banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 12:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 136 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Jul 2002, 14:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2002, 01:00
Postovi: 417
Lokacija: Istra
Da li znate gdje se nalaze i sta sada rade Vase prve velike i iskrene ljubavi.

Moja prva velika ljubav se desila u osnovnoj skoli. Bila je predivna crnokosa curica krupnih tamnih ociju. Volio sam je cistom neiskvarenom i iskrenom ljubavi. Mislim da je i ona tada prema meni gajila neka osjecanja koja nikad nisam uspio definisati. Zasto bi se inaci zacrvenjela i sakrila pogled kad bismo se sreli. Sve je ostalo samo na tome i nikad se nista vise nije desilo izmedju nas.
Zadnji put sam je vidjeo davno, davno, prije nekih 18 god. Bila je udata za tadasnjeg perspektivnog omladinskog rukovodioca i cekala svoje trece dijete. Slucajno smo se sreli na jednoj sarajevskoj ulici.
Od tada je nisam vidjeo. Muz joj je postao veoma poznat i uspjesan politicar, koji je dogurao jako, jako daleko, cak do vrha tadasnje politicke hijerarhije.
Koliko znam i danas zive u Sarajevu.
Iskreno se nadam da je sretna i da ima lijep zivot. Malcice se nadam da se ponekad sjeti onog djeckica koji je u njoj gledao savrsenstvo i iskreno je volio.

Volio bih cuti kako Vi sada vidite svoje prve ljubavi i da li znate nesto o njima?

_________________
Sagradio sam tako predivne dvorce u oblacima, da se na zemlji zadovoljavam ruąevinama!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2002, 08:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Moja prva ljubav se sada nalazi na Novom Zelandu i uzgaja ni manje ni vise vec ovce.Prosle smo se sreli udata je i ima dvoje dijece a debela je ko krava simentalka uzas. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2002, 09:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Pa naravno da prve ljubavi datiraju iz školskih dana. Samo ja imam mali problem u vezi toga. Bile su dvije djevojčice, a ja ne mogu da se sjetim koja je bila prva. Znam da se ja njima nisam sviđao, što je bila jedna poražavajuća činjenica. No, prebolio sam to. ;)
A sada.... obije su udate, koliko ja znam. Sretnem ih tu i tamo. I obije su udate za policajce. I imaju djecu, čini mi se da obije imaju po sina. Jedna je u BL, jedna nije. Ne znam ništa više, samo se pozdravimo u prolazu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2002, 09:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
Moja prva ljubav se nalazi u Austriji,ima sina i ozenio se je prosle godine al nista se nije promjenio isti je kao iz onih mladih dana prije nekih 11 godina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2002, 09:49 
moja prva ljubav je pored mene-moja desna ruka


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2002, 09:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
zar nije lijeva --od srca zudi :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2002, 09:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Eh,
prva ljubav se nikad ne zaboravlja...tako kazu, a meni su uspomene na prvi poljubac ostale i do danasnjeg dana u zivom sjecanju. Ljubio se fanstasticno, uz muziku "Take my breath away" od grupe Berlin iz filma Top Gun (u to vrijeme strasno popularan film sa Tom Kruzom). U tog momka sam bila zaljubljena sve do srednje skole, znaci "drzalo" me nekih 4-5 godina, a zapravo nikad nismo bili zajedno. Sve je ostalo na tom ominoznom poljupcu, tako slatkim i uzbudljivim...
Ono sto je bilo najljepse je da smo se nakon skoro 10 godina ponovo sastali i po prvi put razgovarali o tome. Ispostavilo se da je i njemu tad to bio prvi poljubac :wink:
Sad je ta osoba postala djelimicno javna licnost u BL, pratim njegove uspjehe i ponosna sam na njega, jer sama sebi govorim da sam jednim malim, majusnim dijelom zasluzna za njegov uspjeh, ako nista drugo onda po pitanju osvajanja djevojaka, jer smo prvi poljubac ucili jedno od drugog :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2002, 09:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Jack imas pravo ta ti je dobra.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2002, 10:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Ovaj... ;) a ove moje su imale kestenjaste i krupne oke. Jedna je bila smeđa, a jedna crna.
Jack je svoju prvu ljubav i cmoknula, bravo Jack. ;)
Moj rezultat je nešto skromniji. :) Elem, nastavnik matematike je imao čudnu ideju da će učenici biti mirniji ako sjede dječak i curica u klupi. Kad, ne lezi vraže, ja dopadnem s ovom crnom. I malko smo se pipkali nogama ispod klupe. Noge se, kao slučajno, dotaknu ispod klupe, ja neću da maknem svoju, neće ni ona. Možda sad djeluje smiješno, ali tad je bilo nevjerovatno uzbudljivo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2002, 10:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
blue je napisao:
Jack je svoju prvu ljubav i cmoknula, bravo Jack. ;)

Eh, blue to "obradjivanje", tajno gledanje iz prikrajka je trajalo bar dvije godine, prije tog poljupca. Boze, kakva su to predivna vremena bila...
A vidim da si ti "pipkao" ispod klupe. To je mozda cak i zesce od mog poljupca, iako su vam se samo cipele dodirivale :wink:
To sto si napisao meni uopste ne djeluje smijesno, ako si tad vec bio u pubertetu, vjerovanto te uzbudjivalo :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2002, 10:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Sasvim normalno ali ima tu i jedna istina koja se nece dopasti zenskom dijelu vecina curica u skolama su sanjarile o princevima na bijelim konjima a kasnije su zavrsavale sa tetoviranima na kavasakiju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2002, 11:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Jack, ja bih svoje pipkanje pod klupom rado mijenjao za poljubac. :)
Ne znam, dodir cipelica, ili dodir usana.... hmmmm.... bolje je ovo drugo.
Nemam pojma kad počinje pubertet, ali pipkanje se odigralo u šestom razredu.
Pretpostavljam da je tvoj cmok bio pubertetski. Mora da je bio žestok kad se 'kuvao' dvije godine. ;)
I mene su te prve ljubavi držale po 4 godine. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2002, 15:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Eh prve ljubavi,sjecam je se dobro i dan danas.
Znam da me naucila kako se ljubi,valjda joj nisam bio prvi,neznam,djevojcice su tu uvijek bile naprednije.Znam samo da sam se toliko zaljubio da sam jedan dan otisao na pijacu i kupio joj kod cigana prsten,valjda da joj pokazem kolika je moja ljubav,ali kao i sve sto je lijepo kratko traje,ona je odrasla puno brze od mene i poceli su je zanimati momci iz visih razreda.Sada neznam gdje se nalazi a nije ni vazno,davno,davno je to bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2002, 21:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Moj prvi poljubac zbio se u sedmom razredu (na zimskom raspustu).Otisla sam u posjet ujaku i "upoznala" jednog slatkog momka.Ispostavilo se da je on bio tu 'svih tih godina' kad sam ja dolazila,ali posto nisam bila dugo djecaci su porasli u mladice i nista vise nije bilo isto.Ranijih godina kad sam dolazila svi su u meni gledali jos jednog 'halfa'.Igrala sam fudbal s njima kad ne bih bila s curicama.
E,te zime nista nije bilo kao obicno,drugarske sale su postale cudne,ponasanje nespretno i ukoceno (i moje i njihovo).Bila sam jedina 'curica' medju njima i svi su se trudili da mi ugode,svi su se salili na racun drugih i isticali sebe.Najcesca 'zrtva' sala bio je "moj prvi poljubac".Nosio je cvike i bio najpovuceniji od svih.Samo me je gledao svojim krupnim smedjim ocima i kad bih ja pogledala njega zacrvenio bi se i sklonio pogled.Njegov najbolji drug,kad je shvatio ko mi se svidja,saopstio mi je "dobronamjerno" da je on smotan i da je imao tek nekoliko cura (2-3).Medjutim,mi smo se sve cesce izdvajali od drustva (inace bilo je to drustvo mog nerodjenog brata,nekoliko godina starijeg od mene) ,a i kad bi on dosao "u posjet kod mog brata od ujaka" (sto je bilo svakodnevno) vise je vremena provodio sa mnom,nego s njim.
Prvi poljubac bio je spontan i simpaticno smotan.Jednostavno - desio se.Bila sam malo zbunjena,a i iznenadjena - nisam ga ocekivala (mislim - ocekivala sam da ce se desiti i pomalo strepila od nepoznatog,a pomalo se osjecala cudno leprsavom :P ,ali ga u tom trenutku nisam ocekivala).Nakon poljupca on se samo blago nasmijesio i zagrlio me.Cijele noci nisam oka sklopila razmisljajuci o tom velikom dogadjaju :D .
Gdje je sad i kako je ne znam.To je sad druga drzava,prosla su ona 'stara dobra vremena',sve je drugacije...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2002, 00:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
pa zar niko nije imao sex sa svojom prvom ljubavi, kad ju je sreo poslije xx vremena? popricate o starim i dobrim vremenima pa se onda kresnete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2002, 06:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Maj 2002, 01:00
Postovi: 168
Lokacija: banjaluka
Moja prva ljbav je sad starija gospodja jer kao mali volio sam se sakriti ispod stola dok je sa starom pila kafu i viriti joj pod suknju.Naravno ona to nije znala mislila je da se nesto igram onako.Znaci moja prva ljubav noge moje komsinice od kojih sam dobijao slom.Imao sam otprilike 6 godina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2002, 07:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
pa pablo znaci ti bi mogao dosta toga da kazes na temu "starije tete mladje meso" al steta sto je nisi bar poljubio ,mogao si, jer ona bi samo pomislila da si ti mali klinac koji trazi majcinu ljubav i blizinu,nebi ni posumnjala
e sad stvarno iskreno: zar sa 6 godina mozes da znas sta znaci prva ljubav i nesto tako da osjecas? :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2002, 13:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Maj 2002, 01:00
Postovi: 168
Lokacija: banjaluka
e i ti ga pretjerujes najbolje da sam joj brak ponudio...
nije to bila obostrana ljubav :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2002, 13:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Apr 2002, 01:00
Postovi: 338
Lokacija: usa
Moja prva ljubav se desila kad sam imala 10 godina. Bio je 2 godine stariji od mene i zivio je u komsiluku moje tetke kod koje sam provodila ljetni raspust. Ustvari, znala sam ga gotovo oduvijek jer sam ga svake godine vidjala. Dane smo provodili zajedno, jer bili smo jako dobri prijatelji. Fudbal, odbojka, pecanje. Godine su prolazile, uvijek sam se radovala ljetu i susretu s njim, tek da bi nakon 6 godina pred njegov odlazak u vojsku, jedne divne veceri dok smo sjedili na klupi, kraj tetkine kuce, okrenuo se prema meni i poljubio me.
Nakon njegovog povratka, tetka je umrla i samo jos jednom pred sam pocetak rata sam ga vidjela. Sreli smo se onako slucajno i rekao mi je da odlazi za Svedsku kod strica. Tog ljeta smo se rastali i nismo se nikada vidjeli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2002, 17:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2001, 01:00
Postovi: 276
moja prva ljubav eeeeeeh
eno ga u Rusiji al i bolje mu je sto je tako daleko jer da je blizu mene nebi mu se doboro pisalo :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 136 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs