banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Jun 2005, 09:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2005, 10:23
Postovi: 340
Lokacija: Baby's Heart
Sta mislite da je u stvarnom zivotu moguce iskreno prijateljstvo izmedju dvoje pripadnika suprotnih spolova, bez ikakvih pritajenih, je li.
I ne idem na izuzetne situacije vezane za seksualnu opredijeljenost ili znatnu razliku u godinama, nego ono svakidasnje, tipicno.

Tako ti ja nedavno sjedih u jednom zanimljivom i probranom drustvu i dosli smo do bas takvog pitanja:
Da li sva musko-zenska prijateljstva, po pravilu, moraju da zavrse, da neko razvije romanticna osjecanja iliti privlacnost (ili oboje) za ovu
drugu osobu? Naravno rijec je o dubokim prijateljstvima.

Neki tvrde da nije, neki da jeste, sta vi mislite?

_________________
Veličina čovjeka ne dokazuje se velikim uvredama, nego savjetom da ne treba vrijeđati!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 09:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
99 % da......to je priroda !!!

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 09:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Mar 2004, 14:01
Postovi: 239
NE
Iz iskustva znam da su takva prijateljstva utopija
svaka "prijateljica" je trazila od mene nesto vise
bez obzira imao ja djevojku ili ne

_________________
Gospođice, niti Vam se nabacujem, niti Vam namigujem, ovo što Vi smatrate namigivanjem mi je zapravo tik od ranjavanja

U ljubavi je sve dozvoljeno, u ratu se mora poštovati Ženevska konvencija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 09:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2005, 10:23
Postovi: 340
Lokacija: Baby's Heart
Momce spomenula sam duboka prijateljstva, znaci tvoje najbolje prijateljice/a su pokusale istim tokom da mjere ono sto imate?

_________________
Veličina čovjeka ne dokazuje se velikim uvredama, nego savjetom da ne treba vrijeđati!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 10:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Mar 2004, 14:01
Postovi: 239
Ne kontas me...
Imam puno prijateljica sa nekima sam odrastao ,a sa nekima sam nasao zajednicki jezik ali one su htjele kako same kazu vezu a ne iskreno prijateljstvo a ja od veza begam
zamisli kako mi je bilo kad su me skoro sve najbolje prijateljice startovale
jednostavno ne volim veze niti da to neko naziva vezom

uglavnom hocu da kazem da to postoji samo sa jedne strane u vecini slucajeva sa zenske a u mom sa muske

.eb' ga zivot je takav

_________________
Gospođice, niti Vam se nabacujem, niti Vam namigujem, ovo što Vi smatrate namigivanjem mi je zapravo tik od ranjavanja

U ljubavi je sve dozvoljeno, u ratu se mora poštovati Ženevska konvencija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 10:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
gdje si casanova do sada bio ?? :lol: :lol: :lol:

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 11:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2004, 11:24
Postovi: 141
Lokacija: Novi Sad
hmmmmmm..
imam mnogo vise ok drugara nego drugarica, i mnogo ih volim, to je ekipa od 5 clanova, i svi smo super.......i mislim da ih nikada nisam gledala kao objekte(mada superrrr izgledaju-plivaci su), vec kao prave prijatelje...ok desilo se da sam popila pa da sam pomislila na nesto vise, al brzo bih odvratila misli od te pomisli....
ima cestih slucajeva da se prijateljstvo zavrsi vezom, mada se, meni licno, to u opste ne svidja i ne privlaci me......sta mozes saznati novo o toj osobi i uciniti vezu zanimljivom a da to vec ne znas?!
i don't know........
ja sam ipak za to da drugove drzim na jednoj a tipove na drugoj strani ..ulice :)

_________________
..jer ona woli partizan..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 11:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Mar 2004, 14:01
Postovi: 239
eto vidis gdje sam bio i one moje vjesticare su iste kao i ova lujkaca sve kao necu, necu, pa kad navali ocu ocu i moras mi dati to sto trazim kao beba kad najasi na zvecku
uf.....

_________________
Gospođice, niti Vam se nabacujem, niti Vam namigujem, ovo što Vi smatrate namigivanjem mi je zapravo tik od ranjavanja

U ljubavi je sve dozvoljeno, u ratu se mora poštovati Ženevska konvencija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 12:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
a ti postenjacina i karakter pa nisi im dao 'zvecku' da se mace igraju a ?? I vjerovatno su sve extra mace ..vrhunske trebe a ??

daaaaj ne seri ziv bio......!!!

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 13:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Almi ajd pogledaj da li je tema otvorena prije nego sto otvoris novu...

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 13:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
mogucno je da osobe razlicitog pola, heterosexualci, razviju prijateljsku vezu, bez da se razviju neka osjecanja, ali sto zavisi od osoba

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 13:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
arhangel_mihail je napisao:
eto vidis gdje sam bio i one moje vjesticare su iste kao i ova lujkaca sve kao necu, necu, pa kad navali ocu ocu i moras mi dati to sto trazim kao beba kad najasi na zvecku
uf.....

"Jedina mi je mana shto sam mnogo lep"

Ja imam jako veliki broj drugarica, a takodje i pravih prijateljica (desetak), sve su to u glavnom lepe devojke, neke shta vishe prelepe, ali ne vidim zashto bi nam bilo teshko odrzhati prijateljsku vezu ako smo i ona i ja zadovoljni u ljubavi, i josh na sve to sretni zbog onog drugog.
Pa nismo vishe stoka, niti smo u choporu da se ne mozhemo kontrolisati, jer po toj konstataciji bi trebali ici gradom i povaljivati sve shto stignemo.

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 13:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2005, 10:23
Postovi: 340
Lokacija: Baby's Heart
Digresija, gledala sam nisam mogla naci ... osim toga update nije los, zar ne 8)

_________________
Veličina čovjeka ne dokazuje se velikim uvredama, nego savjetom da ne treba vrijeđati!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 14:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Imam bar 4-5 najboljih drugova s kojima izlazim i 2-3 drugarice... Nikad nisam htjela bludnichiti sa njima, a nisu ni oni sa mnom.... Mada, imam jednu drugaricu koja se svidjala jednom drugu, a oboje su iz ovog drushtva s kojim sam stalno. To je bilo davno, ali sad stalno izlazimo i nema nikakvih bludnih misli.... :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 16:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Razlika je izmedju prijateljstva i priblizavanja nekome u vidu prijatelja da bi ga bolje upoznao i vremenom ubijedio da si ti zena (covjek) njegovog (njenog) zivota.
Ovo drugo nikad i nije bilo pravo prijateljstvo,jer je jedna strana bila zaljubljena i imala sasvim druge interese (nimalo prijateljske :D ).

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene postoji.
Ja ima prijatelje iz srednje skole s kojima sam bila i uvijek cu biti prijatelj.
Na ekskurziji sam dio noci prespavala s njima u sobi (mojim cimerkama je trebala prazna soba u druge svrhe :D ).
Jednom od njih sam bila vjencana kuma (ozenio je moju prijateljicu,s kojom sam ga upoznala godinu-dvije nakon sto smo zavrsili srednju).
S drugim sam na nekoj otkacenoj zurci u ranojutarnje sate podijelila krevet.Jedan krevet,a nas dvoje nezbrinutih.
Prijatelji su osobe (pol nebitan) s kojima imas zajednickih tema,interesovanja,koji su ti dragi u neseksualnom smislu,ljudi s kojima zelis provoditi svoje slobodno vrijeme.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 18:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jan 2003, 22:25
Postovi: 425
Lokacija: novi sad/novi grad...kako kada
slazem se!

imam dosta prijateljica, ali njih 4 koje su mi bas najbolje od njih...
sa jednom sam spavao zajedno u sobi...sami...eto kako mogu musko i zensko da se dobro slazu...prijateljski naravno! :D
ali kad smo se tek poceli druziti...mi muskarci (nas 5) sa njima curama (oko 6) koje su sve starije od nas za dve godine, htio sam sa jednom ili dvije njih i nesto vise...jer su mi se svidjale. nista od toga nije bilo, jer smo se sve vise poceli druziti, tako da su mi postale prave prijateljice, i sada ne pomisljam nista vise od toga :)

_________________
a programming enthusiast...guitar lover....woman fanatic!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 18:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2005, 09:34
Postovi: 731
dok si spavao s njom u sobi ti na jednom ona na drugom krevetu jesu ti se motale ikakve misli po glavi...al znam da ces ti odgovoriti iskreno.

eto sad si bar naucio da zenama ne trebaju prijatelji... :D

_________________
ovo je kratak tekst koji mozete da dodate vasim porukama.ogranicenje duzine je na 255 kara


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 19:53 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
Jeste da je tema vec bila 2-3 puta..... no bicemo tolerantni opet..
Neke teme se moraju ponavljati... a drzati ih sve uvijek na jednom mjestu znaci da se ljudi zasite... No kada se god koja [nova tema, ponovljena] otvori - opet mnogo ljudi odgovori pa na taj nacin imamo neko "pomjeranje", zivost a s vremenom ljudi modifikuju misljenja, pa je lijepo uporediti nekadasnja i sadasnja razmisljanja i kontove, itd..

Sto se tice teme konkretno .. pa naravno da moze.. nije to utopija, ali svaka relacija musko-zenska koja u samom pocetku ima bar mali procenat necega u fazonu "svidja mise" ili "mozda bi moglo nesto biti" se i ne moze nazvati prijateljskom relacijom nego potencijalnim "muvanjem" pod parolom "mi smo prijatelji, druzimo se" [a u zagradi: "valjda nesto bude s vremenom, kada me bolje upozna"] tako da ono...

Ali takodje .. ako prijateljska relacija preraste u vezu - to takodje nastavlja prijateljstvo i druzenje samo je sad u malo drugacijem znaku, sto opet ne mora znaciti da je osudjena na propast ili da zajedno s vezom pada i prijateljstvo... pa toliko ljudi ima koji su bili u vezi i kasnije ostali prijatelji ... neki cak i najbolji prijatelji [strast je izlapila, ali ljubav je ostala, samo to nije ljubav muza i zene, nego sada vec ljubav prema dragoj osobi].... Tako da je to sve varljivo...

Mnogi bjeze od takve veze [koja nastaje iz prijateljstva] ili misle da je to lose... no ja imam pozitivno misljenje glede te teze... kao i to da sve moze uspjeti ako se ljudi dovoljno trude i ako to zele...

A to sto vecina ovdje govori kontra relaciji musko zenskog prijateljstva je zato sto i nemaju zenskih odn. muskih prijatelja [dobro imaju nekoliko] tj. ti koji su ih startali im i nisu bili prijatelji nego samo poznanici odn. simpatije [s jedne ili s druge strane, kako vec kod koga]... tako da ono... sumnjam da se u ovoj temi takvi ljudi i tipovi "prijatelja" uopste i spominju :)

p.s. jesam kratak ??? :)

Toliko od mene ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 20:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
bila je tema....znachi ..zdrao 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 20:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
mircone slazem se sa tobom
i ne znam da li je to bilo bas na proslom topicu te vrste kad je neko rekao nesto nalik na ovo : prijateljstvo izmedju muskarca i zene moze biti samo ako se jedno drugome ne svidjaju u fazonu da bi se zabavljali, pa se onda druze
mislim da je to apsolutno pogresna teza

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs