva je napisao:
Niko tebi duso izgleda nije rekao da ti prvo krenes malo od sebe, nemoj njega analizirati dok ne izanaliziras sebe, skoro uvijek je problem tamo gdje najmanje ocekujes :wink: . Procitaj jos jednom sve sto si napisala (naravno zanemarila si vecinu svojih negativnih osobina jer ih ne vidis, sto je normalno), izvagaj njegove dobre i lose strane, sta ti je pruzio a sta ti je oduzeo, STA SI TI NJEMU PRUZILA a sta si oduzela, zasto je postao depresivan i sl. pa onda raskini konacno ili prelomi i odluci da promijenite nesto. Pokusaj ga razumiti, ako to ne mozes, onda dzaba ste se druzili godinu dana.



Ali ti to pricas kao da je svaka veza ista, nemoj tako kolega. Stavi se u njenu situaciju pa onda sudi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 22:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
a jesu ljudi komplikovani božetisačuvaj i pomozi.
Kako mi je ponekad drago što sam iznad svih tih filozofiranja i što imam malo drugačija razmišljanja i zbog njih mnogooo jednostavniji i ljepši život 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 22:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Шајин je napisao:
Kako mi je ponekad drago što sam iznad svih tih filozofiranja i što imam malo drugačija razmišljanja i zbog njih mnogooo jednostavniji i ljepši život 8)

Je l' i ti ne jebes?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 22:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
:lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 22:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
shakal je napisao:
skeva je napisao:
Niko tebi duso izgleda nije rekao da ti prvo krenes malo od sebe, nemoj njega analizirati dok ne izanaliziras sebe, skoro uvijek je problem tamo gdje najmanje ocekujes :wink: . Procitaj jos jednom sve sto si napisala (naravno zanemarila si vecinu svojih negativnih osobina jer ih ne vidis, sto je normalno), izvagaj njegove dobre i lose strane, sta ti je pruzio a sta ti je oduzeo, STA SI TI NJEMU PRUZILA a sta si oduzela, zasto je postao depresivan i sl. pa onda raskini konacno ili prelomi i odluci da promijenite nesto. Pokusaj ga razumiti, ako to ne mozes, onda dzaba ste se druzili godinu dana.



Ali ti to pricas kao da je svaka veza ista, nemoj tako kolega. Stavi se u njenu situaciju pa onda sudi.


Shakal, ovo je forum, neces na taj nacin nista jebati :lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 22:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Ne kosta da proba, ja sam taman kontao klizeci kad me Anadolac pretece.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs