banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 11:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 39 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Apr 2002, 18:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Nemam pojma što sam se sjetila ovog događaja, ali kad već jesam, imam tu nekoliko upitnika.......

Dakle, bio je to skup nekih 15-ak ljudi i tu su,između ostalih,bili i momak i djevojka koji su bitni za ovu priču. Njihova veza je trajala nekih 2-3 mjeseca i djevojka je odlučila da bi tu trebao biti kraj njihovim relacijama. I reče ona njemu to, a on se rasplaka. (?!)
Meni ni dan danas nisu jasne tri stvari.
Prvo, ne vidim ja tu razloga za plakanje. Znam i njega i nju i stvarno su ok i to je bila klasična ljetnja avantura koja nije ništa ozbiljnije obećavala. Kad skontam kakve se sve tragedije dešavaju,tu stvarno nije bilo razloga za plakanje.
Drugo,još čudnije: pa kamo junaštvo i muški ponos??? Hajd' ok, živ je čovjek, zaplače svako,al' meni su stvarno suze ženskoga roda. Znate već standardnu priču, ona ode kod drugarice da se na miru isplače i gotova stvar. Nešto ne znam baš da je to česta pojava kod muškog življa.
I trece,naravno meni najčudnije: Ako već nekako prekontam da mu je došlo da se isplače, kako je mogao pred toliko ljudi??? Mene bi bilo sramota. Mogao je lijepo otići i time bi sigurno olakšao tu glupavu situaciju i sebi i drugima koji su se tu zatekli.
Ja sam tu, na sreću, bila samo posmatrač. Ne kažem da je tu nešto bilo nenormalno, ali je meni bilo čudno.
Ne kontam.

:???:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Apr 2002, 19:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
On...šmrc...jadaaaan.....ostaje saaaaam i uplašen...uaaaaaa. Kmeeeeeee, kmeeeeeee, buuuuuaaaaaaaahaahhahahahaa......(lijem krokodilske suze, ne da mi se dalje plakati)
Kako da ne plače, dječaci plaču, još kako. Ali nikako pred drugima, to je već previše. Osim ako je razlog valjan i ako je plakanje odobreno od strane publike. Znate, u trenutku patetičnog zanosa.
Pošto sam muškog roda osjećam se pozvan da prokomentarišem ponašanje tog izroda i da branim svoj rod. Vidim, ima par pitanja.
Prvo, možda dječko ozbiljno shvata ljubav i to. Može biti da mnogo gleda meksičke serije. Možda je cura sjekla luk prije toga, pa ga onda pomilovala po očima. Ili je jela bijeli luk neposredno prije saopštavanja tragične vijesti. Ili se sjetio pokojne bake, pokojnog cuke i sl. Možda je plakao od sreće. Konačno slobodan! Emocije su ga nadvladale, možda mu je cura bila neka aždaja i on, jadan, nije mogao da povjeruje svojim ušima.
Muški ponos? Znam kad se jedan momčina rasplakao kad mu cura nije došla na rođendan. Muška suza je najteža, to samo pokazuje okrutnost nekih pripadnica tzv. nježnijeg pola. Slamaju svaki ponos. Mada, ne opravdavam javno plakanje. To je nedopustivo iz prostog razloga jer je jako ružno, i po onog što plače i po one što to vide.
Treće, pa sadržano je gore.
Djevojkama bi se to svidjelo, mnoge bi strašno voljele da im dragi zaplače od želje za njima. Nije to lijepo s ženske strane.

<font size=-1>[ Poruku promijenio/la: blue dana 27.04.2002. 20:42 ]</font>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Apr 2002, 19:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Bolje da se bacio na koljena (ili pod voz).
Ovako...ko mu veruje da to nisu suze radosnice, kao što blue primeti.
:wink:
Suze su 'demode'...uostalom ni žene više ne plaču (jedino kad gledaju serije bez klasičnog završetka: bla, bla... i tako su oni do kraja života živeli skupa...i slična oranžada).

Ne ljuti se, tema je malo bez veze. Koji zvekan plače pred petnaest osoba, jedino ako se naljoskao kao crna zemlja, pa zaboravio gde se nalazi.
A i ona je još manje taktična od njega, tu mu pred grupom našla pričati o završetku veze. Bez veze!
Moje mišljenje: veoma glupa situacija. O suzama...manje više...nevažno.
Suze su zdrave Baš kao i tuga. Tuga je najzdravija. Čeličiš se. :grin: :grin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Apr 2002, 22:15 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 43
Svi zaplacemo jos koji put poslije rodjenja, al taj nas je stvarno obruko. Sala-mala, sto blue rece, ko zna zbog cega je on suzu pustio.

Ja sam po tom pitanju interesantan. Nekad zaplacem bez ikakvog razloga, al kad je nesto bitno u pitanju, mos me derat, suze pustit necu. ( vidi dobrog refrena za narodnjacki hit ). To je valjda onaj ponos urodjen ovoj mojoj familiji, zajedno sa klasicnom neuracunljivoscu. A tek pred zenskim zaplakat... Ccc, odma bi mogo i suknju obuc, varjacu u ruke, a i za radjanje bi se nakako snaslo.

Ma kako mi razum govorio da nije suvise zdravo kriti osjecanja, nekad dobar plac dusu krijepi, ipak po ovom pitanju u mene geni kolo vode.

Mada, ne mora znacit da ce vjecno biti tako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Apr 2002, 22:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Nije mi bas najjasnije da li je ona rekla njemu da je kraj ili je o tome obavijestila svih 15-ak ljudi i njega medju njima.
U svakom slucaju,ako je tu odluku saopstila dovoljno glasno da njen dragi to sazna u istom trenutku kad i svi prisutni,onda je bas prava bezosjecajna kucka.Ako je to rekla tise,tj. ako je to bila njihova interna prica u okruzenju od 15-ak ljudi,onda je definitivno netakticna,jer o licnim stvarima nije trebala da raspravlja u "rulji" iz obzira prema tom momku i njegovim osjecanjima.

"Prvo, ne vidim ja tu razloga za plakanje."
Ha,pitanje je da li je za njega to bila klasicna ljetnja avantura,meni se sve nesto cini da nije...meni se cini da se momak zaljubio,a priznaces da nije radosna vijest da neko do koga ti je mnogo stalo ne osjeca bas nista prema tebi,a narocito ako je "djevojka odlučila da bi tu trebao biti kraj njihovim relacijama",a TU je prostor u kome je prisutno jos 15-ak ljudi.

"Kad skontam kakve se sve tragedije dešavaju,tu stvarno nije bilo razloga za plakanje."
Normalno je da od loseg ima i gore,ali kad bi mi neko odrezao ruku pretpostavljam da bih plakala i da me ni malo ne bi utjesila cinjenica da mi se toliko gorih stvari moglo dogoditi...mogla sam ostati bez obe ruke,pa i bez nogu,uh kako sam sretna...
Bol,emotivna ili fizicka,je ipak subjektivan dozivljaj.
Ono zbog cega bi druga djevojka zaplakala meni bi mozda cak bilo i smjesno,a nesto sto bi tu djevojku ostavilo ravnodusnom,mene bi duboko dirnulo.Pomalo mi je glupo to nase ljudsko definisanje i ogranicavanje zbog cega se "smije",a zbog cega "ne smije" plakati.Cak mi je i neprirodna ta nasa gluma,to nase ponasanje pred drugima - ma nije mi nista,dobro mi je,super mi je,bas me briga - a ustvari smo slomljeni od bola.
Jos tragicnije je sto takve obrasce ponasanja sami sebi namecemo,tu neku emocionalnu samokontrolu kojoj nismo dorasli.Pa svi smo mi ljudi,svi mi ponekad zaplacemo,neko rjedje,a neko cesce,nebitno da li je musko ili zensko u pitanju...
Ne kazem ja da treba plakati za svaku sitnicu,ali zasto je sramota ako covjek zaplace kad mu je tesko.Pa ako je musko nije robot.I on ima osjecanja,place,pa sta.

"...pa kamo junaštvo i muški ponos???"
Zar zene nemaju ponosa?Ja mislim da imaju,a ipak placu.Plac nije dokaz da neko nema ponosa,vec da je mozda osjecajniji od drugih...
Zene kad placu su dirljiv prizor i sigurno bi ti da vidis svoju drugaricu da place odmah rekla:"Ona je tako osjecajna,njezna,a on okrutan,vidi gada sta joj je uradio!"
Muskarac koji place je *icka,nema ponosa!
Zar zaista mislis da se muskarci i zene toliko razlikuju po pitanju emocija???

"Ako već nekako prekontam da mu je došlo da se isplače, kako je mogao pred toliko ljudi??? Mene bi bilo sramota. "
Ja se nisam nasla u takvoj situaciji i vjerovatno bih brzopleto izjavila da ja to ne bih nikad,nema teorije...ali zivot cesto demantuje takve izjave...niko ne zna kako je to dok mu se ne dogodi,dok ne osjeti na sopstvenoj kozi,a i onda svako reaguje na svoj nacin...
Crvena jabuka:"...niko ne zna kako pece i ledi dok ne proba..."
Mozda je i njega bilo sramota kasnije,ali u tom trenutku osjecanja su prevagnula nad razumom,ali to je ljudski.

"Mogao je lijepo otići i time bi sigurno olakšao tu glupavu situaciju i sebi i drugima koji su se tu zatekli."
Da,on je trebao biti obazriv prema svima vama,on je u svom bolu trebao misliti na vas,kako sebicno od njega sto nije.........e pa sve ovo mi malo suplje zvuci,sebicno je to sto si ti ocekivala od njega da u datoj situaciji misli na to kako se ti osjecas(i jos 15-ak ljudi).
I nije mi jasno zbog cega nisi rekla da je doticna "dama",tj. njegova djevojka mogla "lijepo otići" na neko drugo mjesto da razgovara o svom ljubavnom zivotu sa svojim momkom i da bi "time sigurno olakšala tu glupavu situaciju i sebi i drugima koji su se tu zatekli."
Po meni ona je tu mnogo vise kriva od njega.Ustvari,po meni je uzrok te "glupave situacije" ta glupava djevojka,a ne njen momak.

<font size=-1>[ Poruku promijenio/la: ventilator dana 27.04.2002. 23:39 ]</font>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2002, 07:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Ko li je kriv?
Meni ovako pada na pamet. Kad bih bio cura s momkom, zašto bih nešto takvo kazao pred 15 ljudi? Sad, ne znam ništa o godinama tog polovično ucvijeljenog para. Ta je mala, pretpostavljam, htjela malo da reklamira svoju nadmoć u vidu: ja tebe ostavljam, nek se zna. Čisto da poslije ne bude zabune kad društvance bude tračalo slijedećih dan-dva. A taj plačko joj je totalno "nalegao". Ako ga je tako hladno ostavila, kako nije primjetio da nešto nije u redu? Mislim, takvo nešto sugeriše da je cura bila hladna prema njemu, potpuno nezainteresovana za njegove osjećaje, što se moralo primjetiti. Mali je neviđeno naivan, ali neviđeno. On je, opet pretpostavljam, živio u nekom svom šarenom, zaljubljenom svijetu, baš kao neka curica, sram ga bilo. Kad nije htio da vidi ono što mu je pred nosom, dobio je šta je zaslužio.
Hoću da kažem da su oboje dali doprinos takvom razvoju situacije. Cura je bila hladna i arogantna, on je bio preko mjere naivan (ovde bi se mogla upotrijebiti i jača riječ). Nije moglo drugačije ni da završi, da je on bio malo oštriji s njom ona se ne bi usudila da tako nešto kaže pred rajom. Ne bi smjela jer ne bi bila sigurna da se on ne bi na sve to samo nasmijao. Što bi već bilo loše po imidžkoji je ona gradila u tom trenutku. Ne mislim oštriji u smislu da bude tiranin, tek da joj pokaže snagu volje u smislu da se ne može od njega raditi šta kome padne na pamet.
Baš su se našli, to dvoje. Složio bih se s onim što je čarolija kazala o zvekanu koji plače u javnosti. :wink: Svako ima osjećaje i može mu s vremena na vrijeme doći da se isplače. To je u redu, ali, po meni, plač u javnosti je pokušaj stvaranja sažaljenja širokih posmatračkih masa. To se može lijepo vidjeti po onome koji plače, vidi se da je plač s namjerom. Ako neko plače s razlogom, to niko neće naći za ružno. Opet, i to se da primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2002, 08:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Covjek nije znao s kim je,to nije ni prvi ni poslednji put da ljudi kasno shvate.
Sta reci sem - "ljubav je slijepa i luda..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2002, 09:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Da, tačno, nisam rekla da je i njen postupak za svaku osudu i da je, naravno, izazvao takvu glupu situaciju.

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>Ako neko plače s razlogom, to niko neće naći za ružno. </BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Jedino je subjektivna ocjena da li razloga ima ili nema.

Mislim da sam stavila da bi on prvo sebi, pa i ostalima olakšao situaciju, kad je djevojka već "zakuhala". Ali ok, vjerovatno je i do mene, jer ja već dugo vježbam nadmoć razuma nad emocijama.(Zašto? Mehanizam odbrane.)

Što se tiče njihovih godina: ona je tu 20+ , a on je i 25+.

A vidi stvarno, možda su bile suze radosnice?! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2002, 13:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Evo i od mene jedne priče tužne po muški rod. Bili momak i djevojka. Mnogo su se voljeli, tako se pričalo. Ovaj momak je bio jako zaljubljen. Išao je kod nje i pomagao njenima u fizičkim poslovima, stalno je bio kod njih. Znao joj je nositi torbu na putu iz škole, što samo po sebi nije loše. Baš se trudio u vezi nje. Tek, ona ode 10-ak dana na more. On je ostao, vjerovatno je imao neke obaveze, ne znam. Nakon dva-tri dana, stiže vijest sa crnogorskog primorja, cura mu se udala za nekog crnogorca kojeg je tamo upoznala. Kažu, ima stan i na moru i u Podgorici, ovo je preneseno kao vrlo važan podatak. Ne znam da li je taj momak plakao. Ima tome par godina, mislim da je sad oženjen, a ta cura razvedena. Eto primjera kako žensko može biti bezdušno. Momci, čuvajte se.
Ovo s godinama je sumnjivo. Ne mislim na podatak već na razliku u godinama, taj je tražio curu mlađu 3-4 godine, to je sumnjivo. Zašto nije našao vršnjakinju, možda se bojao da ga ova odmah prokonta kao plačka i mazu.
Najgora, pa ti se vježbaš da budeš dječak, ne valja ti to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2002, 13:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Suze tecite
sve joj recite :lol:

Slika


http://www.forum-smilies.com/gross_16.gif

<font size=-1>[ Poruku promijenio/la: carolija dana 28.04.2002. 14:57 ]</font>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2002, 13:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> Najgora, pa ti se vježbaš da budeš dječak, ne valja ti to. </BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Ko zna zasto je to dobro...

carolijo, legenda si! :lol:

<font size=-1>[ Poruku promijenio/la: Najgora dana 28.04.2002. 14:35 ]</font>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2002, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Smijte se, smijte, plakaćete kasnije. Ko se zadnji smije, najslađe se smije. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2002, 14:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Najgora, hvala. Promeni nick, ni noć nije tako crna kao što se misli, :lol:

Slika



http://www.clicksmilie.de/sammlung/party/party038.gif


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2002, 18:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Blue,taj primjer sto si naveo...cula sam nesto slicno...prica tece ovako:
Momak je izbjeglica,zivio je u Knezevu(ne znam odakle je bio),upoznao curu,zaljubio se,sve je pomagao njenima pa su ga pozvali da zivi kod njih(valjda je do tada bio u Hotelu ili Motelu u mjestu koji nije radio.Sad da li su tu smjestali izbjeglice,ili je on tu bio jer je igrao fudbal za lokalni klub,pa ga oni smjestili,ne mogu da se sjetim,jer ima par godina od toga :smile: )...
Uglavnom on je bio vrijedan i sve radio po kuci i pomagao njenima u svim mogucim i nemogucim poslovima,dok je ona zavrsavala skolu i uzivala.Njeni su ga veoma cijenili kao vrijednog i postenog mladica...
Elem,ode cura na ekskurziju,upozna "ljudinu" punu love,ne vrati se sa ekskurzije,samo prijateljice dodjose da jave roditeljima sta se desilo.Roditelji su,svjesni vrijednosti ostavljenog mladica,otisli u Crnu Goru da urazume cerku,ali nista od toga nije bilo.
Momku su,po povratku,rekli tuznu vjest i dodali da je on kao njihov sin i da slobodno ostane kod njih,jer ga oni smatraju svojim djetetom.Ali on je dosao u Banjaluku,zaljubio se vremenom i osnovao svoju porodicu,a lujku je Crnogorac izgustirao i sutnuo.
To je po meni happy end.
Svako od njih dvoje je dobio sto je i zasluzio.

<font size=-1>[ Poruku promijenio/la: ventilator dana 28.04.2002. 19:12 ]</font>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2002, 19:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Nevjerovatno! Svijet je tako mali, baš sam na to dvoje mislio. Baš sam iznenađen. :eek:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Apr 2002, 06:01 
Zato sto muskarac kada voli iskreno voli


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Apr 2002, 10:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
E ovo muske suze podsjete me na film Sjecas li se Dolly Bell.
"PLACES PICKO PLACES"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Apr 2002, 12:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>zudi Zato sto muskarac kada voli iskreno voli</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Slika


Zudi, ako ti nije mrsko, objasni ovu svoju izjavu.
Hvala.

http://www.forum-smilies.com/schockiert_05.gif


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Apr 2002, 12:59 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Uzeću sebi slobodu da razjasnim: muškarac kad voli onda voli, a kad ne voli onda ne voli. Prosto. :smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Apr 2002, 15:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Eh, evo i ovo je istinit događaj...

Njih dvoje (sa ovih prostora) se sreli u inostranstvu i bili zajedno nekih godinu dana. Tada njena porodica odluči da se preseli na drugi kontinent i djevojka ode sa svojima. I tu naravno ne bude kraj, nego su se oni nastavili dopisivati i čuli su se telefonom redovno. Poslije 3-4 mjeseca on uzme godišnji odmor i kupi kartu da leti svojoj dragani.( Naravno uz njenu saglasnost i uz saglasnost njene porodice da on bude kod njih tih 20-ak dana.) Sreća neopisiva!
Dođe on tamo i sve je bilo super 2 dana,ako se izuzmu njegove sumnje da nešto nije u redu. Treće večeri ona njemu kaže da mora da izađe sa drugaricom, pod izgovorom ženskih razgovora, a on ostane u kući sa njenim starcima. (?!)
Budući da je bilo krajnje vrijeme da se to sve razjasni, on popriča sa starcima i sazna da ona već neko vrijeme izlazi sa nekim lokalnim frajerom i da je bio veliki rat u kući zato što ona nije ovome rekla da nema potrebe da dolazi i drugo već što je trebala da mu kaže. I tako poslije nekog mučnog razgovora sa njom, on se vrati na svoj kontinent. Mogla ga je poštediti puta, vremena, para i srca, al' eto nije.
Budući da sam priču čula od njega, kaže da je 2 mjeseca poslije toga bio ozbiljno bolestan.
Toliko o zlatnim curicama...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 39 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs