banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 22:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Sledeća

Zasto je doslo do prekida u vasim bivsim vezama? (po jedan glas za svaku vezu)
Djevojka je bila nezadovoljna vezom 26%  26%  [ 40 ]
Momak je bio nezadovoljan vezom 16%  16%  [ 25 ]
Oboje su bili nezadovoljni vezom (sporazumno) 14%  14%  [ 21 ]
Djevojka je prevarila momka - u toku veze 6%  6%  [ 10 ]
Momak je prevario djevojku - u toku veze 3%  3%  [ 5 ]
Djevojka je nasla novog momka 8%  8%  [ 12 ]
Momak je nasao novu djevojku 2%  2%  [ 3 ]
Ostalo 25%  25%  [ 38 ]
Ukupno glasova : 154
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2007, 16:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2007, 03:39
Postovi: 506
Lokacija: In between dreams
pamella_morrison je napisao:
drugo su neke kratke vezice gdje takoreci ni ne poznajes zapravo osobu br 2 ... ako je veza neozbiljna onda nista ne smeta da i raskid bude takav, ALI ako nije tako.... situacija je potpuno drugacija!


Ja mislim da i u dugim vezama cesto se ispostavi da tu osobu nismo uopste poznavali, i zato nekad zna doci do raskida. Na kraju cak i ako mozes razgovarati o svemu, kad dodje do raskida, sva objasnjenja i razlozi osobi s kojom se raskida ne mogu nikada biti dovoljno jasni i objasnjeni.

_________________
"Don't believe everything you think."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2007, 20:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
Apollonia je napisao:
pamella_morrison je napisao:
drugo su neke kratke vezice gdje takoreci ni ne poznajes zapravo osobu br 2 ... ako je veza neozbiljna onda nista ne smeta da i raskid bude takav, ALI ako nije tako.... situacija je potpuno drugacija!


Ja mislim da i u dugim vezama cesto se ispostavi da tu osobu nismo uopste poznavali, i zato nekad zna doci do raskida. Na kraju cak i ako mozes razgovarati o svemu, kad dodje do raskida, sva objasnjenja i razlozi osobi s kojom se raskida ne mogu nikada biti dovoljno jasni i objasnjeni.

ne moraju razlozi biti jasni i objasnjeni nesto savrseno (jednostavno vise neces, ne mozes, ne zelis da budes sa tom drugom osobom - to je po meni isto ok) ALI U SVAKOM SLUCAJU se SVE pa i svoje nedoumice i zbunjenosti i nesigurnosti i bla bla sta god trebaju RECI PARTNERU s kojim raskidas!
samo se okrenuti i otici - tako nesto meni djeluje PREVISE EGOISTICNO ali zaista previse..... + time nekako kao da pljunes i sam po sebi jer si toliko dugo vremena bio s nekim kome ne mozes reci nesto potpuno jednostavno.... tuzno

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2007, 10:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2007, 11:41
Postovi: 612
Lokacija: Banja Luka
Ne treba reći baš sve... ljudi jednostavno vole da ih lažeš! Jer ne mogu podnijeti težinu koju vuče istina... Bil kratka ili duga veza...
... a i mnogo je bolje ostaviti mjesta za lijepo mišljenje osobe koju ostavljaš... nikad ne treba stvarati sebi neprijtelja...
... zato partnere treba pametno i lijepo ostavljati...


... ima se još puno toga za reći... ali... :wink:

_________________
Svaki dan u ľivotu čovjek bi trebalo da sluąa malo dobre muzike, pogleda neku novu sliku i pročita dio dobre knjige.
Samo tako uspjeće da nadvlada svakodnevicu i izbori se da mu ona ne pomuti osjećanja ljepote koje mu je Bog darivao da bi obogatio duąu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2007, 14:13 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
Apollonia je napisao:
Ja mislim da i u dugim vezama cesto se ispostavi da tu osobu nismo uopste poznavali, i zato nekad zna doci do raskida. Na kraju cak i ako mozes razgovarati o svemu, kad dodje do raskida, sva objasnjenja i razlozi osobi s kojom se raskida ne mogu nikada biti dovoljno jasni i objasnjeni.


I prvi i drugi dio ovog posta su potpuno tacni. Dijelim isto misljenje. Zalosno je ali tako skoro uvijek "ispadne". Nekad cak nije ni bitno koliko godina je veza trajala, skontas da ili ti ne poznajes tu osobu ili ona tebe ili jedno drugo jednostavno ne poznajete a mislili ste da je sve jasno... :)
I to je jedan od znakova da veza mozda i nije bila ok ma koliko se cinilo suprotno i nestvarno.

Toliko od mene ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2007, 14:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
F.I. je napisao:
Ne treba reći baš sve... ljudi jednostavno vole da ih lažeš! Jer ne mogu podnijeti težinu koju vuče istina... Bil kratka ili duga veza...
... a i mnogo je bolje ostaviti mjesta za lijepo mišljenje osobe koju ostavljaš... nikad ne treba stvarati sebi neprijtelja...

ja nikad ne bih bila s nekim ko voli bilo kakve lazi! ili ne moze podnijeti "tezinu istine" :roll: pogotovo ako bi ta osoba moju iskrenost protumacila u smislu da zelim da postanemo neprijatelji time :oops: (!?)
ne podnosim slabice ni u kom smislu, mogu da shvatim sve ljudske mane ali zaista ne bih mogla imati bilo sta s nekim ko nema hrabrosti da iste prizna i proba se boriti se protiv njih..... 8)

:-? :-? :-? naravno, svi smo razliciti....

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2007, 15:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2007, 11:41
Postovi: 612
Lokacija: Banja Luka
Ljubav je slijepa Pamella...
... tu nema pravila...
... poprilično površno i nezrelo gledaš na to...
... jer to što neko voli više ne znači da je slabić!
... :fadein:

_________________
Svaki dan u ľivotu čovjek bi trebalo da sluąa malo dobre muzike, pogleda neku novu sliku i pročita dio dobre knjige.
Samo tako uspjeće da nadvlada svakodnevicu i izbori se da mu ona ne pomuti osjećanja ljepote koje mu je Bog darivao da bi obogatio duąu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2007, 15:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
F.I. je napisao:
Ljubav je slijepa Pamella...
... tu nema pravila...
... poprilično površno i nezrelo gledaš na to...
... jer to što neko voli više ne znači da je slabić!
... :fadein:


:lol:
nidje veze, uopste nisam pisala O LJUBAVI!
probaj zaista PROCITATI to moje "povrsno misljenje" i MOZDA i skontas sta sam htjela reci....

:roll:

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2007, 15:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2007, 11:41
Postovi: 612
Lokacija: Banja Luka
pamella_morrison je napisao:
ja nikad ne bih bila s nekim ko voli bilo kakve lazi! ili ne moze podnijeti "tezinu istine" pogotovo ako bi ta osoba moju iskrenost protumacila u smislu da zelim da postanemo neprijatelji time (!?)
ne podnosim slabice ni u kom smislu, mogu da shvatim sve ljudske mane ali zaista ne bih mogla imati bilo sta s nekim ko nema hrabrosti da iste prizna i proba se boriti se protiv njih.....



pamella_morrison je napisao:
:lol:
nidje veze, uopste nisam pisala O LJUBAVI!
probaj zaista PROCITATI to moje "povrsno misljenje" i MOZDA i skontas sta sam htjela reci....

:roll:




Naravno... nisam ni očekivala drugačiji odgovor...
Pričala si o slabićima, pa sam se ja nadovezala da je ljubav slijepa i da onaj ko voli više ne znači da je slabić... :-?
Inače je tema kako prekinuti vezu... a ti u veze ulaziš onako ??? :-?
Izvini nisam znala... onda zaboravi sve što sam napisala... sve OK! :wink:

_________________
Svaki dan u ľivotu čovjek bi trebalo da sluąa malo dobre muzike, pogleda neku novu sliku i pročita dio dobre knjige.
Samo tako uspjeće da nadvlada svakodnevicu i izbori se da mu ona ne pomuti osjećanja ljepote koje mu je Bog darivao da bi obogatio duąu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2007, 15:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
F.I. je napisao:

Pričala si o slabićima, pa sam se ja nadovezala da je ljubav slijepa i da onaj ko voli više ne znači da je slabić... :-?
Inače je tema kako prekinuti vezu... a ti u veze ulaziš onako ??? :-?
Izvini nisam znala... onda zaboravi sve što sam napisala... sve OK! :wink:

kao prvo, ne znam sta znaci voljeti vise ili voljeti manje a pogotovo ne znam kako se utrvdjuje takva -velicina- :roll:
upravo hocu da kazem da ako nekoga volis (ili si ga volio ikad), probaces da ne budes slabic prema njemu, jer ljubav se pokazuje DJELIMA a ne rijecima!
a otkud ti taj zakljucak, da ja "u veze ulazim ONAKO", stvarno mi nije jasno, gdje sam to napisala? :oops: :oops: :oops: i kakve to veze ima s bilo cim, vezano za TEMU pogotovo?/?

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2007, 15:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2007, 11:41
Postovi: 612
Lokacija: Banja Luka
Evo probaću još sad i neću više objašnjavati šta htjedoh reći....

Kad ostavljaš nekog, taj neko npr. ne želi biti ostavljen i onda je u stanju istrpiti sve, čak i lošu vezu da bi bio sa tom osobom (koja ga želi ostaviti)... ili što u prevodu znači da svjesno želi živjeti u laži i produžavati agoniju.
U tom momentu potencijalano ostavljena osoba voli više...
... na konto toga sam napravila tu "gradaciju".
Ti si spomenula da nikad ne bi bila sa slabićima... ta "kategorija" se postaje vremenom ako ti neka osoba mnogo znači, jer postaneš mnogo osjetljiva na nju, a to se tek vidi kada se veza treba završiti... na samom početku veze ti ne znaš koliko je neko "slabić"...

...Da se vratim... Ti spomenu da ne bi bila sa slabićima... a ja sam se nadovezala da ako neko voli više ne znači da je slabić i da je ljubav slijepa, jer potencijalno ostavljena osoba želi po svaku cijenu ostati u vezi...

Nadam se da sam sad bila jasnija...

_________________
Svaki dan u ľivotu čovjek bi trebalo da sluąa malo dobre muzike, pogleda neku novu sliku i pročita dio dobre knjige.
Samo tako uspjeće da nadvlada svakodnevicu i izbori se da mu ona ne pomuti osjećanja ljepote koje mu je Bog darivao da bi obogatio duąu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2007, 16:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
nesporazum je u tome sto nisi shvatila znacenje koje sam dala rijeci -slabic- u svom postu.
dakle, ne mislim kao -slab prema osobi koju volis- ( to je sasvim razumljiva stvar), vec -slabic biti iskren, biti COVJEK-
to su po meni dvije potpuno odvojene stvari....
toliko

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2007, 16:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2007, 11:41
Postovi: 612
Lokacija: Banja Luka
OK...
... ali ni ti onda mene nisi skapirala...
... eto šta su ti nesporazumi...
... zbog nesporazuma se vode ratovi... :lol:
... mada ovo nije smiješno...

_________________
Svaki dan u ľivotu čovjek bi trebalo da sluąa malo dobre muzike, pogleda neku novu sliku i pročita dio dobre knjige.
Samo tako uspjeće da nadvlada svakodnevicu i izbori se da mu ona ne pomuti osjećanja ljepote koje mu je Bog darivao da bi obogatio duąu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 13:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
hajde prica se ovde o VELIKIM LJUBAVIMA pa rekoh da vidim ima li iko ko bi mi mogao savjet dati.

Moja veza licno je u velikoj krizi. 3god sam vec s devojkom,preljepo nam je bilo,3god ciste perfekcije,cak smo planirali brak tj ona me pitala da se uzmemo ali u tom trenutko sam se nasmijao,hocu s ovim da kazem koliko je veza bila jaka tj ljubav.

U poslednja 3 mjeseca ona bukvalno iz cita mira forsira raskid navodeci neke razloge koji veze s vezom nemaju tj ti razlozi su TOTALNA SUPROTNOST onoga sta je ona meni 3god pricala tj neka njena zivotna ubjedjenja.

Sad najgore od svega ona me kroz to zestoko zajebava tj 5 dana me voli do ludila,kao da smo opet u prvih 3 god veze,cujemo se 10 puta dnevno,vidimo se svaki dan,100 izjava ljubavi,price o braku i onda odjednom 3 dana nece da zna za mene,nece da se javi,ni da me cuje pa onda nazove pa hoce raskid pa onda opet nazove nece raskid nego pauzu pa onda dan dva kasnije se smiri pa smo opet sve ok i tako sve u krug vec ca. 3 mjeseca.

Ima li iko ikakve pametne ideje sta je snjim posto ja vise izludi,na kraju sam snage.
Bio bih zahvalan za neki pametan savjet


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 13:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2005, 18:20
Postovi: 2691
Lokacija: Banja Luka
Pisalo_na_radiju je napisao:
Pismo ili E-mail zvuče interesantno. Ali ne znam kako bi to izgledalo u praksi. Ima li neko iskustava po ovom pitanju?


zvuci jadno...moja drugarica je od jednog momka dobila e mail tog tipa i poslje toga (nakon sto se syebala) svima ispricala i lik je ispao debil...

a i u takvim situacijama se treba suociti...pa ako je ikad tom sto hoce da raskine znacila ta osoba onda mora imati hrabrosti (bez obzira na sve) da stane pred nju/njega i da kaze...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 13:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Citiraj:
Pismo ili E-mail zvuče interesantno.


Interesantno poslije duge veze?? Nije interesantno nego kukavicki.

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 14:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2007, 07:50
Postovi: 1004
Lokacija: Preblizu za moje dobro
XentoniX je napisao:
pocnes da radis stvari koje nerviraju tu osobu i sama ce te otjerati :D :D



Moj recept :lol:


Poslednji put menjao Monte Cristo dana 21 Nov 2007, 14:07, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 14:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2007, 07:50
Postovi: 1004
Lokacija: Preblizu za moje dobro
ratkop je napisao:
hajde prica se ovde o VELIKIM LJUBAVIMA pa rekoh da vidim ima li iko ko bi mi mogao savjet dati.

Moja veza licno je u velikoj krizi. 3god sam vec s devojkom,preljepo nam je bilo,3god ciste perfekcije,cak smo planirali brak tj ona me pitala da se uzmemo ali u tom trenutko sam se nasmijao,hocu s ovim da kazem koliko je veza bila jaka tj ljubav.

U poslednja 3 mjeseca ona bukvalno iz cita mira forsira raskid navodeci neke razloge koji veze s vezom nemaju tj ti razlozi su TOTALNA SUPROTNOST onoga sta je ona meni 3god pricala tj neka njena zivotna ubjedjenja.

Sad najgore od svega ona me kroz to zestoko zajebava tj 5 dana me voli do ludila,kao da smo opet u prvih 3 god veze,cujemo se 10 puta dnevno,vidimo se svaki dan,100 izjava ljubavi,price o braku i onda odjednom 3 dana nece da zna za mene,nece da se javi,ni da me cuje pa onda nazove pa hoce raskid pa onda opet nazove nece raskid nego pauzu pa onda dan dva kasnije se smiri pa smo opet sve ok i tako sve u krug vec ca. 3 mjeseca.

Ima li iko ikakve pametne ideje sta je snjim posto ja vise izludi,na kraju sam snage.
Bio bih zahvalan za neki pametan savjet




Malo koja cura danas zna sta hoce od veze.

Najbolje bi bilo, ako vec nisi, da joj kazes da se ona odluci sta zeli pa da razrijesis to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 15:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
ratkop je napisao:
hajde prica se ovde o VELIKIM LJUBAVIMA pa rekoh da vidim ima li iko ko bi mi mogao savjet dati.

Moja veza licno je u velikoj krizi. 3god sam vec s devojkom,preljepo nam je bilo,3god ciste perfekcije,cak smo planirali brak tj ona me pitala da se uzmemo ali u tom trenutko sam se nasmijao,hocu s ovim da kazem koliko je veza bila jaka tj ljubav.

U poslednja 3 mjeseca ona bukvalno iz cita mira forsira raskid navodeci neke razloge koji veze s vezom nemaju tj ti razlozi su TOTALNA SUPROTNOST onoga sta je ona meni 3god pricala tj neka njena zivotna ubjedjenja.

Sad najgore od svega ona me kroz to zestoko zajebava tj 5 dana me voli do ludila,kao da smo opet u prvih 3 god veze,cujemo se 10 puta dnevno,vidimo se svaki dan,100 izjava ljubavi,price o braku i onda odjednom 3 dana nece da zna za mene,nece da se javi,ni da me cuje pa onda nazove pa hoce raskid pa onda opet nazove nece raskid nego pauzu pa onda dan dva kasnije se smiri pa smo opet sve ok i tako sve u krug vec ca. 3 mjeseca.

Ima li iko ikakve pametne ideje sta je snjim posto ja vise izludi,na kraju sam snage.
Bio bih zahvalan za neki pametan savjet

Nažalost, to bi moglo još potrajati... :( Mislim da bi ti bilo najbolje da to okončaš ako imaš snage, al obično druga strana još gaji neke nade da nije kraj. Možda ti ja sad zvučim surovo, al mislim da hoće da te ostavi, pa se predomisli, misli na stare dane, pa opet skonta da te više ne voli kao ranije, odnosno da te uopšte ne voli, al stalo joj je do tebe, ipak ste 3 god zajedno... Itd itd.
Okončati što prije, samo se mučiš tako. Ovako ćeš odbolovati sam neko vrijeme i poslije biti kao nov.... Ako razmišljaš: "Pa što ona mene ne ostavi ako me već ne voli?!" tog ćeš se načekat... Teško je nekog ostavit poslije toliko vremena i priznati da je stvarno gotovo. Ako imaš snage, uradi to sam, biće ti lakše.
O Bože, hvala ti na sretnoj vezi!! [-o<

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2007, 15:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
Pisalo_na_radiju je napisao:
Pitanje za sve.
Svi dodjemo prije ili kasnije u takvu situaciju. Kako to najbolje i najbezbolnije uraditi kad se vec mora? Koliko brinemo o osjecajima bivseg partnera? Postavimo se u njegov polozaj!
Da li mozemo biti bolji i pazljiviji? Koliko tesko to i nama pada?
Da vidimo vase misljenje, kao i vasa iskustva ili vasih prijatelja!


Svaki prekid je specifičan pa nemam baš univerzalan i konačan odgovor.

Generalno uzevši, do prekida dolazi kad se pokidaju lanci povjerenja(to se može desiti na razne način, od preljube do skrivanja cifre na bankovnom računu-ako su u braku), kad im se razmimoilaze ciljevi u vezi i životni ciljevi uopšte, kad imaju različit stav prema vezi (recimo jedno nonšalantan i šarlatanski, a drugo ozbiljan i odgovoran stav), kad jednostavno iščezne ljubav, strast i sl, kad se jedno od njih zaljubi u nekog trećeg, ili nešto treće (svoju karijeru, društvo, hobi itd)..

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 15:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
kazem joj imam novu curu, ako hoces biti No2 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


( naravno da se salim ;) )

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs